• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy, Luci, dobrou noc:slight_smile: Moni, mám o víkendu volno:slight_smile: Regi,já měla puregon jako samoplátce a za 1200 ui jsem platila cca 14.000,-kč, tak 25.000 se mi zdá strašně moc.
23. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jé, i Iva nakoukla, no jo a už je zase pryč. Tak Tě aspoň zdravím, Ivi:slight_smile: Máji, dobrou noc a hezké sny:slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
No oni mi to posledně řekli asi tak přibližně tak uvidíme co mi řeknou až tam pudu.Bellko asi jsem fakt opožděná ale co SAMOPLÁTCE????
23. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Regi, že už to platíme všechno sami, bez pojišťovny.
23. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Aha.No tak to budu když by to teď nevyšlo.Tak se raději ptám dopředu abych byla připravená i když člověk není nikdy připraven.Děkuju moc a nezlob se.
23. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Regi a proč bych se měla zlobit? Jakto, že už budeš samoplátce? Na IUI můžeš jít kolikrát chceš, 3 pokusy hradí pojišťovna IVF.
23. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Nejsem si 100% jistá, podívám se Ti na to a zkusím to zjistit přesněji, ju?
23. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
To jo ale jde o ty injekce.TAMOXIFEN na folíky nezabíral.Tak mi dali ty injekce to schválila pojišťovna a oni zabrali.To jsem byla těhulka.Tak bych je chtěla znova a to už bude potřetí.Ty injekce jsou na IVF ale oni to zkusily na IUI a zabralo.Tak uvidíme co řeknou teď.
23. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Aha, takže Tobě dávají na IUI injekce, které se dávají při IVF? Tak to je dražší, no. Ale neboj, myslím že těch 25 tis. to nebude. Ale je lepší počítat více než méně. Nevíš náhodou, kolik jsi měla jednotek?
23. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky
Andrejko díky moc hezky jsi mi to napala.Vím,že jsou holky které mají mnohem větší starosti ale mně to příšerně bolí.
Janino účes je krásný.Ty ses toho úplně krátkého nakonec nějak zalekla ne?Nebo kadeřnice poradila?S tím kraťounkým by jsi měla ale víc práce.Jsi frajerka :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peťko ahoj, tak už jsi doma z práce? Měla jsi aspoň příjemné zákaznice:slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Petruš.Jak bylo v práci?
Přesně tak Bellko.Je vydět že jsi zdravotní sestra a víš jak to pojmenovat,ale nevím kolik jsem měla jednotek.Zkusím se zeptat sousedky.Ona mi je píchala a je taky sestra.Bellko moc ti děkuju.Ty jsi můj anděl strážnej :wink: .
23. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
No ani nevím,moc nevnímám :frowning2: Jsem ráda,že už jsem tady :wink:
23. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jo dneska jsem se rozhodla,ještě to musim probrat s manžou(až spolu začnem mluvit)ale jestli se nepovede KET tak si vyběhám lázně a v září jedu :wink:
23. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Regi, tak to jsem sama zvědavá. Puregon je, nejmenší množství, 300 ui a stojí, bez pojišťovny, cca 3.500,-kč a podle toho, kolik jsi těch jednotek měla si spočítáš, na kolik vás injekce přibližně vyjdou. Snad jsem Ti to aspoň trošku vysvětlila:wink:
23. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tady se t oplodňuje, to je dobře, ať je dětí jako smetí. Manža mě opouští, jde na nějakej tah a já mám zase depinu, to je den. Petjuno, už je líp?
23. dub 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
A tady nikdo :frowning2:
23. dub 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to snad né, mamino. Peťko, lázně jsou skvělé, můžu jen doporučit. Ale kéž bys je nepotřebovala:slight_smile: Regi, tak už to vím, IUI se taky hradí 3x a pak to stojí cca 2.500,-kč a u vás ještě dárce+injekce.
23. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Bellko děkuju.Já to nějak udělám.Jsi vážně zlatíčko.
Májo ty už jsi zas sama jo?Chudinko.Budu ti stačit já????????????????
23. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak to bude 25 550.No to je taky pálka ale nevadí.Nějak to zvládnem.
Petruš jen si dopřej lázně.Je to určitě dobrej nápad.
23. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Andrejka tu ještě nebyla, kočička. Beztak s manžou koukají na telku a baští nějakou dobrůtku:slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Regi, neboj nic, ještě zkusíš zjistit to množství a uvidíme, k čemu se dopočítáme:slight_smile: Májinko, copak je? Snad Tě zase nepřepadl ten strach??? Jsem daleko, tak Ti posílám aspoň pohlazení, holčičko:slight_smile: Peťko, Tobě taky:slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky tak já jdu taky do peřin.Zítra jdu na gyndu tak snyd mě doktor potěší.
Dobrou noc a hezké sny.
Bellko ještě jednou moc děkuju.
23. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Ahojky bando!
Rychle jsem přelítla, jéjda, honem nějaké pozitivum. Pozitivní je, že když teď budeme smutné, vychutnáme se pak to veselé. Jéžiš, já plkámmm kraviny. já jsem taky unavená....
23. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jé, už je tady, puntík:slight_smile: Tak honem do hajan a spinkat, ať jsi na ten víkend krásně odpočatá a plná elánu a optimismu:wink:
23. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Kočky, jdu vás ještě pozdravit, než půjdu spát. Byla jsem ještě na sboru pěti a nějak mne to rozbékovalo, snad teda usnu. Mám tam jednu těhuli, která je jen o 5 dnů víc než já, tak si vždycky po týdnu měříme břuchy a sdělujem pocity.
Asi si změním tu fotešku na nějakou normální, ať jsem taky normální, ikdyž nevím, jestli jems vlastně normální :grinning:
23. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak a je 22.00 a to znamená, že začíná noční klid a tudíž vyhlašuju večerku:slight_smile: Přeju nám všem krásnou dobrou nocičku a ještě krásnější sníky:wink:
23. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Já už bulim i u druhé šance.Jsem beznadějný případ. Jdu si najít barák :wink:
Jo mam nový měsíční kamínek,hrozně krásnej,zítra pošlu foto.
Regí papa
23. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobrou pozitivní noc Belluško, Andrejko avšechny co tu ještě strašíte:slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Věruško, jejda já se teď lekla, že někdo nový, tak už rychle letím odpovídat a to Ty:slight_smile: Nech to tam, sluší Ti to:slight_smile: Tak Ty taky, šup do postýlky a hezky spinkat:slight_smile: Dobrou:wink:
23. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.