• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Koukám na novu O zvířatech a lidech a i když už jsem to viděla, tak to je něco pro mě. Sotva to začalo, už slzím jak krokodýl...
1. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Majdi a jak je doma? Klídek,co?To je pohodička,žádný stresík :slight_smile: My koukáme na Hesse s Hitlerem na dvojce
1. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak to jste měli hezký den:slight_smile: Co víc si přát, než plnou lednici:wink: A jméno, moc pěknééé:slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
No jo, klídek, pohodička, žádný stres, žádná noční, no paráda. Hlavně ten psychický odpočinek:slight_smile: Kokeš zrovna klepe na okno, asi ho na chvilku pustím, opičáka malého:slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj rodinko.Podávám hlášení.Dneska jsem byla u ženskýho a mimi je v pořádku.Viděli jsme srdíčko a přibrali jsme za 14 dní 20dkg.Jinak nabraná krev,zítra z močí a za pět týdnů se obědnat do plzně do Natalártu na sono-screening.Jinak mi dělal taky nějakou kultivaci.Dostali jsme zase nějaké vytamínky myslím že je to magnésium.Pač nás bolí bříško a nespíme.Na EKG mám jít zase až 15.6 něco se mu tam nelíbylo.Jinak další návštěva u ženského lékaře je 22.6.
1. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Majky ahoj:slight_smile: No to je super, že je všechno v pořádkuuu:wink:
1. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
1. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Marky,ahoj to je super že jste v pořádku :slight_smile:

Jéé já jsem asi neměla papat,tortelíny se sýrovou omajdou,udělala jsem jí plno i na zítra,ale moc mi nelezla a ted je mi divně :unamused: Toníkovi sice moc chutnalo,ale mě to asi nesedlo.

Jinak teda mám i novinu,možná to ve středu zdělím máti,si konečně na mě vzpomněla,ale moc nespolýhám že oběd vyjde,uvidíme jeslti to nezruší.
1. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Co to je? Tak jak dopadla Bajunka, nachlazení, viď? Katy, tak pěkně lehnout a odpočívat.
1. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tož to se mi nechce líbit, že Andrejka ještě nedorazila. Doufám, že se nic nestalo. Ani na sms mi neodpověděla a to už se vůbec nestává. Začínám být nervózní.
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Kobylky moje loučím se,zítra pa pa,jdu se omýt a šupajdá spinkat,hlava se k tomu ozvala :angry:
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jejda, tak ještě i hlava, tak to pěkně zaspi a ať se Ti něco hezkého zdá:slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Katy dobrou nocinku :wink:
Bellinko já jsem jen číhla :wink: souhlasím s tím,že Andrejka má černý puntík estli toto nevysvětlíííí
Bajunka nevím jdu volat sestřičce :wink:
1. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Huž jde, Andrejsss:grinning:
1. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Halóóó, huž mě Belíí vyvolaláááá!!! Ahooj :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
No toto???????????????????
Bajunka u dotora nebyla sestra pravila netrap se je to chřipajzna :wink:
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Potřebuju vymyslet ftipný dárek pro kamaráda tak prosím návrhy.Manžílek povídal že nemam cvakat s KETKAMA a mám něco najít na netu :grinning:
1. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
My byli koupit Tairunce kvalitní krmivo a pak to natáhli do hypernovy, páč jsem sháněla suroviny na ten superdort:slight_smile:. Teď jsme dovečeřleli, zase takhle pozdě, to je děs, pak nemám kynout, a přijde sms od Belíka, tak letím do pelechu k noťasu, a pod polštářem najdu spousta lipa, prý ke dni dětí :grinning: , no nejni Honzí drahoušek?
Co tady nového?? Musím dočíst!! Co Danuš, Manetka. Jak Věruška pořídila? Co Anýsek? Bellííí, povídej! Já pak dočtu, ale než dočtu, tak vy půjdete spááát!!
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Andrejs, to se dělá? Takhle děsit a celý den ani nejuknout??? Tak hlavně, že jsi tadyyy:slight_smile: Jak bylo dneska v ouřední den? Peťko, no vidíš, že to není z kocourka:wink:
1. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj drahouškové :slight_smile: , jsme doma, nějak jsme ten výlet protáhli. Bylo to ale super, jen jsem strašně unavená. Zmákla jsme ouřady, snad je vše za mnou, ještě ve středu musím na Zdravotní pojišťovnu a už to snad je vše. Pak jsme frčeli do Moravskejch Budějovic pro tchýni, že si udělá vejletek s námi. Vybrala jsem si skříň na tu troubici, už se na ni těším, ale opravdu to prý potrvá 6 týdnů :frowning2: Aspoń je se nač těšit, že? :grinning: Hledejme pozitiva. Doufám, že tady je také pozitivní atmoška a nejsou tu žádné špatné zprávy, jdu si vás pročíst.
Musím se vám přiznati, že dneska jsem dala zabrat střevu osleplému a žaludku zuboženému, měla jsem takový hlad, že jsem přepadla Interspar, nasoukala do sebe bramborovej salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: s anglickym rohlíkem a mléčnym pečivem, až po sežrání jsem se praštila do čela, co jsem to za ichtyla, vždy´t to bylo čerstvě napečené. Ale mimíska zatím nekňučí, snad to dobře dopadne. Právě to vylepšuju čajíkem pro kojící, tak snad to trošku pomůže. Dala bych si pár facek.
Ve Znojmě na městě probíhal Den dětí, to jsem ani netušila, bylo tam dosti živo a tropické vedro. Já zmrzlá z Třebíče, jela v mikče a myslela jsem, že zdechnu, při kojení v autě jsem se musela vysvlíknout jen do podprdy, protože bych fakt asi zkolabovala. Ale co, Znojmáky to nepřekvapí, stáli jsme u Baumaxu bo co to bylo a naproti přes ulici byl bordel, takovej ten jejich hrad :grinning: , takže kolemjdoucí by věděli, odkud vítr vane :grinning:
Na tom městě byli Maxim Turbulenc, ti mě vždycky rooztrsaj, tak jsem si hupsla :grinning:, ale ne jak Andrejka :wink:
Mimíska chrupčí u Luboše u komplu, to je výchova, to je děs, já zapluju za chvilenku do pelíšku a nechám si ji zase přebalenou naservírovat po půlnoci do pelíšku :sunglasses:
Letím na to přečtení vás a ještě písnu.
1. čer 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, tož to je taky telepatie, jsem si na Tebe vzpomněla v hypernově :grinning: , ale neřeknu proč :grinning: :grinning:
Petjunko, ahoooj mamino, huž se těšíš na čtvrtek??
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ty jsi fakt Anděl :grinning: Osleplé střevo a zubožený žaludek :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Se poseru, tak krásně napíšu přehled dneška a ono mi to spadne! Čekej, píšu znova! Né, že mě někdo předběhnete!
1. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Andrejko to si piš,že se těším :wink:
1. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Si myslím,že dneska by to šlo....... :grinning: tak odházím....papa zítra :wink:
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky všem
zdravím moc všechny.
Bellinko ja ti je?
autor
Á naše maminka taky dorazila! Óbr výlet byl. No hlavně, že jste pochodili, vyřídili, objednali, vyvenčili :grinning: :grinning:
Jizva tedy zdá se, že se dobře hojí! A co Anýs, jak se mu líbí v autě? A jak Ty se cítíš, i tak ses bála ostatních řidičů, tož určitě s Áňou šílíš, viď?
Péťo, prdlej dárek pro kamaráda? Tak mu objednej ten cigaretovej dort, co jsem dala ráno odkaz :sweat_smile:
Manetka, beruška smutná, se neukázala, Danus začala krvácet, ale na testu jsou //, tak zítra v 11 jsou výsledky krve, Mája lítá po obchodech a nejni jí, Věruška je venku s Mikískem, Katy a Moni už šly spinkat, Mončaet jde od zítřka do práce, Janni.ka 9 bojovníků se drží, volat bude ve středu, Majky je v pořádku a Karolka objednávala nové spermio!!!
1. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Belinka, naše prodleva :grinning: :grinning: . Mája huž tu byla :grinning: . Né, promiň, děkuju za přehled!
Katuško, ahoj! Tobě se to taky blíží, viď? Tedy zatím ta konzultačka. A do kdy vám řekli, že by mělo být mimi z adopce?
1. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Péťo, co by jako šlo? Jako "to"? :slight_smile: Tak hezký večer :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.