• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tu se peče a peče,bych taky měla udělat,asi manžovi upeču jeho oblíbené honzovi buchty s makem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruško ahojky,už jste vyvenčení?
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
šlunéčka dobrou noc. :slight_smile: Zítra mám odpolední, tak milášek jede sám :wink: Jinak Andrejko to ti moc nenaskočí, až slepíš korpusy, tak to začne chtat dortový tvar :wink: Piškot má být tak 3 cm vysoký :wink:
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Především, zítra držím moooooc paluchy Dannušce v 10.15 na tě budu myslet.
Katy, máš to těžký s mamkou ,ale snad to aspoň tentokrát bylo dobré.
Andrejko, díky za citlivý příspěvek ohledně mimi rozloučení. Taky to tak cítím.
Marky řeší penízky... Taky jsem si psala útratu, když jsem zůstala sama po rozvodu a nevěděla jsem jestli budu mít na nájem.
Májo, dík za ty smlouvy, to bych asi za chvíli přišla na mizinu a pojišťovák by mněl pré :grinning: Jo a co se týče té záložky stránky na Koble, tak mne to vždy najíždí na 1. stránku, kde je přízpěvek Andrejky o pozitivních testech ,správách atd....
3. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Karolko, dobrou, hezky se vyspinkej a hlavně dosytosti :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Andrejko, hned s tím do troubyyy!!! Věruškooo, ahoj beruško:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Karolko, dobrou noc a pěkné sníky:slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Věruško, já to mám taky v záložkách od té první stránky a vždycky si čtu ta Andrejčina pravidla:slight_smile: I na mobilu mám záložky, dobré né:grinning:
3. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
jdu do vany, míša mne tu provokuje hlasitou TV a zvuky z mobilu,ale ještě nakouknu, jsem zvědavá na ten Andrejky výtvor :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Manetka dneska nenakoukla, beruška, tak snad jukne zítra:slight_smile: Janni.ce budu držet pěstičky a Danusss taky tfujtfujtfuj pro štěstí. Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky, berušky. Bolí mě hlavička, ale hodně, tož jdu zkusit poležet. Andrejko, kdybys už spala, tak přeju krásné sníky, zlatíčko. Věruško, Ty se taky krásně vyspinkej, holčičko. Májinko, pěkné sníky, maminko:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Zlatíčka moje milovaný, tož teď jsem dala do péce další již čtvrtý korpus :grinning: :grinning: . Bílky šlehal Honza, bo mi už upadávala ruka, já žloutky s cukrem, pak jemně mouku a kypřák. A do formy neklepat! :grinning: . Ale pro změnu špatně promíchaná mouka, jak jsem se bála, že to zase spadne. Ale ještě pár korpusů a budu to umět :wink:
3. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Tož jsem dala i na vaše rady, zapla horkovzdušku, mám ju na slabých 180, jak dlouho tipujete nechat? Mám nastavenu minutku, po 10 min kontrola :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Andrejko neboj, ještě nám ukážeš, jak to zvládneš levou zadní. Nikdo učený z nebe nespadl a kdo řekne, že nikdy nic nezkazil, tak lže. Taky ještě nakouknu na hotové dílko, zlato moje:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Holčinky, klidně běžte spinkat, bo já nemůžu z mobilu vkládat. To pak pošlu sms, a mušíte mi to tam dát, jo?
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Andrej, já mám elektriku a tam cca 15 minut a koukám, jestli má narůžovělý kraj. No, ale než já to vložím, tak Ti ten čas rychleji uteče:grinning:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Kočičky, jste tu ještě někdo? Tenhle korpusek je úžasnej, sice nepravidelnej, jak jsem se bála ho pořádně promíchnout, ale je hodně vysokej! Konečně! Ale pořebuju radu. Teď mám 4 korpusy, a ono by to do výšky stačilo. Ale jak je to s chutí? Když není vyběhlej, bude i špatně chutnat? Že bych ty nevyběhlé použila jako spodní...
3. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andrej, víš jak to dělám já? Pošlu mmsku na svůj mail a pak vložím fotešku:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Bellí, ale jak mám poslat MMS na e-mail?
3. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Andrejko, to že Ti nevyběhl nemá nic společného s chutí, pokud jsi tam nezapomněla dát třeba cukr:wink:
3. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Tak jo, Bellí, moc díky, jdu natírat ty vychladlé krémíkem :wink: , Bo potřebuju mixér na další krémík
3. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
:slight_smile: Jsem tu ?míša už usnul u TV , tak jsem jí mohla stlumit. Andrejko chuť se nemění,klidně je použij, pokud ale nebudou tužší
3. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jaký děláš krémík?
Jé budeš muset říct bráchovi, že jsi ten dort pekla ještě s několika kobylkama :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
No já mám v mobilu u každého kontaktu mailovou adresu, poštovní adresu, další číslo, pokud má i jiné, přezdívka a to všechno je vizitka u jednoho kontaktu.
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Andrejko,klidně mi to pošli na mobil a já ti to tam šoupnu,ale nedostanu se do tvého albíka a ten zázrak by musel být v mém. Máš kabel od foťáku, kterým se připojujueš k PC? My tě to s Belluškou naučíme,ale každá po svém a pak z toho budeš mít zamotanou hlavinku ještě víc :grinning:
3. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bellí, ona natírá korpusy, tož musíme počkat. Nepůjdeš si radši lehnout s trou šišicí?
3. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Bellí, ona natírá korpusy, tož musíme počkat. Nepůjdeš si radši lehnout s tou šišicí?
3. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Kocúrci jdu, hlava bolí a bolí. Andrejko, ať se dílo podaří, zlatíčko, a dobrou:wink: Věruško, taky dobrou nocku, beruško:slight_smile: Pa, pa, pa, kočenky moje zlaté:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobrou a fouky, fouky ať se ráno vzbudíš bez bolesti.
Andrejko, jsem tu a čekám:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
tak tu se porád peče,já se nějako zabrala do koukání po kočárech,tož jsem našla,ale stejně se to musí ozkoušet,už ted vím že se polovičce nebude líbit,ale je hrozně lehučký a to je taky dosti výhoda :wink:

Andrejko,uvidíš že dortík bude moc dobrej,když se s ním tak dřeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věrko,Majdí a Andrejko dobrou noc,už usínám. Těším se až juknu na dortík :grinning:
3. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Věruško, trefilas to přesně, jdu do pelíšku. Andrýsek to s Honzíkem jistě zvládnou a ještě budeme čubrnět:slight_smile: Dobrou, kočenky moje:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.