• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj kobylýýý,tady vaše Práglice :slight_smile:

Huš jsem doma,
bo Miki volá.
Přivítal mne jásavě,
v chodbě hovno na lině.

Vyšetření proběhlo hladce,
jen mne vše bolí, jak staré babce.
Možná je to tou Prahou,
neb, že nedala jsem si oběd s Ajou.

Zašla jsem i do nákupniho centra,
vidina botek byla velká.
Už nesla jsem je k pokladně,
kde nasrali mne náramně.

Čtečku karet máme porouchanou,
řekla milá prodavačka.
Nechám vám tu botky stranou.
Ne,děkuji, chvátám,nashledanou!

A tak jsem ušetřila,
prdlajz nakoupila,
nohy unavila,
ale šťastná byla:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Danusko, to je zvláštní, taky držím paluchy mooooc. Jdu si hajnout,pa kočky. Pak vás dočtu.
2. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo a Danusss, hlavně by Ti měli píchnout něco na zastavení krvácení!!! Tak se drž:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak zae spaní nebylo nic, soused začal sekat trávu. Taky jsem čekala jak dopadla Danus :slight_smile: Holka to jsou nervy, ale to HCG je pozitivní, sice muže to být zameklé těhotenství, ale chce to kontrolu, alespoň HCG s odstupem, tak toho tvého gyndaře nechápu. Ale v Praze ti poradí. Drž se beruško, mě vybruje žaludek za tebe :slight_smile: Moc na tebe myslím. :slight_smile: Věruško básnička je nádherná,. jká se budu takhle naprdlávat ve čtvrtek ve městě :grinning:
2. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Určitě mám hloupý dotaz,ale zamlklé těhu může být i později nebo jen na začátku?Danuss drž se, jsou to starosti. :frowning2:
2. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
No tééééda, my tu máme básnířku jako blázen, nechám vám tu botky stranou, ne děkuji,chvátám, nashledanou :grinning: , tož ti je měla dát zadara, když jim to nefakčí!!!
Danusss, to je napínačka jako blázen, vím, jsou to nervíky, ale vydrž!!!
manžel přijel z plateb a se shánění barev a vzal si prdku hnedka ven, že prej tam je hezky, tak to já všechny balamutím, že jako zima a ono ej na teploměru 26st., ovšem dýzone nikde nevidím. Tak prostě se venčej a já jdu uklidit, bo v 17 hodin mám hlášenou návštěvu, jednou omrknout prdku a ještě tu nikdy nebyly, tak aby se z našeho bytu nezbl....y :grinning: Mě ty rýmovačky nějak vzaly :grinning:
2. čer 2009 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz
Věruškooo, to je krásná básnička, ovšem podstata už tak pěkná nejni, že vlastně nemáš botiškýýý. Terko, myslím, že o zamlklém těhu se mluví, když vlastně plod zamlkne, přestane se vyvíjet, tak jsem to pochopila já. Ale určitě mě někdo opraví, jestli si to myslím špatně.
2. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Toto jsem našla:
Dobrý den ,chtěla bych se vás zeptat,co to vlastně je zamlklé těhotenství?
V 6tt.jsem byla na ultrazvuku,kde mi pan doktor řekl,že je vše v pořádku.
Bohužel jsem v 10tt.začla krvácet a můj gynekolog mi sdělil,že jde zřejmě o zamlklé těhotenství.
Chtěla bych se vás zeptat,zda jsem k tomuto samovolnému potratu přispěla i sama,jelikož pravidelně –2x týdně(a to i během těhotenství) cvičím AEROBIC?
Mohou být tyto samovolné potraty-zamlklá těhotenství dědičná(moje matka rovněž tak přišla o první dítě) a častá?
A kdy se u plodu začíná vyvíjet srdíčko? Děkuji Iva
Část těhotenství končí spontánním potratem. Příčin je mnoho. Některé umíme ovlivnit (hormonální nedostatečnost, skryté infekce,...), jiné nikoli (chybně založené plodové vejce). Stav, kdy děloha nevypudí odumřelé plodové vejce a to v ní přetrvává i několik týdnů, nazýváme zamlklým těhotenstvím.
Aerobik nezpůsobuje zamlklé těhotenství. U dědičnosti je problém složitější - některé chromozomální poruchy mohou způsobit, že oplozené vajíčko není schopno samostatného vývoje.
Intraembryonálně se cévní systém zakládá 15. - 17. den po oplození, v průběhu 2. měsíce se vyvine definitivní oběh. Ve 4.týdnu vzniká primitvní trubicové srdce, v 5.týdnu se vyvíjejí srdeční přepážky a koncem 7.týdne jsou všechny základní části srdce již založeny.
Dr.A.Padrta
2. čer 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice, díky též jsem našla na netu. :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Tak načuhuju v kolik to ten manža šel s prdkou ven, ještě že ta Kobyla je, tady se zjistí všechno. Bo já totiž ještě neodešla od netu, to je ostuda, co? Dneska se mi nějak do toho úklidu nechce a to už vylezlo i sluníčko a měla by být úklidová nálada, ale to platí asi jen po zimě, když je to pro nás ještě vzácnost, že? :rolling_eyes:
Tak já jdu teda na to, bo až přijde Otesan, tak už neudělám nic.
2. čer 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz
Májo já myslela, že toje když mám pozitivní těhotenský test a za týden HCG začne klesat, tak jak to podala Belka, v tvém podání to je horor, tak jsem Danus nechtěla strašit, jen jsem nepochopila, proč ji doktor neřekl, ať jde za týden znova na krev jestli HCG roste nebo klesá. Ale v Praglu to vyřeší :slight_smile: Je tu pořád veliká naděje :wink:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Aha, takže když děloha plod nevypudí, jde o zamlklé těhotenství, hm. Zase jsem o něco chytřejší. Karolko, však víš, víc hlav, víc ví, nemůžeme vědět všechno, to bysme si ani neměly o čem povídat. Pavlík přijel ve 14.45, popapal a padnul, už spinušká, bobek. A v 17.20 ho budím, bo jde na noční.
2. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky zamlklé těhu je když se přestane vyvíjet embryjko a nebo když se prostě zastaví strdíčko. To se může stát :frowning2: velmi často. A k tomu je ještě chemické těhu, které ukáže // i třeba pozitivní krev, ale velmi brzy embryjko zanikne a HCG padá střemhlav dolů. Někdy žena ani neví, že jím prošla. A většinou je to úplně na začátku.
2. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Belli to se asi půjdu na toho tvojého fotbalistu podívat když pojede hrát do Hodonína :slight_smile: Já tady bydlím :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Leni ty jsi myslím uhodila hřebíček na hlavičku :slight_smile: Ale stejně má pozitivní HCG, tak by se to mělo zkontrolovat, :slight_smile: Leni ty už se chystáš do velkého boje, jak já ti závidím :slight_smile: Janinka jde pro mimíska zítra nebo ve čtvrtek? Ještěže máme 4 končetiny na držení palečků :grinning:
2. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Karolko, Terka se ptala, tak jsem jukla, co to přesně je na net, to je z pana doktora, ne z mé kebule.
No a zbytek textu raději mažu.... :wink:
2. čer 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Já budu mít noční s Pavlíkem, ne že mi Belíšku přijdeš dát po puse :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď hrála Opava s Karvinou a myslím, že jsme vyhráli, ale to Pavlík určitě nehrál :grinning:
2. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak mám prdku doma, Luboš padnul za vlast, prý je to fuška v tom vedru to venčení, ale potřebuje pohyb, tak se musí cvičit :slight_smile:
No a já ještě nevstala z gauče, tak jdu sát, to budou mít všichni radost, celá domácnost, včetně hadice, chrní.
2. čer 2009 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz
Leňulko, tak jsme si to myslely dobře. Jen Ty jsi to prostě a jasně dokázala vysvětlit:slight_smile: Jen jdi, hrajou 4.6. a budou tam policejníma autama z Bohumína, tož za ně bude ten můj brouček hrát:slight_smile:
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Jejda Karolko, já a dát někomu po puse??? To si ani neumím představit, vlastně umím, ale jen představit, tak neboj:slight_smile: Máji, však kdybysme tu neměly ten Tvůj zaručený zpravodaj, tak víme prd. Jenom, že laická hlavička to vysvětlí normálně, kdežto ta doktorská tak, že laik někdy nerozumí:slight_smile: Takže nic nemaž a sem s příspěvkama:wink:
2. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Jo a myslím, že Janni.ka jede pro broučky ve čtvrtek:wink:
2. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Už je celkem dost hodin a Monča tu ještě není. A jó, ona jistě vkládá fotešku z UTZ, tak šup, šup, už se nemůžu dočekááát:slight_smile:
2. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Kde jsteeeee??? Jsem tu osiřela, jó:grinning:
2. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Jé jak mě se do té roboty nechce. :frowning2: Zítra jede milášek na slováky, hned bych jela s ním, ale po té noční bych to nedala :wink: Jo včera jsem jela objednat miláškovi dort na to jeho jubileum a hned jsem objednala i tchánovi na 60. To jsem hodná snacha, milášek o tom neví, tak bude čubrnět :slight_smile: Doufám, že to ohodnotí a ve čtvrtek pojede darovat spermošky :slight_smile: Tak miláčkové já se s vámi loučím, tady krásně svítí slnéčko, jdu makat :angry:
2. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Ale nééé Bellí, já nemažu příspěvky vložené, nýbrž mnou napsané, bo bych tu děsila a to nechcíííííííííííííííííííííííííííííííííí...Tak proto. Jdu na ten úklid, Božééééé, to je nálada neuklíezcí a za chviličku tady můžou bejt. No tak honem, honem, zvedni Májo tu svou prdelínu a upaluj pro svého zeleného vysávacího kamaráda :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tož Karolko, co Ti víc popřát, než klidnou a ať Ti utíká:wink:
2. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Máji, tož já jsem dupa, ale né taková, aby mi nedošlo, že mažeš to, cos teprve chtěla vložit. A nemyslím si, že tím, že napíšeme něco, co není zrovna hezké nebo co se může stát, že bysme se děsily, pro mě jsou to informace, za které jsem ráda, že je mám.
2. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky
Regí přišla jsem tě načutnout :grinning: človíčku,že vůbec přemýšlíš :wink: jdi do boje a drž palečky ať to mé tělo spolupracuje a testit budeme spolu :wink:
Danuš tobě držím palečky :wink:
Májinka je plná humoru :grinning:
Ahoj všicí :wink:
2. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj všechny kočky. jen letmo zdravím, chybí mi dočíst 4 str. nevím co tu se děje, tak až večer, jedeme na pozemeček poséct trávu, teda já se budu jen dívat. Jinak embrijko se vyvíjí pěkně srdíčko ještě není jen ten žloutkový váček. Mám fotešku, dodám ale pozdějc.
Leňulko tak to bude kupa vajec :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Holkyyyyy, tak jsem doma. Fůůůůůůůj, po tak dlouhé době v práci to bylo děs. Na otázku, kde dělám, tak u jedné nejmenované firmy, které musíte platit moc peněz zs elektřinu, vyřizuju reklamace, takže mě lidi nemají rádi :frowning2:
Jinak jsem utahaná jak kotě, půjdu si dát šlofííčka.
Gratuluju Moničce k UTZ a Danussce zítra držím pěstičky.
2. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.