• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejka určitě sedí nad tabulkou, zlatíčko:slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ne to v poho.Nejsem smutná,že mi tělo neposlouchá jsem smutná,že jsem lempl a to nejmenší co můžu udělat je lamtat ty byliny a já to flákám :unamused:
Katy papa a díky já jsem za pravdu ráda nepotřebuju matlat med kolem huběnky nejsem mimi :wink:
4. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
Holčičky, já žvanila s manžou. Jde spát do obýváku, páč já můžu spát dýl, tak aby mě ráno nebudil.
Jsem se vytrhla z kontextu, ale asi už nenavážu, jen vám popřeju dobrou noc: peti, cinkla bych si tam, a objednala se na pondělí. Ještě je dobrý Femigard. Ale takhle rychlý účinek není asi u ničeho.
Katuš, tak pohodovou cestu. Dobře, že nemusís vstávat moc brzy.
Belíšku, dobrou beranisko naše!
4. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Musím do pelechu,ráno jdu na to :wink: papa a pěkné páteční sny(ne o volebních líscích) :grinning:
4. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ne Katy ale Katuš OMG
4. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Peťko, však se svět nezboří, tak bude KETík příští měsíc a do té doby budeš pít bylinky 3x denně, ju?
4. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KET červen,8.6.kontrola po hysterce
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,UTZ16.6., Dornovka10.6.+praktická,pořád krunýř.
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,máme nové hááro!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,nejdřív porazíme myom!5.6.(12.15)Jičín,kobyla drží všechny kopyta! :wink:
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI,Jdeme do dalšíííí akcééé a hnééééééd!!! IUI 5.6. Někdo jde volit,někdo pro spermijky:slight_smile: :wink:
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme ,a zasejc období nočních, brr
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká.Óbr bojovnice,5.6.kontrola,ket či hysterka? :wink:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,resumé-Apolinář,tak co beruško?
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6. máme volníčko,huž máme 12 folíků,OPU cca 8.6.,UTZ 5.6 :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža je doma??!!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Jedeme s Anýsem na váhúúú!!Tak kolik?? :wink:
4. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Já jsem v poho však se nestřílí ne?? :wink:
Anrejko ten femigard se může i bez lékaře a k jakýmkoliv lékům?I k tomu našemu čajíku?
Nejsem tady dnes tak kapánek za pitomce :grinning:
4. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Peti, jukni http://www.hemann.cz/. A napiš si dotaz. Bez lékaře jistě, objednáš a máš tak do tří dnů doma. S čajíkama nevím, nemyslím, že by mohlo uškodit, ale vhoď tam dotaz. A fakt buď v poho, páč to se upraví, buď ještě vyroste, nebo budeš příští měsíc přistimulovaná. Heleď, Terynka je zdravá beruška, tak co, Ty nemušíš tlačit na píílu, měsíc sem , měsíc tam. Ani Ti nebude 40 za rok, jako mně. Tak co, klíííd :wink:
Kočenky zlaté, jdu do hajan.
Belíšku, vždycky zapomenu, mám cetrotide, ne ovitrelle, a jen jeden. Chceš?
4. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
Andrejko, tak se pěkně vyspinkej, zlatíčko, na tu zítřejší službu a pak čekám na komentář:slight_smile: Peťko, zítra cinkni a uvidíš:slight_smile: Věruško, dobrou, berunko:wink: Májinko, dobré pořízení s Andulkou u lékaře:slight_smile: Leňulko, ať je folíků tak akorát:wink: Regi, zítra držím palušky:slight_smile: Danusss, doufám, že jsi v pořádku. Dobrou nocičku a krásné sníky všem:slight_smile:
4. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
Asi jo ale nechtějí to přiznat :grinning: :grinning: :grinning:
tak jdu hajat papa a zítra Regí držim palceeeeeeeeeee,Katuš tobě taky :wink:
Ještě někdo kontrolička?Anýsek,taky mooooc myslím :wink:
Pa :slight_smile:
4. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Péťo, já mám už třetí lahvičku tohoto http://www.hemann.cz/index.php?lang=cz&vyrobek=1
Belíí, pápá, se ví, že poinformuju.. pápá
4. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
Aha oni komunikují ale já se nějak zasekla :grinning:
Andrejko díky zítra na to juknu jdu spát.
Kočičky díky za info mocinky jste mi pomohly,díky,že ste :wink:
4. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
Zdravím kočenky, nakojíno, přebalíno, spinkáme dál.
Já jsem pěkně zubožená, bolí krček, rýma taky slušná, kosti jak stařenu bolí, asi nějakej virusek, doufám, že ne prasečí :slight_smile:
Zahajuji léčbu šokem, horká voda se solí na kloktandu, pohledám mořské kapičky do nosu a šupem letím pro vitamínky, takhle by to nešlo. To je asi z teho počasí, navíc alergie se přidává, bych to tak viděla... Hlavně, ať to nechytí Anýs, poptám se u pani doktorky, jak na ni, aby byla fit. Myslím, že má důležité vitamíny a nabírá imunitu z mlíčka.
Petjunko, ať sliznice naroste!!!
Andrejko, řádně to spočítej ty hlasy a kdyby to vycházelo blbě, tak to nějak vošul :grinning:
Bellíku, nedři si bradu a Baroš nemá rožiska? On má jen tvrdou palici? :grinning:
Danuss nepísá...
Tak dívky, dívky, je tu zase pátek, to je strašný, že? Zase víkend, to je pořád dokola :grinning: Tak si ho užijte. U nás vypukne dneska Zámostí, super akcička, tak si půjdu pod zámek poslechnout nějaké dobré skupiny. Samozřejmě pokud bude hezky a pokud nebudu zubožená.
5. čer 2009 v 06:05  •  1 dítě  • Odpověz
Haloooooooooo, pátek je tůůůů, sedmá hodina odbila, lampa ještě svítila :grinning:
Alfice snídá tu svojí buchétku, no vynikající je, vydržela do druhého dne, pěkně ztuhla, bych tomu ani nevěřila. Mít ještě jahody a hlavně je moc požírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to bude supr trupr.
Jsem tu rýmu asi chytla od tý neandrtálky z Plzně, kejchala tu s otevřenou hubou a nosem a už jsem nakažená, doufám, že Terka je odolnější a nic nečapla.
Téééda, to je vám dobrotka, škoda, že si nedáte se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 07:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak hlásím počasí slušné, sluníčko je viděti, ovšem vítr citít foukati. Na Zámostí by bylo být pěkně, bo tam ty lidičky zrmznou. Muším naštudýrovat program a vyrazit odpoledne.
Na oběd budu robiti pizzu nejspíše, bo jsem si koupila na zkoušku hotové pizza těsto v Lidlu, nezkoušela jste ho některá?
5. čer 2009 v 07:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Tak za chvilku vyrážím pro hrášek.Mám tam být v 9.45 tak si na mě prsím myslet ať má pani doktorka dobrou ruku.
Až přijedem tak jdu volit a pak do města.Musím si nakoupit nějaké spodní prádlo neboť mám úúúúúúúúúúúúúúplně prázdný šuplík :grinning: .
Všem přeji hezký den a kdo jde dneska na kontrolu tak ať dopadne na výbornou.
Snad už dneska Danusss napíše jak dopadla.
Zatím papa.
5. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko,včera jsem nějak vytuhla tak jsem se ani nerozloučila :sweat_smile: u nás hlásím skoro jasno,ale frišno

Teda jsem Vás dočetla a teda Věrušku jsem si neprohlídla,páč tam žádné fotky Mikíska ani Věrky v ohozu nejsou :angry: ,zas vím prd :angry:

Regíí,budu na Tebe myslet,a uvidíš to bude taková rychlovka že se nestačíš divit :wink:

Snad se ozve dneska ta Danus,jsem napnutá

Leni,folíku budou supr a v po OPU uvidíš,se to tu rozjíždí :wink:

Máji,hele určo se zkus zeptat zda můžeš 1000Céčko-ale nějaké lepší-Aditiva nebo tak,ono to hodně zabírá ze začátku,tělo pěkně nakopneš. A taky se holka nediv,jsi po porodu,tělo potřebuje oddych a ty blázníš jak malá,jsem říkala bacha ať nepadneš na čas na hubu :wink:
5. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Máji,jak si reagovala na to jak vyvařuju,tak je pravda že maso máme ze zabijačky,takže nacpanej mražák,a cena je taky trochu jiná jak v obchodě,to je fakt.Jinak je to ale o tom že mám zhruba naplánovaný co budu v měsíci vařit,podle toho nakoupíme,a zbytek se prostě vejde do toho jak má,jak se zvedaly ceny tak jsem musela něco přidat,ale v pohodě,taky já to dělám skoro 10 let,takže praxe je :grinning:
S tím šetřením je to tak,že je fakt že mě dostávají lidi s tím pitím,jsou to větší sračky jak z kohoutku,ještě tam je nacpáno plno chemky,a za ty love,občas koupíme taky tonik nebo colu,ale to je tak na oslavy nebo tak,jinak vodu,sirupek a čajíky-na těch ujíždíme.
Naši dobří známý to dělají podobně,ale oni mají hafo stravenek a nesmí chodit na obědy tak jedí skoro jen za stravky,ale jiní nám tak říkali že utratí třeba to co my za měsíc na jídlo jen za snídaně-tak jsem se smála :grinning:
5. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
AHOJK\ HOLKY tak jsem včera u apolináře hcg v pondělí 205 a v uterý 248 nic na ultrazvuku nebylo a tak musím znovu v pondělí na karlák na krev a v pondělí na ultrazvuk znovu k apolináři a prý se rozhodne test he stále pozitivní :dizzy_face: DĚKUJI VÁM VŠEM ZA PODPORU MOC MI TO POMÁHÁ :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Si tu píšu sama,ale mě to nedá s těma limčama,tak jen abyste si nemyslely že jsem úplněj magor :grinning: ale částečnej,normální voda-z kohoutku-vydrží max.72 hodin nezávadná-po stránce rozborů,takže ty vodičky v petkách co asi mají v sobě že tak dlouho vydrží a to stejný s minerálkama,když tak bez příchutě,jakmile je to příchuť tak už chemicky se trochu mění vazba a nemá to tolik dobrého,jogurty to samé,bílé ok,ale s příchutí taky ztrácí na kvalitě-nemoc z povolání,ale jen pro zajímavost :grinning:
5. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj Danus,tak to je dobré,že to stoupá,né? A pokud je test pozitivní tak je to fajn,né ? :grinning:
5. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
NO SNAD ANOale je to prý moc málo tech hcg tak do pondělkaa musím čekat co řeknou za verdikt
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Dobré ránko, rodino!
No, hned po ránu zase vytočíno! To zase řádila černá ruka ve Věruščině albíku!!!??? Věruško, nenech si zkazit náladu. Snad jsi moc nahlas zahlásila, že jdeš přidat kabelku! Tož ne tak nahlas asi :grinning: .
Danuško, dále držíme palečky, se ví. Tedy to aby měla ženská nervy z diamantu, či co. Drž se!
Májo, ono je taky asi na houby, že jsi nevyspalá, to pak ty bacily se jen lepěj! Pizzu, hmmm, babička dělávala v pravejch kamnech ještě za totáče, bo ji recept přivezla známá ze "zakázaných oblastí" :grinning: . Ale ta byla nej, co jsem kdy jedla!
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
jsem u našich v Praze a cpu se tu dědovi k počítači on musí pracovat tak musím jít holky ale jen co budu moct tak příjdu :dizzy_face: :dizzy_face: přeji všem krásný pátek :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobréé ráno všem kobylkám.
Poletucha zas letí na manikůůůru. Ještě nikdy jsem na ní nebyla,tak jsem zvaědavá, jaké mi udělá drápy. V 9.00 tam mám huš býýýýt. Tož letím a pak se víc rozepíšůůů.
Stručně všem co dnes něco mají, držím palce:slight_smile:
5. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Danuuško, držíme palce dál. Je to záhada,která tu ještě nebyla, hlavně, ať se mimi držííí!!!
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Jsem zas tadýýýýýý, konečně jste povstávaly :grinning:
Katy my třebas nekupujeme vody, já taky zunkám z kohoutku, bo mi chutná a čaje jsou taky moje oblíbené. Takže za to neutrácíme, ale i tak by mě zajímal ten váš rozpočet :confused: , jestli jako nehazardujeme, bo teďka si musíme přitáhnout opasky :grinning:
Věruška si to vyloženě užívá a hezky se připravuje, takhle pěkně jsem se nechystala ani na vlastní svatbu, zkrátka a dobře jsem byla svatebně nezkušená, tak třebas ani na drápkách jsem nebyla,a le bylo to fajn aj tak.
Danussko, to je dobře, že jsi tady, tak Ty jis opravdu záhadice záhadná. A co děda dělá, že takhle maká na písidle? To je šikovnej a to ale myslíš tatínka bo dědečka? :confused:
5. čer 2009 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, helou, už se pakuješ? V jaký oblasti to budeš působit? Pak muším vyšetřit, která strana tam zvítězila, jestlis to dělala dobře :grinning:
Regí, jako správný občan už jde voliti, tak to má býti, já se ještě rozmyslím, jdu kuknout do obálky... :confused: , udělám losáž :grinning:
5. čer 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, berunky:slight_smile: Danusss, držím Ti pěstičky, i když to vypadá, že se mimi pustilo, moc Ti přeju, aby bylo jen schované. Drž se, moc na Tebe myslím.
5. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.