• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé, Moni, obrovská gratulka:slight_smile: Á, už to vidím, změna snž na tt:slight_smile: Jejda, to je údaj, který na mé tváři vykouzlí zaručeně úsměv:slight_smile: Mončiet, tos nemusela, říkat kde děláš. Mě zajímalo, jestli jsi v kanclu, že můžeš pracovat v těhu, víš? Tak teď si jdi honem odpočinout:wink:
2. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Berušky už jsem zpátky dneska měla Péta dva kroužky tak už jsme konečně dorazili.
Dadusss na zítřek budu moc moc držet palečky.
Moni obrovská gratulace.
2. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj holčiny. :slight_smile:
Tak jsem vás po dlouhé době přišla navštívit a kouknout co je tady nového.
Belli ahoj, tak jak se těšíš na nový boj, jsem moc ráda, že pujdeš už teď, uvidíš že tentokrát to vyjde.
Andrejko tak jsem zběžně dočetla, že se snažíte doma, tak se hodně snažte a kdyby to nevyšlo tak honem pro zmzlinky :wink:
Danus drž se holka, neboj zítra to dopadne dobře uvidíš, musíš tomu věřit :wink:
Věruško ten tvuj Miky se užasnej a taky jsem koukala na fotky z natčení, už jsem moc zvědavá kdy tě uvidím v telce.
Všechny ostatní moooc zdravím, všem které čekají na výsledky držím palečky, těhulkám přeji krásné těhulení a naší mamině hodně sil z maličkou Anuškou. :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko, holčičko zlatá, ani nevíš, jakou mám radost, že jsi přišla:slight_smile: Moc, moc, moc:slight_smile: Už je Ti aspoň trošku líp, beruško? No to víš, že se těším a hlavně věřím, že tentokrát už to taky dotáhneme do toho krásného konce. Už je načase, si myslím. Luci, tak jen užívej volníčko, užívej:wink:
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Manetko jsem ráda , že jsi mezi nás přišla :slight_smile:
Beluško už se těším jak nám nahlásíš tu krásnou novinku jsem těhotná moc,moc ti to přeji :wink:
Majinka asi krmí nebo má ještě návštěvu.
Kde jste všechny ostatní Andrejka,Karolka,Regí,Katy,Petra,Iva, prostě všechny moje spolubojovnice :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci, ani nevíš, jak strašně moc si to přeju:slight_smile: Co to plácám, jasně, že to všechny víte:slight_smile: A co máte v plánu zítra, když máš ještě volno? Mě bylo toho Pavlíka tak strašně líto, když se nemohl, po dvou hodinách spánku, probrat. No, ale už je v práci a zítra bude spinkat jak miminko:slight_smile:
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Zítra budu odpočívat a odpoledne jdu ke kámošce na kavčo. :slight_smile: Manža říkal že budeme celé dopoledne v posteli a nic nebudeme dělat, ale jak se znám tak pojedem na zahrádku musím zasadit nějaké kytičky co jsem dostala.
Pavlík už pracuje ještě že má zítra volno a bude odpočívat. Školení po dvanátce to je nerozum od vedení a ještě když jde večer zase do práce :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci, tak Karolka má noční dvanáctku, Regi má odpolední, Andrejka schůzuje v baráku či co, Májinka má asi ještě návštěvičku nebo obstarává Andulku, Monča jela na pozemeček, dohlídnout na sekání trávy a Mončaet odpočívá po náročném dni v práci:slight_smile: A víc nevííím:wink:
2. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Teda, to jsem hlásná trúba, viď:grinning:
2. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Nejsi žádná hlásná trúba jenom nám některým předáváš důležité informace o naší kobylí rodince :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
AHOJKY všichni,
Moni to je super že embryjko se pěkně vyvíji. Kdy jdeš znovu na UTZ.
2. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dobrou noc a krásné sníky všem mám vás všechny moc ráda :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak jsem zase tu. Sbírala jsem nějaké info o tom, co bych ještě mohla udělat pro to, aby se embryjko udrželo, no uvidíme:slight_smile: Katuš ahoj, jak se máš? Už se Ti blíží ta konzultace, viď? Luci, dobrou:slight_smile: Andrejko, tož snad ještě neschůzujete??? Věruško, a kdepak se touláš Ty???
2. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj kobylky.
Tak jsem se trochu vzpamatovala,pak chytla druhý dech, vařila kulajdu, upekla bábovku a teď jsem zas hotová.
Ještě jsem vás nedočetla,jen tuhle stranu a vidím tu Manetku. Ahoj kočko, jsem ráda,že jsi zas mezi náma.
O Monče, že uz ok, to je taky dobře. Jdu na vás.
2. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Telepatie, ty moje čarodějko :slight_smile: Bellko
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
A copak si vyčetla na lepší uhnízdění??? :wink:
Jdu k mamce musím jí pomoc,ve čtvrtek jí přijde kontrola a potřebuje dodělat nějaké papíry.Horší je,že ani nespí,nejí,nepije a jen maká aby vše stihla.Mám o ní strach je po dost ošklivém infarktu :frowning2: Tak papa zítra
Danuš budu držet palečky ať jsou dobé zprávy :wink:
Mončo gratuluju :wink:
2. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já z té Bellinky začínám mít zvlášní pocit :wink: ty nás vidíš?bo cítíš?
2. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Peťko vydrž, už to píšu:slight_smile: Věruškooo:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak si jdu ve čtvrtek koupit FEMIBION 800, bo gynekolog radí, že se má brát 4 týdny před otěhotněním. Obsahuje totiž látku, jako jediný přípravek na českém trhu, zapoměla jsem jak se jmenuje. Ale důležité je, že 50% žen nedokáže přeměnit kyselinu listovou na tolik potřebné foláty a on to obsahuje!!! A akorát mi to vyjde ty 4 týdny.
2. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
ˇJsem tady,ale zatim čtu předchozí stránku a u toho sleduju Nahá jsi krásná
2. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Bellí, kup si ho, já si ho taky tento týden koupila na doporučení naší lékárnice Haniny:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Metafolin se to jmenuje, už to vím:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tož tak Ty už ho máš? A já myslela, že jsem objevila Amerikuuu:grinning: Ale koupím, koupím. Calibrum baby plan jím rok a půl, tak základ bych mohla mít slušný:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Už jsem na téhle stránce. Skoukla jsem Monče albíko,ještě jsem ho neviděla. těch testíků... to je krása.
Bellí, ty zjištˇuješ vše co se dá,viď? Jen tak do toho, kdy si vlastně začneš píchat?
2. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nic jiného k tomu už nepapkej, stačí ten femoboin.
Budí se Míkís, půjdu venčit. Dnes mi spadl do rybníka. Jsem měla větší šok než on. Nemohla jsem ho vyzvednout, bo tam byl zarostlý břeh a on plaval zrovna tam.Chudinka,ten vypada...:slight_smile: Hlavně aby mi nenastydl. Jsem s ním hned upalovala dom a vyfénovala ho
2. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Věruško kulajdu mňam mňam.
2. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Věruško, jo jo, to já budu jíst teď jenom ten Femibion. No vidím to tak, že 16.6. začnu Utrouš cca 10 dní, pak přijde ms a píchám. No tak zjišťuju, co můžu udělat ještě navíc, no:slight_smile: Jejda, tak Mikísek málem utopený, si ten šok dokážu živě představit.
2. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Dobrýý večer, rodinko!
Tady je živo, to ráda vidíím! :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahj Katy,dostala jsem od sousedky čerstvý kopr, tak byla kulajda:- Jak se máš?
Bellí, plašila jsem okolo rybníku jak Viktorka. Nejlepší je, že mi tam kdysi spadl můj kokr
2. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Katuš, ještě nespinkáš??? Jak se máš? Teď máš ranní? Jdu asi poslat Andrejce sms, ať to shromáždění už rozpustí, bo to se nehodí, tak dlouho schůzovat:grinning: Ještě zítra ouřední den, tady taky musí přijít, nevím, kdy bude spát? To by takhle nešlo.
2. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.