• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majdí,neboj,nikdo nepřijde.A i kdyby tak se domluvíš s doktorkou.

Máji,se divíš že řve má hlad, a ty na ni koukáš :confused: musí nabrat aby byla silák :grinning:
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahoj všem.
Belli copak jsi dělala, že máš límec, nějak mi to uniklo, snad to není nic vážnýho :unamused:
Katy ahoj, jak se vede těhulko?
Majo, ty jsi teda frajerka, kojit a přitom psát na noťasu, to je teda dobrý.Jinak malá je užasná, já se vždycky tak těším na fotečky.
Danuška tu ještě nebyla co, čekám na ni jak na zázrak, snad je všechno v poho :wink:
Andrejko ahoj, zítra podám nový info do tabulky, jedeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, pan doktor by nejraději zkusil ještě tento měsíc Ket a pak kdyby to nevyšlo tak teprve hysterku.Tak jsem zvědavá jak se zítra domluvíme.
Jinak děvčátka já už zase lítám v práci jak blázen, máme toho hodně a mužu vám říct, že je to nejlepší lék na smutek, jenom občas lituju, ty lidičky co mě trošku vytočej, páč někdo ten vztek musí chytit :fearful:
Monco a aco ty jak se cítíš?
Ještě jsem Andrejce chtěla pochválit její veledílo :slight_smile: , vypadá to výborně, hned bych si dala.
Věrušku, Lůcu, Ivu, Markytáku a ostatní kobylky zdravím.
4. čer 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
ahjoky berušky,sem tady na skok,máme zavedené 2embryjka na zamražení nezbylo,prý by to nepřežily.A ted čekat :slight_smile: kouknu co ste tady napsaly :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky,pro dnešek mizím,musím do hajan,za chvíli je mužík doma a on mě ted hlídá :slight_smile: mrknu zítra ,mějte se hezky pááááááááááá
4. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky Manetko,jéé to by bylo príma ještě tenhle měsíc :wink: nervy jsou asi všude,co?ale hlavně že práce pomáhá

Janni,to je fajn,nevadí že nejsou mražáčci,to vyjde :wink: pěkně odpočívej a hajej...já už bych chtěla abyste jen všechny hlásily // :grinning: :grinning:

Máji oprava,mrkla jsem pořádně na káru tak stojí 21 i s autosedajdou :confused: no tak uvidíme,ale zas si můžeš přehodit na sportáku barvu stříšky :slight_smile: jo a kola bysme chtěli vzadu nafukovací a to jsou 12" což je 30cm-to je dost a v předu budou podle mě tam 10" cca 25cm,to není malý,né? Změř mě Vaše jestli si vzpomeneš :grinning:
4. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jani moc gratuluji :wink: a to nevadí, že nemáte mrazáky ono to vyjde a už je nebudeš pottřebovat.Tak teď hlavně hajat a odpočívat, hlavně žádnej stres.Hlídej se beruško :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tu nikdo,tak já se loučím jdu chrupkat :wink: zatím pa pa
4. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Děfffčatáááá, mám kinder venku s mužem. Představte si to, ten její řev mě uspal, já vytuhla u ní v obýváku, ještě si lehám tady, abych ju slyšela, kdyby řev a já u toho kraválu spala jak poleno. To jem matka na zabití, co? Asi nějaká mega únava. Luboš spal vedle v ložnici a přilítnul, co se děje, že tak dlouho řve, vzbudil ho Maikl, bo si rval hlavu pod jeho polštář. Tak takhle my to tady vedeme. Pani sociálko, zítra vás čekáme :grinning:
No a tak ji Luboš vzal do kočáru, jestli neusne v něm, no samo že jo, můra jedna, ještě nevyjeli z baráku a už byla zticha.
Poslala jsem je do Pennysu pro to super listové těsto, jak je narolovaný jak palačinka a je už na tom papíře pečícím a co myslíte, že mi donesli? No jooooooooooo, mražený, OMG :angry: Já už tady sedim s okrájenejma jablíčkama a budu čekat do večera na těsto, než rozmrzne.
Manetko, já kojím u netu, bo je to strašná nuda, to furt sleduješ jinak to dítě jestli sosá a přenáším na ni nervozitu, sleduju pořád hodinky, jestli jako pije dlouho bo krátce, takhle než vás přečtu a než tou jednou rukou nadatluju nějaký plky, tak je to půlhodinka a to je tak akorát.
Katy, kola Ti změřím, jak mi přijedou :grinning: a cena docela vysoká, no záleží, jestli narazíš na kvalitní kus, já bych to taky dala, ale když jsem slyšela ty závady janéček, tak jsem si řekla, že jdem do střední třídy a závada mě nebude tak sr....t :grinning:
4. čer 2009 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz
No a samozřejmě ještě vyjádření se k Janni.ce, dějiny se opakují, dvě embryjka jsou u mámy, parádička, mražáčci nejsou. Tak nevím, jestli to nejsou tak trošku vykuci v tý Repromedě, no uvidíme, na další "pacientce",pokud se k nám třebas nějaká přidá, bo já taky měla sedm kousků, janni.ka myslím 8 a nakonec zbydou vždycky dvě. Ale co, to je fuk, máme mimísku a Janni.ko, přeji Ti stejný konec, tfuj, tfuj, teda bez slepouna, ale ikdyby se slepounem, ono to zas nebylo tak děsný :grinning:
4. čer 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
A Katy zase spí, to je nádhera, to je jak já, Bože jak to uteklo, člověk strašně rychle zapomene...Bylo to ke konci dlouhý, ale ve skutečnosti sleduju, že to bylo strašně krátký období a kdo ví, jestli ještě nějaký takový budu mít...asi ne...smutné, kočky, pozitivum je, že se máte stále na co těšit a že se zadaří!!!!!!O to se postarám!!!!!
4. čer 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz
Tralala tralala, to jsem si pokecala :grinning:
4. čer 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte koťátka tak se hlásím z rachoty :slight_smile: Lidí tu byla hafo, tak jsem se dostala k vám až teď :slight_smile: Janinko opatruj bobíšky, držím palečky :wink: Manža byl na spermiu dneska :slight_smile: HEEEEEEEEEEEEEČ :wink: Byla jsem si nechat udělat nehtíky, rozčílil jsem se v Humanicu, bo malý měl měsíc boty , roztrhli se a reklamaci neuznali, ani to nikam neposlali. To je bordel, já myslela, že to pošlou někam na posouzení a oni ne, rejklamaci neuznáváme, běžte pryč :angry: To je chování :unamused: Jdu dělat harmonogram, pak nakouknu :wink:
4. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Máji,jdu spát až ted,byli jsme na kávě dole,teda jsem mrtvá a to jsem ještě zjištovala ubytování v Piešťanech,kamoš se žení tak asi pojedem,jen nemám co na sebe- tož problém :angry:
Co o vadách na Janéčku,piš piš,potřebuju info :wink: já mám známý s Janéčkem ani vadička,takže vady sem.

K té Repromedě,nám primář říkal že zamražují krásné kousky,min. moruly,že nedělají to jak jinde že zamrazí pokud si přejí cokoliv,pak teda taky mají úspěšnost trochu jinou s KET.Takže třebas u nás to bylo že jsme měli kav.morulu a exp.blastocystu a ostatní byli pod morulou.

Karolko,jo jo chápu,ale já v Humanicu nic nekupuju,oni reklamace snad ani neberou,jsou to bídáci.
4. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak poletucha je tu zas jen na skok. Účes holky tentokrát ala červeň, se stím nemůžu nějak stotožnit. Teď letím s Mikim na očkování.
Gratuluji Janince, hezky si bobíšky hýčkej v bříšku. neva, že nezbylo, 2 budou stačit :wink:
Pořád načuhuju co Dannuska,ještě se neukázala.
Zdraví, všechny, já zas letím páááááááááá
4. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj:slight_smile: Janni.ko, tak teď hezky ležet a hýčkat si bubliňátkaaa:slight_smile: Máji, to je jak u nás, všichni řvali a já nevěděla kam dřív skočit, ale už jsou na pastvině, tož se uklidnili, ten život se stejně točí hlavně kolem jídla:grinning: Už jsem všechno obletěla a teď jdu uklidit ten nákup. Manetkooo, ahoj beruško, nevím, nechci Ti do toho mluvit, ale já bych asi chtěla dřív tu hysterku.
4. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Katy, já o těch vadách četla na Mimáči vždycky a jinak je teda problém s tou brzdou, to snad má prej každej druhej. Ale jak jsem psala, je to asi kus od kusu, třebas budete mít štěstí.
My měli blastocystu a exp. blastocystu. Co je Anýs z toho nevíme :slight_smile:
Se odsud zas nehnu, chtěla jsem vletět do sprchy a pod sprchu :grinning: , s hlavou, ale jak tak koukám, na ten můj elán....asi z teho nic nebude. V 17 hodin jedu do hypernovy bo tam maj v akci Huggiesky a ty jsou teda super.
Věruško, vložit fotečkůůů, myslím, že Ti červená sekne.
Karolko ahojky, Ty zas makáš? Ty jsi tak pracovitá, to snad ani nejni možný. A botky jako nezreklamují proč, když jsou jen měsíc koupený? Bych je hnala sviňskym krokem.
4. čer 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku a co jsi pokoupila? Jéžiš já mám hlad. Jsem zapekla úspěšně ty brambory, no ale mohlo to bejt š´tavnatější, prostě se s tou troubou musíme seznámit..., ale Luboš to chválil, bo ví, že kdyby ne, tak s tím seknu a už nepeču :grinning: Já nejsem nerv, vůbec ne... :grinning: Dále mám v ledničce udělaný kuře na paprice, ale na to taky nemám chuť a ještě můžu vytvořit rizoto, ale to mě taky neláká...Tak co se mnou? Hladovku, já vím...Tak jo, aspoň půjdou kilča domů a hybaj do tý vany, bo tě střískám na hromadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Huž běžííííííííííííííím...................... :fearful:
4. čer 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jestli se nepletu, tak máš, stejně jako Andrejka, 6 zmrzlíčků, že? No, tak potom by to taky šlo, že jako nejdřív KET, kdyby to náhodou nevyšlo, tak pak hysterka. No, ale po mých zkušenostech, kdy jednou nepřežili rozmražení, chtěla bych tu hysterku. Tak Ti moc držím pěstičky, ať se rozhodneš jakkoliv, sluníčko:slight_smile:
4. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
domů, OMG, samozřejmě dolů :rolling_eyes: , ta je blbá
4. čer 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, hlavně potraviny, a moc, protože u nás se jí docela hodněěě:grinning: A ještě jsem byla v té lékárně, no hlavně, že mám ten Femibion 800, tak a teď až večer nasekám trávu a mám hotovo:wink: Pavlík se ještě neozval, možná už jsou na šrot a ani neví, že je ženatý:grinning:
4. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Huž jsem si zjistila číslo na Humanic v Brně, tak tam zítra zavölám a zeptám se, jestli je to normální :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Karolko ahoj:slight_smile: Jsi na ambulanci, když jsi na netu, viď:slight_smile: Tak hlavně ať něco vyřídíš, to jsem si myslela, že záruka 24 měsíců je dáno jako minimum zákonem.
4. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Belíšku jsem na ambulaci. :slight_smile: Máš dobrého pamatováka. Tu nejde o to že mám nárok na reklamaci 24 měsícu, ale že o tom rozuhodla prodavačka, a nikam to neposlala. Tak jak ti řeknou přijdte za 30 dnu posíláme to výropbci, tak ona mi řekla, že na reklamaci nemám nárok :wink: Boty měl měsíc, vubec nejsou okopané ani sešlapaná a ona takhle,? Já nejsem konfliktní, ale taky znám své práva :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Karolko, ono jde i o to, že na to máš nárok. Boty dneska nestojí 200,-kč, aby nad tím člověk mávnul rukou a šel si koupit jiné. Jó, až budeš mít milióny, tak si takových bot nakoupíš ažaž, ale člověk se dře, aby si mohl koupit aspoň to, co potřebuje a ještě si na něj budou otvírat pusu, že koupil šmejd.
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
No nickašlem na křápy, lidská ochota světem vládne :slight_smile: Andrejčimn dortík je nádherný :slight_smile: Nějak mi ušlo co se děje s Petčinou mamkou :frowning2:
4. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Karolko, Peťulina maminka má dneska tu kontrolu, jak sepsali tu petici za její odvolání.
4. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Jé to mě mrzí, jo nevděk světem vládne, i když to dopadne dobře, stejně si to za ty roky co dělala ve školství nezaslouží, a mě by to hodně mrzela, že jsou lidi tak nevděční :frowning2: Ale to známe z práce :wink: Kolikrát se mužeš přetrhnout a stejně si na tobě mouchy najdou :wink:
4. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak, tak. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. Ale stoprocentně platí, když nejde o život, tak jde fakt o .....:wink:
4. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj všici
Belli tak to je dobře že hlava už nebolí, a ten Femibion je i na první trimestr, nějak mi to uniklo co to je? Já nevím co si mám koupit, teda Bílinskou kyselku už mám poznačenou :slight_smile:
Janiko tak ať se broučci hezky zavrtávají :slight_smile:
Mantko to jsem zvědavá jak to zítra s dr. naplánujete.
Andrejce jsem nepochválila ještě dort, je nádherný a bude to určitě mňamka. Jsi šikulka.
Karolko no malému se stalo to samé se mu udělala po 2měs. díra na Humanicových botech, není to ve švu ale shora, nevím jak tam se mohla udělat... tak jsem to reklamit ani nešla, ale jsou to teda pěkné křápy, a stály 600,-. Za chvilku jdeme na nové ale už někam jinam.
Máji malá je sladká. S tím povlečením jsi udělala dobře, počkej až se ti bude vrtět v 1roku a pročurá se (nebo pozvrací), budeš převlékat i v noci :slight_smile:
Věrko taky čekám na fotku nového účesu.
4. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: Jo, jo, ten Femibion 800 je i pro těhotné ženy až do 12. tt. Ty taky zobeš, tuším, Calibrum baby plan, viď? Ten Femibion stojí u nás 319,-kč.
4. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.