• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,MS dorazila, 17dc UTZ=cca15.6., Dornovka10.6.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,máme zprávu pro kobylku,korunky šly na kabelku!Doktory zmáknem!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, Jdeme do dalšíííí akcééé a hnééééééd!!! IUI 5.6.Někdo jde volit,někdo pro spermijky:slight_smile: :slight_smile:
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace,je líp,manža povalí na spermio,ale ty noční,fůj
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09,zatím makáme, zasejc období nočních, brr
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!Tak co??
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. VÍTEJ ZPĚT!!! :slight_smile:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!OPU30.5., máme 8 oplodněných vajuch!, ET cca 4.6.
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,to jsou nervíky,resumé u Apolináře :wink:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6. máme volníčko, huž máme 12 folíků, UTZ 5.6.,OPU cca 8.6.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža huž je doma?!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ, je nám blivno..
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!! :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, huž má zasejc roupy, co všechno doma natře! :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Věruško, ještě venčíš Mikíska? Přece Ti neuteču, ještě počkám a taky zalezu do pelíšku:slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Tak koťátka moje, už opravdu odpojuju, mějte se hezky a dobře se vyspinkejte! :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Už jsem tady, vyjste už na další straně:slight_smile: Vevenčeno,vzbudím Míšu, atˇse přesune do betla a jdu taky. Brou Belluško a zítra opět krááásný den .
Hlavně držím paluchy Danušce
2. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
Než Věruška příjde, přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: To by byla celkem sranda, kdyby už šla spinkat a já tu čumákovala:grinning: Andrejko, zítra žádného protivného klienta:slight_smile:
2. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
čumákujem spolu:slight_smile:
Andrejko, i když jsi už odpojená, dobrou nočku. Tabulka je nádherná a ty jsi skvělá :slight_smile:
Bellíšku, taky krásné sny, třeba o miminku :wink:
2. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jé, už jsi taky tady, tak se, Věruško, pěkně vyspinkej a krásné sníky:slight_smile: Pa, pa, pa všem:slight_smile:
2. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Dobrééééééé ráááááááánko, princezny!!! Bo, my jsme princezny!!!, ne?? Hezký den celé rodině! Letííím do jámy lvové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: !
3. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
Jééééžiš to bylo psaního, než jsem to přečetla, dítě nakojeno, bratr vyslán do práce, dítě uspáno, manžel opět spící, myčka myje... :grinning:
Tak a všechno jsem rázem zapomněla, znáte to? :confused:
Manetka se přišla podívat, to jsme moc moc rády.
Věruška ráchá psy v rybníku, což jsem nepochopila, už jeden ji tam spadl a nepoučí se :grinning: a ještě to malý štěndo pokoupá. Jak se to stane, že pes spadne do rybníka, aniž by chtěl. Nenastydnul teda, takovej malej, OMG.
Andrejka se nám nějak moc angažuje, svádí to na odměnu za volby, ale vidím ji jako veliký politický zvíře. Ve Věrce už vidí pionýrku, snad se z toho i strana dá usoudit :grinning: , noooo nazdar! Nebo taky čest práci soudružko!!! :grinning:
Bellka je krásně opožděná, to je báječný, jak někoho shání a on už tam je a pak zahlásí, huž jsi tady a on už ten člobrda napsal několikero příspěvků a loučí se :grinning: Krása ten žížátkov bez samyc :grinning:
No jinak se máte všickní pracovně, tak to makejte, ať má stát peníze a pošle mi včas mateřskou :grinning:
K tomu včerejšku ještě, návštěva byla dobrá, přijel Anýsovi ženich, ale ona to prochrněla :slight_smile: , přeci mu neskočí hnedka do náruče, že? Musí dělat dámu a nechat se přemlouvat, to je jasný :slight_smile: Mamka tu zůstala, to už bylo skorem 20 hodin a my s Lubošem jeli na nákup, bo jsem začala vařit kuře, že bude polívečka a neměla jsem do ní zelenisko. Pak jsme přijeli, nakojila jsem, prdka začala mít bolení břuška, tak jsem ji uklidňovala v ložnici v klídečku v pelíšku a to víte, jsem tak působila, že to zapůsobilo i na mě a usnula jsem. proto jsem neřekla BROU NOCKU.
3. čer 2009 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz
A tak teď říkám, BRÉ RÁNO!!! :grinning:
Jinak mám nějakou posratou náladu, tak huž přindite, bo se zcvoknu. :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz
Redžííííííííííí už ouřaduje v mailu, snad prvně kouknu do Rodiny, ne? :grinning:
3. čer 2009 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrého raňuchaaa:slight_smile: V žížátkově zataženo a zima jak v Rusku, brrr. Dneska je velký den pro Danusss, tak držím pěstičky pro štěstí.
3. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Májinkooo, tož co to máš dneska za naladici? To bude tím počasím, už aby vylezl sluníček. No, ale do konce týdne má být takhle ošklivě, tak uvidíme.
3. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Pravda bellčo, já nezahlásila počasí, tady právě slunečno a teplo... :sunglasses:
3. čer 2009 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tak vidíš, sluníček je u vás, tak bys měla mít úsměv od ucha k uchu, né:grinning: No, ale taky musíš být unavená, proto ta náladice. Mě bolí záda jako blázen.
3. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno RODINKO
Ta Mája je jak FBI. :grinning: To je hrozné.Májo já už tady byla když psala první Andrea ale byla jsem líná něco psát.Tak jsem se musela rocvičit.
Včera jsem se šéfa nedočkala tak snad dneska se objeví abych si vyřídila propustku.
Za chvilku jdu k doktorce pro včeličku.Jen se obléknout ale jsem dneska líná jako ta MRCHA :grinning: .
Tady také vylézá sluníčko a je tady už skoro 17 stupňů. :wink: .
Bellko co krček?
3. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
No já nakouknu a hned všechny zmizíte. :unamused:
Tak já také mizím.Tak papa.
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Nezmizely, jen tu nikdo nic nepísá, tak načuhuju i na jiné stránečky. Už mě ale bolí záda, asi si objednám domů zase maséra.
Jinak mám pěknej hladík, asi vlítnu do ledničky a spáchám snídani, dokud to dítko chrní. Vlastně tady chrní všichni krom mě, opět!!!
Danuss, držím pěsti a myslím na Tebe, kdepak asi jsi, ani nevím, na kolikátou, že to do toho CARu frčíš.
Věruško, co pesan? Usušenej a v poho?
3. čer 2009 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Regi, krček zlobí, ale já dneska na spaní neměla ten límec, takže moje chybaaa a jak je známo, chybama se člověk učí, tak už ho nasazuju:wink:
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno všem:slight_smile:
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Hlásím slunečno, nálada ok,pesan usušenej ,právě snídám a pak jdem ven.
Myslím na Danusku a posílám hooodnéě pevné nervíky :wink:
Zdravím Bellku a Máju, esli tu teda holky jeětě jste
3. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Věruško, dobré ranko, jak ses vyspinkala? Co Mikísek, není nachlazený z té včerejší plavby? Co máš dneska v plánu?
3. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
No jo, už jsi skoro všechno řekla, prodleva, jak jinak:grinning:
3. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Zdravím Věrušku, copak snídá asi dobrého. Já si taky konečně donesla snídani, Radamer a chlebíček s máslíčkem a černý čajík. Dobrotka je to.
Anýsek se nějak budí, dneska má i ručičky schovaný, to je dobře, má je stále jak led, ani ji nepřeměřuju, bo bych se z toho mohla taky zbláznit, spoléhám na to, že se tu už aklimatizovala a teplotu si udrží sama.
Jinak vařím tu polívečku, co jsem včera začala a bude kuře na paprice z půlky kuřátka a ze zbytku ještě něco pohledám na netu v receptech.
Andrejko, začalas ten dortík dělat?
3. čer 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Vspala jsem se docela tvrdě,bo jsem se ani v noci nevzbudila na venčení mikiho a byly tu 2 loužičky. Až v 6 ráno a pak jsem zas tvrdě usnula až do 8.00. nějak mne bolí levé tříslo a to docela dost. Nevím, jestli to mám od toho chození, bo nějaké vazy přehozené, nebo nějaká uzlina...uvidíme.
Plán je takový: ted půjdu asi na hodinovou procházku a mám nutkání se zastavit u extchýně.Pak oběd,mám tu kulajdu a asi ještě něco spáchám. Po o budu volat obvoďákovi a asi mu jen žeknu, jestli bych ho mohla o něco poprosit a pak mu to radši sdělím až ústně. Pak pojedu do města,musím si koupit podprdu s odepínacími ramínky,kouknu na nějaké botky, objednám si ty zázračné bylinky (máme tu krámek s bylinkářkou), vyřídím výtisk spešl svatebního přání pro ty známé co se teď v sobotu berou a my jsme zvaní (pak vám ho vyfotím) no a musím ještě sehnat čokoládové penízky. A odpol už přijede milášek. To jsem zvědavá jestli to vše stihnu. Stačí,ne?
3. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Věruško, no abys to všechno stihla:slight_smile: Všechno Ti úplně schvaluju, jak návštěvu extchýně, tak hlavně toho obvoďáka, mám z Tebe velkou radost a uvidíš, že to dobře dopadne, kočičko:slight_smile: Na přáníčko a botky jsem taky moc zvědavá, ale nejlepší bude, když se celá vyfotíš v tom modýlku, ať vidím, jak Ti to slušííí:slight_smile:
3. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko kobylečky,u nás sluníčko už od rána,jen teda fouká

Včera jsem ani nenapsala,protože z návštěvy od malé Anči,jsme dojeli domů a zrovna přijížděla návštěva k nám,no a tak moje hlava pak spustila,tak jsem hajala s hadrem na hlavě :angry: :angry:

Máji,hele já slyšela že u mimin se pozná jak jim je podle nosánku,praktikuje to tak kamoška a malej je naprosto v pohodě,jen jednou měl rýmu a je mu 9 měsíců :wink:

Majdí,tak změna žádná Valentýnka,prý to né,že myslel že říkám Valerie-tož se z něj po... :slight_smile:

Zdravím Regíí a Věrušku
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak já letím. Snad to stihnuPa kobylky pakobylky:slight_smile:
Ještě pro Máju, měla jsem chlebík s hermelínem a šlehačkovou bábovku, co jsem včera pekla.
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky Tak jsem Vás dolouskala.
Máji tady taky sluníčko :wink: Já vstávala plná elánu na žehlení ale tady mi to nějak opustilo,se bojím,že tady skejsnu.
Večer jsem byla pomáhat mamině s papírama na inspekci která dorazí zítra :angry: chudinka moje má toho dosti.Taky mi včera psala tady jedna pipka a obhajovala se mi,že podepsala cosi jako petici pro odstoupení řídi ale že to podepsala v afektu.To fakt mamce pomůže.Mít jí po ruce tak jí....Dnes to chce jít mamině vysvětlit.Napsala jsem jí ať za ní vůbec neleze!!!
Tady už se venčí a Endík tady sedí a čeká šudina malinkej.
Bellí tys to prostě chtěla zkusit estli by ses nemohla už vysvobodit ale bohžel.
Danušce držím palečky ale má dktora daleko a možná zůstane u rodičů takže třebas dnes ani nenapíe jak dopadla,no msíme vydržať, prdky :wink:
3. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno všem, :slight_smile: Katy sousedka má Valerii a říká jí Valinka. :wink:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.