• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Katy.To já si kočárek nevyberu mě to přijde všechno strašně mrnavý.Ani výbavičku jsem ještě nekoukala jakou.Zatím máme jenom postýlku z madračkou a peřinku z polštářem. :frowning2:
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Katy kam jsi my utekla?
5. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Ahoj kočenky, tak su doma na oběd, místnost připravena, jak má být. A víte co je bomba???? Noťas půjde se mnou. Jen to prosím nekomentujte....Díkes.
5. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andrejka je závyslačka na rodině.To tě chválíme.Bez nás ani krok. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Marky jsem tu :wink: no mě vystrašila kamarádka.Je pravda že korbičky jsou trochu menší :confused:

Andrejko ahoooj,teda ty jsi komise,se tam buseš řechtat na kobylou :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já se půjdu podívat asi odpoledne u nás co mají.Jinak koukám na netu.Jak tě vystrašila kámoška?
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
No že ty Janéčka který nejsou masivně kupovaný jako trojkolka,tak moc nemají.Paní mě potvrdila v obchodě že tak v září bych měla dojít,aby kdyby se to muselo objednávat přímo do Španěl,tak aby jsem nečekala třeba 3 měsíce.
Já jsem věděla co chci,a taky nejsem moc omezená v kočáru finančně,takže to mám snažší.
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Zdravím vás obě těhulajdy hubený! KOukejte jesť, obě jste jak třasořitky, tož přiběhněte do Práglu, dostanete ode mě, ještě vám aj zaplatím :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Andrejko,kdyby si viděla kolik jsem zbaštila toho guláše s br.knedlíkem,to by ses divila :wink:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Andrejko tak ať se tam neřehtáš, bo si budou myslet, že jsi se zbláznila z naší politické situace. :slight_smile: Tak já vyrážím směr rabota. Je to nelidské v pátek chodit pracovat Bléééééééééééééééééé :angry: Katy a Marky zdravím. :wink: Marky nesmutni, já kupovala věci až v 8 měsíci, všechno doženeš, netrap se ovečko, hlavně že je mimísek v pořádku :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Karolajno,jo a páteční odpo je děs běs.

Marky,já taky nemám vůbec nic,jen jsem se byla kouknout, a taky se projít,a nedaly mě ty postýlky a oni tam v tom kšeftě mají 3 patra a skoro vše tam majou,víš? Kupovat budem až pomalinku po 4D utz,což je tak po 20tt,no to ty za chvíli budeš mít :wink:
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
To Katy sice budu mít ale nevím jestli na to budou penízky.Ted jsem si vyhlídla pěknou autosedačku na Aukru za 455kč i z poštovným.Tak jsem volala mamině at zaběhne k sousedovy a at to hlídá bo končí za 8 hodin,Tak at bojuje at jí mám.Pošlu odkaz a koukni se mě se líbý.
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
5. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zdravím vás kočky po výborným obědě. udělal jsem si obalovaný květáček s novýma brambůrkama: -) Někdo to tu dnes taky vařil, tak dobrou chuť.
Tak jsem koukala ,že mám smázlé albíko,ani se nedivim, měla jsem tam hafo fotek s jinou temetikou než mimi,ale což, vždyť jsme tu jedna rodina a jsme přece zvědavý i na ostatní věci..,nevím, proč by to mělo vadit.
Holky, drápy mám pěkný,vlastní, ně žádný gelovky,ale asi si je příště udělám sama,bo 250 kč mi přijde dost. Už jsem se aaaaž moc rozšoupla, musim zas šetřit.
Máji, já jsem se na vlastní svatbu taky takhle nešlechtila, ale teď jsem to chtěla jednou vyzkoušet, tak to mám :wink: No a navíc jsem musela napravit náš výmysl: Dáváme novomanželům truhlu a v ní 20ti koruny. Jeden kamarád vymyslel, že je vyčistíme v octu se solí. paráda, všechny jsem naházela do sklenice s octem,pak je vyndala na ubrousek a ráno se zhrozila, Dvacky jsou hnusně červenozelenohnědý :grinning: Tak je teď beru jednu po druhé a kartáčkem na zuby s abrazivní pastou je poctivě drbu. A co myslíte,vzala jsem si rukavice na ty svoje nové nehty? No, nenepadlo mne to slavná manikura je krásně podrápaná :grinning: Jsem dupa!!!
A teď k vám. V rychlosti jsem si vás přelítla a zaregistrovala, že Mája je nějaká nastydlá,
Andrejka má zánět,copak jsi s tím vymyslela, budeš brát prášky?
Leňulka má supr úrodu, gratuluju.
Danušce už jsem psala, drž se do pondělí!!!
Regííí, kde jsi spermoško? :grinning:
A co ostatní?
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky, jsme home. Doma na nás čekalo překvápko :wink: Uloženo v albíčkuuuuu... :zipper_mouth: :dizzy_face:
Prdka přibrala,a le jen lehce, má 2660g. Takže musíme opět na další převážení v pátek, aby se zjistilo, jestli opravdu přibere bo nějak stagnuje. Minule měla 2570g, takže nic moc a to se furt futruje.
přišla cestovní postýlka, Luboš musel volat pani do obchodu, jak se to rozkládá, jsem se nasmála :grinning:
Katy, to jsi byla na Tomkáči? am to maj zbytečně drahý :unamused: , taky jsme tam byly. Výběr kočárů nic moc, jen od jednoho druhu, těch tam měli jak nas.....o, bo jsou levný, ale Janéčka tam měly, to je pravda.
No já na to chystání svačin moc nejsem, navíc to z předešlýho dne neni tak dobrý, jako čerstvý :grinning: Ale pravda, snídaně základ dne.
Jsem si vás přečetla a zas všechno zabudla, ááách jo.
Leňulko, to je pěkná úrodička, to je nosnice :grinning: , já byla teda žebrota.
Za chviličku jedeme s bráchem k holiči do jedné prdýlky u Třebíče, tak mimíska bude mít výlet. Ale ještq chrní, snad se vzbudí, prdka jedna. Bolej mě záda jako prase a to pak hnedka vyrážíme se staroušem do města, shánět to bílý oblečení :confused:
5. čer 2009 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, to jsis teda naběhla s tou solí :grinning: Tak drhni, doufám, že jich je hooodně, aby jsi to do zítřka stihla :grinning: Pošli foto drápů a truhlice :grinning: Ale Ty jsis je teda už zubožila :grinning:
Hrajou mi Anděla, tož to je trsanec zase :grinning:
5. čer 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, krásné překvápko. Já jsem šla teď venčit a čekalo mne taky ve schránce:slight_smile:
Paráda, že prdka přibírá:slight_smile: Jen tak dál. My už máme taky 1.80:slight_smile:
Dělám si kafíčko a k tomu svatební cukroví, tož doražte! Je výýýýborný:slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Nehty nefotím, není to nic extra a ještě by mi je zas smázli.
5. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Leňulko tak to je hezký počet, na pondělí ať je slušná úroda :slight_smile:
Máji s tím vážením, holky na těhulkách to dělají tak že mají dobrou osobní váhu která měří přesněji, zváží se s mimčem a pak bez něj a odečítají.
Katy no u nás snídaně nezabírají, tak brzo můj žaludek ještě spí, ale po příchodu do práce už baštím.
Věrko to mě mrzí, taky mi unikl tvůj krásný obleček :frowning2: Cukroví mňam, nám děláš chutě.
Danusko no je pravda že to čísílko není největší, doufám že se to rozjede a bude stoupat rychleji.
Andrejka už je v akci :slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Belli chuďátko takové šoky večer, já bych byla posraná strachy a ani bych se nehla z pod peřiny. A ty to jdeš akčně řešit ven, no ty jsi odvážná. Ještě že to byl jen kozel nebo beran...
5. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky.
Jsem doma.Vzali jsme to ještě do města na nějaký ten nákup a byli jsme na obědě.
Tak pan doktor když to vyděl tak říkal že je to nádhera a já hned ať mi to neřiká.Tak uvidíme ale byl moc spokojenej.
Tak všem moc děkuju že jste na mě myslely.
Danusssko myslím na tebe a přeju ti aby to dobře napadlo.
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak už jsem zase tady:slight_smile: Pavlík se mi vrátil celý zubožený, nachlazený, asi zase spal s holu řiťu, tak jsem ho nakrmila a alou do postýlky, ať se aspoň trochu vyspí, než půjde na noční. Moni, však jsem, od strachu, nemohla usnout:slight_smile: Věruško, Ty jsi dupa, zničit si nehtíky:slight_smile: Májinko, hlavně že Andulka přibírá:slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Regi, tfujtfujtfuj:slight_smile:
5. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Regíí tak to je fajn,tak teď ať se pěkně spojí co má a pak je výsledek //

Marky,já nevím co to je za značku,ale má apsoň nějaké krash testy?asi né když pořizovačka byla 1500kč,aby to nebyla jedna z těch co ČOI stahuje že je nevhodná naprosto ve všem.

Máji,právě naopak tam to mají levné,tož Vaňkovka,Shopiing nebo Olympia to jsou dardy,ale ono to je asi něco jinýho i v Třebíči,co?Kočárů hafo,ale teda nic moc.Jo a paní předvedla Casuaplay-4kolku,tož karamba,to není vůbec příjemné na vožení-no a za tu cenu,fuj fuj. Tchýni se kočár líbil,jsem byla v šoku,a prej nám ho koupí tatík :grinning: a babička chce koupit postýlku :slight_smile: ,a aby zbylo ještě něco pro naše,manža říkal aspoň nemusíme nic moc kupovat,vtipálek.

Mony,hlavní je že snídáš,jesli hned nebo za hodku je fuk.
5. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Věruškooo, květák s novým brambůrkem jsme dneska měli my:wink:
5. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Katy a Bellko děkuju moc.Snad se stane zázrak.uvidíme za 14 dní.
5. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Koukám,koukám a dnes měli všici snad květák,myslím i Janča :confused: že by květákový pátek???
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
Katy, no jo, dneska je den květákuuu:grinning:
5. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Katka tu ještě nebyla, co? Doufám, že jí ta konzultace dopadla dobře a že jí budou moct operovat co nejdřív.
5. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Tož koťatka , hlásím se vám z .... Taky jsem měla překvápko! To je miléééé!!! Děkuju Ti!! Ptala jsem se toho sloníka, jestli se cestou nepotkal s někým... Tož potkal, někde mezu Žížátkovem a Práglem :grinning: :grinning: :grinning: .
5. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.