• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Práglice :grinning:
2. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Bellko, to už není možný, ten tvůj šestý smysl :wink: zahlásíš a Práglice je za rohem:slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Věruško, teď jsem to chtěla říct, už nic neřeknu. To snad nejni možné:grinning:
2. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
A kam nám zmizla? Že ona je pořád za tím rohem:slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoj Andrej schůže skončila?
Věruš a čerstvý kopr ty jo já miluji kulajdu. JJ mám se celkem fajn, akorát už mě to štve v práci. A co ty jak je? A co pejsek a loužičky? Ten náš udělal předchvíli loužičku ta naše koza si o to neumá říct.
Belli ty jo stimulka se blíží mílovými kroky.
2. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ne ne, to se za chvilku jistě objeví dlouhý román. To nám spisuje, co se všechno událo a co vyřešili:wink:
2. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holčiny loučím se s vámi jdu hajat. Zítra odpo až do 22 tak mi asi nevyjde ani kunout sem. Mějte se moc hezky a přeji krásnou dobrou noc
2. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Vy jste vážně roztomilééééé:slight_smile:))) SE řežu těm telepatickejm schopnostem a taky té fantazii :grinning: :grinning: . Já rychle dočítala a hned upravovala nástěnku, bo musím chrnět! Tady takovejch novinek!!!
2. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Katuško, tak rychle přeju Dobrou noc, hezky se vyspi! Jo, a Happyna je už úplně zdraváá???
2. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Blíží, Katuš, blíží:slight_smile: No jo, máte toho v práci hodně, viď? Ale neboj, v pátek jedeš na tu konzultačku, pevně doufám, že Ti budou umět pomoct a pak začnete taky bojovat, co?
2. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Katuš, dobrou nocku:slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Houby román, se normálně řeže, né:grinning:
2. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Čučím, že jsem byla nějaká rychlá, hm:wink:
2. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
:grinning: já z vás taky.
Dobrou, Katy, já načuhuju jestli se Miki vzbudí a jdu venčit
2. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Je u nástěnky, Bellí a jde zas chrnět. Měla náročný den s klientama, chodila po návštěvách :grinning:
2. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky, já jsem o den napřed, jsem myslela, že zítra ráno jedu zas na onko do Bene na roční prohlídku a mám to až ve čtvrtek. Mám tento týden ve znamení doktorů a už mi to leze na mozek:slight_smile:
:rolling_eyes:
2. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Tak jsem zahlídla Manetku, to jsem moc ráda. Věruško, taky jsem rychle vlítla do albíka, a kabelka nikde?? Bellí, Ty zníš tak krásně odpočatě, Ty už do té práce vůůůbec nechoď!! A jako matka je kde?!! Jé, já jí slíbila ty vyfocený futra.. tož odpusť, až zítra, joo??? JInak schůze skončila už v 7, já jsem v revizní komisi družstva v tom druhém bytě, tak jsem si přinesla domů doklady na kontrolu, ale máme tam super vedení, tak není co kontrolovat. A pak jsem čuměla na tento film... http://www.czso.cz/cz/v/ep2009/index.htm :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Booože, ta Andrejka se ale angažuje a ještě sleduje nějakej film o volbách , či co. Já ani nevím koho budu volit, není výběr.
Jo kabela...omlouvám se ,ale taky jsem to nestihla. Vyfotím vám pak celý svatební model :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tož se všichni podívejte, na co čučela, bo mě to nejde zobrazit, né? Čekat na ní můžeme a ona si kliďánko čučí a já se ani nedovím, na co:grinning: Už tam nepůjdu, řeknu, žes říkala, ať tam nechodím a nepůjdu:grinning:
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Bellí,nejsi v zelí?
2. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Věruško, Ty jsi básnířka teda!!! :grinning: :grinning: . Konečně se taky zapojuješ do kulturního dění na kobyle:slight_smile:))). Tož tak to má být, pionýrko :grinning:. Hérečka, a projeví se řádně až teď!
A co naše prodlevka? Co?? Stíháš, stíháš..?? :grinning: :grinning: , Tož ať se tam beranisko prožene pořádně , ať vzduch líp přenáší signááál! :grinning:
2. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Věruško, nejsem v zelí, jsem v šoku. Bo jak jsi napsala, že čučela na film o volbách, OMG:grinning:
2. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Huž nestíhám:grinning:
2. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Blázínci, ten film sleduju, bo tam je instruktáž pro mě, habych se o tom víkendu neztrapnila. Je to instruktáž, co jako máme v té volební komisi dělat, jak počítat hlasy a tak. Se mi to líp učí takto, než ze zákona, tak proto. A si piště, že motivace je přivýdělek, každá kačka dobrá.
2. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Nikde nikdo, to se zase objeví nějaké romány a než já to přečtu, tak zas budou: kde jsiiiii??? A než odepíšu a vložím, tak řeknou: brou noc:grinning:
2. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Aha, no to máš pravdu, že nejlíp se něco učí, když to vidíš:wink:
2. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
Jinak muším poblahopřát Leňulce k vývoji úrody! Nádhera! Jen tak dál. Ale stačí do kvality, kvantita huž stačí :wink:
A Monče!!! Jen tak dál, tak zkrátka a dobře máme tu další těhuli! Alfík mi poslal nějaké narážkové veršování, bo asi chce , abych byla bez práce taky, tak prý to mám vyvěsit vedle ouředních hodin. Alfíí, ani nepřijdeš popřáti dobré spaní?? Bordéééééél!!! Holčičky z tabulky vyjmu dlouho se nazapojující se naše kolegyňky. Ráda vrátím, když bude zájem! Marti, Tobě a ségře moc a moc držím palečky. Taky jsem ségru vyndala, když si bude chtít přijít povídat, určo budeme rády, ale asi nechce, tak jí jen pozdravuj.
2. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Kocúrenky moje zlatéé, já jdu spáát, ju?? Zítra ouřeďák, ještě v poledne školení, pro změnu kvůli volbám, huž jsem trapná, co?? Jsem si toho nandala... Tak muším být vyspalá.
2. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Andrejko, tož Mája už asi padla na hubici, jak by řekla a chrní, než jí Luboš přinese přebaleného Anýska ke krmení:wink:
2. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Andrejko neboj, za chvilku je po volbách a budeš mít volněji:slight_smile: Pěkně se vyspinkej a ať se Ti něco hezkého zdá, Ty moje sluníčko:slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.