• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Káti ahoj:slight_smile: No pěkně mě včera a dneska ráno bolela hlava, ale límec jsem na krku nechala a trpěla, ale povolilo to a musím zaklepat, že je to lepší:slight_smile: A jak se máš Ty? Zase máš odpolední? A zítra je ten velký den, to jedeš do toho Jičína, viď? Budu moc držet všechno, co mám.
4. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Potřebuju se dostat na nákup, ale musím počkat, protože mám vycházky od 14 - 18 a v tom jsem já posralinka, aby nepřišla kontrola:slight_smile:
4. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Díky bellinko jj zítra se dozvím co se mnou bude. JJ mám zase odpolední ale zítra volníčko, ale to strávím na cestách :confounded:
A co ty kdy máš kontrolu
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Já jdu 10.6. k praktické, protože ten límec by se měl po 14 dnech sundat, no a asi se s ní domluvím, že toho 16.6. jedu do Olomouce, tak že bych na těch 14 dní, než začnu stimulovat zůstala doma. No uvidíme, co řekne. Asi mě ještě pošle na rehabku, ale to jí řeknu, že jdu na tu Dornovku, takže mi to tam srovná líp, si myslím.
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Věruška už jde domů:slight_smile: Výsledky budou za týden, ale prý to bude ok:slight_smile: Za chvilku je tu, beruška:slight_smile:
4. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak už zapíkám brambory s kuřecím masikem, ale nevím, jak v té peci to dělat dlouho, píšou všechno dělat dle tabulky, ne dle zkušeností s jinou pecí, ale to jaksi nende, bo brambory zapékané v tabulce nemajou:slight_smile:, ož jsem to prdla na 20 minut zatím na 150st., bo to masisko je již vařeno, tož jde mi jen o ty bramboury.
Katy, postýlku mám jednu starší po děckách Lubošový tetky, takže taková ta klasika, co byla za nás a pak mám jednu za pětikilčo od mamčiné známé, ta je novější. Chtěla jsem, aby měla ten sjížděcí bok :grinning: , mám vyhudlanej mozek asi, nevím , jak se tomu nadává, ale víš co myslím a je mi to na prd, bo to stejně nepoužívám, na dítě si dosáhnu i se zvednutou bočnicí, ano to je ono, bočnice :grinning: Mám ji danou v prostředním patře, takže netřeba žádné pikovinky. A matraci máme molitanovou, zatím se to s ní ani nehne, je to dorbek, pak kdyžtak koupíme tu dražší.
4. čer 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brambory jsou po 20-ti minutách úplně tvrdý, tak to teda bude peněz za pečení, to snad nepeče bo co, zlatá stará plynová roura :grinning: , žádný študování, vyšlehl plamen, zesílilo, zeslabilo a bylo pečeno, tady nevim nic, milion tlačítek, světýlek, šipek a houbelec výsledek.
4. čer 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice to je bordel, já jsem na ně dostala taky chuťku, myslela jsem, že zaběhnu, když jdu domů dřív. :sunglasses:
4. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Májinko, brambory peču v elektrice na 175 stupňů a cca 30 - 40 minut. Neboj, až vychytáš ty mouchy, to bude koncert:slight_smile:
4. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Jé, a víš, co? Já trochu předvařuju i ty brambuchy, né úplně, ale aby nebyly úplně syrové, tak napůl:wink: Jdu si umýt tu svoji bolavou hlavičku:slight_smile:
4. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Belli to je zachvíli kontrola si myslím, že je ještě stejně brzy jít do práce a ještě tak namáhavé jakou máš ty. To tě určo nechá.
Dneska je teda pěkně hnusně venku.
Snad Věrušce dopadnou dobře výsledky.
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky papa musím do práce. Přeji krásný den
4. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj kobylýýýý. Jsem tu:slight_smile:
Co je tu nového? Dannuska se ještě neozvala? neviděla jsem ji tu.
Mně nabrali krev a výsledky za týden,ale ani nepředpokládám, že by to bylo něco, vždyť už je to tolik lééét:slight_smile:
Za chvíli zas frčím k holiči, bo musím na tu svatbu mít udělanou šišku:slight_smile:
Tak zatím papapapap
4. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
No, uvidíme, ale pravda je, že mám skvělou doktorku a ona to se mnou tak strašně prožívá, že to ani není možné. Je tak +- v mém věku a nikoho takového nezná, tak jí to všechno strašně zajímá a vždycky mi pomohla. I když mi bylo špatně psychicky, tak mě neposílala do práce, ale šla jsem a vím, že mi vždycky pomůže. To je jeden z lékařů na svém místě, ještě mám takovou zubařku.
4. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Věruško, to víš, že budou výsledky v pořádku, beruškooo:slight_smile: Teda, Ty budeš celá nová na té svatbě, foteškůůů:slight_smile: Katuš, ať Ti to v práci utíkááá:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jsem tu po obídku,jen jsem si ho trochu přesolila :confused: ,ale jinak dobréé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máji,jo tak to je super cena za postýlky,to bych také brala,ale bohužel nemáme od koho,takže musíme kůpit.
Plyn není elektrika,my měli starou plynovou co pekla tak akčně že kuře bylo za 30min na minimum,jinak peču brambory syrové tak 45-50' na cca 180°

Katko ať práce pěkně utíká :wink:

Věruško ahojky,Majdí ty máš štěstí na lékaře teda :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Katuš, ale co jsem si vytrpěla u zubaře, než jsem se k ní dostala. To ani nechtěj vědět, hororové zážitky. Mám jí sice daleko, ale kdyby si otevřela praxi v Praze, tak jezdím až tam:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Katy, zkus se, když tak, kouknout na nějaké inzeráty, třeba budeš mít štěstí a někdo prodá levně postýlku:wink: Ale to už jistě děláš, viď:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, kdybyste mě viděly, jak koukám na ty hodiny a tlačím je očima, už jsem mohla být z nákupu zpátky. Pavlík mi včera objednal ten Femibion 800, protože ho neměli, tak už jsem nedočkavá a jedu první tam:slight_smile: Bláznivka bláznivá, co:grinning:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Majdi,já musím zaťukat,se zubama nic nevytrpěla,ale zavést mě na ORL tak je po mě,šíleně mě trápily záněty stř.ucha-fuj fuj fuj.Ale máti trpěla,a hodně lidí kolem tak si dovedu představit co to asi je,musí to být děs.

S těma postýlkama,no jak to říct,od známých bych to brala,ale od cizích asi né,jsem pako já vím,ale bych se nějak necítila,víš jako jestli ju umývali a tak. :sweat_smile: jsem trochu blázen,já vím :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Já mám ten Elevit,ale když ty říkáš že je tam nějaká lepší složka na vaznost k organismu tak to asi půjdu taky do toho.
Když jsme u toho,doporučuju těhulím v 1.a 2.trimestru pití Bílinské kyselky,1l-cca 18kč,stačí deci denně,je tam moc příznivě fluor právě kterej se dobře váže,prospívá to hodně chrupu mimi a zároveň,je to zdravé a já nemám ani zácpu :wink:
4. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
No, já jsem to vyčetla na netu. Je to dražší než ten calibrum, ale ten jím už rok a půl, takže základ kyseliny listové bych měla. Ale když jsem vyčetla, že 50% žen neumí přeměnit nějak tu kyselinu na ty foláty, možná v tom mám zmatek, no ale zkusíme to:slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Pomoooooooooooooc, mimísa řve jak pavián. Dneska nějak nerví. Jsem ju dala do postýlky a pustila cédo pro mimíse, ale dneska to nezabírá, pořád vřeští. Musím ju nechat vyjekat bo nevím, snad se zklidní, ale zdá se, že nabírá na obrátkách :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ááááá, nastalo ticho, úplný ticho, to zas načuhuju, jestli dejchá :slight_smile: a zas ječíme, OMG...
4. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
A taky se to vlastně doporučuje v prvním trimestru a od druhého se doporučuje Femibion 400, protože už není potřeba tolik těch látek, no zase nevím, jak se jmenuje:slight_smile: Ale to by asi nejlíp poradila Hanina, jenže ta si teď užívá skoromanži a hlavně se příští týden vdává, takže číst umíme taky, tak si musíme poradit bez naší lékárnice:slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Máji, tož dneska nemá svůj den, ale neboj, určitě za chvilku usne a bude dobře:slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Chtěla zas jest, už sosá a je klid.
4. čer 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíš, žes přišla na to, co Andulík chce:slight_smile: Já se jdu obléct do toho obchodu a jedu, snad nikdo nepříjde, když pojedu o půl hodiny dřív, co?
4. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
To víš že ne, maximálně paní sociálka na kontrolu :grinning: Utíkej, tohle já nikdy neřešila a kdyžtak jsi byla u lékaře. Máš přeci tak hodnou pani doktorovou, by Ti pomohla. Běěěž, val, val...
4. čer 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Výborně, Tys mě uklidnila, prý kdyžtak paní sociálka. Co by tu dělala, když mi prvních 14 dní platí zaměstnavatel? No a ještě to vypadá, že budou padat hov.a, bo se úplně setmělo, OMG.
4. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.