• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak teď mám ještě kromě smradu v bytě zimu. To je teda kombinace. A vyprané záclony smrdí připáleninou. OMG!!! Jak by řekla Mája!
24. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Věrko, prosím Tě co kloktáš?
24. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Vodu se solí,pomáhá to a k tomu cucám vincentku v tabletách, to je můj osvědčený lét v těhu.
24. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Věrko, ještě mi napadlo si udělat zábal z oleje,ale ne každému vyhovuje.
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Regí, výročí svatby jsme měli ve středu a dneska má svátek. :slight_smile: Ale mám odpolední, tak jsem miláškovi popřála včera a dneskasi to oslaví s rodinnou beze mně. :slight_smile: Věruško, z tebe bude pyroman, nedělej tyhle věci, neradi jbychom o tobě četli ve zprávách v jiné souvislosti než z Hoolywoodem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Terezko ty chodíš do práce, alespoň ti to utíká, já to tak příště taky plánuji, bo doma to bylo na zbláznění :frowning2: Regí kdy jdete do dalšího pokusu, já si myslím, že tě to tolik nebude stát a na ty injekce taky přispívá pojišťovna, takže to nebude taková pálka. :slight_smile: Andrejko, chystáte se na chaloupku, víkend bude krásný :slight_smile: A co Belíšek, volný víkend, co budete dělat? Pavlík bude taky doma? :grinning: Májo, co Anička, ještě se rozčiluje, že moc papáš a pořád se ji nechce na grilování? :wink: Katy asi ještě spí, Peťka dneska stříhá a Lucinka tu ještě nebyla, asi s manželem boří postýlku. :wink:
24. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka moje chci vás všechny moc moc pozdravit Regínku, Majínku , Andrejku, Karolku, Belušku, Věrušku, Terezku, Petulu, Ivušku, Martánku,Teoretičko , Katynku no prostě všechny jestli jsem na někoho zapoměla moc moc se omlouvám. :slight_smile: holky u nás je pod mrakem půjdu si za chvíly vyměnit ty závěsy už se moc těším.
24. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Karolko, na transféru jsem byla 11.4. a ptala jsem se p.doktora jestli mám být doma a on říkal, že když pracuji v kanceláři,tak klidně mohu do práce,že to stejně neovlivním,někdo je doma celou dobu a stejně se to nepovede,od 14.04. jsem byla celý týden na školení tak jsem ani neměla stres z práce.
24. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Luci ahoj, tak já myslela, že doháníte abstinenci a ty věšíš závěsy :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
terezko, já si taky myslím, že tím, že je člověk doma, nic neovlivní, ale pokud máš fyzicky náročnou práci, tak ti nezbývá, než být doma. :slight_smile: Já příště už budu na ranních směnách, tak si myslím, že budu moct chodit do práce, ale to je zatím ve hvězdách. :slight_smile: Ovečko držím palečky ať to vyjde, na testy jdeš v pondělí,ne? :wink:
24. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj Karolko manža odjel pro nějaké dveře do Obi odveze to dceři a přijede pro mě a jedem na ty závěsy. :wink: Já si je včera koupila a chtěla jsem jinačí látku a paní říkala že není a za dve hodky volala že látka je a jestli chci tak mi to vymění a zbytek do 14 dní došijou tak mám radost :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Karolko, samozřejmě pokud člověk dělá v provozu je vhodnější být doma, samozřejmě i mě kdyby řekli, že musím být doma, neřeknu ani slovo, vezmu dovolenou a ani se nehnu. :slight_smile: My bydlíme v bytě,všichni jsou v práci nebo ve škole tak jsem si ani nedovedla představit co bych doma celý 14dní doma dělala, přesně tak v pondělí 27.4. jdu na krev, jsem zvědava jak dopadnu test jsem si zatím raději neděla, bojím se. :frowning2:
Luci také Tě zdravím. :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Terezko ahoj na pondělí budeme všichni držet palečky :wink:
24. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tady to dneska po ránu žije :slight_smile: Karolka měla pravdu,jsem spinkala,konečně jsem se vyspala,ale myslím že to bylo z toho včerejšího capkání celý odpoledne. Holky z mé sexuální abstinence se mi zdál krásný erotický sen,ale jaksi bříšku se to vůbec nelíbilo tak mě probudilo bolestí :unamused: mě ani nenechá si užít ve spánku-asi jak se to prokrvilo nebo co a to se mi zdálo o manžovi :wink:

Všem přeji krásný slunečný den :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Katy tak erotické síky se ti zdály :sweat_smile: a to je teprve začátek ono tě to po čase přejde :grinning:
24. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Katynko, to bude tím, že se moc pozorujem, kdybysme otěhotněli normálně, tak sexujem jak divé a ani si to neuvědomujem. Já si z prvního těhulení nepamatuji žádné bolesti břicha a nežádoucí reakce na sexík, takže je to spíš tím, že vnímáme každé píchnutí. :slight_smile: Ale jinak abstinenci zdar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci, uvidíme, já Vám také přeji hodně štěstí, na pokoji jsem byla s paní a té jsem při odchodu řekla, že ji chci vidět až s kočárkem, strašně jí to rozesmálo ... :slight_smile:
PS:Karolko, spolužačka mi radila, když bolí bříško,je dobré ho pohladit aby miminko dobře rostlo a drželo se. :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
Karolko, to bříško bolí ze stimulace vaječníků, samozřejmě ne každou ale ve většině případu prý to tak je.
24. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Asi máte pravdu,ale ve snu se přece nekontroluju :grinning:
Každopádně kdybych měla takové břicho tak bych si to uvědomovala,večer jdu na slezinu,tak doufám že si nikdo ničeho nevšimne
24. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Katy, ty už máš bříško?
24. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Katy musíš to maskovat já když jsem čekala Petulku tak se stala příhoda byla jsem měsíc před porodem a šla za kámoškou do herny na pokec byl tam jeden její štamgast a ten mi říká luci co si dáte já mu říkám jahodový džus a on na to co tahle vínko černé a já říkám já víno nesmím a šla čůrat jak jsem odešla tak mu kámoška řekla že za měsíc rodím :grinning: byl v šoku :grinning: byla jsem tlustá tak to spoustu lídí ani nepoznalo že čekám mimíska :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Bříško??? hmm ráno trochu jo,ale večer je to břich :sweat_smile: Já jsem byla docela hubená vždycky,teda zadek a stehýnka jsem měla,ted jsem trochu přibrala všude,ale v pohodě,jen to břicho na mě jde hodně vidět,maskovat nemám čím,mám trošku volnější trička,ale i tak to jde vidět,jsem dost úzká v hrudníku a bříško leze-manža je nadšenej,že mi to sluší,ale s takovou budu zachvíli nosit těhu věci....vím ale že Mája to měla taky tak
24. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Luci a já vypadala těhotně od první chvíle přibírala jsem před očima :slight_smile: Mimochodem co Mája a koupelna? Kde se toulá? :slight_smile: Luci ty si užívás volníčka, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Pomóóóóóc!!! Není dnes náhodou pátek 13.? Tak kromě spálené housky se mi teď povedlo vyprat černé prádlo s ubrouskem. Že nevíte jak vypadá! OMG
24. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Katy tak si to užívej, tak douho jste na to čekali, ale na druhou stranu chápu, že to nechceš hned vykřičet všude, člověk má pořád strach. :slight_smile: Ale neboj, těhotenských věcí si užiješ, mimochodem to máš stejnou postavu jak já, nahoře nic a dole ric, :grinning:
24. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Karolko ještě si užívám a vůbec se mi do práce nechce mám nějaký odpor mám ještě čas se na to psychicky připravit jdu na kontrolu až 5.5. :slight_smile:
Veruško není 13 ale u tebe to vypadá na 13 :grinning:
Májinka asi ještě vyspává :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Luci já ten odor pořád nepřekonala, k tomu se mi najednou stáhne žaludek, začne točit hlava, jsem pořád ospalá, řekla bych, že je to psychické vyčerpání, snažím se proti tomu bojovat, ale práce mi v tom nepomáhá. Pořád se dívám na ty lidi a řkám si, já tu s vámi nechci být :frowning2: Je to na hlavu a ještě k tomu ty víkendy, no masakr. Dohadují se tam o kravinách a přitom ví, že nic nezmění, mě ty diskuze o ničem přijdou zbytečné :frowning2: Buď ráda, že jsi doma a že máš zase něco před sebou, mě doktor řekl, že do toho mužu jít 3 měsíce po první stimulaci. :wink:
24. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Věruško,tak mi tak něco říká aby si toho dneska až tolik nedělala :grinning: pro jistotu :grinning:

Karolko,jo jo je to na prd,a když přiberu tak víc dole a pak to vypadá jak to vypadá :unamused: chápeš mě přesně,já se vůbec nestydím, jsem šíleně ráda,jen mám pořád trošinku strach a respekt,až bude srdíčko tak budu klidnější

Lucy,tak si zatím užívej volna

Májinka asi spí,nebo spíš plánuje tu koupelku,holka nemáš to jednoduchý,teď frčí takový koupelny co se mi moc nelíbí nebo se nehodí do menších koupelen-dle mýho-včera jsme toho skoukli na tom veletrhu
24. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Karolko,pořád blbá nálada v práci? to je na pytel, jo jo a to tlachání znám, je to stejěn na nic když se to nedá nijak změnit,ale něco pozitivního snad na té práci je né?
24. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Karolko já se netěším protože mě taky čekaji víkendy a sem tam noční protivní zákazníci a buzerace zhora :angry:
Co naděláme penízky potřebujeme ale ono to příště vyjde a budeme odpočívat doma a radovat se z bříška které poroste a pak s míska :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Katy já u Kuby to oficiélně rozhlašovala až po 3 měsíci, a to jsem měla normální těhotenství, taky jsem si říkala, že to muže dopadnout jakoliv a tak jsem radši mlčela.Mě stačí ty soustrastné pohledy teď, jinak holky jsou hodné, ale já chci být doma s chlapama a protože vím, že se mi to za 2 měsíce splní, tak to hůř snáším.
24. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.