• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No Bellíšku, to jsem ráda, že jsi tady :slight_smile:
Jak to ten baroš dokázal? On vyrazil dveře bo jak? Jak jsi to opravila? Zrovna když je Pavlík v čoudu, že? Jede ještě na noc domů, bo tam nocuje?
A co hlavinka, už nebolí?
já mám takovou chuť už na to pečeníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , musí to ale prej vychladnout, nejlépe nechat do druhého dne, to jsou nápady, takový recepty nedělám :grinning:
4. čer 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsi to pečení vzala hopem:wink: My budeme mít zítra smažený květák s brambůrkem, mňam:slight_smile: Buchétky mi Pavlík zatím zakázal, no.
4. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo ještě jsem vám chtěla napsat, že já brala vitaminky celý těhu a to i kyselinu listovou a mám fakt cvalíka 2550g :grinning: Ale kdo ví, kolik by měla v den porodu, že? Pravého porodu. Vitamínky beru aj teďka, ale dnesk ajsem fakt nějaká zubožená, jako kdyby chřipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: I v tom obchodě jsem padala na déééééržku.
Andrejko, co tam budeš všechno dělat u těch voleb, že tak studuješ?
4. čer 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
On ti to pečeníčko fakt zakázal? Pavlík, takovej žrout? Japato? :grinning: Tloustne, nedoběhne merunu bo co?
Já to beru hopem, prostě pečeme, dokud můžeme.
Květák měli v akci v intersparu, ale takový žebroty a já ho stejně nemůžu, tak jsem si nechala zajít chuť.
4. čer 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
To on mi dělá naschvál, neřád jeden, myslím Baroša:grinning: Pavlík přijede zítra, tož jsem jim ty vrata podložila železnou tyčkou a vidlama:grinning:
4. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Fakt mi to zakázal, říkal, že já to nejím a on za chvilku bude jak buchta vypadat:grinning: No, ale když mě to tak baví a mám radost, že mu chutná a vůbec není tlustý, tak nevím, co ho to kouslo:wink: Ale uvidíme, takových záchvatů už měl a za týden už se peklo:wink:
4. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
jak to, že to nejíš? Nemáš ráda buchétky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak u nás v penny měli krásný, tak jsem vzala 2, z jednoho udělám mozeček:slight_smile: Květák jsme měli naposledy možná před dvěma lety? Jak jsem ho viděla, dostala jsem na něho takovou chuť, že už se těším.
4. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky díky,že jste na mamku myslely.Vísledky hnedtak nebudou.Kontroliček bude víc :angry: Ale Andrejka měla pravdu nejsou to výsledky z onko.
Danuška asi zůstala u maminky takže nic nevíme.Musela jsem se tam s ní minout o pár minut.Já odcházela v 10 a ona tam měla být v 10 15 :wink:
Májinka už peče :wink:
Bellinka honí žížátka :grinning:
Karolko díky tys mi potěšila :wink: Krásný datum narození :wink:
Věruško teda ty jsi fešná,to je škoda,že na tebe do filmu narvali také čulisné hadry :wink:
Andrejko zdravím volbařo už se ti to blíží :wink:
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Májinko, když já jsem ten masožravec každým coulem:wink: Ale když mi chybí cukr, tělo si o něj řekne, tak si dám kousek něčeho sladkého a pak zase dlouho nic. Peťko ahoj, tak jak je, berunko?
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Ahoj skvadro :grinning: :grinning: Tož mám štěstí, jdu popřát dobré sníkování, a na koho tu narazím?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Už jdeš spinkat? Co je skvadro???
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj petjunko, mamka ať se na to vyprdne a Ty taky, já vím, že se to lehko řekne a hůř provede, ale když nejde o zdraví, jde o ho....o a ještě si ho ničit nervíkama, na to je ten život příliš krátkej.
Jojo už peču, už krájím a už to i žerůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lubošovi to chutná, tož to jsem ráda, mně taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dítko usnulo, už je v postýlečce, je pěkně vyčůraná, zkouší na nás chování už. To brzo, 19 dnů tomu je a už vyčůraná, jak mamka :grinning: Satanisko taky padlo, teďka usíná s plyšovou kočkou v hubě, sotva funí, jak má tu hubici narvanou tím kočičákem, ale usne u toho.
Já půjdu do pelšíku.
no Peti a jak to, že jsis nevzala telefon na Danuss, když jste tam byly ve stejnou dobu, už jsme mohly bejt informovaný :confused:
4. čer 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
Narazilas tu na nás :grinning: To jsi ráda, že? :grinning:
4. čer 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí je dobře.Mamky je mi líto a závidím jí ty kila dole :wink: blbej humor ale aspoň k něčemu to je :wink:
A já jsem i celkem spokojená s dnešním UTZ jen mi řekněte kolik má mít ta sliznice?
4. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Máji, jsem, zapisovatelka, tak spíš koukám na formuláře, habych na to pak nazírala jak marťan. Nejni to nic složitýho, spíš, abych věděla, jaké doklady jsou platné, jak vypadá voličský průkaz, které hlasy jsou platné, co je v tom zákoně, kdyby se někdo na něco zeptal, tak aspoň abych věděla,kde to najdu. JInak sama doteď nevím, co volit.
Věruško, strašně Ti to sluší! Hlavně v tom křesílku, a sladěná jsi parádně!
Bellí, tak Baroš jeden nezbednej Tě děsí?? :grinning: . Tý jo, stejně jsi odvážná školačka! Já bych se před barošem zamkla. Tož kam ho zavřeš, až přijedeme?? :grinning:
Petjunko, a oni Ti nepomůžou hormonkama k tej sliznici? Proč??
4. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Sliznice má mít 10mm, aby byla připravená. Teda doufám, že to nepletu.
autor
Péti, a co mamča?
Tak já pádím, cestou necestou.....do pelechu....
Ráno jdeme k pani doktorce na převážení, brácha si půjčuje auto do Brna, tak doufám, že nebude lejt :angry: Modlím se, aby jsme ztloustly, to jsou furt nervíky.
Brou nocku a zítra pěkně pracujte, obhospodařujte žížata, točte volantama a dobře volte a hezky ouřadujte u voleb :wink:
4. čer 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem dupa, huž to Péťa psala... huž neumím číst..
4. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Máji jsem dupa :grinning: vůbec mi to nenapadlo. :frowning2:
Tak to je dobře,že trubka peče :grinning: a že chutná nepochybuju.Já taky sežeru vše a kor když mi to někdo dá až pod čumák :grinning: Jo a zlatíčka jsou vyčůránci brzo,však oni zkouší co můžou :wink:
Ha jsme dupy dvě :grinning:
Tak huž mám v těch volbách jasno. vidíš, to mě nenapdalo se na něco optati :grinning: To bych mohla, abych věděla, co v těch členech komise je :grinning: Snad nakonec půjdu :grinning: Co volit? No nějakou bezva stranu, erotickou bo tak něco, to bejvalo ne? Ani nevím, co všechno v tej hobálce mám...
Tak už fakt letímmmm, báááááááj bejbata
4. čer 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Máji dobou nocnku :wink:
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andrejko neboj, to půjdou pěkně na pastvinu, ale on neublíží, on je takový mamlas bláznivý, no:grinning:
4. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Máji, pěkně se vyspinkej:slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Andrejko mám estrofem a sliznici 11dc 4mm,myslíte,že to doroste?Můžu tomu něčím pomoci??
4. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Peťko, vždyť máš ještě čas, ona určitě doroste, neboj:slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Se jen ptám s tímhlenemám žádnou zkušennost.Kolikátý den jste byl na KETíku a jak rychle to asi roste?Nmůžou mi příští čtvrtek říct,že je pozdě.Mam otázky jak malá holka co ale o tomhle nemám žádné info.
4. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Péťo, a cykly máš kolik dní?
Jó, Bellí, že bude na pastvě a je jen mamlas :confounded: . Tož mě nabere ten mamlas a propíchne mi pupendo :grinning: . No,dobrá, liposukce bude :grinning: :grinning:
Máji, dobrou noc! A zítra dobrou váhu! :wink:
4. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.