• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Prdky, jsem tady. Teda ne tady, ale tam. Jsem totiž u mamky. Pracuje a čeká pana elektrikáře, tak na něj čekám, abych mu mohla otevřít dvééééře a pak dohlížela na raboootu, ale nějak mi v té rychlosti opomenula říci, co pán bude dělat :grinning:
Pojišťovna vyřízena, doufám, že jsem tam nenechala rodnej list, si teďka uvědomuju...
Jo a holky, přesně jak jsem předpokládala, v té debilní ouzoučké ulici se postavil nějakej dodavatel, takže nešlo se jet ototčit a já mušela do toho prudkýho kopce couvat, mezi těma autíčkama, s tím naším kombikem, no bylo to na těsno, ale všechny auta zůstaly celý, nikoho jsem nezubožila :grinning:
Pááán nikde, jel pro matroš. Potřebuju si s ním domluvit předělání elektriky v jádřinci, aby jsme nevyhořeli, to víte, téměř 30 let stará elektrika a musí nám zapojit ten zázrak jménem trouba.
Bellíšku, správně jsis všimla noťasu. To je můj Kobylkovej domeček :grinning: , tam já proseděla, na tom místečku, celé těhu s vámi a sedávám tam i dnes, jak vidíte, kojím tam a k tomu si ten noťas otevřu a už to do vás valím :grinning:
Jo a ještě jsem nereagovala na Janni.ku, máš pravdu, je to ta tvrz v zatáčce, působí hrozně, takže jsem si to spletla. No ještě ty Dunajovice budeme mušet probrat :grinning:
3. čer 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, satan Tě dostal? To je vtěrečka co? Ale já ho neodstrkuju, pořád se s ním snažím komunikovat, ale on to vidí asi trošek jinak. Strašně se uklidnil, už nedivočí a jak může, tak si k mimísce přičuchne, ještě se bojím je nechat třebas u sebe. Ale taky na to dojde a chci jejich společné foteškýýýýýýý.
Ten poměr ruček a hlavice jsem nafotila právě pro vás, aby jste viděly, jaká je to fakt prdka :grinning: , na fotkách to normálka nevypadá, ale je to drobek. Mamka k nám vždycky vlítne, proběhne kolem postýlky a ptá se, kde ji máte? :confused: Tak jí vždycky odvětím...v postýlce mami... :grinning: Není tam ani vidět :grinning:
3. čer 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Fuj, hnusné pršavé počasí. Byla jsem honem schovat žížátka před deštěm a tak se rozpršelo, že jsem zmokla jak šťur. No jo, Máji, je to fakt takový malinkatý uzlíneček a když to nevidíš vedle něčeho pro srovnání, člověk by ani nevěřil, že je něco takového možné. Prostě, jak já tvrdím, je to zázrak:slight_smile:
3. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Ahoj kočéénky!! Jsem tu! A večeřím s vámi, dočtu a půjdu na ten dort konečně, páč jsem už sehnala i marcipán a barviva!
3. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak už je tu, kocúrek můj:wink: Jsem to čula, že už bys mohla být domečka:slight_smile: Hlavně nezapomeň na fotešku dortíkuuu:wink:
3. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Bellí, já dočíítááámmm!! ještě mi zbývají dvě stránky, ale jukla jsem , jestli tady někdo není..
3. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Dočtenóó´!!! Halóó!! :astonished:
3. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj skvadro, tak jsem taky doma z města. přání natisklý, bylinkářka tam nebyla, asi až v pátek, Koupila jsem si na krk perličky a náušnice teď jdu dělat palačinky. Večer přijde chlap na stavebko,budu navyšovat. jak já ale nemám ráda tyhla schůzky. Andrejo, nechceš to za mne vyřídit? :slight_smile: Ty v tom umíš určitě líp chodit.
3. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Co ta Dannuska, ona už dnes nepřijde? Nebo až večer se ohlásí?
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak už jsou tu obě, kočenky zlaté:slight_smile: Jsem ani nedutala, aby Andrejs mohla v klidu dočíst:grinning:
3. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Věruško, to nevím, jestli bude dneska už doma nebo zůstane mimo domov, netuším, no. Ale mám pocit, že jednou psala z té Prahy, že jí děda spustil na net, tak uvidíme. Ať příjde i za týden, hlavně když jí to dobře dopadne.
3. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Ten ukazatel času na stránkách je děsnej!,ukazuje , kolik času strávím na kobylce! Půl hoďky jen dočítáám :frowning2: .
Rychle, než zapomenu..Tak Danuška ještě nebyla.. Mája nové albíko, tož hned po odeslání tohto příspěvku "jdu do kina". Belíšek je stále aktivní paní Žížátková :wink: . Věruška opět plně poletuchuje :sweat_smile: . Hlavní věc, že mluvila s praktickým doktůrkem, huž se neboj a hezky si vše domluv. Já si myslím, že psychicky je ženská po nezdařeném těhu připravená v okamžiku, kdy už se "rozloučila" s odešlým mimi a chce další, jak bych to řekla, kdy už to nové nemá jen jako náhradu ztraceného, ale jako další nové miminko. Asi to neumím vysvětlit. Alespoň takhle jsem to měla já. A fyzicky , myslím, jsou 4 měsíce v pohodě.
Petjunko, s mamčou je mi to moc líto, je to na budku, co? Někdy je to fakt horší, když se něco takového děje našim blízkým, páč ta bezmoc je daleko horší, než kdyby se to dělo nám, to aspoň můžeme bojovat. No, ale Ty máš zítra i UTZ, viď? Tak mooc držím palce, ať je peřinka nachystaná tak, jak má!
Katy, co Ty? Už jsi po obědě s máti? Jak jsi to zvládla? Taky k tomu jménu, moje nejlepší kámoška má pětiletou Valérii, a já jí říkám i Valíšku.
Tak Monča nám večer konečně vloží fotečku UTZ! Tož nová rodinná rostlinka začíná růst!
Taky zdravím Katušku, huž se blíží pátek, tak to budeme držet paluchy, ať to vyjde, ať vše projde jen laparoskopicky, páč ať taky můžeš co nejdříve do akce! A na fotečky bych se taky těšila, představuju si Tě jako hnědovlásku s culíkem, netuším proč:sweat_smile: !
JInak Májuš, dorta jdu dělat hned , jak dopíšu příspěvek. A jasný, že vyfotím, jen mi ho budete muset někdo vložit, bo můj hloupý mobil to neumí, nebo má hloupou paničku :grinning: . Ale končí mi smlouva, tož pojdu pŕodlóžit a vezmu ňáký nový aparát k tomu!
A co Regí? Těšíš se už na pátek?? To zasejc budou chvíle očekávání, co?
Karolajnko, kočko naše statečná, tak dospáváš? A jak dále se službama? A zítra, proběhne to spermio???
Zdravím i Terezku! A Janni, bezva, že se embryjka drží!!
3. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
To je bomba, tak vidím, že příspěvek jsem písala 20 minut!!! Úchylná závislost kobylí :grinning: :grinning: :grinning:
Ahój Věrunko! Jo, Belíšku, promiň, že jsem nereagovala na sms, já v tom kalupu v práci ňák nedávám. Ale dneska jsem měla samé milé klienty, resp. měla jsem pocit, že tam nejsem zbytečně, že můžu něco udělat...Jo, a teď jak jsem četla o siréně, tak přesně v tom okamžiku jsem byla na školení a vzpomněla si, jak mě Alfice onehdá poučila, že nejen v Práglu jsou siréény, a chtělo se mi smát. Myslím, že při siréně si už vždycky vzpomenu na kobylu :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
ahijky holčiny tak jsem tu jen na skok jsem u našich v praze ráno apolinář a krev a zejtra se rozhodne v 10.15 tam jdu :dizzy_face: na testech jsou stále //
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Ty jó, takový dlouhý příspěvek, to máš snad někde poznámky a pak reaguješ, né:grinning: Tolik bych si toho ani já nezapamatovala, a že teda pamatováka mám:grinning: A jaký jsi měla den? Doufám, že všichni klienti byli, v rámci možností, příjemní:slight_smile:
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj rodinko.U nás je velkej hnusnej výtr a jsem na nervy.Pohádala jsem se z miláčkem. :frowning2:
3. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Věruško, na pojišťováky já jsem paranoidní, bo mám pocit, že mě chtějí dostat stůj , co stůj! Tak jsem hodně nepříjemný klient, bo se ptám na všechno. Zvláštní odnož lidí, ty pojišťováci! Musí lhát, manipulovat, zamlčovat, přesvědčovat, haby si vydělali. Nedej se. Ale jináč, popros Máju :sweat_smile: :sweat_smile: ! Ne, Třebíčská beruško , promiň, že jsem si rýpla, jak to vlastně dopadlo? Vše anulováno??
Belí, tak Ty jsi ani nedutala? Dneska jsem si na Tebe zase vzpomněla v Albertu.... Hahahahahaha, že nechápeš? Nevadí :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Danuško, no to jsou dobré zprávy!! Ty budeš jistě u mámy v Praze do zítřka, viď? Moc držím palce! Takhle Tě nervovat, viď? Takže zítra v 10.15. je kobyla s Tebou!!!
Majký, ahoj těhule. Tož jen se občas pohádej, vyčistit vzduch se musí :wink: . Hlavně, že neomdlíváš.
Kočičky, já jdu na ten dortík, už opravdu. Budu nakukovat!!!!
3. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj Danuss.Tak držím palečky at ti zejtra ta krev vyjde pozitivně.Moc ti držím palečky a moc ti to přeju.
3. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Andrejko, co máš furt s tím Albertem??? Máš pravdu, nechápu:grinning: Danusss, tak zítra v 10.15 budu držet pěstičky, ať Ti to dobře dopadne, drž se. Majky, to přejde, neboj. Je třeba občas pročistit vzduch:wink:
3. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Andrejko to máš pravdu že se vzduch musí občas vyčistit,ale já se hádat nechci protože můžu říct něco co mě pak může mrzet.Jde o peníze zase.Zdenda nedostal zaplaceno už druhou vejplatu a ajá beru peníze na jídlo a tak z peněz na doplacení karty.Jeho to štve a je nepříjemnej.On prostě neumí pochopit,že kdybych to nedělala,že nemáme na jídlo na nic.Do toho jsem těhu a doničeho se nevejdu tak jsem si dneska koupila něco na sebe co utaham i po porodu.Potřebuju taky nějaký ovoce a trošku se rozptýlit a ne jenom bejt zalezlá doma a počítat jak ušetřím peníze.Bych se musela zbláznit.Přeju si jen bejt veselá maminka a těhotensství si užívat ne bejt ve stresu a v nervech.
3. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Haloooooooooooooooo, rejpejte si do Máji, Alfice, Angelíny kůži líný jak chcete, je jí to jednoooooooo, bo trouba je zapojenááááááááááá :grinning: jsem pana elektrikáře dotáhla k nám a on, že to jde i bez skříně zapojit, tož je to píchnutý v zásuvici a budeme pekařit :grinning: Luboš musel odjet, prý si mám nastudovat návod, ale tady je takovej šrumec na tý Kobyle, že prostě nemám čas :grinning:
Jojo, Věruško, pošli mi sem toho pána, já mu to všechno odkejvám a podepíšu možná i několikero nových smluv, sice nebudou se státním příspěvkem už, ale to neva, hlavně, že pán bude spokojenej a já nebudu muset řícti ne :grinning: Navýším Ti to aspoň na 5 milionů, ať má velkou provizi a pak Ti všechnu tu dokumentaci pošlu :grinning:
Majky, netruchly, chlapi jsou šuldové přecivá :grinning: , vyděržaj.
Danussko, to jsme rádi, že nás informuješ, ale koukám, že je to stále napínavý, ale čáry jsou, tak super a zítra napiš, bo my tu budeme jak slípky sedět a čekat na zprávuchu.
3. čer 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky :slight_smile:

Nejdřív Danuss,já myslet že to bude ok :slight_smile: ,každopádně zítra držím palečky :wink:

Marky,jo jo peníze jsou metla lidstva,žádnej chlast a drogy,ale love...nějako rozumně a v klidu vysvětlit.Já si vedu účetnictví od doby co bydlím sama,s bývalým jsme měli peníze dohromady,teda spíš já,páč on na vojně,já to táhla celý a mu nechávala 500 co dostával na vojně a sama jsem měla pro sebe na útratu taky 500,a to jsem našetřila na dovču,no a pak jsme se rozešli a řekl mi že jsem na peníze,tož to mě dorazilo.Do ted to mám tak že já platím jídlo,manža auto,mám sešitek kde píšu nákupy a pak to za kalendářní měsíc sečtu a vím kolik jsem utratila-mám to rozvržený-vím kolik můžu utratit,a co si utrácím sama si taky píšu,i co si spořím,takže mám přehled,manža ze začátku si klepal na čelo,ale já mám klid pro sebe a kdykoli se může juknout co jsme kupovali a tak.
Ted to budem muset trochu pozměnit,přeci jen dát peníze dohromady.Kamoška to jednou zkusila a zděsila se když zjistila kolik utratí za blbůstky cca do 40kč

Majdí,Andrejko,Máji-Andulka je krásně maličká,Karolko,Katuš,Lucy,Regíí,Peti,Monče,Terku .... zdravím
3. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Andrejka furt nakupuje v Albertovi, to mi je takovej nesympoš obchod, ale zas tam maj levný kuřecí prsa furt :grinning: , mamka tam taky nakupuje, bo nic bližšího nemá.
Taky peče Andrejs dort dortovič, to jsem zvědavá, co jí z teho vznikne.
A Bellíškovi prší, to je divný, tady stále vedro.
No nic drahé ženy, jdu zalehnout do toho návodu, já to tak nerada, tam zbytečně strašej. Nejlepší je frknout tam pekáč, otočit knoflem a už pect, no ne? Co na tom mám studovat?
Jo a mám vás uložený, jako celej odkaz na Kobylinec, v záložkách a uložila jsem si to naposledy 15.5.2009, než jsem jela do porodky, takže jsem to ještě neukládala nanovo, bo je to takové památečné datum a tak vždycky když jdu přes záložky na Kobylu, tak mi tam naskočí ten recepis od Petjuny, to je asi znamení, abych to vyzkoušela, to byl nějakej ten koláč žmolenkovej bo jakej. Tak to teda zkusím, ale první pokus bude na něčem znalém a jednoduchém, abych se nenasr.... hnedka při prvním pokusu, že? Bo já jsem nerv.
3. čer 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, takhle si to vedl můj táta. Měl přehled, pravda. Já se na to taky jeden měsíc chystám, bo by mě zajímalo, jací jsme utráceči, ale ještě jsem si nepořídila ten sešitek :slight_smile:
Tak manža je tady a prej jdeme koupat, tak já teda jdu no. Bolej mě záda jak čert a ještě se naklánět do vaničky a to vedro tam..., ale musíme tu špínu smejt :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jo k obědu,dopadl nad očekávání dobře.Sice z jedné hospy jsme odešly,protože neměli br.knedlík,ale kousek dál byla jiná a tam měli,otesánek chtěl prostě zelí,vrabca a br.knedlík-dostal a ještě to bylo mňam s polívkou,jsme se přecpali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak máti si sama naběhla,se mě hned po polívce jen tak mezi řečí zeptala Bába ještě nebudu-tož vyřešeno jak to říct,odpovídám budeš v zimě :slight_smile: ju málem ranila mrtvice,a to se tam nesmělo kouřit a ona je na nervy a žádný lentilky neměla,a ještě nemohla hulit,tak jsme dojedly a zaplatily a přesunuly se jinam na kávu,tak to si asi po 45minutách zapálila-pro kuřáky,či bývalé je to pochopitelné co to pro ni muselo být,ona hulý tak 40denně.
No a sama si přiznala že posrala co mohla a že se bude snažit-uvidíme,ale to známe,plno řečí a pak se zas 4měsíce neozve že nemá čas nebo nemá náladu.Ale říkám bylo to docela fajn.
3. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Jééééé, nojo, vždyť Ty jsi byla na tom obědě, tak to dopadlo nad očekávání celkem dobře, to je dobře bobře. Hlavně, že jsis narvala pupendo, si ale dopřáváš :grinning:
3. čer 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,mě se lidi smějí že mám dvě peněženky-jednu svou a jednu jídelní-na ně prdím,když se pak s nima bavím tak mi začnou vykládat plno věcí a na mě čumí že to není možný že to je hloupost,tak jednou mi známý tvrdili že lžu,až jsem se nasrala a vytáhla sešit z jídlem,já ho mám od 2005,tož čuměli,a pak jsem se jich zeptala na pár věcí a bylo jasno proč tolik utratí za žrádlo-no na to jsem jim řekla že kdyby nedělali asi 2 věci a nekupovali balené sračky jako limonády tak mají dovču jak víno a za nic...se divili,každej strůjcem-moje máti byla opak,love lítaly všude jen jí na to co měly a já to takhle nechtěla,tak jsem začla jinak a jde to.
Jen se nelekni až to sečteš a zjistíš co a jak,se budeš divit a piš všechno,se bude s Lubošem diviti :grinning:
3. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Narvala,až mě bolelo,jak se roztáhlo,říkám že čekám otesánka,nás pak sní.Když jsem doma řekla že jsem snědla půl polívky a 3/4 oběda tak bylo jasno,jsem prasátko - tolik jsem nikdy nejedla,ale taky jsem nikdy nečekala otesánka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Jsme tu sami a koukám já píšu romány,se holky omlouvám,nějak bych měla zestručnit :confused:
3. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.