• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: tak už žádné vitamínky radši!!! 4,20 je pěkný macík :grinning:
Mony gulášek jsem dělala taky a pěkně jsme si ho naostřili :astonished: Hmmm dobrý byl.
4. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Manetko, tak už jsi tu, to jsem moc ráda, broučku:slight_smile: A Andrejka na tom školení bude jako spát, bo co, že ještě nedorazila?
4. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Dorazila dorazila, na předešlé stránce :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Však už nic neříkám:grinning::grinning::grinning:
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Jé, koukej Karolko, to vypadá, jako kdybych Ti odpověděla ve stejný čas, přitom jsem zmerčila Andrejku na předchozí stránce:wink:
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Leňulko ty tedy nejíš žádné vitamínky?
Andrejko ahoj, vy jste akční, ale dort super, povedl se ti :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
teda vám
4. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Andrejkooo, ahoj zlatooo:slight_smile:
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Mony jj teď papám kyselinu listovou a femibion :wink:
Leni,to byl jen brácha jinak 3,20 jsme se švícou a manža taky,tak snad něco přes 3 kilča a né moc víc :wink:
Další Femibioňačka:wink:
4. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
jj jedla jsem ho i když jsem byla těhu :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
OMGOMGOMGOMG!!!!! Dlouhej příspěvek a vypadl mi , já se na to, víte co!!! Tak znova ale stručně! Já huž nevím, co všechno jsem psala...
Ahoj prodlevko? Co krček? Karolajnce jsem opěvovala manžu, že už je líp a i spermio bylo, Manetku jsem chválila, že jde do boje, po Máje se sháněla, Věrušky nové háro vyhlížela...
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Jo, a taky Katin guláš a její těhužaludek obdivovala :confused:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje :slight_smile: Všechny vás chci moc moc pozdravit :wink:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Andrejko my vyhlíželi tebe :slight_smile: Jinak dneska se budu muset doma hodně snažit, bo milášek vstával v 5 ráno aby ukázal., že je chlap a to ještě mi nepopsal, jak to tam vypadá :slight_smile: V Ostravě jsem byla s ním, tak jsme se tam chlamali, ale tady borak šel do neznáma a sám, tak mu to budu muset vynahradit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Luci ahoj, dneska po šichtě, nebo na šichtu a nebo volňásek? :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci ahoj, tak jak bylo v práci, zítra máš zase ranní?:slight_smile: Leňulko a to papáš ještě i kyselinu? A není to moc?
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj Karolko manžovi se dneska věnuj zaslouží si to. :slight_smile: Dneska jsem měla ranní a zítra jdu až na noční na deset takže zítra budu relaxovat.
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Andrejko,pracovnice ahojky :slight_smile: jsem tele,ale jsem nepochopila jak se podivuješ nad mít těhužaludek-jsem nechápavka :sweat_smile:

Lucy,ahojky,za chvíli nám začne Ordonance :wink:

Karolko,no aby tam něco měl po ránu :grinning: ale naprosto chápu se pochlapil,tak se poženštíš,co??? :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Ahoj Lucindo, jak je?
Jinak jsem se chechtala u Karolčinýho příspěvku, jak píše, že neví, co je OMG, ale že to musí zkusit :grinning: :grinning: . To je Třebíčské nářečí :grinning: :grinning: , "OH MY GOD"
Karolko, tak máš tam sms!
Beluško zítra mám noční :slight_smile: Beluš kdy začínáš píchat první včeličku :slight_smile:
Ahoj Andrejko a Katuško mám se dobře :slight_smile: Akorád hormony dělají divy kdysi jsem měla MS co 28 dní a ted mi to chodí co 24 je to děs :angry:
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
No, Katy, páč píšeš, že je Ti poměrně čato blivno, a já v těhu nemohla cítit maso, tuk, natož guláš :grinning: :grinning: . Vůbec jsem nevařila, a chudák manža si jen jednou ohřál párky, po druhý už radši ne :grinning: :grinning: . Jedl v práci teplé jídlo, a doma se nevařilo :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jestli všechno půjde podle toho jak vždycky, tak cca +- 27.6.???
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
No, Belí, já snad taky ještě pořídím ten femibion..
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky potřebuji nějakou zaručenou dietu od stimulky jsem přibrala 7kg je to děs :angry:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Belli já mám teď nakázáno od dr. vitamíny i listovku, tak to asi může být.
Karolko tak to si manž zaslouží obzvlášť hezké zacházení dnes :slight_smile: je šikula.
Luci ahojky.
no já už jdu na kutě, jsem hrozná ale chodím se slepicema :slight_smile: tak dobrou
Andrejka se mě na něco ptala a hned mi něco připomněla :slight_smile: Narozeninky mám v sobotu a bude mi 32 let. :angry: A 11.6. měla rodit Mája, má už poslíčky, nebo už je v porodnici. Máji šetři se za týden rodíš :grinning:
Aha,tak to já právě masová moc nebyla,ale teď výpečky,vrabec,kuře to jako jo,jsem odmítla i jahodový knedle dole,prostě otesánek je po tatínkovi,já hold poslouchám a s gulášem jsem přišla sama :wink:

Holky jdu na Ordinaci tak zatím pa pa
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.