• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Protože už stimulkujééé:slight_smile:
1. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Danus tak budeš ten případ, co je těhule a krvácí, tak to měla moje známá, ještě neházej flintu do žita, kdyby to byl jheden test, ale víc testu pozitivních, nechcu tě utěšovat, ale vypadá to nadějně. Držím ti palečky, beruško, mě v Caru řekli, že mužu krvácet a být těhule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Drž se beruško
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Danusss, držím všechno co mám!
1. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Belíšku díky za info, jdu zase makat. Spermio objednáno, tak uvidíme :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
děkuji vám holky mooooooooooooooooooc moc DĚKUJI .no já vím nebyla bych první ani poslední no co dostala ms já teda vím že se spíše říká že spíše jen špinění a mužebyt těhu ale co zejtra se rozhodne a já se aspon nebudu stresovat jat to vlastně je :dizzy_face: už jsem si pobrečela a nějak se smířila s tím že je to ztracené ale přeci jenou v koutku srdíčka jsem stále doufala a doufám
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojda všem:slight_smile:
Tak jsem odkroutila celý víkend v práci a zítra jedu do Repra na ultrazvuk :slight_smile: Nechám si vystavit PN už ode dneška.
1. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky bruškýýýý
Dannusss neztrácej naději-ta umírá poslední :wink: mocinky ti přeji aby krev byla pozitivní :slight_smile:
Tak sem volala do Caru a k oplodnění bylo vhodných 9 vajíček,opledněno je 8 :slight_smile: tak at se mi broučci drží,ve st budu volat znova a to budu i vědět v kolik ve čt bude transfer,se moooc těším :slight_smile:
Tak valím vařit muže mám doma během půl hodky tak at to mám hotové,pak si vás dočtu,páááááááááááááááá
1. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Janinko gratuluju k bojovníčkům :slight_smile: To by mohlo být i na zamražení :wink:
Holky je možné píchnout injekce co se pichají do zadku normálně do bříška? Myslím, že by to nemuselo vadit né? Když se i pregnyl má píchat do zadku a může se normálně i do bříška. :confused:
1. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni já to co patřilo do zadku píchala do stehna, taky je to sval. Teda u mě spíš tuk :grinning:
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky
Vruško já u čtení tvého natáčení ani nedýchala.Nemám ráda filmy z války ale na tenhle se juknu :wink:
Máji jak píše Karolka v noci Aničku nebuď.Dokud ti přibývá na váze je to zbytečné :wink: a máš pravdu je to inteligentní dítko v noci se přeci spí :slight_smile:
Danuš držím palečky :slight_smile:
Karolko o co by to bylo jednodušší kdyby šel hned viď?To jsou prostě chlapci :grinning:
Jinak já celou noc na prd :frowning2: Bajunka má obrvskej kašel tak jsem Terku uložila k sobě do ložnice a spala jsem v dětskym.Kapičky,vysmrkat,napít....uf oči mam jak angorák ale nejhorší je,ž se bojím jestli nemá alergii na naší kočku :frowning2:
Ahoj Leni tak to ti závidím :wink:
Zachvíli tady budete všicí od rána do večera a to už nestihnu vůbec dočítat co se děje :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Leňulko, to spíš bude vědět Karolka. Já jen vím, že do svalu se to nějak líp nebo rychleji vstřebá, či co. Ale víc Karolka:wink: Danusss, budeme na Tebe moc myslet a držet pěstičky, ať se mimi nepustilo, beruško. Drž se! Janni.ko, skvělá zprávičkaaa, jen tak dál:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Posílám pozdrav z práce, tak jen v rychlosti
Karolko tak to je super, že už objednáváš :slight_smile:
Danus to bude dobré to HCG tam není ze vzduchu a ty budeš ta výjimka která krvácí, zítra přeju pěkné HCG z krve :wink:
Leňulko ahojky tulačko, já myslela že už jdeš dnes na utz, takže zítra pěkné folíky :wink: S tou injekcí nevím písni co to je zač. (Já jsem Cetrotide pichala do stehna a může se i do břicha, pregnyl zas buď do zadku nebo břicha)
Janiko tak to se nádherně drží broučci, určitě už se těšíš až je budeš mít u sebe. To budeš mít prodlouženou kult.?
1. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
moni ahojík těhulinko,ano máme prodlouženou kultivaci :slight_smile: to víš že se těším až je budu mít u sebe.
Peti a už je aspon malé líp??
Leni ty jdeš zítra na ultrazvuk?
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky měla jsem jít v pondělí na ultr, ale nebyl tam můj doktůrek, tak jdu až zítra :dizzy_face:
No ten menopur se může tak i tak. Já jsem nikdy do stehna nepíchala. Ségra mě když tak pichla do zadku. A když se dá i cetrotide píchnout do břicha, tak už jsem klidná :slight_smile: Prostě všechno půjde do špíčku a hotovo!
Moni ahoj mamino :slight_smile: Já jsem měla prac. víkend, tak nebylo toho času no :confused:
1. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jani teď už tolik nekašle ale v noci to byla katastrofa :frowning2: Jen je mi teď trapně ji v tomto stavu předat ségře.Dávala mi jí jako zdravu a já po dvou denním hlídání vrátím marůdka :frowning2: ale ona je normální a pochopí to jen se bojím aby v tom neměl drápy ten náš kocour,to už by mi jí tady asi nenechávala :cry:
Ty si jdeš ve čtvrtek pro embroušky já jdu na UTZ jestli by mohl být KETík :wink: Kolik si necháš zavíst???
1. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Leni menopur jsem si píchala do břicha, dokonce mi to tak řekla sestřička :slight_smile: Jdu uklízet, než mě zase popadne lenora. :grinning:
1. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Karolko, já si stejně myslím, že ať pícháme do svalu či do špíčku, hlavně, že ty hormonky do tělíčka dostaneme. Jak jsem si všimla, tak stejně každý CAR radí podle sebe, ale nevím o nikom, kdo by něco pokazil, když to píchá jinam:slight_smile: Peťko, kdyby to bylo z kocoura, neprojevilo by se to už dávno? To bude nachlazení, to je hned, když se tak ochladilo:wink:
1. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak znovu. Dneska mi to, pro změnu, nepadá, dneska se mi to seká. Moni, jak Ti je, těhulkooo? Se furt ptám, jak blbá, viď? Ale mě to moooc zajímááá:slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Leňulko Menopur jsem píchala do břicha, ale Cetrotide vždy do stehna z vnější strany (i když v návodu je i břicho), nevím jestli to nemá vliv na stimul.injekce, do stehna je to taky v pohodičce, nepíchá se to kolmo do stehna ale spíš vodorovně pod kůži. Raděj si zavolej sestřičkám. Cetrotide jsou štiplavé jak sviňa tak se nelekni (jstli jsi ho teda ještě neměla).
Peťi no je to asi hodně nepříjemné ale je lepší že jste na to u malé přišli, kdyby to byla alergie, tak to ať ségra zajde k obvodní. A jestli to je jen nachlazení, tak to se může stát kdykoliv.
Belli doufám že se dobrá nálada panuje pořád :slight_smile:
Andrejka pojišťuje holčičku, doufám že dnes nechodí moc lidí.
My zase nemáme výplaty a to už je 5dní po termínu, takže stávkujem a děláme jen na 50%.
Máji to je hodná Anička že tě nechá vyspat. Tak hezký výlet.
1. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dračice mojééé, zase jsem vás přelítla. Danusss, tak to jsem na Tebe zvědavá :wink: , držím palečky.
Všechny zdravím, myslím na Vás, frčím k právnímu zástupci, áááách jo, ať už to mám z krku, posléze jdu na pojiš´tovnu nahlásit to dítko a pak už do Znojma. Těšíííííím na výlet, konečně civilizace. Až dorazíme, tož se přihlásíme. Papapa!
1. čer 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, jaké výplaty? Vždyť je 1. To neznám? Vysvětli mi to, prosím:wink: Jo, jo, nálada výborná, hlavně, když otevřu ledničku a tam se na mě směje ten Gonal se Synarelem, juchúúú:sunglasses:
1. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Májinko, tak ať jde všechno jako po másle a výletík si krásně užijte, už si to zasloužíteee:wink: Jakpak se daří Majky? Doufám, že jsou i s broučkem v pořádku.
1. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Leňulkooo, kam jsi zmizela???
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Zdravííím, Danuss už jsem to sem jednou psala, moje kamarádka, teď porodila měla MS ještě dva měsíce po otěhotnění, samozřejmě nejsem žádný expert,ale když máš test pozitivní, tak se domnívám,že to může ještě být ok, zítra držím palečky. :wink:

PS: Všem přeji krásný den, Alfice v Plzni svítí slučníko. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Terko ahoj, tak jak se vede? Ještě pořád přestupuješ, kvůli nevolnosti, z tramvaje do tramvaje nebo už je líp? Už jsi 10tt, jestli se nepletu, viď:slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj Belko, jak kdy,ale většinou musím vystupovat a nastupovat,jinak máš přesné info jsem v 10.týdnu. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Belli výplaty jako myslím moji dubnovou mzdu, měli jsme je dostat 25.5. a furt nic :frowning2: No jo jsme u soukromníka.
Ahoj Terezko, tak honem se změň ze snž na těhulku :slight_smile: za jménem.
Já s změním zítra po utz.
Belli neboj za chvilku už budeš píchat injekce.
1. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky ja jsem se dneska stala tetou mam obrovskou radost ale taky i tise zavidim. Co jinak tady noveho?? koukam ze se tu bude za chvili stumulovat no jen tak dal ze by dalsi tehulka na obzoru?? Drzim palecky.
1. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Mončo, já právě čekám na hlavní ultrazvuk, jsem hodně pověrčivá. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Teda, Terko a Moni, už se těším, až tam budete mít ten tt, to je, aspoň pro mě, tak povzbuzující, že ani nevíte:wink: A nebo vlastně víte, tak se nedivíte:slight_smile: Ivi ahoj. Tak teta? A co je to, neteřinka nebo synoveček:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.