• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katuš ahoj:slight_smile: Mě je dobře, krček bolí minimálně a už se nemůžu dočkat stimulky, závislák:grinning: A jak se daří Tobě? V pátek jedeš do toho Jičína, viď? Budu mocinky držet pěstičky:slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
No, se na to vyprdnu velebnosti. Než to napíšu, tak jedna se vrátí z obchodu, druhá jde hupsat a všechno je ouplně jinak, no toto:grinning::grinning::grinning:
1. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, to byla fuška. Je mi nedobře z těch zemřelých dětí...
Věrušce škytá pesa, no nevzpomínám si, že by nám pesani škytali, ale mimíska škytá z přepapání bo ze zimy, takže jak píše Bellka, nepřecpávat :wink:
Věruško, jak píšeš, že jsi placená z toho, co uděláš, to si ty doktory i sama sháníš bo jak to je? Když pak někdo ukončí činnost bo otěhotní apod., za to přeci nemůžeš, máš šanci si tedy sehnat náhradu, ale to se asi shání blbě, že?
Zdravím do Prahéééé, ouřední den za náma, další před náma :grinning: , ale pátek taky bude a zas lehárko na chajdalupě, bo ne?
Bellka, zase pozadu :grinning: , ale neva, třebas si mě všimne za chvilečku, že už jsem ze Znojma zpět :grinning:
Katy je zdechlinka jako já :wink: , únava, mega únava a hlavice do toho, no strašná kombinejšn, ale vím, o čem píše, nezávidím a neboj, už to přejde.
Tak táta začíná zpívat, to je krize, jdu ji radši nakojit :grinning:
Holky, co říkáte na to éro? To je zas kalamita, já už vpoledne četla, že je letadlo fuč, nechápu, jak jim může zmizet a ono žuchlo, to je fakt hrůza. ještě že nemám na letenky :wink:
1. čer 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ty kanimůrooo jedna blonďatá, já už o Tobě přece dávno vííím:grinning: Aspoň 3 minutyyy:grinning:
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Huš jsem tu taky :wink:
1. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Věruško, tak jak bylo venku? Už Mikísek neškytá? Andrejko, kde zase jsi? Že koukáš na Nic než pravda? Holky, ta paní má 65 let!
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Máji, jsem placená od kusu a závislá na doktorech. Měla jsem doktorku, která mne ze 3/4 zásobovala a živila. K tomu něco od ostatních. Většinou mi tu práci dávali sami,ale někdy se musí tomu trošku pomoci. Jenže na to, jaké je Vlašim malé město, tak tu máme 3 zubní laboratoře a tudíž každý laborant má alespoň jednoho svého doktora,kterého si drží.
Co jsi si kúpila ve Znojmě? A jo ,tu skříňku.
Bellí, dík za kyv.
Andrejko, kde jsi?
1. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Bellinko to jsem ráda že už je ti lépe. Ty jo vlastně za měsíc stimulka.
Andrejko nám řekli že asi tak dva roky ale kdo v í.
1. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Miki neškytá ,ale asi je to tím přecpáním a to se snažím mu toho tolik nedávat najednou. Holky, dnes se ukájel na pudlovi a pani z toho měla málem šok a já taky. Je to normální? Vždyť je to ještě miminko a už takové choutky??? Jo a taky se mi poprvé podařil povel čekej. A ještě něco, máme tady kamaráda boloňáčka ouplně stejně vybarvenýho a taky starého 2 měsíce. Páníček si nejdřív myslel, že jim toho jejich venčím :grinning: Možná budu mít fotky, když mi je pošlou na mail.
1. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Bellí, Ty jsi geniální :grinning: , nezlobte seééé, jóó, koukáme taky na Nic než pravda :pensive: :confused: ...
Věruško, ahojdáá, tak já ale i tak stihla dočíst, ničeho se neboj, prostě řekni, že se fakt necítíš dobře, že si chcete s přítelem udělat dovču... , že toho bylo moc...
Katuš, tak to je jak v Praze, taky myslím tak do dvou let.. Takové delší těhu, ale taky se Ti tak ulevilo, když vás schválili? Hned taková jistota.
1. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Katuš, už aby to bylo:slight_smile: Nějak se mi zdá, že ten čas přestal utíkat:wink: A na kolik jedeš do toho Jičína? Věruško, to je naprosto normální, kup mu plyšovou hračku a uvidíš ten tanec:grinning:
1. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Věruš, je to normální. Barunka se snažila ukájet každýmu po nohách, vždycky když se najedla. Mně ne, páč věděla, že nesmí, ale ostuda byla vždy. A přešlo jí to až asi v 15 letech :grinning:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andrejko, to nemá s genialitou vůbec nic společného:wink: Už Tě trošku znám, sluníčko:slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Bellí, ta je prdlá, ta v televizi, co? Ouplná posedlost jen tělem, OMG!
1. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kočky, asi půjdu už spáti,bo zítra brzo ráno jedu do Práglu na Homolku na odběry a magnetickou rezonanci. Byly jste některá na tom? Prý je to dost hlučné vyšetření. Já byla na ct a pet ,ale ne mr ještě ne. Musím jet nalačno a vyšetření mám až v 9.30, to po cestě chcépnu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A MIkísek tu bude zítra sám, chuděrka malá. Asi mu koupím hračku :wink:
1. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Věruško, já na tom nebyla. Nevím, jestli Tě mám strašit či ne, ale jestli jdeš do toho tunelu, tak se nelekni, prý to může být hodně psychicky nepříjemné. Zkus zavřít oči a zhluboka dýchej a soustřeď se jen na svůj dech a mysli na kobylu. Ale třeba budeš v poho. Mně se něco podobného stalo na Kanárech v ponorce.
1. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Věruško, tak se pěkně vyspinkej a zítra na Tebe budu mocinky myslet, kočičko moje:slight_smile: Andrejko, přesně. Posedlost sama sebou, takový trochu sobeček, no ale má 100.000,-kč a může jít na další plastiku.
1. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jo, to Ti, Věruško, taky neřeknu, jaké to je. Byla jsem na CT, ale na MR né. Ale mě i na tom CT dělalo dobře, že jsem si v duchu povídala přáníčko.
1. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
Věruš, ale ničeho se neboj, to jsem jen chtěla, aby ses nelekla. Jóó, a aby bylo jasno, jsem na mobilu, a budu Tě špehovat celou dobu, co budeš na Homolce :wink: :grinning:
Bellí, jj, kravka tak trošku, ale figura dobrá :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jejda Andrejko, mě teď až zatlo. Víš co jsem četla? Bellí, jsi kravka. To jsem ale dupa a ještě neumím číst:grinning:
1. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Díky,kočky moje. Ani se nebojím, jen jsem chtěla vědět,jestli se tam třebas svléká,protože tam asi nemůže být žádný kov. Jinak, mně tyhle vyšetření ani nějak nevadí, klaustrofobii nemám.
Jo Andrejko, ty jako správná práglice bys mi mohla řéct jak asi dlouho mi to bude trvat z Roztyl až na Homolku? Nechávám si na to hoďku,to by snad stačilo,ne? Musim přestupovat, pak na Anděla a odtamtud busem.
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
:grinning: Ty moje kravko , stračenko nejmilejšíííííí :grinning: :grinning: , dyk copak má někdo hezčí vočiska? Snad jen žirafa! :grinning:
1. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
A srnka a kůň a Bellinka a ...a...a...a...a...a:grinning::grinning::grinning:
1. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahojka Věruško na mr jsem byla kvůli ploténce je to hlučné ale dá se to vydržet havně se koukej jen nahoru a ne dolu ať nemáš klaustrofobii.
Holky jsem uplně mimo z toho letadla od Air France co se zřítilo do antlantického oceánu ta představa musí být hrozná brrrrrrrrr.Je mi těch lidí hrozně moc líto hlavně těch co na ostatní čekali v Paříži.
Dobrou nocku papa

:frowning2:
1. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Hanííí,dík. Koupila jsem si ten femibion 800 a od zítra budu papat.
Brou nočku, Co se to stalo s tím letadlem, jdu si to přečíst.
1. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Věruško, no jo, žádný kov, ale to Ti tam všechno řeknou. Budu na Tebe myslinkat, kočičko:slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
Věruško, já jsem pražanda na houby, všude se řítím jen károu. Tak jsem se ptala Honzy, ten zná MHD, říkal tu hoďku tak asi určitě. Snad z Anděla i tramvaje tím směrem jedou. Ale jsem na spojení :wink: .
Hani, ahojda! Holky já jsem ignorant, já tyhle senzace, co mě ničí už nečtu. Ani jsem to na seznamu na netu nerozklikla. To samé, jak bylo s těmi Korejskými jadernými raketami, tím spíš jsem se večer vyhla v tv zprávám. Ňák se tím nechci trápit.
1. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Kobylkýýý,jdu do betle. Dík Andrejko, že bych tě zítra navštívila v rachotě? :slight_smile: Kde to vlastně pracuješ? No, asi bych to nestihla, poletím zas domů za Mikima to se chci ještě stavit na Chodově pro botky k šatům na svatbu. Brou brou
1. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
ještě jdu teda venčit toho našeho sexopsa, tak ještě nakouknu.
1. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Věruškoo, no to nemá chybu!! ČEstný slovo, teď mi Honza říká, ať se za mnou stavíš v práci :grinning: :grinning: . Navíc jsem kousek od Roztyl. A já mu povídám, že dopolko je úřední a odpol jdeme na šetření do rodin. Joo, a navíc s kolegyňkou z Vlašimi :grinning:
1. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.