• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peťko, nový kamínek, to je dobře. Tak zítra vyfotit a ukázat:slight_smile: Berušky a už doopravdy a naposledy odcházím. Pak nemám mít toliko příspěvků, když se vítám a loučím na desetkrát:grinning: Pa, pa, pááá:slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Bellinko, huž půjdu. Jinak steaky se nekonaly, psici jsem koupila žaludky a nakonec jsme jí je sežraly :grinning: , uvařila jsem z nich polívku. Manža mi pomohl, vyluxoval, a vytřel, a teď jdu hodit spršku a půjdu chrníkovat.
Péťo, to jsou občas takový životní situace, že by se jeden pos.., viď. Myslím na Tebe.
Věruško, heč, mám větší břuch než Ty! :grinning: :sweat_smile:
Regulérní Reginko, dobrou :wink: :slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Bellí, dobrouuuu , :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...... :slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Šmankote, tak oni sežrali psici žaludky. A co měla psice, chudinka malá??? No a pak mám jít klidně spát:wink:
23. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Staronová :slight_smile: Věruško, dobrouuu!!! Takhle Tě asi nejvíc poznávám :slight_smile:
23. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
No a ještě píšeme ve stejný čas, se fakticky picnu:grinning:
23. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
No, Bellí, jako vždy - směsici . Kolínka, suchý pedigree, půl konzervy :sunglasses: . Tak já se polepším, ještě mám pro ní jatýrka na mrazáku, tak je hned běžím vyndat na zítřek :slight_smile: Už Jdi spinkáát.
23. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
No jóó´! Ve stejnej čas!
Májo, Ty blecho , pojď k nám!!!! Jdu teď hodit rychlou sprršku, seškrábnu makeup a jsem tu!!!!
23. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Děkuji za ježka :wink:
23. dub 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tak snad nedostanete zítra s manžou chuť na játýrka:grinning: Tak, miláškovééé a teď už opravdu dobrou, a i kdyby čert na koze rajtoval, jdu spinkat. Pááá:sunglasses:
23. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Věruško takhle ti to sluší,také jsem myslele,že se objevil někdo nový.
Jěště se musím vrátit k tomu c se tady dělo odpo.Regína mi dostala jak psala Máje,že jdeme všicí k porodu.Jsem si to představila jak tam Andělíček v bolestech a Hujerovi ve dveřích :grinning:
Přeju všem krásnou noc a pěkné sny papa a hubánka :wink: :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jsem našla aspoň Kofilu, tak jsem se zas přežrala sladkym, asi ho sežeru teďka kvanta. Ale zas to dítě bude moc veliký, přežraný, co? Jak může velká koule projít dírkou jak prst tlustou? :confused: :rolling_eyes:
23. dub 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Zas nikdo? No to mám smůlu teda, jdu do pelechu, jsem celá zubožená jak ten nás satan... :rolling_eyes:
23. dub 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
Májo dirka je velká jam Mndarinka a hlavička jak melounek :confused: .Aspoň tak to říká kamarádka a má 3 děti :wink: .
Jojo Petruš HUJEROVI :grinning: .
Dobrou noc :pensive: .
23. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Májulenko! Dyk to říkám, někdy by to chtělo vyoperovat mozek. Nemá smysl chtít přijít na kloub svýmu těěělu se vším všudy. Zkrátka a dobře, ta největší zodpovědnost bude ležet na doktorovi, ne na Tobě, prostě to nech na něm, a on Ti Aničku nějak vyndá, neboj. Ty zkrátka tou bolestí minutu po minutě projdeš a prodýcháš a protlačíš, o ostatní se nestarej!
23. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: Dnes uděluji speciální smajlíky pro rozsvícení nálady:astonished::astonished:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6mražáčků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červnu rozjedeme další IUI!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ:astonished::astonished:

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI, Těšíme se na Aničku a statečnýho Andělíčka!!:astonished: :astonished: Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
23. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
Jejda, chybička SE VLOUDILA, tak ještě jednou :astonished: !!!!
23. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: Dnes uděluji speciální smajlíky pro rozsvícení nálady :astonished: :astonished:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6mražáčků čeká,v květnu 09 KET! 27.4.psychotesty adopce
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou!
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,těšíme se na další boj v květnu 09-už brzy!
Manetka,minulost v Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,přestup do Gennetu Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje koncem dubna! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červnu rozjedeme další IUI!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF - 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru

HOLKY V AKCI
Terezaa, 1.IVF Stimulujeméééé , 5.4.UTZ, OPU 8.4. ET 11.4. dva kulíškové, kontr.27.4.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, ještě 3 sněhuláci spinkaj! KET 12.4.
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF, 16.4.ET, držíme palce!
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , úplně tichounká gratulace k //
Petjuna,Apolinář,1xIVF,malá cystička nás nerozhází,KET bude v květnu, 30.4.UTZ :astonished: :astonished:

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF+ICSI,Těšíme se na Aničku a statečnýho Andělíčka!! :astonished: :astonished:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně , další UTZ a průkajda 4.5.
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, jeden bojovníček
Pajipa (Pavla) - spisovatelka , CMR Zlín, 2xIVF+ICSI, 1xúspěšný KET,Těhulka, termínek 26.9.09
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3., těhulka!!, Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4., //na testúúúú , HCG potvrzeno, gratulujeme!!
23. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
Tak a jdu si nechat něco hezkého zdát :slight_smile: ..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz
Pěkné sníky, já tu ještě straším. Kde rodí Hujer? Holky, v 5. patře to je, přezůvky a sváču sebou, jo a prej i radši kraťasy, bo je tam dost vedro, říkaly. A pětikilo chcou :slight_smile: Ale třebas dostanete skupinovou slevu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Andílek?? Strašidlo je to!!!! Straší tady vo půlnoci, a Anička by si po Kofile ráda zchrupla a matka ji furt budí!!
No, já zase straším už od pěti, to budu dneska vypadat. Manža spí vedle, neb prý jsem včera moc chrápala, slyšíte (čtete) dobře JÁ, Ne ON. A teď tu řeším... chrápu, mám plný dutiny a furt nějaký vyrážky na ruce, a konečně jsem si to dala dohromady! Předloni v listopadu nám dávali plastový okna a oni tak moc těsní, že máme pořád nad nimi u stropu plísně. A přesně od loňské zimy mám tyhle problémy. Tak jsem si to vrazila do vyhledávače a už hoďku tady studuju, a vše odpovídá alergii na plísně. Jééžiš, co já s tím budu dělat???
No nic, ouplně jsem zapomněla popřát brééé ráánko! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nevycválanec nevycválaná. Jdu si udělat kávičku a snídaňku.
24. dub 2009 v 06:10  • Odpověz
Všem přeji krásné dobré ráno, Regí já myslela, že IVF se počítá pokud podstupuješ injekce,stimulaci .... ET.
24. dub 2009 v 06:47  • Odpověz
autor
Tak jsem posnídala sama :frowning2: . No nic, berunky, snad se ozvu z práce, kdyby náhodou ne, tak dneska to pak máme od 3 do 8, tak až z postele :slight_smile: Hezký den kuřátka!! :slight_smile:
24. dub 2009 v 06:48  • Odpověz
autor
Ahoj Terko :slight_smile: , já to taky nějak nechápu, Regí, co Ty máš vlastně všechno za sebou? To, že jsi měla při IUI injekce, které se používají při IVF, pořád nedělají z IUI IVF. Neměla jsi ani OPU, ani ET...Haha, se směju, až žije terminologie a zkratky.. :grinning:
Tak, ale už musííím.. Pápá
24. dub 2009 v 06:52  • Odpověz
Andrejko, přeji Ti hodně štěstí ať vše dobře zvládnete. :wink:
24. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobréééééééééééé rááááááááááááááánko RODINO.
Andrejko a Terezko to máte jedno.Už to dneska nebudem řešit.Zamotáme se dotoho a já už budu vědět úplný prd na co vlastě chodím :grinning: .
Včera jsem nemohla nějak usnout a pak jsem si vzpoměla PROČ.Všimly jste si že tady včera vůbec nebyla KAROLKA????????????????????Když jsem si na ní vzpoměla tak jsem usla.Je to ostuda že jsme si na ní nevzpoměli :fearful: .Asi toho má chudinka moc v té práci.Proto včera nedorazila.
Karolko vydrž víkend se blíží.Dneska je malá sobota tak to pracující ŽENY moc nepřeháňejte :grinning: .
Ještě jednou krásné slunné ráno.
24. dub 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné dobré ráno Regí, Belce, Terezce, Máje, Andrejce, Petře, Monče, Ivě, Věrce, Mony, Janince, Katy, Martě,a dalším. Včera jsem toho měla hodně a večer jsem padla na hubu. :wink: Dneska mm odpolední a o víkendu noční, takže pracovní víkend, no jo hola hola práce volá :slight_smile:
24. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj KAROLKO.Ty máš pracovní víkend jo?Chudinko.Dneska máte to výročí svatby né?A manžel má svátek je to tak?
24. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Hezké ráno všem.
Holky, mě se tak líbí ta naše telepatie. Na někoho si vzpomenem a huš je tu :slight_smile:
Já jsem měla řušné ráno. Nejdřív jsem se vzbudila s bolehlavem a i v krku, tak kloktám, no a pak si dávám na sklokeramickou desku rozpéct housku a co myslíte? No, zapomněla jsem na ni. Dým z kuchyně jak kráva, tak jsem rychle housku seškrábla z plotny, ta už málem hořela,bo od ní lítali jiskřičky a tedˇ v celém bytě větrám a lítám s utěrkou a honím smrad. Ještě jsem dala vařit ocet, bo prý to smrady pohlcuje, Nejsem já to pako???
24. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ranko rodinko. Regi, já včera ráno o Karol psala, neboj nezapoměly jsme, vždyť to ani nejde, ne:wink: Za chvilku vyrážím za kamarádkou, tak bůhví, kdy příjdu:slight_smile: Smajlíky v tabulce sice nevidím, ale jistě jsou na svém místě:slight_smile: Všem přeju krásný páťulínek a dobrou náladičku. Pa, pa, pááá:slight_smile:
24. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.