• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A ještě jednou já:slight_smile: Andrejko, tak to koukám, Ty jsi, holka, skrytý talent. Dortík se Ti fakt povedl, teda koukám, koukám. Určitě z něho bude brácha nadšený, šikulka jsi velikááá:slight_smile:
4. čer 2009 v 05:40  • Odpověz
Ahojky srdíčka moje, vdím pilnou Andrejku a Belunku, hned takhle po ránu. Zdravím vás kočenky, zase vyrážím ku práci :frowning2:co se dá dělat. Přeju všem pěkný den, večer juknu.paaaaaaaaaaaa
4. čer 2009 v 05:58  • Odpověz
Bré ráno kůzlátka :dizzy_face:
Tak včera ty futra s dveřma způsobily, že jsem musela pročistit celej mobil a tak to dopadlo tak, že Luboš někdy do hluboké noci instaloval šňůru k mobilu a cédo od mobilu do mého drahého noťasu :slight_smile: , telefon zaflákanej, noťas taky, tak se jen rozčílil a teďka vstávám, samo jsem si vás už přečetla, a noťas je nějakej čistej :slight_smile: Takže jsme byla nuceně odstavena, tudíž jsem zase neřekla BROU NOCKU, takže omluva.
Andrejko, Ty jsi pekařka jak vyšitá :slight_smile: , dortík supr trupr, doufám, že bude i tak dobrej, jak je pěknej. Pak napiš, s jakym krémikem je.
Petjuno, ať to mamce dobře dopadne, no stress a Tobě taky.
Věruško, Tobě napíšu sms, za chviličku Ti jede bus.
Bellíšku, hlavinka bolí? To je na prd, ještě zapluj do pelechu, to nesmíš sundavat ten obojek přecivá.
Katy, jakej kočárek jsi vybrala tedy? Pošli odkaz.
Janni.ko, dneska pro miminka, se drž, kočko, bude to super den, hezky se nech obskakovat a nakoupit samé dobrotky, jejda, to byl krásnej den, když si na to vzpomenu, to snad neni ani pravda.
4. čer 2009 v 06:01  •  1 dítě  • Odpověz
Mončoet, tak ať Ti to uteče, to je hrůza, do práce a takhle časně z rána.
4. čer 2009 v 06:02  •  1 dítě  • Odpověz
Kozenky moje, nakojila jsem Anýse, zabalila do deky a zavinky, bo byla nějaká prochladlá, opět se ochladilo, venku to vypadá na pršivec, nevím, nevím, jestli budou ty tropy, ale do 10. ještě času dosti, tak asi ano.
Satánek už se vykodrcal z pelechu, tak ho půjdu vyvenčit a pak si dám nějakou snídanici a konečně mrknu do teho návodu na pečení s rúrou a něco uklohnim, blbý je, že to zas nebudu moc jísti, koukat na buchty, bábovky, koláče do druhýho dne, to je nelidské, že? Kor pro mne, žrouta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 06:06  •  1 dítě  • Odpověz
Stále nikdo tu?Nojo, ono je málo hodinek.Mám vyvenčeno, Anýs je vzhůru. Studuju, co mi tady Luboš vytvořil s tím telefonkem. A konečně jsem shlédla Andrejčiny futra, vypadá to moc hezky. To máte otapetovaný i ty dveře nebo jste se trefili s tapetou právě k tomu dřevu?
Jsem nějaká nastydlá, to mi tak ještě scházelo. Asi je to z té včerejší vycházky. měla jsem svetr a vestu a někteří lidé chodili jenom v krátkym rukávu, ale hodně foukal vítr, tak mi t přišlo divný. Ale já se zapotila s tím kočárem a jak asi fučelo, tak mě to nějak ovanulo bo co. Jdu si udělat čajík.
4. čer 2009 v 07:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahóój rodinóó!!
Jsem nějaká rozlámaná (zubožená :grinning: ), že by z teho pečeního? Děkuju za pochvaly!
Máji, dveře máme koupený v té "barvě" dřeva a k tomu jsme sháněli tapetu. Tak, ať se Ti to nastydnutí moc nerozjede. Já bývám jakože nastydlá, když mám větší nerváky, tak třeba je to dojezd toho včerejška a přejde to. Hezký den, beruško :slight_smile:
A Belíííšku, co ta Tvoje prostovlasá hlavinka? Já Ti nevím, jestli být za každou cenu bez prášku, dyk těhulka nejsi, tak proč si neulevíš? To je masochismus! :frowning2: .
KOčenky drahé, letííím, jak jinak než do pracovního procesu. Od 8 do 12 máme zasejc školení, tak ani nakóknout nemůžu!
JInak držím palce Věrunce naší statečný, moudrý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Danušce, jakbysmet!
Péťo, peřinka ať je jak má být!
Holčenky, všem ,kdo má dneska ňáký větší oukoly před sebou, tak posílám kobylí eneržii! Pápá :wink:
4. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Andrejko ahooooooj, už jsi v káře a frčíš asi do práce. To je děs, já jsem taky celá zubožená, bolí mě celá kostra :slight_smile:
Hledám, co bych vyzkoušela v troubě, ale já najednou nemám na nic chuť a nic se mi nechce, nemůžu najít žádnej dobrej recept, prostě krize. Tak jsme se na tu troubu těšili, až nevíme, co s ní :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko,hlásím zataženo a nic moc :unamused: může,houby s voctem.Usla jsem až po 12,sny no děs,jsem se topila,stříleli po mě,hořelo-to jsem se vzbudila aon jen tatík dole hulil...prošla jsem kolem zrcadla a jsem se lekla,takový kruhy pod očima,to nikdy nemívám,bych mohla hrát v klipu Triler od Majkla Džeksna :angry:

Andrejko,teda jsi kouzelnice,dortík pěkný,se bude líbit a chutnat bude určo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to s Becherovkou to chápu to je hnus velebnosti,něco jak Koskenkorva Peach

Majdí,si taky tyran?Já též,ale dřív jsem do sebe házela prášky normálně,ale několik let taky vydržám až skoro natahuju a pak si vemu paralen a jsem debil a spinkám :slight_smile: Tak ale ty to máš od té páeře,né?Bych si asi něco vzala.Jo a sny jsme měli divoké obě :angry:

Májo,čus bus,já tam hodím k sobě do albíka,jsem mačo,ale zas tolik pěkný není,ale je dosti praktický,no každopádně se rozhodne až to vyzkoušíme ve kšeftě,ale je to Janéčko,ale 4kolka,no hold my 3 nemůžeme.

Mončiet,teda ty jsi ďábel a nechtěla jsi zůstat na neschopence?

Janni,držím palce ať máš pěknou peřinku a mimi se tam líbí :wink:
4. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Máji,a jen dotaz myslíš že by malé dělalo problém i listové těsto? to když je upečený a necháš to tak 2-3 hodky tak by to mohlo jít,né? i když ono záleží na mimi.Jen jsem si vzpomněla že to asi dvě kamošky mohly a jedna je ujetá na štrůdl a má ho dobrej a tak ho pekla pořád :grinning:

Všem co dnes mají něco u dr. držím palce,Věrušce,myslím že Peti na utz,miláškovi od Karolajny :grinning: ,Regíí-nejdeš na pichanec?
4. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno, u nás svítí sluníčko,ale je příšerná zima :slight_smile: ,uvažuju o tom, že si vezmu dovolenou, kolegyně má příšernou rýmu a kašel a proč by si měla dávat ruku před pusu, že, ono je lepší to na mě rovnou prskat, vydržím hodně, chápu, že za to nemůže,ale to chování kolem, škoda slov. :frowning2: :frowning2:
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Terezko,honem se seber a šupajdá domů,to rozhodně teď nepotřebuješ
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Katy,můžu být doma až od zítřka dneska mi bohužel domů nepustí. :frowning2:
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
No Terko, co je to za blbku. Nedejchej :wink: , uvař si preventivní čajíky a izoluj se od tý neandrtálky.
Katy na štrůdlik jsem myslela, já na něm taky ulítávám, ale to muším do shopu pro těsto :slight_smile:
Jo a taky jsi se ptala posledně na tu postýlku, tak my máme dvě. Jedna je pod třešní v ložnici stále a druhou mám buď v tom pokojíčku bo si s ní přejedu do obýváku pod levanduli. S jednou nevím, nevím...
4. čer 2009 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz
Kočár nevidím :confused:
4. čer 2009 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice ahoj, v životě jsem neviděla tak sobeckou ženskou. :frowning2:
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Ale Terezko, existují takový ty postřiky proti bacilům, já ho mám a stříkala jsem i v porodce, bo tam lezlo plno návštěv a tak i plno bacilů. Hodím odkazy.
http://www.just.cz/produkty/speciality_just/k5139
http://www.krasa.cz/effective-star-eliminator.html
4. čer 2009 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Stříká se to na sebe nebo do prostoru, já to stříkám i mimísce do postýlky, na zavinku, na polštáře, prostě když hrozí bacily nebo když odněkud přijdu. :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice jsi zlatíčko, děkuji. :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Máji,tak vyvenči Anču do obchodu a kup těsto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo tak dvě postýlky,hmm tak to mi neprojde,to leda že by tu druhou dali zadara,že bych si jezdila po našich letitých parketách postýlkou to asi né.No nějak to vyoslíme.Kočár jdu vložit,Tonda překvapil se mu líbí :grinning: jen jsou prý dost nedostatkový,mě po... si vždycky vyberu něco fajného

Terko,to je ta šílená zrůda co pomlouvá kde může?
4. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Katy, taky tu jezdím po bytě s kočárkem, když je potřeba.
4. čer 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Kočár furt nevidím :angry: :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Huž tam je :wink: šílená výhoda je sporťák váží 6,5kg a vše je jedním jebem,prostě výhody Janéčka

Máji já kdybych měla kočár tahat do bytu,tak mě manža zabije,je to schodů jak prase,a taky tohlle dělala tchýně s Tondem a pak jim nechtěl spát v postýlce.
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ranko, teda vy jste ranni ptáčata :astonished:
4. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Katy, to je přesně ona, jak o mě roznášela, že jsem byla na operaci a brali my oba vaječníky a ještě rozhlašovala o mě, že jsem neplodná,strašně se mnou soupeří a nevím proč, nikdy jsem s nikým žádný problém neměla až s ní, nejsem ani hádací,tak nevím kde je problém.
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj rodinko.Katy mě se zase v čera povedlo sehnat postýlku z madračkou a peřinkou z polštářem za 300kč.Jinak Terezko kde je v Plzni prodejna kočárků.Prej je tam nějaká velká.
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Terezko,to je normální pipka,jsem si hned myslela že je to ona,bych se na to vyprdla a prostě pokud hodně prská a je blízko Tebe tak bych odešla z práce a natvrdo bych řekla že tu bohužel nemám podmínky pro svůj stav a že půjdu na neschopenku a ať si dělají co chtějí,můžou děkovat kolegyni. Prvotní je Tvé a mimi zdraví.

Ahoj Katuš :slight_smile:

Máji,tak já vložila kočár a ty nikde,joo ty jsi jela pro to těsto :grinning:
4. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Jsem tady. já zapomněla, že vy to máte po schodech, no jooooooooo, samá komplikace :grinning:
Pro těsto jsem ještě nejela, sepíšu nákup a pak až vyrazím to terénu. Nejdřív vyšlu Luboše k doktorce s tou rekvalifikací, musí donýst potvrzený papíry na pracák.
Jdu juknout na ten kočík.
Terko, já bych taky šla domů, až pak dostaneš chřipajznu, tak bude pozdě. Nemá kráva lezt do práce, když je nazdechaná.
4. čer 2009 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Marky moc ráda bych Tě poradila,ale bohužel nemám přehled, mrkni se prosím na internet.Katy dojednala jsem si, že jdu dneska ve 13hod.,nakoupím ovoce. a doma si dám česnek.
4. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Ale aby jsi se z teho česneku nepoblela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Katy, ten kočárek je přeci pěknej, já jsem do Janéčka blázen, akorát nevím, co ty kolesa, zdaj se mi bolakýsi malý, jak do sněhu to bude a nejsou plastový? Vypadaj tak, kolik stojí, tenhle týpek?
4. čer 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.