• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko ono to bez prdopeču naběhne ale ne tak moc. musí se vyšlehat metličkou žloutky s cukrem, do toho se šupne tuhý sníh a do toho velmi jemně vmíchá mouka a honem do pece.
3. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ajéje tady se peče bez prdopečů, hazarduje se s vejcema... Honzík jezdí po shopech, hlavně, že je veselo.
U nás na houbelec náladice, zase nervím.
Mimíska vykoupaná, spinká v postýlce.
Starouš u písidla. Klasika.
Katy, já byla z kočárku na nerva první den a dneska jsem se s ním naučila konečně jezdit. Když je zaaretovaný kolo, tak uhejbá doprava, což mě štve, asi se pozeptáme v to obchodě, co s tím. Ale jak ho odaretuješ, jede pěkně, aj jednou rukou se kočíruje. no nevybereš si, je to kus od kusu určo.
3. čer 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: Já už čekám:grinning: Májinko, proč nervíš? Co se stalo, mamino?
3. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Tak kamarádky moje, díky za všechny rady. Huž se peče další várka s prdopečem :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Začala mě strašně bolet hlavička, ale to mám od té krční páteře, límec nasazený, to je tak strašně nepříjemné, asi mě klepne pepek.
3. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Mončííí, máš kráásnou tečkuúúúú!! Tož vítej tečko do rodiny!
3. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Máji, Tvoje albíka taky skvostná! Tož počkejte, za pár týdnů vám s Žížátkovkou ukážem, jak se dělaj tečky :grinning:
3. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Monči, říkáš metličkou, můžu použít nějaké nastavení mixéru, ne? Ale jaké?
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jéééééééééé, krááásaaa:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Kuk jsem tu :wink: já odejdu a tu hnedle plno.
Andrejko,to jsi musela nadávat,já když takhle něco popletu tak se mě chce plakat a nadávám :sweat_smile: Honzí je hodnej :wink: Jo jo,bylo to v pohodě,ale taky jsme se neviděli asi 4 měsíce a předtím asi 10 měsíců,takže asi tak.

Ahoja Mony,jak je mamino?

Máji,to jsem četla na dosti diskuzích s tou aretací a to jak u troj tak čtyřkolky.A copak,nějaký splín?

Majdí ahoj
3. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Katy ahoj, teď jsem trošku mimo, nešla jsi spát??? Jejda, že já to zase popletla:grinning:
3. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Foto mi už nebere popisek, no nevadí je to ta tečka :slight_smile: a vedle je taková ďubka malilinkatá-to je 2.embrijko které se nevyvíjelo.
Mrzí mě to ale musím už do postele ten náš kluk nemůže usnout.
Belli tebe a´t brzo přejde boleníčko hlavy, doufám že to nejsou dozvuky toho buchance aut.
Andrejko ty jsi šikulka dort se povede, už se těším na fotečku :slight_smile:
Máji jaká taká nálada, :unamused: elekriku už máš, malá spí, no není ti fajn.
3. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Andrejko,já ty žloutky míchám lehce,a sníh přidávám po trochách a pak i mouku postupně, a teda pozor na klepnutí s plechem :wink:
3. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Jo, to jste mi připomněly zasejc ten kočár! Tak já su teď zblblá z Alfiny, že pozoruju lidi s kočárkama, a když mají jen 3 kola, tak koukám, jak se jim drandí. A myslím, že je to opravdu jen o zvyku.
Máji, tak já Ti pro rozptýlení jdu vyfotit ty futra.
Jinak katy, jj, Honzí je zlatej. Opravdu. A nejhezčí na tom je, že on to fakt dělá rád, nejni to tak, že by se bál říct, že se mu třebas nechce. On je prostě hodnej v pravým slova smyslu. Má radost, když má někdo radost.
3. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andrejko jestli už tam máš prdopeč, ten to zachrání a pěkně ti to naskočí
tak dobrou
3. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Majdí nespletla,ale nějak jsem si udělala kakao že mě uspí a ono opak,manža spinká,tak datlím v postýlce.Jejda bolest hlavy,raději nečíst-musím zaklepat dnes u mě nic,asi jak jsem si nadlábla břuch

Mony dobrou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Moničko, jen si jdi lehnout a pěkně se vyspinkej, těhulko:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Andrejko, on je ten život hned hezčí, když máš vedle sebe hodného člověka, kterému záleží na tom, abys měla radost, viď? Ono mu to kouká z očí, na té svatební fotce, ta laskavost, dobrota a láska:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že nejsem popleta:wink: Katy neboj, za chvilku to na Tebe dolehne a půjdeš spát:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jsem tady, děkuji paní pekařici za foto, ale mám ucpanej mobil a ještě jsem to neviděla. Luboš hledá šňůru k telefonu, musím z něj stáhnout všeckno a pak až podívat. Jsem si natáčela prdku do mobilu a už je zanešenej.
Nálada náladice, máte oravdu, není proč nervit, huž ji mám dobrou teda.
3. čer 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Monči, tak se hezky vyspi, a hýčkej si tečku :wink:
Berunky, díky za všechny rady. Já fakt dortíky nepekla, koláče to jo. Ale asi mě to bude bavit. A navíc mám teď takovejch ingrediencííí, že to musím ňák spotřebovat, že?
Mája asi chrníkuje, páč jsem jí poslala futra a asi má vypnuto. Taky to je nářez, co? Být najednou máma nejen psí, ale i člověčí :sweat_smile:
Belíšku, foukám na čelo, migrééno tááááááhni ke všem čertůůům!!!
3. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Aháááá, tak pak kdo je tu prodleva, no jáááááá! :grinning:
3. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
huš jsem tu a navýšená:slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Belí, jasně, že to má i stinné stránky, občas se člověk musí do někoho obout, a to je pak na mně a si piš, že jsem pak vytočená, páč já su cholerik, a Honzí flegmatik, a pak ten klid je pro mě nepochopitelnej. :rolling_eyes:
Berunky, jdu umíchat další korpus....
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Jéé, Věruškaááá, jenže já musím na ten korpus.. tak pokud mi utečeš, mo zdravím´, ale ještě přijdu..
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky, furt to nejni, co by asi mělo. Mám to po tom, co nasypu kypřící nechat nabíhat před strčením do trúby?
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Andrejko, já jsem byla jeden čas přes dorty,pekla jsem je každému k narozkám a jednou dokonce i svatební exšvagrovi a vezla jsem ho na klíně až do Litoměřic a oni pak na něj v chodbě omylem postavili krabici,ale přežil to jakž takž.
Pekla bych to radši na 170 horkovzdušnou a zamíchávej to přesně tak, jak holky radily a nemůže se nic stát
Andrejko, za chvilku to zvládneš levou zadní, beruško. Andrejko moje zlatá, to není migréna, to mám od té skřípnuté páteře, úplně to cítím, jak mě to tlačí na té levé půlce a není to nic příjemného, bolí to jak kdyby mi měl explodovat levý spánek. Jenže, tabletky jím až v krajním případě, což je až pláč, tak zatím držím. Májinko, no vidíš, zlatíčko, není důvod se nervovat.
Ne ,hned to šoupni do trouby!!!!! Žádný prodlevy!!!!
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
To nejsou kvasnice!!!
Belíšku, je mi tě líto, foukám na hlavinku
3. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.