• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy to bych taky nejraději udělala dát peníze dohromady,zaplatit poplatky něco dát na jídlo a zbytek schovat.Jenže to by musel Zdendovy zaměstnavatel dát vejplatu celou a najednou aby to takhle šlo.Navíc se zklamal z dvouma ženskejma který ho akorád využily a tahaly z něj peníze tak že musím si získat důvěru a dokázat že já taková nejsem.Jinak se chci zeptat.Byla jsem si dneska koupit že si koupím větší podprdu pač my jsou všechny malí a paní prodavačka my doporučila tu těhotenskou nehezkou.Ale je zase pravda že je daleko pohodlnější a praktičtější.Už jí někdo máte?
3. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojda berušky moje jdu vás všechny moc moc pozdravit :slight_smile:
Dneska jsem měla odpočinkový den koupila jsem si botičky potom zašla s manžou na obídek a potom aji s Pétou šla ke kámošce na kafíčko udělala mi nechtíky proste užasný den.
3. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Katy kolik kylo jsi už přibrala?Já za zatím 17tt 1,5kila.
3. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Marky,jo jo zkušenosti jsou svině,ale snad Zdenda chce být s Tebou a čekáte mimčo,by si frajer měl uvědomit že teď jste rodina o jedno víc.Jakou důvěru?Tu snad má,když spolu budete mít rodinu...promiň já jsem v tomhle drsná,ale je pravda že potřebuješ teď víc ovoce a taky v pytli chodit nebudeš,bych se mu to snažila vysvětlit a zapojit.
Jinak s prsama mám stejný problém,taky mi lezou.No a myslíš kojeneckou?Ta se prej má kupovat až měsíc před porodem nejdřív a já se musím v podprdě dobře cítit,kdybych se necítila tak to nosit nebudu,ale jinak bych vzhled až tak neřešila-před chlapem ju rychle zhodíš a je to,stejně je víc baví cecíky :wink:
3. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Lucy,ahoja :slight_smile: tak aspoň sis užila den,si to po tom makání v Kaufu zasloužíš :wink:

Marky,já asi stejně,dnes se vážit nebudu,to bych se s tím obědem zhrozila,pak trošku sm.květáku a teď ovocný slaátek ,ale před dvouma dnama jsem měla 1kg nahoře,ale já to mám v stehnech a pupku-což je hrůza,na mě jde vidět i deko
3. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Je podobná hodně kojenecký ale je to těhotenská.Vypadá teda strašně ale co se týče pohodlnosti tak teda klobouk dolu.Paní prodavačka říkala,že kojící až v tom devátym měsíci do tý doby tuhletu.Jinak mě zase začínaj bolet tak jsem si dneska koupila i nějakej olejíček na prsa a bříško tak vyskouším a uvidím co to se mnou udělá.Ještě jsi nenapsala kolik jsi přibrala.
3. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Katy ahojda dneska jsem si odpočinula a zítra mám na pět budu vstávat ve čtyři :frowning2:
3. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak pokud je pohodlná tak ju ber.Stejně by Tě potom krajky škrabaly :wink:

Já si koupila ten Eucerin olejíček-tož palba za to,ale je dobrý,já jsem dost vysušená a i bradavky mám vyschlý,tak snad pomůže.Ale stejně je to maso,kdybych byla silnější tak to vypotřebuju hnedka a to abych měla milionáře co by to platil,dost vydělávají na těhulích a miminkách.
3. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Lucy,jo to vstávání mi nechybí,já na ranní vstávala v 4:40,a vstávat na budík teď je hrůza,se mi udělalo tak zle jak jsem hned vstala,že si ho když budu muset tak natočit tak o 30min dřív a probírat se
3. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýýýý, pomóóóc!! Peču tři piškoty, jako základ. Jeden klasika, druhý s kakaem, třetí s rozśekanýma mandlema. Cigára už se mi povedly z marcipánu + vajgl jsem přidala žluté barvivo. ááále, proč mi piškot nenabíhá a je tak plochý?? Já dort nikdá nedělala!! Dala jsem stejný poměr vajuch, polohrubky a cukříku! Můžu přidat i kypřící??? a kolik?
3. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Marky kup si podprdu co nejpohodlnějčí. A Zdendovi vyřiď, že kvuli tomu, že se 2 krát zklamal, ty nebudeš trpět a dokazovat mu, že jsi jiná. Čekáte spolu mimi, jste rodina, tak proč by jsi měla trpět za jehodřívější vztahy :slight_smile: Lucinko a Katy zdravím :wink:
3. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Máji mám dotaz na káru,i když asi se to bude týkat 4kolek,jsem si dneska všimla že se ten X-landřík trochu hengle,mě to vyděsilo, ale trojkolka má jinou konstrukci,tak to asi nic.Víš henglalo se to trochem na straně těch otočných koleček.
Ach jo proč nedělá Jané 4kolku nafukovací Slalom :angry: holky mě straší že vybrat kočár je něco a pak ať si vyberem co nejdřív že jsou čekačky a tak
3. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Andrejko přidej tak čtvrt sáčku kypřícího prášku do každého placuchu :slight_smile:
3. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Andrejko a dala jsi tam vůbec něco jako jedlou sodu anebo kypřící prášek? Jinak to teda asi ani nenaběhne :sweat_smile:

Karolko,ahojky :wink: mám stejný názor na problém Marky
3. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Děkujuuuuuu, vajec dost! Jdu dělat nové placky :grinning: :grinning: Dyk já jedu podle kuchařek, mám asi blbé kuchařky :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
No jo Katy od stolu se to dobře radí, ale s těmi svými miláčky musíme vyžrat sami :grinning:
3. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Andrejko nebo dlouho vymýchávat, pak to jde bez kypřicího prášku, ale s ním je to zaručené :wink: Dej ho nakonec až s moukou a jen vařečkou pozvolna vmíchat do vyšleháného cukru s vajíčky :wink:
3. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Holky, a jsem v řiti :grinning: , mám kypřící, s trvanlivostí do roku 2003 :grinning: :grinning: . To asi nééé, co??? Já myslela, že ho kupuju, ale asi jsem ho nekoupila.
3. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Karolko zítra máš volnáska jestli jo tak si ho pořádně užíj :slight_smile:
Karolko,já radím z postele :grinning: Zase je pravda že občas Ty naši blázni jsou fajn,né? :wink:
Andrejko,te*d*a* ta trvanlivost je doc**ela blbá,kdby to bylo tak 2008 tak se to dá risknout :grinning:

Toník *V***ám se mnou píše: ***///8874125225 nic jinzho neumim
3. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Beruškky jdu se sváma rozloučit dobrou noc a krásné sníky všem.
Danuss na zítřek držím palečky :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kobylky,dobrou nocinku,přeji pěkné sny :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Karolko, to asi tak mělo být podle toho receptu, tam psali bílky našlehat, ale já si asi vzala blbej mixér, páč né a né z toho být pevná struktúra. Jsem dupa, což? Já su odchovanec polotovarů, vždycky jsem používala něco z krabice připravené, nebo hrnkovku, tož tam píšou i kypřící, no. :frowning2: . Neva, zatím dělám krém, a Honza zlatíčko jel do Tesca pro další vejca a kypřící..
3. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Luci, dobrou nocku :slight_smile: . Katy, Tobě taktéž. Karolajnko, jak je lepší to péct? Já to měla na 180.
3. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Andrejko, já peču na 175, takže těch 180 máš akorát, škoda, že jsi tak daleko, kypřících prášků mám doma asi 20 a vajíčka bych Ti taky dala domácí.
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jsem honem prolítla předešlou stránku. Tak Katy, to nakonec byl docela příjemnej obídek, viď? Asi lepší nečekat nic, a pak být překvapená, že? :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Belíškúú můj, ahojda! :slight_smile: Tož neva, zatím pojdu uklidit bordel v kuchyni a začneme nanovo! Hlavně, že se povedly cigára i vajgly. I kokos už mám obarvený jako popel. Na konec to snad i nějak dobře dopadne snad. Kočičko, jdu na tu kuchyň. Znovu vyndat mixér a umýt formu :angry:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Teda, jsem se zakecala s klukama policajtskýma a nestihla jsem Luci. Tož jí popřeju aspoň dobrou nocičku a Katy taky:slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jejda, jejda, já s Tebou tak trpím. Taky jsem vždycky nešťastná, když se mi něco nedaří, ale neboj, teď už to zvládneš, beruško:slight_smile: Karolko, Ty máš zítra volníčko??? Manža má to spermio, viď?
3. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.