• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brou Katy a jaký máš vybraný kočárek?
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jéé ještě bych zapomněla,Janča si zítra jde pro mimi,tak hodně štěstí a na sál pravou nohou a pak polehávat :wink:

Danus také budu držet palce ať je to ok :wink:

Tak teď už dobrou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Zrovna jsem dorazila z práce.Dneska úúúúúúúúúúúúúúplně mrtvá.
Je tady ještě někdo?????????????????
3. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ta Andrejka stále patlá krémík,promazává korpusy a instaluje cigára :grinning: To bude něco.
Teď se tu ještě zahlásí Mája,pozdravit na dobrou noc. Já nemám 6 smysl jako Andrejka, já mám jen její icq :grinning:
3. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj Redžíííí, ta rachota, já už ani nevím jak se dělaj zuby:slight_smile:
3. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Tak ujá už jdu do pelíšku.Jsem fakt unavená a zítra zas brzo stávám.
Danusss přeji na zítra hodně štěstí a držím palce.
Veruško neboj do toho zapadeš ani nebudeš vědět jak ale jak jsem četla tak se tam dlouho neohřeješ co?Je fajn ža už plánuješ další hrášek.Je to opravdu moc fajn.
Tak všem dobrou noc a hezké sny.Papapa.
3. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
je tu někdóó´!! Mám hotovo! Ale vypadá to ouplně jinak, než na obrázku :grinning: :grinning: :grinning: . Však Jeníček mi řekl, že snaha se cení! :grinning: Tož komu můžu poslat foto??
3. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobrou. Regíí.
Tak ta Mája se neohlásila, asi dočítá.
A Andrejka stále patlá:slight_smile:
Jdu do spršky, bo zítra brzo vstávám ,jedu na onko. na krev . Zas prohlídka po roce. Jede mi to už v 6.20 brr, fuj, to je hnusně brzo.
3. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Su tu, pošílej, už jsem celá žhavá:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jdu nejdřív s Mikísem,tak foť, já to tam pak vložím:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Hurráááá, Věruškááá!!! Huž to tam máš!!! :grinning:
3. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
huš jsem zpět z prochajdy a jdu vkládat je skvělej:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
To to trvalo, co? Už tam je:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahojky.S těma záložkama-já tam mam stránku kde Andrejka píše,že se zasekla u Mammamia a už jsem si kolikrát říkala sakra ta holka na to čučí pořád dokola :grinning:
Jinak miminko víc jak úžasné.2hodiny jsem ho měla v náručí :slight_smile: pocity nemusím psát :wink:
3. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
autor
Zlatóóó mojeeee velkýýý! Jdu mrknout!
3. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
Andrejko ty jsi šikula :wink: ale času to zabralo co :grinning:
3. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz
Doteď tady byla mamina.Zítra tam má tu kontrolu tak se přišla uklidnit :wink:
Jani zítra držím palečky :wink:
Danuš od tebe čekáme jen ty nej zprávy :wink:
3. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
Věruško, děkuju za spolupráci :wink: , a teď už do pelíškůůů.
Petjunko, šikula, no nevím, ale jak Honzík říká, snaha se taky cení :grinning: . Tak já furt jedu mamma miu, jo? :sweat_smile:
Holčinky drahý, jdu na nástěnku a spinkat!
3. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
Petí, tak jsi si užila té mimnkovské vůně:slight_smile: ale...viď ,netřeba říkat víc.
Pro ostatní na zítra: Andrejka má v mém albíku super dortíky:slight_smile: mňam, chtěla bych být její brácha. Je to bráchovi knarozkám, že? Abych neudělal nějaké fopa:slight_smile:
Jdu spát, bo zítra teda nevstanu.
Dobrou kočenky,kozenky,dupky:slight_smile:
3. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
autor
Věruško, jj, brácha má 40! Ještě máme kytici z cigaret a cyklistický kalhoty a jeho blaf - óbr becherovku.
Peti, tak snad je mamče líp, když ví, že má Tebe. Zítra to bude o nervy, tak držím palce, a písni, až bude po kontrole.
3. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Věruško nebudu se ani koupat jak jsem voňavá :grinning:
Andrejko to je sakra velká snaha,vždyť to nebyla práce na hodinu :wink:
Přeju krásnou dobrou nocinku,plnou krásných sníků :wink:
3. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
autor
Jejda, Věruško, na zítra držím palečky, jak jen umím. Ať jsi brzy doma zpátky u Mikíse a v pořádku.
3. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
Andrejko moc díky,to víš,že se snažím ji trochu rozptýlit ale znáš to jakčlověku je když má starosti :unamused: Výsledky znt hnedtak nebude těch kontrol bude víc :angry:
3. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
Věruško pa a myslím na tebe :wink:
Dobouuuuu :wink:
3. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
autor
Peti, já si vždycky vzpomenu, jak na jedné diskuzi řekla jedna snažilka druhé "čekáš na výsledky z onkologie, ne? Tak o nic nejde!" A je to tak! Ať si ta pitomá, blbá konrolorka trhne nohou, ale hlavně, ať je mamča zdravá, všechno ostatní vždycky jde. Ale tím nechci zlehčovat ty nervy, to já věřím, že jsou! A pořádný!
Věruška by mohla vyprávět. Věruško, beruško, kobyla jede s Tebou, to víš, viď? Tak jsme na mobilu furt. Pápá kočenky, jdu nástěnkovat!
3. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
Jé, Péťo, Ty máš zítra taky UTZ?
3. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,MS dorazila, 17dc UTZ=cca15.6., Dornovka10.6.
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, Máme kontrolu na onko, kobyla jede s Tebou! :wink: :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, Jdeme do dalšíííí akcééé a hnééééééd!!! IUI 5.6. Někdo jde volit, někdo pro spermijky:slight_smile:
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace,huž je líp,manža povalí na spermio,ale kdy?
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme ,a zasejc období nočních, brr
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. VÍTEJ ZPĚT!!!

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji na1.IVF!OPU30.5., máme 8 oplodněných vajuch!, ET 4.6. :wink:
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,nervíky,resuméApolinář(10.15) :wink: :wink:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, hurá ms dorazila!UTZ4.6. :wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6. máme volníčko, huž máme 12 folíků, UTZ 5.6.,OPU cca 8.6.

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža huž je doma??!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,je nám blivno..
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko! :slight_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Toho bohdá nebylo, haby jedna kráva M. :angry: morálně kobylu porazila!! :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Karolajnko, teprvác jsem zítra našla, že milášek pofrčí fakt zítra na to spermio! Tož "obrazně" dopisuju do nástěnky....
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace,huž je líp,manža povalí na spermio DNES!:wink:
Ták a jdu chrnět!! pááááááááááááááááá
4. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
Berunky moje zlaté, přeju všem dobré ranko a samé dobré zprávičky. Hlava bolí pořád, no něco s tím udělám, ale co? Ještě k tomu strašný sen a Pavlík teď odjel na ten zápas a tak daleko. Věruško, na Tebe mocinky myslím, kočičko. Janni.ko tfujtfujtfuj, ať jsou to ti praví bojovníčci. Danusss, Tobě taky hodně štěstííí. Peťko, samé dobré zprávičky, ať je peřinka pěkně připravená. Andrejko, jdu...
4. čer 2009 v 05:29  • Odpověz
...kouknout na ten dortík:slight_smile: Všem vám přeju pěkný den a sluníčko aspoň na tváři, když je venku taková zima, teda aspoň u nás:slight_smile:
4. čer 2009 v 05:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.