• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, za duben??? To je teda síla, to snad není možné. A co říkalo vedení?
1. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Belli je to neterinka. je to vlastne od pritele sestra ale jako teta se muzu taky povazovat ze jo. Narodila se dneska rano jmenuje se Janicka.
1. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Taky to byl smutny pribeh loni jem umrelo miminko dvoumesicni ale nastesti se dockali a zadarilo se jim a ted se muzou zase radovat a je svet pro ne veselejsi.
1. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
No jasně, že se můžeš považovat za tetuuu:slight_smile: Tak Janička, hm, tož to je hezká zprávička:slight_smile: Já jsem teta i všem dětičkám kamarádek:grinning:
1. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
No jasne tety uz jsme a ted je rada na to byt taky maminkami, kdy zacinas stimulovat??
1. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jejda, tak to musela být obrovská a nepředstavitelná tragédie. Tak teď už bude jistě všechno v pořádku a dočkali se toho svého štěstíčka:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Doufejme moc drzim palecky ono to u nich neni jednoduche maji to v rodine vlastne memu priteli taky umrel syn jak mel 9 meicu od narozeni byl v nemocnici a od te doby se priteli nedari mit deti. Ani o tom vubec nemluvi a mozna je to dobre moc se tim trapil.
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
16.6. jedeme do Olmíku, to budu 17. dc, tak už se nemůžu dočkat:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojte kobylice :grinning:

Andrejko,tak Taurinka se koupe asi líp jak kočka,my jsme si taky užili,a hele neděs se ona bude línat ještě dlouho,jim přestal tak po tom měsíců koupání,ale te%d už je to naprosto ok a nelíná vůbec :wink: :wink:

Danus,uvidíš že to bude ok,pokud testy sílí tak je to na dobré cestě,držím palečky

Janni,teda 8 to je pěkné,hlavně aby byli kvalitky a pak se zavrtali a nepustili :slight_smile:

Máji ty jsi teda pěkná poletucha,tož elánu máš plno,je až divný že jsi po porodu a slepáku,pořád tomu nemůžu uvěřit.Co s károu už se jezdí líp?

Zdravím tetku Ivku a tetičku Majdu :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak to mas za chvilku to je dobre mam takovou radost ze uz se taky dockas :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak to si vůbec nedovedu představit ten strach, který je musí provázet. Brrr, ani nemyslet, úplně mi naskočila husí skúra. Tak držím paluškyyy!
1. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj tetky :wink: Jsem zpátky od gyndaře. Ptal se mne, jak se cítím a já mu po pravdě řekla,že jsem stále unavenáa bolí mnne i v kloubech, jestli to nemůžu mít i psychický a on, že to spíš bude všema těma lékama a sám mi prodloužil PN až do 15.6. Za týden tam jdu ale na kontrolu a to mi ji už k 15.6. ukončí. Neměla jsem sílu mi řikat o svých finančních problémech v práci,tak nevím, co bude za týden. Neumim žadonit a lhát,jsem z toho vyřízená,ale co, třeba to nějak dopadne...
Bellí, tak ty jukáš do ledničky na hormóny? Jak já bych už zase píchala :slight_smile:
Dannusska nás i sebe napíná,ale já věřím, že zítra krev potvrdí těhu.
Karolko, z tvé zprávy o spermiu mám radost,ale jinak mezi náma- chlapi jedni mizerní.
Janinka má 8 vajuch, no to je super.
Holky, já mám z vás radost a jak psala Belluška, je to naděje i pro ostatní:slight_smile:
Májo, Znojmo, vidím tě dvojmo! :grinning:
Ahoj Ivy, jak je? Já jsem taky několikanásobná tetka. Teda, ale že jim umřelo 2 měsíční miminko...to je strašný.
1. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahój holky,všechny Vás moc moc zdravím!!
Belí, to je fajn, že jdeš už teď do boje - budu mocinky držet pěstičky i Andrejce a posílám maxi, obr těhu bacila!!!!!!
Afi, Anýsek je moooc krásná beruška!!!!
Danuss, držím pěstě, ale myslím, že to bude dobrý, že mimísek se drží!!!!
Jinak zdravím všechny ostatní - Terezku, Lucku, Ivu, Peťu, Karolku, Katy, atd.............. prostě všechny.

Jinak hlásím, že jsem zatím v poho, jednoduše si to zatím užívám.....zaklepat do dřeva to musím!!!
1. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
No budeme drzet palecky at je tentokrat vsechno v poradku. Ale uz maji i jine deti oni maji chlapecka a ted vlastne holcicku a chlapecek jim umrel a protel ma taky uz dceru letos ji bude19 tak spis dospelou slecnu a taky mu umrel chlapecek tak tak nejak utesuji ze ty holky jsou u nich v rodine silne. Pritel mi porad rika ze je na hovno kdyz neumi uz zplodit ani potomka ale vazne se moc snazi. Vitaminky papa poctive coz u neho je to moc kdyz neco dodrzuje co se tyce jeho zdravotniho stavu a cajicky si dokonce zacal varit sam od sebe.
1. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ivuš a na co vlastně zemřeli? Není u nich taky nějaká genetická vada? To je na psychiku ...A chlapi snášejí hůř neplodnost než ženy.
1. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Verusko ale jo jinak to jde ale uz ted vim ze se nebudu moc ta toho bobka podival aby se mu hned nevyvalily slzy z oci jo boli to porad ale to vis sama. Treba s tim neco delat kdyby to tak slo hned pokracovat.
1. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Vis oni o tom nechcou mluvit a pritel tem mi nikdy nic nerek tak uz se ho neptam, jen vim ze ten malinky umrel doma proste z niceho nic jim prestane fungovat srdicko a je to v hajzlu. :cry:
1. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Genetika no prave jsem chtela s pritelem jit na genetiku ale moc se mu do toho nechce ze pry je to zbytecny.
1. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Katy, ahoj těhulko, jak je:slight_smile: Věruškooo, kočičko moje zlatá, nechceš jít za tím praktickým? No, máš nějaký čásek, aby sis to mohla tak nějak v hlavěnce uspořádat a uvidíš. Ivi, bude to dobré, uvidíš. A taky se dočkáte:slight_smile: Dady, no to je dost, že se taky ukážeš! Super zprávička, že je všechno v pořádku, jen tak dál:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
A do toho ze ma spatny spermiogram tak to je uplne vyrizeny. Ale jak jsem uz psala u neho se to ted zlepsuje posloucha jako male dite. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Nic nebudeme tady nikoho strasit a uz budeme psat jenom to hezke jo :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ivuško, to je děsivé......brr - až mám husinu! Mé tchyni také umřel syn - bylo mu 0.5roku a nevím na co ani manža to neví. Docela by mě to zajímalo, ale jak se ptát na takovou tragédii!?!
Ale teď už bude určo jen dobře!!! I Tobě se zadaří uvidíš!!! Pij bylinky - já je taky pila před IVF asi rok a půl a myslím, že to mělo něco do sebe!!!!!
1. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jé, Dady, ještě Tebe se zeptám. Pila jsi ty bylinky pořád a vynechávalas jen při ms? A po ms při stimulce jsi je pila?
1. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Já piju bylinky cca 5 měsíců. Sice jsem četla, že při stimulce se pít můžou, jen né při ms a po ET nebo KET taky né, ale raději se poptám:slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Dady a Věruško :grinning:
Dady že se ozveš,hlavně že je vše ok,teda ten 15tt to je nádhera :slight_smile:

Věruško,bych se asi poptala na tu neschopenku,aby jsi pak měla penízky,já to ted mám šílené a ještě i mateřskou by Ti počítali z těch malých výplat.Za zeptání nic nedáš,né?

Ivko,teda to je děsivé,brrrr

Majdí,já ty bylinky pila asi tak půlroku před ivf i s Mojžou,ale teda pila jsem i při ms a stimulce :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jóóó??? Tož tak teď nevím, jsem z toho jelena překrásná. Jdu to zkusit někde najít. No, ale jsi těhulka a to je důležité:slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Sluníčka, uklizeno, vyžehleno, vypráno, postaven domeček ze dřeva a dítko nesfackováno. Domu jede milášek, tak mu řeknu tu radostnou novinu, že ve čtvrtek jede na spermošky. :grinning: Dneska jede pryč, já do práce, malý musí jít spát k švagrové, tak jsem z toho celá odvázaná, zítra zase dvanáctka, tak to se ani pořádně neuvidíme :slight_smile: Ivi gratuluji k tetě, ale radši bych ti přála k něčemu jinému. Jinak neštěstí nechodí po hoprách, ale po lidech, ale vy už jste si ho vybrali a teď už bude vše jen ne dobré cestě :slight_smile: Zdravím Dady, že taky někdy zavítáš :grinning:
1. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Belkou, jednou jsem také pila bylinky a neměly se pít při MS a nedoporučovali je pít při IVF.
1. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jsem slibila ale jeste jsem si vzpomela mym rodicum taky umrelo miminko hned po narozeni narodilo se po me tak vazne nevim jestli to ma nejakou souvislost nebo ne. Chtela jsem zajit i k vestkini ale nevim jestli by to melo smysl.
1. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ivy,hele a vy jste nebyli vůbec na genetice? já myslela že všechny cary to dělají a pokud by se to řeklo jak to bylo v rodině,tak snad vyšetří i něco navíc,myslím ale že genetika poví mnohem víc než věštkyně.
1. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.