• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Joo, a na Chodově jsme právě dneska byli, v té Hypernově :grinning: . A boty jsem tam taky sháněla, mám ráda to EXICO, ale nic nemám :frowning2:
1. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Já vás slyším co si povídáte :grinning: To není náhoda:slight_smile:
Tak někdy příště.
1. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Věruš, brou brou:grinning: Andrej, úplně Ti rozumím. Kdysi jsem čekala na zprávy a celou dobu jsem akorát měla husí skúru a kolikrát brečela a strašně mě to ubíjelo, dávno bylo po zprávách a já nad tím pořád přemýšlela. Teď už se na zprávy skoro nedívám a když slyším nějakou špatnou zprávu, jdu pryč, třeba si udělat čaj.
1. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Hm, koukáš tak upřeně na té fotečce, natahuješ ušiska, co? :slight_smile: :sweat_smile: Tak honem běž venčit, dokud není moc pozdě.
Belíšku, jsi vypadla, či co??? Kde jsi???
Holky, já muším jít udělat nástěnku, páč máme fůru novinek :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
No jo, no. Nevypadla, ale píšu levou, bo mě už pravá bolí:grinning:
1. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
A to jsem vám neřekla. Pavlík jede 4.6. do Hodonína hrát fotbal a přijede 5.6. Ach jo, zase budu samečka domečka. Dneska má nočňucha, zítra jede na školení, pak zase nočňucha, no a pak ten fotbal, a přijede v pá a hned jde na nočňucha, so, ne zasejc nočňucha, bleee. Nesnáším nočňuchyyy.
1. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Už se mi otvírá hubička a zavírají očička, tož půjdu do pelíšku, kocúrci:slight_smile: Andrej, Věruš, vy moje ponocovnice, pěkně se vyspinkejte:slight_smile: Dobrou nocičku a nádherné miminkovské sníky, přeju všem, beruškyyy:wink:
1. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
brou brou
1. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,MS dorazila, 17dc UTZ=cca15.6., Dornovka10.6.
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, Praha Homolka-magnetická rezonance,Miki hlídá doma :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI! A zase do rachoty..
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace,manža povalí na spermio,ale ty noční :angry:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a balíme dobroty,zasejc období nočních.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. Beruško, tohle je nejhorší část nástěnkování,
když musím někoho šoupnout zpět k čekankám, moc mě to mrzí, moc.

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!OPU30.5., máme 8 oplodněných vajuch!, ET cca 4.6.
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,2.IVF,7folíků,16.5.OPU,18.5.ET,//na testu.Výsledky krev -Držíme palce!!! :wink:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,1.včelička Gonalu 26.5.,od 1.6. máme volníčko, UTZ 2.6.(10.30) :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža huž jede dom!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET,Hurá HCG potvrzeno! 2.6.UTZ :wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Po mamince inteligentní Anička ví, že se v noci spinká..
1. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
Zlatíčka, zasekla jsem se u nástěnky.... Tak hezky spinkejte. Zítra je hodně bílejch mantlů a ultrazvuků, tož všem držím palce!!!!
1. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Tak už můžu jít spinkat. Pokochala jsem se zase tou úžasnou tabulkou, s neskutečně citlivým komentářem. Dobrou Andrejko a patří Ti veliké DÍKY, zlatínko:slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
Ahoooj holky, dobré ránko, vyrážím dohokny, tak ještě neš nažhavým svého rychlého šípa (starou feldu rezavou jak prase :slight_smile: )tak vás zdravím a přeju pěkný den. paaaaaaaaaaaaaaaaa
2. čer 2009 v 06:05  • Odpověz
autor
Prvníííííííííííííí :grinning: ! Ani kojící matka tady ještě nebyla :wink: . A Belinka, co nechodí do práce, huž taky chrní dlouho :sweat_smile:
DOBRÉ RÁNO, HOLKY MOJE!
Já zase nemůžu spát, zase mě ty švitorky venku vzbudili ve 4 ! Tož jsem vyřídila nějaké mailové resty!
Co se týče dneška, Tak asi hodně klíčový den je pro Danussku! Držím Ti moc palce, moc!
Jinak se těším na výsledky Mončinýho UTZ! A Leňulka jde taky!
Věruško, beruško, tak Tebe taky čeká takové cestování a ještě bez snídaně :frowning2:. Tak ať je hlavně všechno v pořádku. Až vylezeš z Homolky, najdi si nějakou pekárničku, a hned si kup nějakou mňamku.
Ivčo, takovejch smutnejch příběhů kolem Tvé nejužší rodiny, to je děs. Ale opravdu si myslím, že je genetika na místě. Už pro Tvůj klid. Ty alternativní způsobym jako věštkyni, bych v tomto případě brala jen jako takovou nadstavbu.
Hani, tak co? Už vyváříš , pečeš, připravuješ uvítací zdravici? :grinning:
Bellí, no co to je?? Takových nocí budeš bez své polovičky???!! Bordéél, to je přece bordéél!
Manetko, berunko, jestli nás čteš, tož Tě moc moc zdravím, co jiného taky můžu.. :frowning2:
Karolko, tak, co ten Tvůj milášek, klapne ten čtvrtek?? Holka, zlatá jsi, ještě ho tam i objednáváš osobně..
Jinak zdravím i naše další těhulinky, Dady, MončuET, Kačera, Terezku....
Janni, 8 bojovníčků, to máš zatím, jako já!! Třeba budeš mít taky 6 mražáčků! Jéé, to bude sourozenců :wink:
Majkýý, Tobě gratuluju, že je mimísek v pořádku, no snad to EKG bude taky v cajku, tož musí, ne??:wink:
Lůca, Karolka zasejc nočky, fúúúj, to je nelidský!
Katuš, Leontýnko,Regííí, Petjunko, i vám hezký den!!
Táák, a teď jukám na nástěnku, a fáákt jsem nevyjmenovala všechny, to huž ani nejdeéé, tak zkráátka, celé rodině přeju příjemný den!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 06:22  • Odpověz
autor
MončíET, ahoojda, jsi mě předběhla, jsem písala půl hoďky? No, to letí! Dobréé ránko, Těhulko! Co je to hokna????
2. čer 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré rankooo:wink: Všem přeju krásný den a kdo má kontroličku, tak ať dopadne na 1*:slight_smile: Tfujtfujtfuj, držím pěstičkyyy:slight_smile: Hokna - že by práce???
2. čer 2009 v 06:30  • Odpověz
Andrejkooo, berunko, tož já už nespinkám:grinning: Mončoet, kde vlastně pracuješ? Asi někde v klídku, když můžeš v těhu, viď? Tak ať Ti to hlavně utíká. Jo a k tomu rezavému autí - radši škaredě jet, než jít hezky pěšky, dobré né:grinning:
2. čer 2009 v 06:35  • Odpověz
Holky krásný den.Těm co mají dneska kontroličku tak at dopadne na výbornou a jinak holky odpočívat a nechat se rozmazlovat.Pracantům přeju at jim to rychle uteče a jsou zase snáma.Já vyrážím do Pelzně se obědnat na ten screening.
2. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
A jejda, je poznat, že nikoho netahám a nezvedám, bo se začínají ozývat záda. No, ale což, vydržet a 10.6. honem to zas dá Dornovka do pořádku.
2. čer 2009 v 06:48  • Odpověz
Majky ahoj, tak hlavně opatrně:slight_smile:
2. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
autor
Tož mě zasejc Belíno vtáhlo smskou do děje! :grinning: Majký, ahoj kočko! Holky, já su polomrtvá, od 4 vzhůru, teď bych chrupčila, áále musím vstáávat, brrrr, teda jak vy dáváte ty noční??? To nejdééé!
2. čer 2009 v 06:53  • Odpověz
Ale jde, Andrejko, je to jenom o zvyku:wink: Teda ale tělo si samo řekne, že potřebuje spánek a budeš spát jak miminko:slight_smile: Aspoň já to tak vždycky mám:wink:
2. čer 2009 v 06:56  • Odpověz
Andrej a Ty ouřaduješ od 8.00??? Do práce to máš cca 5 minut, no to je blbé, být tak brzy vzhůru, to je fakt.
2. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
autor
Bellí, od půl osmé. Ale úřední hodiny od 8. Takže ještě předtím kafíčko... Bellí, no právě, že moje těééélo si říká o spánék právě teď! Mám poslechnout?? :grinning:
2. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Tak ale huž letím do spršky, Honzík kónečně vylezl, tak móžu. Jejda Taira už ví, že jde s Honzíkem ven, tady je rachot zasejc!
2. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
Jestli Tě v práci nezabijou, když jim řekneš, že se Ti chce spinkat, tož ho poslechni:grinning:
2. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Ani ty 3 minuty nepočká, ví že jsem prodleva, no to je hnus velebnosti:grinning:
2. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Bellí, já jim řeknu, že to Tys mi řekla, že mám poslouchat svý těéélo :grinning: , ať si Tě najdou, že jsi u baroše :grinning: :grinning:
Tak já letííím, odpojuju!! Krásný deéééénnnnnnnnnnn? pááááááááááá!!!§
2. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Jdu za žížátkama, ale pak asi ještě zahájím protestní spánek:grinning:
2. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Tak na mě je pošle? No to se mám na co těšit, ale ať se těšíjou taky. Na Baroška:grinning::grinning::grinning:
2. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
ahojky holky tak v 11 hod se rozhodne nepřestala jsem krvácet takže si myslím že je vše v trapu ale co kdyžtak máme ještě 3 vajíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.