• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belli díky, no já jím zatím Calibrum babyplan, ale říkám si že bych koupila ještě něco jiného a jedla to nastřídačku. Tedy ten Femibion je 2x tak dražší, ale určitě tedy bude lepší.
4. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
No tak my nejedeme na žádné boty, malý vytuhl v křesle a spí, je nějaký nachlazený tak doufám že na něho něco neleze.
4. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
No, já jsem fakt zvědavá, myslím, že už víc udělat nemůžu, no. A má se brát 4 týdny před početím, tak to tak akorát vyjde, třeba moje tělo fakt neumí přeměnit ty látky a pomůže to. Prý to neumí 50% žen. Takže Femibion 800, bylinky, Dornovka, šutérky, tož to by bylo, aby to nebylo, né:wink:
4. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak poletucha se opět hlásí. Miki odčervený, s očkováním ještě počkáme do příštího týdne a kapku proti klíšťatům až od 2 kg. Už má 1.8 kg.
Holky, co on tam stropil!!! Všechny zvířata jsou ze zvěrolékaře vystrašený, ale náš divoch se nenechal ani pohladit po hlavě, natož otevřít tlamičku na pastu. Kníknul tak, jako když ho někdo podřezává. Dr. říkal, že je to pěkně dominantní pes, že ho máme tvrdě vychovávat, jinak nám bude velet. A já chtěla hafííííka na maaazleeenííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: OMG. No nic, tak bude tvrdá výchova. Mě se zdálo, že nějak rychle chápe,ale taky už je pěkně mazanej. Jo a varlátka máme obě sestouplý. Tož to bude plemeník :grinning:
Kozééénky, fotešky vložím,ale teď zas letím pro šatešky ,švadlena mi je upravovala. Tak zatím zase pááááááááááá :grinning:
4. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Věruško na čí svatbu jdeš? Tu se lidivdávají, juchají a já zas nic nevím :grinning: OMG :wink: Sice nevím co to je ale, musela jsem sito zkusit :slight_smile: Belíšku tak ty už děláš přípravu na mimiško :slight_smile: Hned je veseleji co? :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Ta Věruška je hrozná poletucha, už je zase v trapu. A jak já k tomu příjdu, s takovou prodlevou:grinning: Moni, skoro 3x, je to síla, ale jestli to pomůže:slight_smile: Tak si aspoň odpočineš, když malý usnul, jen aby nebyl nemocný a Tys to od něj nechytila. Jo a už ví, že bude mít sourozenečka???:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Mony to asi na něj něco leze když spí, jábych takyhned znervozněla kdyby malý takhle usnul. Naštěstí je teď v šusu, ale do minulého roku jsme si užili a já myslela, že se z toho nevyhrabem. A to byli jen blbé angíny, ale každý měsíc a měl u toho 4O horečky, tak už jsem byla kolikrát zoufalá :frowning2:
4. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Karolko, no jo, už dělám přípravy a kuju pikle, jak tomu ještě pomoct:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Síla to je ale taky si je koupím, malý už to ví je rád, to jo, hladí mě pupek a nosí tašky a víc pomáhá.
To jsem zvědavá na Danušku.
4. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Karolko on ještě neměl nikdy angínu, ale nachlazením trpí často. On měl dnes dlouho školu až do půl paté a v noci se pořád budil, pít a smrkat a táta jel do Itálie, tak doufám že jen dospává.
Belli vybavená si dobře. Já měla i u et šutřík u sebe :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Jé, to je od něho miloučké:slight_smile: Taky jsem na Danku hodně zvědavá, snad jí to dobře dopadne. Jdu vysát, umýt nádobíčko, nasekat trávu, zavřít a pokrmit divou zvěř:slight_smile: No, mám co dělat, dneska jsem na to sama, tož zatím pá:slight_smile:
4. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Mony já si přeji strašně tomu našemu raubíři říct, přiletí k nám čáp nebo vrána dokud na to věří :wink: Bylo by to největší štěstí co by mě potkalo :slight_smile: Jojo Belíšku za chvíli budem držet palce tobě :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Moni, na ty šutříky mám takový roztomilý pytlíček a co nemám na krku, mám v něm a všude ho tahám s sebou. Pavlík vždycky: to bereš i ty kameně? A já: no. Taky je budu mít u sebe:slight_smile: A už musím, bo mě sežerou:grinning:
4. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Clamst chlamst mňam mňam. Jsi vcelku dobrá, Beli ale trochu přiber :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Karolko my jsme mu slíbili že když nebude do konce roku miminko tak že si pořídíme pejska, tak se těšil tak i tak :slight_smile: dokonce víc na toho pejska, ale teď je rád.
4. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Karolko a vy jdete do akce až na podzim nebo už dřív? Nejde mi do hlavy proč šel manža na spermio teď.
4. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
belli já mám teda jen ten jeden na krku měsíční kámen ale pořád je se mnou :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Mony já prodělala jedno IVF v Ostravě, ET iKET byl neuspěšný, tak mě známáobjednala v FN Olomouc a tak nás vyšetřují od začátku. Je Ostravské výsledky nezajímají. Takže teď jsme jim poslali všechny svoje vzorky a koncem června jdeme pro ortel, jestli budou taky dělat IVF nebo něco jiného :slight_smile: Ale mám vysoké FSH, takže to vidím na IVF. :frowning2: Jinak já radšimalému nic neslibuji, bo by to byl taky pes a po 3 neuspěších radši nic neplánuji :slight_smile: Co je u vás za problém? Já mám vysoké FSH, takže mi nefungují vaječníky a manžapomalé spermošky :wink:
4. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Belli já jsem ráda za každou radu a i já jsem rozhodnutá, že hysterku chci a doktor mě neukecá. :grinning:
Holky pořád čekám na tu Danušku, snad je všechno v pořádku a nepíše, protože slaví.Nemáte na ní některá číslo?
Mooni ahoj, tak jsem koukala na první fotečku, je to mooc velká krása, hlavně se šetři.
Karolko neboj ono to tentokrát vyjde.
Holky chtěla jsem se zeptat, byla jste některá u věštkyně, já jsem teď dostala kontakt na jednu hodně dobrou tady u nás a pořád nevím jestli jí zavolat bo ne? :frowning2:
4. čer 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak zítra jedu znovu na ultr a doufám, že bude to OPU v pondělí.
Moni já papala vitamínky, ale pak mi říkali dr, že je už v druhém trimestru nemám moc jíst, že se po nich rodí velké děti:frowning2:
4. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Kuk kuk :wink: moc zdravím Monču,Karolku,Belku,poletuchu co tu není :slight_smile:

Co ta Dannus?Ještě tu nebyla,že? Snad je to ok a jen je pořád u rodičů.

Holky já vůbec nemohla usnout,pak přišel manžílek,jsme plkali a pak mě napadlo že bych si zítra dala gulášek,tak jsem ho udělala,no a je síla,a to jsem dala jen dvě malé čili papričky,my si je koupili v Paříži a to je už 4 roky-jéé to je dlouho a je tam asi tak 85% v lahvičce,oni jsou síla a to my ostrý máme rádi hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdí já šutříky měla na krku pořád :wink: a manža nosí kamínek pořád na krku i v kapsách kalhot,a ted mě potěšil,on si pamatuje že končím 11tt :slight_smile: no není to nádhera? jsem šťastná :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Karolko teď vám to určitě vyjde v Olmiku jsou dobří. U nás byl problém neznámý. takže v postatě oba ok, ale nešlo to víc jak 5let, jen mám vpáčenou dělohu ale to nemá mít vliv na otěhotnění ale na udržení.
Manetko s věštkyní nevím, já mám z takových věcí strach, tak já bych nešla. jdu se chvilku natáhnout.
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Leňulko ahojky, tak na zítra hezké pokoukáníčko na folíky :slight_smile: Díky za radu vitamínky tedy budu zobat aspoň ten 1.trimestr.
Katy tak pálivý guášek :slight_smile: Já jsem udělala šunkofleky- mňam už jsem na ně měla hrozně dlouho chuť. manža je zlatý, ten má pamatováka :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Karolko,já moc dobrého o Ostravě neslyšela,tak si myslím že třeba ten Olmík bude mnohem lepší a taky už se splněným mimi :wink:

Manetko ahojky,já jsem posera a taky to vím že mě by ovlivnilo psychiku jít za věštkyní,ale každá jsme jiná,musíš se rozhodnout sama :sweat_smile:

Leni,tak to je fajn,uvidíš že úroda fajn bude a v pondělí OPU. S těma vitamínama,nikde není potvrzený že je to pravda o těch dětech že se rodí velký,tělo stejně plno toho nespotřebuje a vyloučí,bych se toho nebála,a já raději větší mimi než malý.
4. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Hihihihi Katy aby jsi se neroztrhla až za krk když půjdeš toho cvaldu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Mony,pěkně odpočívej :wink: jéé šunkofleky-to já nemusím-mám špatné vzpomínky-jsem je jako malá musela dlouho,ale gulášek je dobrý,zítra k němu udělám br.knedlík a Tondovi houskový,br.knedlík nejí ale šulánky z toho stejnýho těsta jo :confused:
Taky mě překvapil :slight_smile: :slight_smile:

Máji,k tomu Janéčku,myslela si tu ruční kotoučovou na přední,že? Tak tu ta 4kolka nemá :wink: ono ty kotoučovky jsou náročnější-dostala jsem přednášku než jsme kupovali kola,a slyšela jsem to i o Casuaplay-o té kotoučovce.
A co jsis nakonec teda dala napapenku?
4. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Leni,jsem se málem utopila šťávou jak jsem četla o tom krku :grinning: :grinning: :grinning: se říká že je mimi průměr váhy co měli rodiče a jejich sourozenci,tož to bysme měli tak 3,40 :wink: a to jde,né? Jen teda můj brácha měl 4,20 :grinning:
4. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Už jsem tu, jak by řekla Mája, celá zubožená, ale už i vykoupaná a v pelíšku:wink: Leňulko, už jsem si říkala, kde jsi, jestli koukáš na fotbal:grinning::grinning::grinning:
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahóój bojovnice!
Telepatie, teď jsem byla u nástěnky, a říkám si, kde je Leňule, má dost času, huž nemaká a neobjeví se!
Jinak jsem holky, strávila dvě hoďky mytím kuchyně, chlapi hadr, když vaří, takovej bordel tam byl z toho dortování! Ještě bych vám vyfotila kytici cigaretovou, ále počkám si na Věrušku.
4. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Těhulky já vím, že nejduležitější jsou vitamínky do 12 týdne, bo se tvoří nějaká neurální trubice, základ páteře a míchy. A pak si dát pozor, ať v těch vitamínech není moc vit A, z toho jsou velká mimuška. Kdysi to byl mamavit, ale ten už se dneska nedává :slight_smile: Jinak jási říkám, že snad jednou by jsme to mohli zkusit, tak uvidím, já bych to přála všem, ať si založíme diskuzi těhulky a mumušky a babušky a duchodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.