• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
halóó, je tu někdo? Já si chcu povídat! jj Věruško, mám prý zánět, a mám doma ant z caru, preventivně po hysterce jsem měla zavádět. Jenže já protestovala, bo jou to už čtvrtý atb od října. Ale asi to byla chyba. K tomu svému doktoru se dostanu až v pondělí, tak já radši začnu zavádět už dnes ty pronatálský.
5. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Andrej ahoj.Jsem z toho trochu mimo ale Bellka jede k tobě na kávu???
Holky normálně co se děje.Opravovali nám omítku a teď tady staví lešení aby to zas nahodili na původní barvu.Já mám krátkou záclonu a je sem vydět.Pořád sem čumí takovej plešoun.No ještě mě nevyděl neboť já jsem v rohu ale až mě zahlédne tak přepadne přes to lešení ale nic se mu nestane neboť jsme v prvím patře :grinning: .
To je dneska den.
5. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Andrejkooo, pusinu na čelooo, ať je Ti veselooo:slight_smile:
5. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Hele a máte ta doma acháty? Co, Bellí? Já právě našla toto...

Achát
Poskytuje bezpečí a ochranu něčemu v nás nově vznikajícímu - ať už je to plod našeho těla či duše - aby se mohl co nejlépe vyvíjet. Dodává nám důvěru v naše tvořivé síly. Má schopnost přitahovat dědictví a upozorňovat na skryté poklady. Mužům prý zajišťuje přízeň žen. Údajně prý pomáhá rozlišovat - "pravé a falešné přátele".
Léčebné použití: aby jeho účinky působily na fyzické tělo, má se nosit přímo na pokožce. Používá se k posílení rozmnožovacích orgánů a je zvlášť cenný pro nastávající matky, neboť chrání vznikající život a daruje důvěru v přirozené pochody v těle.Už ve středověku se používal achát ke zmírňování horečnatých infekcí, epilepsie, náměsíčnosti, k uklidnění a posílení srdce.Je také využíván při léčení bolesti hlavy, kožních nemocech a bolestech všeho druhu.

Tož hezké, ne?
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Jasně, že máme i achátek:slight_smile:
5. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
REgíí, ahojda, tož copak se Bellinda hejbne dobrovolně z Žížátkova? Kdepák! Tak Tobě tam načumuje plešounek?
Bellí, jsem smutná, páč jsi mě předběhla!
5. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
Jejda, teď mi to spadlo a nechtělo naskočit. Ale už to jde:wink: No, ale mám ten achátek v pytlíčku, tož si ve středu, jak pojedu od dr. pořídím na krček:wink:
5. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Sluníčko moje, kdy jsem Tě předběhlaaa???
5. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Prodlevinko, zasejc to žuchlo?
Regí, jsem dupa na entou, ouplně jsem se Tě zapomněla zeptat, jak bylo při vstřiku? :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpátky čekala jsem tam přes hodinu a půl. Děs. Tak operace je 30.7. ale ještě nevím jak. Prý mám velkou šanci na laparo.
Holky teď už musím letět večer se možná ozvu.
Díky že na mě myslíte.
5. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Katuško, super zpráva! Jen do hájíčka zelenýho, proč až za tak dlouho? Co Ty? Je to pro Tebe dobrá zpráva, nebo jsi taky chtěla dříve?
5. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Já jsem Andrejko mohla jít už teď v červnu, ale to mám dovču a chci ji mít a užít si a pak na to v červenci skočíme.
5. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
No, právě, že předběhla, že nevíš jak? Tož nevadí :grinning: , žíže naše!
5. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Katuš, skvělá zpráva, já to tušilaaa:slight_smile: Myslím, že i kdyby to bylo na konci roku, nejdůležitější je, že to jdeee a budeš moct bojovat o mimuškooo:slight_smile: Neboj, to sletí:slight_smile:
5. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Aháá, tak to pak jó! Takže Ty jsi spokojená, a o to jde! Takže dovča? Kam pojedete?
5. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Nikam, jsme u rodiču na chalupě. Tak papa už opravdu musím.
5. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
To nejni nikam. Mně je na chajdě nejlíp!
5. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Andrej, do kdy tam dneska budeš sedět, do 18.00? A to budete ještě dneska počítat?
5. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Tož hlásím celé kobyle, že Belucha Beranisková se mi směje, že okusím v neděli, co je to nočka!!!
5. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Tož ona nedá pokoje!! Řeže se mi interkem!! Tož ať Tě beranisko za copy nabéře a do hnoja vhodí! :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Hihihihihihihihihihi:grinning::grinning::grinning: A ještě je tak roztomilá, když se rozlítí, úplně vidím ten výraz:grinning:
5. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj
Bellí děkuji za sluníčko, ty naše sluníčko :slight_smile:
Andrejko a jaká je účast, stojí to za to ? Noční no fůůj, že ty to holkám závidíš, tak si to chceš zusit?
Regí pěkně hajej ať se hezky urodí :slight_smile: A nemáte žaluzie?
Katy tak to je fajn že vám to tak naváže hezky dovolená a pak budeš mít srpen PN tak si protáhneš prázdniny.
5. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Moni a jak je malému, byla to nakonec jenom únava? Jo, jo, zkusí si nočňuchaaa, Andrejka:wink:
5. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Monči, máš interko..
Tož už dořehtáno? Ty kozlííííku culíkatej? :grinning:
5. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Belli malý byl jen unavený, v 8 jsem ho vzbudila na véču a potom zas prozměnu nechtěl usnout, tak jsme se dívali na Ciránův ostrov na barrandově, a pak jsem vytuhla.
5. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Andrejkooo, už bylo dořehtáno, ale teď jsi mě zase rozžehtalaaa:grinning:
5. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Moni, tak hlavně, že to byla jen únava a že není nemocný:slight_smile:
5. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Tož začíná jít na mě únava, sedět bez hnutí na místě, to je diuný! Povídaly jsme s kolegyněmi o psech, ale už mi jde z teho hlava kolem! Jestli mě z teho nezačnou růst beraniskový rohance!
5. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Tož tady se mnou nikdo nemluví, ale já si projíždím baráčky k prodeji a nechávám se unášet :dizzy_face: :dizzy_face: ...
Věruško, když kápnu na nějakou chatu, mám dát vědět??? :wink:
5. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdu Pavlíkovi udělat svačinu, bo se milan nedostane, budou nepřetržitě hlídat ty volební místnosti.
5. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.