• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy ahoj:slight_smile: Jejda, já se z toho Tvého picnu, tak zase změna? No nevadí, hlavně aby se nějak jmenovalo aspoň týden po narození, aby to nakonec nebylo: jak se jmenuje? "holčička" nebo "chlapeček":grinning:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Peťko ahoj, držím palušky, ať už je to za vámi a maminka to ustojí:slight_smile: No, to mám ráda, když někdo jedná v afektu a pak se přenáramně omlouvá, ale následky už někdy bohužel nejdou vzít zpět. Držte se, Peťko:slight_smile:
3. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
No právě,teď už je pozdě přemýšlet nad tím kam se podepsala,kontrola je za dveřmi :frowning2:
Pozdravuj v žížátkově,to už máš nakrmeno?
Moje neteř našemu městečku říká Terezkov :grinning:
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Peti,teda maminka myslím bude ráda až bude vše za ní,co? Já jsem taky cholerik a v afektu jsem shopná věcí že bych si pak naliskala,proto mě můj choť naučil raději držet hubu a nic nedělat dokud jsem mimo,pak lituješ ale je pozdě.A naprosto chápu že je lepší aby tam paní za mamkou nechodila,ještě by to mohla po...

Terezko,ahojaaa....jo Valinka nebo Valuška,nebo až bude starší tak i Vala

Majdí,myslel že jsem myslela Valerií a Valentýnku zavrhl,jednak má svátek brzo a připomíná mu to stupindí amíky s valentýnkama.....kdyby bylo po jeho tak je to Kateřinka...tož jsem zamítla
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdu na to žehlení chca nechca :frowning2: za odměnu se po obědě pojedu pomazlit s miminkem.To budu zas voňavá :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Katy jo jo v afektu sem jí včera napsala taky moc pěkné zprávy :frowning2: teď si to čtu a přes to,že mi Jirka hodně krotil jsem jí to nandala :grinning:
Každé jméno má něco do sebe když se hezky řekne :wink:
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Peti mě o žehlení nemluv se tu stydím,bych měla taky žehlit,ale teda pořád se k tomu nemám,já to dělám nerada,ale budu muset někdy dopoledne,nesedět na netu a něco dělat.

Já se za chvíli musím odebrat do sprchy a pak jít na oběd s tou mou máti,se teda těším :unamused: ,no uvidím jaký to bude,snad se moc nevytočím :wink:
3. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Katy vy to máte s maminou nějaké na kordy?To si neumím představit tak se drž a když tě naštve říkej si,že máš mimi v bříšku a že tohle ti za to nestojí :wink: dobrou chuť
3. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Jo jo Peti,spíš ani né na kordy,jako spíš tak že na ho...,prostě né všechny matky se chovají jak matky,některé jsou spíš jak hyeny a nedá se jim věřit nic.Je štěstí mít super mamču,které můžeš věřit a spolehnout se na ni.Ale může si za to sama,teprve teď pochopí že hold následky to bude mít,já si nedovedu třeba představit že bych jí mimi půjčila na procházku,jednak by mě manža zabil a jednak bych to ani neudělala....takže to asi vystihuje dost situaci.
3. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: nevím co napsat,kapou mi slzy a neumím si to představit.Škodaže se maminky nedají půjčovat,dopřála bych Ti tn přepych co mám :wink: Jirka mi pořád říká,že jsem mamánek ale on nechápe,že já si jen vážím toho co pro mně mamina udělala :wink: Drž se,jdu na ten oběd s tebou :grinning: a sedím po tvé levé ruce tak na mě nehoď kabelku :grinning:
3. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Už jsem túúú:slight_smile: Eliška podojená, do toho mi Mařenka ležela na zádech a funěla do ucha, chtěla se pusinkovat, rozmazlenec jeden:slight_smile: Všichni už jsou na pastvě, do toho přijeli z plynáren, že nám uniká plyn, tož to opravili, mezitím mě poštípaly husénky, ale jenom tak jemně, s láskou, Kokeš chtěl jet na výlet, tak se schoval plynařům do auta, hned jsem ho odhalila a nejede nikam:grinning: Krásný den je dnes.
3. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Jé já psala román a ono se to vymazalo,asi znamení. Peti,jsi moc hodná,ale maminku nepůjčuj,užívej si jí :wink: Já bych Ti svou taky nepůjčila :grinning:
Na tu situaci jsem si za leta zvykla,už to neberu nějak moc,spíš vždycky se potvrdí že Tonda to odhadl dobře,no vše má svý + a -,já věřím v to že na každýho dojde a to jak žil a co dělal se mu vrátí,ale musí to být upřímné :wink:
3. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojík beruškýýýýý,tak sem vás opravdu v rychlosti přelítla,včera sem se sem vůbec nedostala nebot mě pořád pobolívá pravá strana :frowning2: je to normální?A v podbříšku,když du na malou tak taky ještě trošku,by mě zajímalo co tam ve mě paní dr dělala :confused:
Májinko,tys byla ve Znojmě?Já pocházím od Znojma :grinning: :grinning: :grinning: je tam krásně vid?Tak hlavně že ste si užili výlet :wink:
Dannusss holka tobě držím co jde aby bylo vše o.k a ten doktor to sem teda taky nepochopila no.
Regí jdeš do boje to je supééééér :slight_smile: mocinky držím palečky aby se to zadařilo :slight_smile:
Katy ahojky,já žehlila včera :rolling_eyes: sem ráda že je ta kupa pryč :grinning:
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Janni.ko ahoj:slight_smile: Neboj, to pobolívání a píchání v podbřišku je normální, je to od těch nastimulovaných vaječníků a může to trvat hodně dlouho, než to přejde. Ničeho se neboj:slight_smile: A zítra vzhůru pro bobíšky, viď:wink:
3. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj prdky :grinning:
To je zase novinek, Bellinka podojila, já právě dojím, ale jména ještě nemáme :grinning:
Janni.ko, odkud pocházíš, mám to tam pracovně docela projeté, tak ať mám jasno :grinning:
Kačere, nenech si zkazit chuť a pak poinformuj,doufám, že se nevrátíš s podobnou náladou, jakou jsem bdařena dnes já.
Jo Janni, to bodání apod. je fakt normální.
Holky píšu levou rukou, to je děs a trvá mi to, bo dojím pravou stranu :slight_smile: Prdka zas hltá, bude škytat. Dneska jsem pohledala cédo pro miminka, které jsem jí pouštěla v těhu, tak jsem jí ho pustila, jestli usne, což se zadařilo, ale já u toho bulela, jak malá. Asi hormouny, to je nálada.
Jinak muž mi odjel na pracák, schválili mu rekvalifikaci, to jsem ráda a dneska se i vyskytl nový inzerát na práci, tak jsme odepsali, už by se mohlo někde zadařit.
3. čer 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, no jo, hormonky se ozývají a hlavně, když si uvědomíš, že už ty písničky nepouštíš do bříška, ale do postýlky, viď:slight_smile: A na co se bude choť rekvalifikovat???
3. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Krásné dopoledne,
jdu vás pozdravit než se odvalím do práce :angry: :zipper_mouth: :unamused: :frowning2:
3. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Katuš, tak ať Ti to v práci utíká a přeju pěkný den:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak podojeno :grinning:
Bellíšku, chce si udělat ŘP sk. C a E. Docela ty řidiče sháněj, vcelku i platěj, teda na tu bídu, co tu v kraji panuje a sedlo by mu to líp, jak někde v kolektivu, protože on je dosti nerv a když ho někdo nas....e, tak pro slova daleko neběží :sweat_smile: Takhle by se hádal jen s volantem a se mnou :grinning:
Jsem si vzpomněla na Terku, pracuješ? :grinning:
Andrejka nenačuhuje? Nojo ouřední den, už je zase středa. jejda jejda, v pátek volby, to se nepojede na chatečku, ale budeme sedět ve komisi :grinning: Já stále nevím, zda se zúčastníme, ale jelikož tam ty pani komisnice budou sedět, tak je zase škoda, tam nepřijít, že?
Mám dovařeno, akorát jsem to stihla, než se prdka vyspala. Polívky je vééééééélkej hrnec, je silná jako silnice, jak říkala babička, tož to bude mlíčko - plnotučná varianta :grinning:
A taky už jsem udělala kuřátko na paprice a já DUPA blbá, jak mám myšlenky někde jinde, jsem naházela do omajdy masiko dřív, než jsem scedila cibuli a tak jsem si zapřebírala, jak Popelka. Báječně se přebírá masiko s cibulkou. Ješt, jako nikdy, jsem to masiko natrhala na takový ty maličký vlásky, jindy to dělám z křídel, prostě když už tak už, že?
3. čer 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Belli jak se máš? Krček už nebolí?
3. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
holčiny tak zítra v 9 ráno si jdu pro broučky,pořád se zatím drží všech 8 :slight_smile: tak snad to tak bude i zítra a budou i kvalitní.Holky dělám rajskou a plněný papriky,poprvé v životě a v kuchyni je to jak po výbuchu :grinning: jo a taky zelnačku,mnam.Dočtu vás pak nebot valím k holiči mám to jak rorejs :grinning:
3. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Katuš, kde že ty děláš, že jdeš takhle pozdě do práce? :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Já taky nikdy nedělala papriky, ale rajsou jo, tu dobrou z mimáče. Tak ať se povede.
3. čer 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji-Horní Dunajovice krásná vinařská vesnička :slight_smile: :slight_smile: kdyby byla na Znojemsku práce tak se nestěhuju.Taky platy Znojemsko a Vysočina se dost liší,ale nelituju :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Katuš, krček bolí, já dupa jsem zkusila spát bez toho límce, ale už to neudělám:slight_smile: Máji, tak honem! Bude muset mít profesní průkaz řidiče, Pavlík ho má, má řidičák na všechno, a jen školení má od září stát 32.000,-kč a pro kamióny 70.000,-kč a je to každý rok! Zrovna včera na tom byl, bo jezdí s majákama.
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak tam jsem jezdila, ale nevzpomínám si na jméno majitelky obchodu nebo je tam Jednota? Snad nechceš říct, že na Znojemsku je méně práce jak na vysočině, tady teda neni nic :grinning: A nastěhovat se zrovna do jihlavy :grinning: , no to ani za nic :grinning:
3. čer 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jo tak tam jsem jezdila do Agry a ještě někam...
3. čer 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, Rex pláče, zastřelili mu páníčka. Už slzím.
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ježiš to ani nepiš, no to je hnus, to já bych taky plakala, prot na to nečučim. prej na zprávy nekoukám a tady na brečícího Rexe čučí, Dupa jedna!!!Máš poštu, myslím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Májo dělám v hypermarketu.
Belli teda co to děláš spát bez límce tytyty. Co neprodloužíš si tu nemocenskou už na IVF?
3. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.