• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
moni přeji ti dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Tak Monči, co malej? Ještě chrupčí? Tak on už ví o Tečce? No, to je krásný, a co říkal? CHce radší brášku, ne?
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andrejko mu je to jedno co to bude, a pořád chrupčí, tak ho jdu vzbudit a dát mu večeři ještě.
A co zítřejší volby, jé to ani na chatu nemůžeš
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mony dobrou noc a sladké sníky :slight_smile: Andrej odpověď máš na stránce 285 :wink: Jinak dneska se miv postýlce skotačit nechce, ale budu muset, ach jo :grinning:
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Moni, naše slepice ještě nešly spát:grinning: Pěkně se vyspinkej, těhulko:slight_smile: Andrejko, jen pořiď. Čtu ten příbalový leták pořád dokola a na netu jsem našla radu gynekologa a rozhodně ho doporučuje:slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky tak je to jasné zítra jdu Femibion koupit taky,
tak dobrou :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Já to věděla!!! Holky, mám nápad, kdo chcete, napiště mi interkem vaše narozeninky... hať to na kobyle vždycky můžeme oslavit!
4. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
JJ, Moni, krutá realita. Chata nebude, volby jsou tady. Tak já se jdu tak trošku odpojit, bo musím ještě juknout na ty pokyny. Naštěstí tam máme být až v 10, tak se ráno vyspím, a teď ještě můžu jukat :wink:
4. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Berušky jdu koukat na Ordinaci. Chci vám všem popřát dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jé zítra budou volby to zas nikam nepujdu, bo tomu nerozumím, tak se do toho nebudu plést :wink:
4. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, kobylenky, hlásím příchod. V albíku máte nové fotešky Mikiho a slibovaný šaty,botky,kabelku a mojí palici v jednom :grinning:
Co je tu nového? Jdu vás dočíst,nebo prosím někdo ve stručnost zahlašte.
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Věruško ty jsi krásná :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Veruško ahoj moc ti to sluší :slight_smile: Mikísek je úžasný :wink:
4. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Věruškooo, Tobě to strašně moc slušííí:slight_smile: Jo a hádej, co máme na stěně v obýváku my??? Housleee:wink:
4. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Koťátka teď mi milášek popisoval, jak to vypadá v OL. Prý užasná šmajchl cimra pro doktory a sestřičky. :wink: Nemají tam video jak v Ostravě, ale mají tam gauč, prý, jak vylezl, tak mu šla sestřička naproti, asi mu chtěla pomoct. No picnout ho mezi oči. Poslat ho někam samotného a hned by do toho zapojil celý špitál :grinning:
4. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já vás nezvládám dočístmstrašně moc jste toho načmáraly:slight_smile:
Žádný chvály nechcu!, Já se až tak ráda nefotím a vidím na sobě spoustu nedostatků,ale to asi každá ženská.
Jo a šaty stále nesedí, budu si to muset v zadu zabrat sama
4. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Mě střelí pepek, srdce mám v krku, jsem tu sama a někdo mi běhá po zahradě. S očima na vrch hlavy a tlakem 220/180 koukám ven a Baroš vyrazil dveře a všichni jsou venku. Jestli mě neklepne, asi klepnu já jeho!
4. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Bellí, rychle nějakou sukovici do ruky a zazdít v baráčku!
4. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
On si chce chlapec zahrát forbiš a ty tak na něj, pak se nediv, že zdrhá k nám :grinning: Já bych mu hned dala dres a postavila do utoku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se s vámi loučím, zítra mám odpolední na oddělení, takže přístup k netu omezen :slight_smile: V sobotu jedu pro dortu pro tchána , tak jsem zvědavá co tomu řekne :wink:
4. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tož jsem vyběhla ven a volám: kruci písek, co tu děláte? A všichni v pozoru, pak běželi do stáje. Říkám: jestli ještě jednou uteče, budete spát venku a sežere vás vlk, bo já do tmy nepolezu. Tak snad už neutečou:wink: Jejda, kdyby mě někdo slyšel, tak jedu do Opavy nato šup:grinning:
4. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Belí já bych ti v sobotu donesla zákusek a dortu :slight_smile: Věruško komu jdeš na svatbu? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Karolko, sice Ti vůbec nerozumím, ale měj se pěkně a krásný večer:wink:
4. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Aha, asi myslela, že si chce Baroš zahrát fotbal:grinning:
4. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jaja ještě ti to holka pálí, za plotem by tě bylo škoda. To víš že fotbal, to říká malý a tváří se při tom hodně duležitě :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tady asi nikdo nebude už, ale já vás strašně dlouho dočítala a na konci se smíchy málem potrhala :grinning: :grinning: :grinning:
Bellíšku, to jsi dobrá, že si na ně na všechny troufneš, jsem to tu musela se smíchem přečíst Lubošovi.
Mimíska usnula, parádička. Já byla zase skoro tři hodinky v čoudu. Jeli jsme s mamkou původně pro ty plínky do Hypernovy, ale ještě před odjezdem přijela Lubošova kamarádka a dovzla nám dárek k narození mimísky a mimíska dostala 780ks plínek :grinning: Krásnej dárek, jsem fakt ráda, praktické a potřebné. Já věděla, proč nedělám zásoby :grinning:
Takže plínky se nekonaly, ale mamka koupila mimísce dvoje oblečeníčko ve vel. 50, tak doufám, že jí to bude.
Koupila jsem si v Hyperce Floriany jogurtíky, ty jsem se naučila jest až v těhu, maj je za 3,90 :confused:
Karolko, utahovat si z mýho porodu, jo? :grinning: Neboj, šetřím se, ve středu bo ve čtvrtek rodím.
Katy, tak jak tam neni brzda, tož to bude dobrej kočík. Hele, Ty si píšeš ty nákupy, šetříš, ale pořád něco vyváříš a dokonce máš doma po ruce vždycky maso na guláš, jak to, prosím tě, děláš, potřebuju asi nějaký školení, bo co.
Andrejko, zdravím Tě, budeš volit aj Ty osobně? Užij si to, to bude peněz jak želez, co? :grinning: Lubošova sestřenka taky bude sedět u voleb, tož si holky poseďte a odpočiňte si, ale ono takový sezení zuboží víc, jak práce, že?
4. čer 2009 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, ty už se ptáš podruhý,viď. Jdem společným známým, je to kamarád z Míšový kapely.
Karolko, kolik máš to FSH? Už jsem se jednou ptala, ale zapomněla.
4. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
No a ta slečna modelína, to je parádička. Botky moc hezký, šatky taky, sáčko, vlásky, Vladkovo křeslo, housličky, no krása nesmírná. Moc Ti to sluší, jako vždy, to bude svatba jako řemen.
4. čer 2009 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz
Právě jsem provedla zkoušku trouby č. 2 a upekla z listovýho těsta nějakou novou receptůru, pro mne tedy novou, jinak si to hodně lidičky chválej, tak doufám, že to bude mňamka. Huž se to chladí a nedočkavě vyčkáváme.
Štrůdliky budou zítra. Těsto rozmrzá :grinning: Koupila jsem si v Lidlu nový, ty rolovaný, je to super, jen rozvalíte a pečete, báječnej nápad, kdo to vymyslel, zaslouží metál.
4. čer 2009 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Májinkooo, já jsem tu. Sice v pozoru, když se něco šustne, bo mě fakt polekaly, žížata jedny:wink: ale jsem tu:grinning:
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak si tu zas pokecám, jsem to holka šikovná, fakt že jo :grinning:
Popřeju si i dobrou noc, dobrou noc Andělko :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jo a my tu budeme pařit o každejch narozkách jo? To je báječný, takže první chlastačka je v sobotu jo? :grinning: To bude mít karolka drahý. :grinning: A já mám výročí maturity, 13 let, OMG.
4. čer 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.