• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Nojoooooooooooo, Bellka, jsem ji zapomněla vzbuditi. Co Baroš? Nelítá po vsi? :grinning:
5. čer 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
Danusko,teda jsi vážně záhada :wink: hlavně ať stoupá hcg a v pondělí Tě přestanou trápit :wink:

Věrko,škoda že jsem Tě neviděla,tu Tě všici chválí,a já nic neviděla.Ale musím taky něco sehnat,protože kamoš se žení za měsíc a něco, a já nic nemám,jen boty :unamused:

Máji,on asi taky něco Luboš sní,přeci jen to je kolos,takže to je jiná.U nás manža zjistil že máme víc než dřív-blesk to je když se zdražovalo tak před Vánocema,my zas ujížděli na sýrech :confused: teď zas na ovoci,ted je změna,já si vařím doma,a on 10 dní chodí v práci na oběd,ale já neumím vařit pro jednoho,takže občas má i to co já na oběd na véču,ale cca je to 4000,- :wink:
5. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahooj Majdí,tak co lítala jsi po pastvě??? Jsem si Tě dovedla živě představit a chápu že za tmy by si nešla,já jsem taky posera. Jednou se mi zdálo že jsou v baráku zloději,tak jsem v noci zbudila Tondu a ať se jde podívat,no šel a nikdo nikde,ale posraná jsem byla dost.
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak to u nás bude Katy asi obdobné, ačkoliv kámošky mě přesvdčujou, že je to kolem 7-8tis. Luboš sice je kolos, ale zase toho tolik nesní. My nikdy nesnídali, neobědvali, až večeřeli, to když byla práce, co jsem doma, tak je to samo jiná, hlavně se utratilo za ovoce, jak píšeš, bo těhu to vyžadovalo a odně jím jogurty a taky máme rádi sejry, který jsou bohužel kolikrát dražší jak masiko, že? Zdroj levného masa už taky máme, pravda, zabíjačka je super, ale s těma našejma dvouma šuplíčkama v mražáku, moc parády nenaděláme, ikdyž půlka prasítka se tam vešla :grinning:
No udělám asi taky deníček a vyzkumám to.
5. čer 2009 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak drahý bratr si vzal tu naší káru, vyrazil směr Béééérno, jede si tam pro hadry a nakoupit na zítřejší Sensation white obléééčo, bo na ni se smí jen v bílém. Luboš by chtěl jet taky, ale kde rychle na něj sehnat bílý oblečo, že?To josu taky výmysly. Ale zas to ve výsledku vypadá pěkně, všude bílo :grinning:
Luboš šel na pracák s těma potvrzenejma papírama na rekvalifikačku a já abych pomalu vyrazila na to převážení, přemejšlim, že ju ještě nakojim, aby byla těžší a já nebyla pak nervní, že neroste, prdka jedna :grinning:
Na půl 12 zas už musím bejt doma, bo přijede PPL s tou máminou cestovní postýlkou, když matice si odfrčela s bratrem na te nákupe :grinning:
5. čer 2009 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Sluníčka dobré ráno, i když už asi poledne, ale ospalci teprve teď vstávají :slight_smile: To víte včera to bylo divoké, hlavně jak milášek hlásil, že si jel 100 km po....t perko a pak 100km zpátky. To už jsem nevydržela a začala se chechtat, tak bylo málem fiasko :slight_smile: Dneska přijede mamka, poprvé se zalepeným okem, tak jsem zvědavá jak to zvláne, cestu MHD :slight_smile: Já pak valím na odpolední :slight_smile: Danus už aby se to rozseklo, takhle je to na palici :slight_smile: Drž se beruško :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Májinko ahoj, Baroš už lítá po pastvině, no lítá bych tomu neřekla, ta jeho rychlost, všude je poslední, asi tak. Katy, já se tu nikdy nebála jít ven i v noci, ale co nám tu jezdí cca 2 měsíce ta banda ničit a krást auta, tak se bojím. A ještě utekl ten chlap, co odzbrojil ty 2 policajty v Havířově a to je kousek. Vzpomněla jsem si na to a do 3 jsem nespala. Fuj, to byla noc.
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Regí držím palečky a moc na tebe myslím :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Tak holky, letím, v deset tam mám být. Teď mi volala sestřička od teho nového gyndaře, že se mám stavit pro léky, že mám zánět. Holky, já měla poslechnout Károvskýho doktora. On mi dal antibiotika preventivní po té hysterce a já se na to vyprdla, a snažila se ještě o mimi. Co když budu těhu? Karolko, mám ty antibiotika jíst, nebo počkat na ms? Jsem z toho hotová..
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Máji,teda to není dobré,snídaně velmi důležitá,oběd taky,večeře mírnější.Pro dva 7tisíc?To jíjou jako lanýže a krevety??No krevety vlastně jíme taky :confused: ,ale lanýže néé :grinning:
Já jsem klidnější s tím účetnictvím,vím co mě čeká,co musím poplatit a kolik mi zbude a co z toho můžu ušetřit na dovču a tak,ted na mimi.

Malou nakrm,ať chuděrka nemá hlad,já ho mám,doma nic není,jdu si něco nakoupit,mám se prý i mrknout do obchodu s postýlkama a tak tu u nás-manža nakázal :wink: :wink:

Karolko,ahoj,teda to bych taky prskala smíchy,ale že jel dálku :grinning: Maminka ať přežije MHD a Tobě směna uteče
5. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Karolko ahoj:slight_smile: Teda holky, já nevím, ale myslím si, že zbytečně adminy mažou ty fotky, protože každý má k dispozici alba na určitý počet fotek, tak ať tam má každý, co ho těší, né? Mají zůstat prázdné, nebo tam mají být věci, co zajímají nás z diskuze? Vždyť nikoho nikdo nenutí, aby se tam koukal. Ale to je jenom můj laický názor, ale proč se pořád někdo snaží určovat pravidla, to nechápu.
5. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Holkýýýýýýýýýýýý, já jsem tak unavená a nemocná :unamused: , se mi do tý zimy ani nechce, mně už je zima i na sluníčku. Prdka ještě chrní, jdu ji asi vzbudit přebalením, jestli ji to teda probudí, nakrmim a jedeme. nemáme žádný oblečo, všechno veliký, budeme tam jak pitomci :slight_smile:
Tak Baroš už nahání Barošice, to je šikovnej. hezky se o ně staráš, mě by asi nevyhnalo z pelechu dneska nic.
Mamka už volá z bytu z Brna, to je fofr, ten to auto zase zubožoval, já bych byla u cedule v Třebíči a on už je na místě, OMG.
5. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, jenomže když jsme chodili na brzo do práce, tak vsávat půl hodiny předem, kvůli žvanci, to se mi fakt nechce a obědy v práci jaksi nebyly nikdy, takže já byla zvyklá, Luboš taky v práci neměl možnost a obědů a když pak dojedeš z práce cca v 17 hodin, tak to už je ta véééča, o které hovořím :grinning:
Já si píšu, co musíme poplatit, ale bohužel ještě na to kačáky nestačej :slight_smile: , takže spíše odstraňuju položky, které posečkají, kterých tedy není mnoho, že? Vše chvátá, takže je to složitější. nojono, to je ta debilní Liška, kdyby měl člověk kde bydlet...
5. čer 2009 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, tak ať se Ti tam líbí v té komisi:slight_smile: Leňulko, Regi, tfujtfujtfuj:slight_smile: Katuš, na Tebe budu myslet ve 12.15 a držet mocinky pěstičky, ať Ti můžou pomoct v tom Jičíně:slight_smile:
5. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Májinko, na Tvém místě jdu k doktorce a pak zalezu do pelechu, protože se Ti to někde usadí a pak teprve budeš ležet a bude Ti zle. Andrejko, to vůbec nevadí, že jste hupsali. Tak budeš ATB zobat teď. A když, tak tělo si pomůže, takže se neboj, ju? Dopiju bylinky a jdu chystat ten květák:slight_smile:
5. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Dupky moje, jdu uvařit kafíčko, napsat Andrejce, ale myslím si že ty ATB by měla brát, pokud má v sobě mimi, tak jemu to neublíží, to by bylo paráda a jdu vyhlížet mamku :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
hezký pátek holčinyyyyyy
Karolko jak se máš?Kafíčko,jéé taky bych si dala,ale ted radši ne :slight_smile:
Belinko kočko ahojík co krček už je dobrý?
Máji-si nemocná? :confused: musíš baštit abys byla odolná vůči bacilům :wink:
Dannusss-tobě holka držím palečky at je v po vše jak má být a ty se zařadíš mezi těhulinky :wink:
Andrejko-to je mi líto že máš zánět,už si asi v ordinaci tak dej vědět jak si dopadla
zdravím i Katy,Dady,Lenulku,Lůcu,Petku a vůbec všechny tady z rodinky.
Ještě malý dotaz na závěr-holky můžu být u PC nebo radši ležet jak ste to dělaly vy?Když mě to táááák nebaví :frowning2: ležím od Opu a už fakt nevím co dělat,mužík je doma tak mě honí do postele :grinning: jak dlouho ste ležely vy?
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Janinko, nemusíš striktně ležet, jen nic nezvedat, netahat, neuklízet, nežehlit. Jsou holky co normálně šli do práce a jsou těhule :slight_smile: Odpočívej , ale ležet pořád nemusíš :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak jsem právě dorazila z ultrazvuku a světe div se! Dnes už jich je 15 :grinning: :grinning: :grinning:
Takže zítra poslední pichanec a v 22.00. pregnyl. V pondělí 8.30. mám nástup na OPU :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Karolko tak to sem ráda :slight_smile: to ležení je děsný :slight_smile:
Jantarko,tak to jich máš jako já já jich měla taky 15 :wink:
5. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky,
Leni ty jo 15 :astonished: :wink: to je mazec. To bude dětiček.
Janni.ko který den jsi po ET? Já jsem při posledním skoro vůbec neležela teda dokud mě to nedonutilo. Ono je stejně rozhodnuté chvíli po ET. Hlavně se s ničím netahat ale zajdi si hezky na procházku jestli máš vycházky.
Andrejko zlatíčko to mě mrzí, že máš zánět, teď dostaneš ATB a po nich se prý lépe těhotní uvidíš že to bude OK dají tě do kupy a hurá na KET.
Jinak zdravím moc všechny
5. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Janni.ko prosím tě a kolik jich máš u sebe a zbylo něco na zamražení nějak jsem to tu prošvihla.
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jj ale já myslím, že jich bude ještě víc :grinning: Bo jich nemohl moc spočítat a to mi říkal v úterý, že jich je 12! :sweat_smile: Tak to bude na OPU takových 20! :grinning:
Janinko já ležím tak ten den a ten druhý, ale jinak už nic moc. Hlavně žádá fyzická námaha, ale dobrá náladička :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Leňulkooo, tak to koukám. To jde při minimálce? To jsem z toho jelena překrásná, ale což, hlavně ať aspoň jedno je to pravé, viď:slight_smile: Janni.ko ahoj, ležet jak přikovaná zrovna nemusíš, jen nemít žádnou fyzickou námahu:wink: Katuš, za chvilku už jedeš, viď:slight_smile:
5. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Dobré ránko.Hlásím u nás zataženo,větrno a zimhouřivo.Danussce držím palečky,moc myslím na Regínku a jsem zvědavá co napíše za info až přijde.Jinak vás všechny mocinky zdravím. :grinning:
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Sluníčka tak se s vámi loučím, mamce jsem ukázala vystoupení ze školky, předala fotku kobzola, teď se nachystám a šupajdy do práce :slight_smile: Leni tak už tě to dobíhá, pondělí je tu coby dup :slight_smile: Všem ostatním krásné odpoledne a Katuš myslím na tebe :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
holkýýýýýýýýýýýý mužík by mě nejradši k té posteli fakt přikoval,si připadám že mě buzeruje :angry: :angry: :angry: to nesmíš,to nesmíš,nechod tady,lehni si,najez se-sem jak ve výkrmně :grinning: :grinning: :grinning: vaří tak aspon mám chvíli klid,už aby šel v po do práce :grinning: vím že to myslí dobře.Ještě dnes a zítra už v pelíšku být nemusím a prý pudeme na procházku :wink:
Karolko hezký den :wink:
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Janni.ko, to znám taky. Pavlík byl se mnou u doktorky, než jsme po ET odjeli a ona říká: hodně pijte, bla, bla, bla a pak: a tak 4 dny polehávejte, přeju vám hodně štěstí. No nevysvětlíš mu, že polehávat není ležet 24 hodin:slight_smile: Karol, ať Ti to v práci utíká:slight_smile: Katuš, ještě 10 minut, tfujtfujtfuj:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Majky, zdravím Tě, jak je? Peťko, volalas do toho CARu? Manetko, ozvi se, broučku. Tak a teď jdu držet palušky Katce:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Máji,to neberu,snídaně je nejdůležitější z jídel.My vstávali 4:40-já manža v 5 abysme se nasnídali spolu a pak na 6 do práce.A snad do práce si večer něco připravit a pak to na oběd spapat,né? V tomhle neznám kompromis,vše jde, a teplý třeba navečer.
A co kolik vážíte???
Jo a teda jak jsem byla vyslána do Babyline,tak super,postýlku tam vyberem zhruba za 5 000,- komplet-bez nebes-nechci,koukala jsem pěkný rychlozavinky-320,- a co teda vylezu nahoru a první tři kočáry Jané a poslední ten můj,tož super je,krásně se s ním jezdí,kolečka super,jen mě dostala korbička-byla černá a zdála se mi malušká,paní ukázala červenou a ejhle ta černá teda zkresluje hodně :wink:

Leni,tak to je super úrodička

Karolko,pěkné pracování

Marky ahoj

Janni,hele ten Tvůj chlap je jak můj,naprosto stejné,ale aspon má zájem a buzerovat bude asi i dál,mě je taky občas ostře něco řečeno jako nemuchli se tak s kocourem nebo tak :wink:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.