• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Aha, tady je to samej hypermarket :slight_smile: A proč nemáš fotečkýýýýýýý?
3. čer 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
jaké fotečky?
3. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Prodloužím, Katuš, prodloužím. Aspoň doufám, že nebude problém. A límec už sundávat nebudu:slight_smile: Jdu na tu poštu:wink:
3. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
to je fajn budeš alespoň odpočatá a to natahování s lidmi taky moc neprospívá.
3. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
No Tvoje fotečky přecivá, já pořád nevím, která Ty jsi :grinning:
Ale teďka jukám, že máš Happynku, ta je krásná, ovšem Tebe stále nevidím a ta fialová ikonka mi nic neříká... :confused:
3. čer 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
To já jen aby jste se nelekli jak si otevřete ty stránky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ne já teď jsme na 14 dní u rodiču a mám od ségry notebook tak se musím juknout jestli tu mám nějakou tu moji fotku jestli nějakou najdu tak ji sem hodím.
3. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jo ty jsi v té Praze u rodičů?
3. čer 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz
já nejsem z Prahy já bydlím kousek od Bellinky
3. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Já se dívala, že Krviná, kurník si tě pletu, s kterou si Tě pletu? Mám ve vás nějakej bordel, nevím proč.
3. čer 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
tak to já opravdu nevím :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
No jo, Katuš bydlí kousek ode mě, to vím a doufám, že nám někdy vyjde to kafčo:slight_smile:
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Janni.ko neni v těch Dunajovicích ta strašidelná tvrz? Na mě to vždycky blbě působilo :grinning: Ale možná si to pletu...
3. čer 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem zpět. Miki vyvenčenej, až moc,bo ani nežrala rovnou zalehl, byli jsme u extchýně,měla radost, ž mne po 2 měsících vidí. já jsem se zas pokochal svou bývalou zahrádkou,krásně mi to tam kvete (vlastně už ne mi,ale jim).
Pak jsem se ještě zastavila v armyshopu za tetou,byla z Mikíse uplně vedle.
A hlavně, volala jsem obvoďákovi,prý se domluvíme a nebude problém prodloužit PN,tak jsem se trochu uklidnila,ale během hovoru jsem byla vyklepaná. Jen se divil, že už chci jít zas tak brzo na další pokus. Holky, myslíte, že je to na začátku září brzo? Budou to 4 měsíce od potratu.
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
A Katuš, Tobě je 31? Že máš za jménem tu 31?
3. čer 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jé ,já jak píšu rychle tak píšu o Mikim jako že ona a o soně jako že on, jsem to já ale dupka
3. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Věrko, já si myslím, že to bude dost dlouhá doba.
A Ty jsi u extchýně bydlela jako s něma? A bavíš se vůbec se svým exmanželem? Já mám asi nějaký mezery bo co, určo jsme se o tom bavily, ne? A je ženatej? Jsem dneska zvědavá co? Ale musím si udělat ve všem pořádek :grinning:
3. čer 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tak žádnou použitelnou jsem nenašla. Ne není mi 31 to je den mého narození je mi 28 let.
Bellinko taky doufám.
Věruško já si myslím, že není brzy.
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jen si dělej pořádek ,já se ti taky tuhle znovu ptala na nedceru:slight_smile:
Bydleli jsme v jednom baráku dohromady, s exmanželem se radši nebavím,ne , že bysme se rozešli ve zlém,ale naopak se mu radšíï vyhýbám, bo mne to vždy rozhodilo a já už se nechci vracet. Ženatej není, s tou co odešel, tak ta mu pak dala kopačky a on zůstal sám. Je to jinak totiž takový podivín,co si těžko hledá ženu,ale to už není moje starost.
3. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky, Miki jedl naposled v 6.30 a teď spí. Asi jsem ho moc unavila. Snažim se mu dávat pravidelně 4 dávky denně,ale dnes máme skluz, to neva ne? Ptám se jak ťulpas asi:slight_smile: to víte, je to moje miminko :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Alfí, pracuji, pracuji. :slight_smile: Teď razím s kolegyňkou na obídek, budu mít ondráše. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Věruškooo, tak vidíš, co jsem říkala, kočičko. Myslím, že to vůbec není brzooo:slight_smile: Katuš, tak to jsem ráda:slight_smile: Pozor, Mája má dneska dedektivní den:grinning:
3. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Jojojo, už si to vybavuju, tehdá Ti volal a chtěl nějaké rady bo tak něco...
A Katce neni 31, ale je to datum narození, tak to mi taky nepomohlo, si ji zapamatuju teda jinak, nojo, podle pesana přecivá :wink:
3. čer 2009 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, já taky krmím, jak se mi zlíbí, teda jak se zlíbí Anýsovi, chce jest, dostane, spí, nejí :grinning:
Jojo, detektivní den, všechny si vás prověřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško neboj určiitě to nevadí. Náš pes ji 3x denně a šli okolo poledne spát a spali až do večera s manželem (byl po noční) a jedla jenom 2x.
3. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Drahé tety, jelikož jsem dneska znásilnila konečně pana výtaháře a požádala ho o otevření dveří u výtahu i v našemskoro přízemí, tak jdu na svou první samostatnou vycházku, pokud se tedy stihnu vypraviti dříve, než muž stačí doraziti :grinning: Ze schodů bych totiž s mimískou neseskákala, to se bojím, výtažiskem to bude easy, teda doufám, že nenastane nějakej další problémik. Možná pak při výjezdu po tom prudkym sjezdu, co máme do baráku...
Sirééééééééééééénýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, 12 hodin :grinning:
3. čer 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz
Loučíme se, snad zvládnu řízení teho kočářiska a že sebou někde nefláknu. To by bylo nadělení, jdu se oblícti a jedůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů.............
3. čer 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, to vůbec nevadí, nech ho spinkat:slight_smile: Katuš, ať Ti to utíká a Máji hezkou procházku. Jdeme baštit. Všem přeju dobrou chuť:slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Sirééééééééééééééééény, zdravím vás, dneska jsem pinkala do 11,45. To je uspěch. :wink: Večer přivezou miláškovi to nové kolo, tak jsem zvědavá :slight_smile: U nás je ošklivo, pršivo, a já jsem po noční, tak žádné žehlení, praní a uklízení, sejřím na to :wink:
3. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Máji ale já nebydlím v Jihlavě :grinning:
3. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Janni,ko, já vím, ale pracuješ tam, to stačí :grinning:
Tak dámy, starej je doma, já prej jedu na pojišťovnu a on jde s malou ven. Ale prej kdyžtak teda můžu na chvilku, ale jen kolem baráku :grinning: , mám to důvěru, co?
3. čer 2009 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.