• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolajnko,tak to je fajné že se chlapák vzpamatoval tak brzo,se mu nediv,určo ho to taky vzalo. A neříkala jsi že od června máš jen ranní??? tak jaká noční? :confused:
1. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky díky. Já v tom teda budu pokračovat tak, jak jsem zvyklá. Tzn. při ms nepít a při stimulce se zeptám v CARu a kdybych zapoměla, tož je pít nebudu, však už je piju celkem dlouho, tak 14 dní nepitím snad nic nezkazím, co? Karolko, teda dneska jsi měla v dupě vrtulku:slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Manža dorazí každou chvíli,musím se oblíct a jedem nakupčit,tak zatím pa pa,mrknu večer,protože musím odpo spát,už ted bych spala,ale nemůžu,nákup volááá.Tak pa pa :wink:
1. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kočky, já se na ty bylinky taky chystám,ale až asi po 6ti nedělí,po 1. ms.
Bellí, zkusím se zeptat toho obvoďáka,jen nevím, jak to vysvětlím gyndaři až od něho budu chtít neschopenku převést. Já na tohle nejsem, su takový ten blb,ale musím, vždyť nikdo z nich mi stejnak nic nedá a IVF budu platit taky já a ne oni, že?
Karolko, tak zase v jednom kole?
Zdravím Katy a Dady.
Ještě mne napadlo, Belluško, nechceš se mi na toho obvoĎáka zeptat kyvadýlka? Já vím,nechceš to dělat pro ostatní,jen mne to tak napadlo :wink:
1. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ne ne nas na zadnou genetiku neposlali. Nevim proc ale po zkusenostech tady v Ostrave se ani nedivim oni vidi jen penize a ne co si clovek za ne kupuje, zejo Karoli. Jo jak vam dopadlo to spermio nejak jsem to prehledla. Dekuji za info.
1. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
ivi já bych k té věštkyni šla, ale nevím kam. říkám si, že by mě to možná k něčemu nakoplo. :slight_smile: Katy já mám ranní až od července, tak si musím ještě chvíli počkat :slight_smile: Jdu chvíli klimbat k televizi, bo nevím jak to v práci vypadá a radši počítám s tím horším :slight_smile: Mějte se fanfárově :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Verko a co resis z nemocenskou treby bych ti poradila.
1. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ivuš, tu genetiku si vyžádej!!!! Jsem tady psla své story s CARem a genetikou, prostě musíme žádat, prosit, nenechat se odbýt!!! A v tvém případě by to měli udělat tuplem. Ne věštkyni je dost času, já byla tenkrát u kartářky a vyšlo jí to, jen mi asi neřekla, že obě mimi umřou...Tak teď na to prdím a nabírám sílu na útok proti doktorům :grinning:
1. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Věruško, já se Ti zeptám, ale co když to nebude 100%? Zrovna dneska ho chci vytáhnout, až Pavlík půjde na noční, on to nerad vidí. Jo a jinak, já jsem si taky nechala vždycky ukončit neschopenku a teď, po poslední zkušenosti vím, že nemusím. Věruško, ať se kouká jak chce, prostě řekni, že ji chceš a hotovo. Praktickému řekni, jak se věci mají a ještě bych si k němu zašla dřív, než půjdu na gyndu
1. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ivi spermio zatím nedopadlo, bo milášek se na to vyprdl, bo se na mě naštval a chtěl mi udělat naschvál, tak jsem ho objednala na čtvrtek a zase mi řekl, že má moc práce, ale když jsem se ho včera večer ptala, kdy ho mám objednat, řekl, že mu to je jedno, tak se v tom vyznej :frowning2: Ostrava genetiku nedělá, jsou to parchanti, ale zase jsou blízko. Ty dojezdy do Olomouce jsou strašné :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ivuško, mám neschopenku a z ní i docela dobré penízky. Jenže mi ji chce už Gyndař ukončit k 15.6.,bo jsem u něho už zdravá. V srpnu se mám nahlásit v CARu na další IVF,takže to jsou cca 2 měsíce rachoty, v které je ovšem teď situace taková, že nebudu mít dost práce,bo moje doktorka, která mne nejvíc zásobuje je těhotná. jsem placená od toho, co udělám,víš. Tak jsem si myslela, ponechat PN do dalšího pokusu a pak se uvidí... Jenže neumím u gyndaře žadonit, lhát se mi nechce a když mu řeknu své úmysli, tak nevěřím, že by se mu mne zželelo. Bellka radí zeptat se obvoďáka,tak nevím, jak to provést u gyndaře, co mu říct, aby mi PN k o bvoďákovi jen převedl a neukončoval jí. Ty děláš někde na úřadě? Nějak mi to uniklo.
1. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Belluško,jak to budeš cítit, tak to udělej :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
úmysli -úmysly fuj ta čeština
1. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jo to chapu je to hnus kdyz chces neco pro sebe dokonce si to zaplatis a jeste k vuli tomu jezdit tak delako. Ti chlapi jsou ale hrozni ze porad delaji jako by se to jich netykalo. Nevidi jak my musime byt silne, delame vsechno proto aby to doma fungovalo o ne se starame jako o male deti vsechno pod nos a oni se nekdy chovaji jako mali.
1. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Karolko, do Olmíku jezdím cca třetím rokem a v pohodě:slight_smile: Mám to hodinku a půl cesty a dá se to zvládnout. Ivi, na té genetice trvej, hodně se dá zjistit!
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
No tak ja byt tebou kdyz ti to tvuj gyn. chce ukoncit zasla bych taky k obvodnimu a jemu bych rekla ze se jeste necitis dobre a ze nasledky hormonu porad pracuji atd... a jestli by ti neprevedl nemocenskou. Pokud tvuj obvodni lekar je alespon trochu dobry a de se s nim mluvit urcite to nebude problem, jak psala Bellka sla bych tam alespon o tyden driv nez ti bude nemocenska ukoncena.
1. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Belli, no já pila čajíky, ale při ms jsem vynechávala. Mají se prý udělat nějaké pauzy.Radil mě to tehdy léčitel. A při stimulce jsem už taky nepila, ale to už jsem se tenkrát dočetla na netu.
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
genetice ale kde mam zajet taky do Olomouce?? Verusko podivej ja byla ted na nemocenske skoro ctyri mesice nejdriv mi ji vystavila obvodni lekarka pak jsem ji rekla ze jdu na umele oplodneni a prevedla me do gyncentra a kdyz se to teda nepovedlo a chteli mi nemocenskou ukoncit zasla jsem zpatky k obvodni doktorce a rekla ji co a jak a ze se teda do prace jeste necitim jestli by to neslo nejak udelat jako ze mam treba chripku nebo tak neco a ona mi vysla vztric. Ale ja mam dobrou doktorku. Ale kdyz reknes jak se vecy maji taky myslim ze to tvuj obvodak pochopi. nesmis se bat a musis mluvit.
1. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Devcatka ja se na dve hodinky loucim musim jet neco vyridit pozdeji kouknu co se tu delo , jsem rada ze tu muzu obcas nakouknout a neco pisnout. Tak zatim pa pa :sunglasses:
1. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Mikísek často škytá,je to normální?
Pa Ivuš
1. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Ivi, nám v Ov taky neudělali žádné vyšetření, jenom honem honem do dalšího IVF. Až Pavlík řekl dost, sice tehdy jsem myslela, že mu to nikdy neodpustím, ale dneska jsem mu vděčná, protože v Olmíku nám udělali všechna možná vyšetření a teprve potom se začalo se stimulkou. A myslím, že i když je to asi všude celkem šrumec a rychlost kulového blesku, není nad to, když máš v CAR opravdovou důvěru:wink:
1. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Jak často, Věruško? Není přepitý, přejedený, není mu zima? Je to jak s malým miminkem:slight_smile:
1. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Věruško, tak u štěňat to může trvat až do roku věku štěněte a nejspíš to bude rychlým napapáním, ale nic to není. Doporučuje se krmit častěji, ale v malých dávkách:wink: Takže klíííd:wink:
1. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Díky Bellí, asi to bude z napapání. jdu ven. Tak zatím a večer pááááá :wink:
1. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj hólky, jak tak koukám, tak tady teď asi nikdo není. Konečně jsem se jakš takš vyhrabala s nějaké blbé chřipky a zítra už valím hoknit.
Chci vás jen mocinky pozdravit a popřát pěkný den, teď vás budu trošku zanedbávat, mrzí mě to , ale v práci nenám ani vteřinu čas koukat na net :frowning2: Vždycky si vás všechny přečtu, jak dorazím večer domů.
Nevíte někdo jak dopadla Danusska, jesti ještě špiní nebo už je to dobrý?
Právě jsem upekla buchtičku s jahudkama a kysanou smetanou, nedáte si někdo :wink:
Jdu si vás všechny přečíst, tak zatím pááček
1. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj koťátka tady je pusto, asi všichni na procházkách když se tam udělalo tak hezky. No já už jdu spát, tak dobrou.
Monči jé já bych si buchétku dala, škoda že bydlíš tak daleko :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Šmankoteee, takhle dlouho tady nikdo nejni??? Mončiet, tak Ty jdeš do práce? Tak ať Ti jde hezky od ruky:wink: Monči, už jdeš spinkat? Musíš být unavená, viď? Tak se hezky vyspinkej:slight_smile: Andrejkooo, už jsi z práce domečkaaa??? Májinko, co nákupyyy???
1. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
kuk :wink:

tady je nějaké mrtvolno :confused: co se děje? Toník mi tu připusuje nějak*é písmenka ta*kže se nedivte,otrava otrvaná,prý Vás chce pozdravit

Jo Ivy a Karolko,já jsem o Ostravě slyšela jen to špatné a paní co byla se mnou na OPU a ET byla z Ostravy a říkala že je to děs tam,tak jezdila do Brna.
1. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Nazdárek Katy, tak máte taky nakoupeno? Co jste koupili, kde jste byli? Jsem zvědavka, co:sunglasses:
1. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Majdinko,my neměli ani máslo,takže máslo,šu**nku,sejry,kuřátko,sirupek-kupujem YO-je moc dobrej,jogurtíky,pribináčky,olej,koření...no jeli jsme do Alberta na stravenky,manža mi dává půlku tak jsme je skoro všechno utratili,ale zas máme lednici skoro namlácenou :grinning:

Jo a pozor,jsme se zhodli na jménu pro holčičku,trochu mi pomohla k tomu i seriálová postava-tož z Hvězdné brány,Vala-mu si aji líbí,takže možná bude Valuška-Valentýnka :wink:
1. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.