• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Danuss psala v 11 hdoin, že to bude vědít, tak to je ještě čas, ne? Nevím tedy, jak to má daleko, ale je teprve třičtvrtě, tak ještě vyčkáme...
2. čer 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Soušl je sociálka, pani sociálka Andrejka :wink:
2. čer 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májo, na futra? My koupili samolepící tapetu, jako dřevo a Honzík pomalounku stříhal a lepil a vypadá to hezky..
Belííndo Grandó, ahój baroško:slight_smile:) Katýý, Karolajnko!! Kočéénky, já zasejc letím, páč rychle obídek a jdeme do rodin:slight_smile:))
2. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Ježišíííííííí, ona furt někde lítá, jaký to je v těch rodinách, okoukni u nich futra jo? :grinning:
Lepil tapetou jo? Vždyť je to samej záhyb, to snad ani nejde udělat, to mi musíš vyfotit, bo to fakt nechápu, jak by se provedlo, OMG.
2. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Aháááááááááááááááááááááá.Tak to jsem ale telátko že jsem to nepochopila co????No kdo má ty vaše zkratky znát???? :grinning: :wink: .
2. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Alfice, my futra(zárubně) tak jim říkáme v Plzni :wink: :wink: :slight_smile: taky natírali,ale došli jsem do spešl obchodu s barvama a řekli jsme,že máme kovovky a oni nám vybrali sami barvu, nemuseli jsme je ani odmašťovat a stačila jedna vrstva,ale kdybys mi zabila nevím název barvy, ale i v Baumaxu si myslím, že jsou schopni poradit. :wink:
2. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak jak na ty futra koukám, tak by se to dalo asi, ustřihla bych takovou nudli dlouhou a poskládala ji do tvaru těch příšer, ale drží to na tom? Se mi to nějak nepozdává, ale tak když to doma máte, tak asi jo, no. Už jeď do svojí rodiny a pošli mi tu fotečku.
2. čer 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, dobrou chuť:slight_smile: Já jsem pochopila, že si bude Danusss v 11.00 volat na výsledky, tož jestli tam jela, tak to trvá, to je jasné. No, počkáme.
2. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Terko, tak u nás říkáme zárubně až těm dřevěnejm hezkejm, který bohužel jsou pro nás momentálně finančně nedostupný, bo máme tak debilní futra :grinning: , že se musí ještě zedník pozvat, aby je jaksi upravil. V Baumaxu jsme se ptali včera a nemaj nic, což mě dosti překvapilo. Takže si vzpomeň na ten název, bo Ti přijdu potočit volantama :grinning: Fofrrrrrrrrrr, hnedka to zavolám Lubikovi :grinning: , ať to zakoupí i se štětku a může třít :grinning:
2. čer 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz
Aháááááááááááá, tak já myslela, že na tu krev tepráv jede, ale já jsem mimo mísu, takže možná volala :confused:
2. čer 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem do sebe hodila jen jogurt a müsli tyč a frčíme. Jo, Máji pošlu večer foto zárubní, bo futer, bo otvoru dřevního! Jen už s nima nesmíme flákat, páč pak by se to mohlo aj odlepit možná :grinning: :grinning:
Kočenky, večer mám schůzi v jednom bytě, kde su jako revizní komisárka, ale potom! Jdu na ten dort, aspoň piškot předpřipravit, tož nakóknu asi až pozdě!
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Máji,no a to cestuješ s postýlkou z pod třešně k levandulce? Se ptám jak magor,já vím,jsem si taky říkala že mít mimi samotný je blbost,manža říkal že je to na hlavu,ale zeptala jsem se :sweat_smile:
Ta síťovka asi ze síť linek městské hromadné dopravy-dedukuju

Andrejko,jinak v Praze se podle mě vyplatí skútr,co?No u nás na malým okruhu stopro

Reginko,ať si trhne,stejně pokud to není porušení kázně nebo něco velkýho tak prvně musíš dostat výstrahu a teprve potom Tě může vyhodit,jsou to syčáci deptají lidi a sami jsou taky přeci lidi.

Majdí,nestraš,Danuska třeba někde jela dál,zasekla se v zácpě,u doktora plno lidí,šla pak na obídek-protože měla hlad-to já chápu :slight_smile: :slight_smile: uvidíš bude to ok :wink:
2. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Alfice, až dorazím domů mrknu v komoře jestli nemáme ještě plechovku a zítra nahlásíííím.
2. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Dobré poledne kobylky moje :slight_smile: Jak se tady máte? Huš mi bylo po vás steašně moc moc smutno :frowning2:
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky nevím jaký máte zkušenosti s supermarkety jako Baumax,Hornbach,ale pokud chcete poradit tak určo někam kde tomu rozumí,páš v těhdle kšeftech skoro vůbec.

Terko,jak je těhule?Mě pořád mateš tou snž,už aby si byla po tom utz a měla tam tt :wink:

Jsem dopapala polívečku,rajskou,si kupuju Maggi ze zahrádky-junior,ta je super,po ostatních je mi těžko,ale tyhle dětské nemají tolik soli a tak,ted jdu hajat a kolem třetí razíme za kamoškou co má roční holčinu,tak už se těším.
Pa pa a mějte se moc pěkně,u nás hlásím zataženo a divnej vzduch :angry:
2. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Luci ahoj, teda kdes tak dlouho byla??? Já vím, práce, domácnost, tolik času, kolik bys potřebovala, to by musel mít den aspoň o 10 hodin více, viď? Terko, ahoj těhulko, jsem Tě zapoměla pozdravit, ale už to napravuju:wink:
2. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Alfice už to vím, ta barva se jmenuje BALAKRYL, samozřejmě jsem si nevzpoměla,ale brnkla jsem manžílkovi, že to nutně potřebuji vědět a on má lepší pamět tak nahlásil. :wink: :wink:

Ahoj Katy,ťukám jsem ok, sice šíleně unavena, to vstávání mi nedělá dobře,už bych taky ráda měla utz za sebou šíleně se bojííííííííím, když nevím co a jak a co ty? :wink:
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Katy ono je to těžké.On je to arogantní člověk a vše dělá jen pro to aby nám to nevyhovovalo a nějaká EU ho nezajímá.
2. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Začínám být nervózní, Pavlík je po noční dvanáctce, hned jel na školení, má zase noční dvanáctku, ještě nebyl doma a nespal ani minutu, telefon, jak na potvoru, zapoměl doma, tož ani zavolat mu nemůžu. Jsem zvědavá, kdy dojede, hlavně ať jede pomalu, vždycky se bojím, když nespí a ještě někam jede. No, tak jsem si aspoň ulevila.
2. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Lucko ahojky kočko.
Ten Kauf ti ale dává zabrat co?Jo obchoďák je hrozná věc ale člověk musí být rád že má práci.Je to hrozné.
2. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Beluško měla jsem noční a včera jsme museli do Ostravy pro potvrzení o státním občanství pro Pétu jedem do Německa a potřebuje pas. Nějak nestíhám v práci toho máme moc. :angry: Ale jdu až ve čtvrtek na ranní takže ted budu odpočívat.
Daduss at ti dopadne krev na výbornou :wink:
2. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Regí tak jsem četla že jdeš do boje to je paráda skvělá zpráva :slight_smile:
Člověk je rád že má práci , někdy si říkám že půjdu jinak , ale potom si říkám kam?
2. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Lucinko ahojky :slight_smile: terezko balakryl je od nás heč, ale firma už zkrachovala, nebo propouštěla lidi :slight_smile: Belíšku Jirka jel včera taky pryč a já jsem taky vždycky nervozní jak sáňky v létě, dokud není doma v pelechu :grinning: jinak malý do plavání nechce, tak se s vámi loučím a jdu si pinknout :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
No jo, Luci, to znám. Taky toho mám někdy ažaž a to mám sto chutí skončit, přestat se tahat a nechat si všechno líbit. Ale pak sklapnu uši, dupu a je po zlosti:wink: Karolko, tak to je dobře, že si jdeš ještě lehnout.
2. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj Karolko, nenachytala jsi mi já to vím,jsem vzdělalec o tom není pochyb. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Karolko tak si hezky odpočiň ať jsi zas jak rybyčka do ústavu :grinning: :wink: .
Jojo Luci jdu do boje.Sama mi to doktorka nabídla tak to zkusím.Nemám co ztrati.Spíš získat.Jen budu chudší o 580 kč ale to mě netrápí.
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky já se sváma rozloučím.Za chvilku zas musím do práce.
Tak se tady hezky mějte a opatrujte se.
Večer zkouknu co jste vše napsali.
Tak zatím papapapapapapapa a hezký den :slight_smile: .
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojík všem :slight_smile: Tak po prvním ultrazvuku to vypadá na 12 vajíček. Ale jeden vaječník jsem měla nějak vzadu bo co, tak mi doktor říkal, že jich může být i víc :wink: Další ultr bude v pátek a OPU asi v pondělí :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojky holky tak jsem volala na gindu a dr mi řekl že těhotenství se nezdařilo a já žeděkuji a on že mám chg 210.5 a tak jsem vzala telefon a volala jsem k apolináři a ona jak toto muže říct když tam ta hladina je tak balím kufry a zejtra ráno mám být na krvy u apolináře jsemtady z toho hotová jsem si pobrečela a pak zase toto ,nevím co si mám o tom myslet
2. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Leňulko, tož to je pěkné, jen tak dál:slight_smile: Danusss, tak z toho jsem jelena, protože je jasné, že se embryjko uhnízdilo, teď držím pěstičky, aby se nepustilo a nebyla to zbytková hladina hcg, beruško. Tak hodně štěstí, musí to být v pořádkuuu:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.