• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: no teda Máji, to máš teda důvěru. no, jo chlapi si myslej, že přes jsou přes veškeré káry
3. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Máji rodiče v Praze má Danuška.Ta je dnes u Apolináře a proto jsem psala,že možná ani dnes nedorazí,třebas se tam zasekne do zítra :wink: ta nás tedy napíná
Jedu za miminkem pa
3. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
no jak bych ti ty Dunajky přiblížila Máji :confused: no když jedeš po hlavní je tam velký zámek,opravovali mu střechu,ale ty asi myslíš Žerotice tam je v zatáčce taková zřícenina,tak jestli jo,tak tam sem se jako děcko bála jenom jet okolo :grinning:
Tak dobře dojed a ne že sebou zase někde bacíš :wink:
3. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jééé Peti ty budeš chovat miminko?Taky bych už nějaký pochovala,ale nemám kde,počkám si na vlastní :slight_smile:
Belinko-ty máš něco s krkem že máš límec?Mě to nějak uniklo,to je to jak vás čtu letem světem :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Vidíš, vidíš, Janni.ko, ani nevíš, že do mě minulý týden ve středu naboural ze zadu chlap, tak jsem si hnula s krční páteří. Ale jak už to bývá, chytrolín jsem včera límec sundala a dneska bolí. Karolko, no aspoň chvilku ses vyspinkala:slight_smile: Jsem zvědavá, co řekne na to kolooo:wink:
3. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak Peťka jela za mimuškem:slight_smile: To mě taky potom všechno strašně dlouho tak krásně voní po miminku, když mám nějaké u sebe:slight_smile: Andrejka má asi hodně práce, že ani nenakoukla, hm. Na sms neodpověděla, bo to má vždycky v práci vypnutý zvuk. Doufám, že se aspoň naobídkovala, beruška.
3. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Belinko tak to mi teda fakt uniklo :astonished: jak to že do tebe naboural,kde sem byla co sem dělala......honéééééééééééééééééém,áha,já byla v práci st a čt a v út sem tady tuším taky nebyla a v pátek jen na skok,v sobotu a nedeli taky ,no tak to vidíš jak to se mnou je :slight_smile: ale ted budu doma tak budu číst důkladně :slight_smile: Hlavně at je ti Belinko líp,hulvát jeden a měl z toho aspon něco?jako pokutu nebo tak
3. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
ted si jen vybavuju že sem něco zaznamenala že máš neschopenku a že ji protáhneš nebot jdeš do bojíku :wink:
3. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Janni.ko, dobrý, byl vyhukaný stejně jako já. A má rozbité autí, já né, mám dobře vyztužený zadek:grinning: No, jen ten krček a to mi bude doplácet peníze za ušlou mzdu.
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky tak se mějte hezky.
Papa
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Katuš, papapapapa:slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ale je fakt, že mě bolí zádice, ale to se mi asi rozleželo z toho, že teď nemám žádnou fyzickou zátěž, ale to dá dokupy Dornovka:slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Žaše ši mě nikdo něvšim. Já budu brečéééééééééééééééét. Béééééééééééé, béééééééééé, méééééééééééé, no nicm, rouzmažu si makeup, tak toho nechá, jdu klimbat k té krabici, co vysílá ty divoké obrázky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím janinku, Belku, Anýska, a všechny ostatní a mocinky myslím na Danus :wink: Jani zítra jedeš pro mimíska? :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Karolko ahojík,neplakej :slight_smile: a co vy a ten spermiogram byl mužík?
Jo jo zítra jedem pro miminka,se už těším :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
mužík je domáááááááááá jdu se mu věnovat,zatím pááááááááááááá
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Karolko, Ty jsi slepááá, vždyť jsem na Tebe mluvila, jen si to hezky přečti:wink: Janni.ko, tak na zítra tfujtfujtfuj:slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
A taky pořád koukám do alba Monči, protože se chci pokochat foteškou z UTZ, ale ještě ji nestihla vložit. Tak jsem aspoň sjela jiné obrázky testíků a UTZ:slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Belíšku nasadím si brýle a jduto pořádně přečíst. Jo tady límec, spaní jo jo máš recht holka, tak to promiń. Ale to méééééééééééééééé se mi stejně líbí :slight_smile: Mluvila jsem s kamarádkou o jiné kamarádce, vubec nemáme čas se sejít a poklábosit. Ten život utíká mezi prsty a člověk nemá na nic čas :slight_smile: Je mi z toho smutno :wink:
3. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jsem tůůůůůůůůůůůů, holky to je tak náročný to venčení... já mám krční páteř úplně v čoudu, ten kočárek je pro mě strašně těžkej a to je Anýs drobek :frowning2: Bolí mě celej člověk a migréna nastartovaná.
3. čer 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, migréna fuj, rychle jí něčím osvědčeným zažehnej ať se nerozběhne.
Já jdu povlíknout peřiny a pak do města vyřídit další resty.
3. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Karolko, no jo, to znám, taky nemám na nic čas. Člověk si naplánuje toliko věcí a stačí maličkost a už se to přesouvá na jindy, pak není čas, pak se na to zapomene, no hrůza. Máji, tak opatrně. Nezapomeň, že jsi byla zvyklá nosit Andulku v baťohu, tož si teď musíš zvyknout na to její vozidlooo:wink:
3. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Věruško jdeš si koupiti botečky? :slight_smile: Beli tak tak, člověk na ty svoje blízké myslí, ale den by musel mít 48 hodin, aby se to všechno stihlo :wink: Tak jsem je alespoň obvolala, aby věděli, že na ně myslím :wink: Májenko, hlavička bolí, tak ti ji na dálku foukám :wink: Já bych šla znovu spát, ale čekám kamarádku s nanukama, tak si uvaříme kafíčko :wink:
3. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Krolko, botičky se mi nakonec vezou z Bene.měla jsem je tam zamluvené ,ale nebal jsem o nic 100% přesvědčená, Včera ty z Práglu se mi zdály lepší, ale aspoň něco, musím něco mít k těm šatům na svatbu, přece nepůjdu bosa :slight_smile:
Jéé nanuk, taky bych si dala. Teď jsem zdlábla sice 2 kousky bábovky.
Bellíšku, to je paráda tě tu vidět stále přes celý den. A takhle to bude skoro rok a pak už nebudeš mít čas,bo tě zaměstná malý Frodo Pytlík :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj
Belli my byli do večera na pozemečku a sekli, tak už jsem nestihla vložit fotku ale dnes až dojdu z práce napravím :slight_smile:
Karolko užij si návštěvu.
Manetko ahojky jsem ráda že jsi zas tu.
Věruška otužuje Mikiho v rybníku :slight_smile: drobek malý.
Máji migréna a ty si zas nic na to nemůžeš vzít když kojíš, viď, tak honem lehnout. je to i tím jak se nad Aničkou shýbáš - krční páteř trpí.
tak já zas do prac.procesu
3. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Věruškooo, spíš si myslím, jestli to není až moc, vídat mě tu celý den:wink: No, kéž bys měla pravdu, že to není jen na chvíli:slight_smile: Tak botečky už se vezou:slight_smile: Moni, to je jasné, že nestíháš, ale ještě chvilku a taky budeš domečkaaa a užívat těhulenííí:slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Děfffčátka, založila jsem Anýsovi nové album :wink:
Satánek spinká, vyvenčila jsem ho. Manža mi donesl plno papírů na vyplnění na tu rekvalifikačku, po něm by to nepřečetli :slight_smile:
A já teda taky vyrážím směr město, jedu přihlásit konečně Anýse na tu zdravotní pojišťovnu. Tady je jen pobočka a jsou tam jenom v pondělí a ve středu a to ještě v omezené době, tak ať to mám za sebou. Snad budu mít vše potřebné, asi rodný list a svou kartičku od pojišťovny...
Papapa a večer tadýýýýýýýýýýýý
3. čer 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, já každodenní řidička se normálně bojím do toho města jet, navíc ta pojišťovna je v takový ouzoučký ulici jednosměrný, po obou stranách silnice narvaný auta, těžko se tam otáčí, ale byla jsem tam 100x... To je teda něco. No myslete na mě, ať se zas někde nevyválim :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, to je něco pro mě:slight_smile: Jak řeknete, že jsou tam fotešky, už jsem tam:wink: No nádhera nádherná:slight_smile: A ten noťas, vždy po ruce:wink:
3. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Máji, to je nádhera, opět nemám slov :slight_smile: Prostě malý Andílek. A ta fotka s Maiklem, ta mne dostala. A velikost ručiček a hlavičky, takhle se to nezdá, když jí vyfotíš samotnou,je to malý uzlýšek
3. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Věruško, Tys mě tak navnadila, s těma houskama, že už baštím rohlíčky s máslíčkem a šunčičkou, mňam:slight_smile:
3. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.