• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko nusíme vydžet a půjdeme znova do boje :wink:
Berušky odcházím manža dorazil jdu se obléknout a pádíme pro ty nové závěsy už se těším jak to bude kompletní vyfotím a pošlu :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Katy, máš pravdu, asi se na to vyprdnu, velebnosti, jenže mě dnes přijdou zase gratulanti a já jim chtěla něco uklohnit.
Karolko, co děláš za práci?
24. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Věruško ty pořád ještě slavíš aby jsi to do vánoc stihla :grinning:
24. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Luci a to jsem přesně uvědomila jak jsem byla doma, jak je super být s nima o víkendech doma a v noci se tulit k malému a nikam nespěchat a mít pořád na něj čas, manža je svým pánem a o víkendech a svátkách je doma a já trčela v práci, takže se skoro nevidíme, a to mě vadí, k tomu malý kroužky a nemá kdo s ním to všechno absolvovat, takhle když budu na ranních, tak se to dá stihat všechno. :wink:
24. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Už mne to ani neba, ale zas přijdou sousedi. Mám to na několik etap, no snad to do vánoc stihnu :grinning:
24. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Věruško jsem sestřiška v nemočniči na třísměnný provoz, jdu čvičit, shazovat prdelku. :frowning2:
24. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Já si Karolko nakonec vzpomněla, že už jsi to říkala. Na jakém děláš odd.?
24. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Já zas čumákuju na předchozí stránku :angry:
No minimálně chci počkat do středy na utz,a pak to stejně budu muset jít říct do práce protože se mi bude měnit neschopenka,ale co,doufám že vše bude ok :wink:

Věruš,to znám ty gratulanti na etapy,máme to tak taky,ale v zimě
24. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Děvčata, teď jsem vyčetla, že po IVF je větší šance na mimoděložní těhotenství, to mi docela překvapilo.
Tak pěkně Karolko cvič a Lucy ty si užij nové závěsy.Já jdu nakoupit a vařit :wink:

Věrko a ať nezapálíš barák :wink:
Jo jo Terezko je to pravda,taky jsem trochu šílela,proto se klepu na tu středu,no ale zas nemám vůbec nic se spodkem,žádné zákroky a tak,tak myslím že v poho a jak říkala Mája snad nám to dali dobře,né?
24. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jejda, Katy nechtěla jsem Tě vynervovat, určitě to bude ve středu v pořádku, myslela jsem, že z krve se to zjistí hned, tak vidím, že člověk se učí stále a stále.Katy kdy jsi byla na ET?
24. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Katy, klíííd :slight_smile: To bude v pohodě.
Jdu vařit, snad nevyhoříme
24. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Né Terezko nic,si neudělala,to já mám strach trošku dýl.Jejda tak to nevím jestli to ví z krve,ale zas kdyby to bylo jinde tak nemám vysokou sliznici,no já taky se v tom nevyznám.Jen doufám že to bude ok,musí :wink:

Věruško tak se průběžně hlas,ať kdyžtak můžem zavolat hasiče :grinning:
24. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Bré ránko.Tady byla řeč o bříšku.Kde se dá koupit já chci taky.Já ho mám jak otočenej lavor. :grinning:
24. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Marky ahojky hojky, vzhledem k tomu, že už jsi tu častěji, bych řekla, že čípky zabírají a ty papaš a papáš, neboj bříško dorazí, pořád to lavor nebude :slight_smile: věruško dělám na krčním, tak vař, ať máme co obědvat. :slight_smile: Katy mimiděložní se pozná, moc by tě bolelo břicho a krvácela by jsi ta kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid. :wink: Ovečky já se s vámi loučím, jdu ještě něco obtelefonovat a pak se chystám do práce tak se tu mějte hezky, česky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Věruško co to provádíš holka?????No hlavně že to dobře dopadlo a nic vážného se nestalo.
Karolko byla jsem dneska na gyndě a pan doktor říkal že je vše O.K.Musím ale v červnu na citologii tak další pokus pokud to pude by byl asi v červenci.uvidíme co mi řeknou v CARu až se pudu teď v květnu domluvit.Včera mi řekli že IVF se o prázdiny nedělá ale IUI ano.Tak uvidíme.
No mám já to ale vté hlavě popletené ale nějak jsem tušila že tam u vás nějaká oslava byla.
Zdraví Markytánku,Katy a Lůcu AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :slight_smile: .
24. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj Karolko.Máš pravdu čípky zabraly a já už zbaštím úplně všechno a pořád mám hlad.Jen jsem ted chytla od Zdendy chřipku tak ležím a kuríruju se.Bolí mě šíleně v krku a mám strašnej kašel. :frowning2:
24. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Karolko,jako zdravotní sestřička si mě velmi potěšila :wink:

Marky,tak já snad to pupendo ty nemáš a já jo,hmmm...neboj taky přijde,ty si všechno vyblula,tak se musíš tedkom napapat a bude za chvíli neboj :wink:
24. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Katy kéž bys měla pravdu protože u mě normálně můžu sníst co chci a nepřiberu tak uvidíme.
24. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Marky, ty měbavíš, to máš pocit, že budeš mít lavor do porodu, neboj, jsou maminy, co do 3 měsíce jsou lavorky, ale pak to bříško začne růst a hlyvně štiplenky pak vypadají jako tank, takže si to užiješ :wink: regí, tak mi došlo, že jsem taky nebyla na preventivce, budu to muset dohnat,nějak mi to mezi tím Ivf ušlo, tak v červenci hurá hurá :wink: Tak papapapap :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Karolko uvidíme.Nějak to dopadneNo já jsem se dneska dozvěděla že jsem tam byla naposled loni v dubnu ale on se nezlobil.Pochopil to.Je to fajn doktor.Aspoň já si na něj nemůžu stěžovat.Tak šup šup ať to napravíš ať je vše O.K. a ať se začne něco dít :wink: .
24. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Karolko jako tank né.Bych se nevešla do dveří a dopelíšku.Kde bych pak spala? :confused: :frowning2:
24. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Kde jste ko????????????
No jo no.Venku sluníčko tak zas všechny se sluníte co?
No já vám to přeju.Jdu uklízet.Večer máme návštěvu.Tak aby mě nepomluvila :grinning: .
24. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Regí, já Tě dám, že jsme všechny venku, já dřu jak černoušek na galejích. :cry:
24. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Terezko a ty jsi někdy vyděla dělat černouška :grinning: ????Co děláš kočko???
24. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Neviděla. :grinning: ,teď se tady potím nad daněma, za chvilku už bude červen a musíme odevzdávat daňové příznání za rok 2008, příšerně to utíká, přijde mi nedavno, že jsem měla narozeniny a už je budu mít zase. :frowning2:
24. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jo holka všechno utíká ale když potřebuješ tak to neuteče a vleče se to jak SMRAD.To znám.Jojo ty budeš mít narozky jo???????A kdy jestli to neni tajné??????
24. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Až 15.11. to je ještě čas, jen mi přišlo, že vánoce byly před chvilkou a už to zase bude 5.měsíců.
24. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
čus holky,se k Vám přidám,nakoupený,uklizený,polívka se vaří no a doufám že večer budu taky plná elánu,i když pochybuju

Terko tak ty taky štír? no ten můj bude mít radost,on je hrdej štír,ale moc jich neznáme,ale teďkom v rodince Vás je :wink:
24. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.