• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko jen vydrž. Já jsem si koupila dnes ten Femibon a stál jen 300,- čekala jsem víc. Jé ty máš v pondělí kontrolu, že? tak to už by jste mohli naplánovat ketík :slight_smile:
No já mizím pro dítě je u kamaráda na oslavě, tak ho vyzvednu koupíme boty a odvezu ho k babičce.
5. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Tak oni budou hlídat? To ani nevím.... jsem si říkala, že by měli... Bezva!
Monči, já pevně doufám, že už vlastně plán je, pokud bude výsledek z histolky ok, a to by snad měl být, když mi mezi tím gynekolog udělal i cytologii a je ok, tak pak jen počkáme do ms a jdem na to. Pevně doufám aspoň. S tím zánětem snad zatočí ty ANT , ode dneška začnu, jsou na dest dní, to je tak do akorát do ms. Tak dobře pokupte botky :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Zdravím od dojení :grinning: Andrejko, já myslela, že v tom big townu, vlastně city bude nával a žádný nůďo.
My přijeli z města, manža sehnal úspěšně kalhoty, to jsem myslela, že bude problém, stály 160Kč :grinning: , ale tríčo problém byl a to jsem zas naopak myslela, že bude v poho. Tudíž ve finále má košili za 730Kč :rolling_eyes: , ou mamamíííííííja.Ale aspoň si to užije, jsem to hodná žena, že?
Také jsme zajeli na hřbitov a našli konečně tatíčka, tož jsem ráda, že mám jasno. A ukázali jsme mu mimísku).
To dítě sosá tak dlouho a já mám hlad jak sviňa.
5. čer 2009 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Tož svačinka udělána a samozřejmě jste dobře pochopily, že se né milan, ale nikam nedostane:grinning: Ve 20.00 mi začíná Kvaska, ten film miluju, se můžu dívat i 3x denně, znám každé šustnutí o slovech a písničkách nemluvím. To musím být v pelíšku a telka na plné koule, jejda:slight_smile:
5. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Vydrž, prťka, vydrž:grinning: Za chvíli se nadlábneš:slight_smile:
5. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Já si to četla víckrát o tom Milanovi :grinning: a nepochopila jsem to, tož blondýna no a ono je to nikam :grinning:
Kvaska je dneska už, toto letí. Nojo vlastně, zase vejkend, OMG. taky vás tak štvou ty pátky? :grinning: :grinning: :grinning:
To ne, já to těm pracantům přeju.
Právě jsem zubožila banán :grinning: a ještě se vrhnu na jogurtík s raženkou, bohužel včerejší, včera vypadala mnohem lákavějc.
5. čer 2009 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz
Kuk,kobyle :slight_smile:

Andrejko,já myslím že to bude ok a půjdeš do boje :wink: Holky se vážně těším až budete postupně hlásit // :grinning:

Majdí,na jedničce je dobrodružství kriminalistiky,to já můžu hodně,takže já jsem u ČT1 :slight_smile:,mě ta Kvaska nenadchla,ale líbilo se mi Tajemství zlatého draka

Máji,musí papat aby přibrala,né? A ty by si měla baštit taky pravidelně když kojíš-no i když nekojíš! to flákáš :angry:
5. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Andrej bylo to fajn.Hezky jsem si poležela asi tak 20 minut a dělal mi to mladej doktor ale žádnej krasavec ale byl milej :wink: .
Odpočívám ale byla jsem na procházce protože tady je docela hezky a hlavně nefouká vítr a občas vyleze OSKÁREK.
Žaluzie nemáme.Nebylo zatím třeba a závěsy taky nemám.To už by jsme měli byteček přeplácanej.
Jinak mě bolí podbříšek.Nikdy mi nebolel jako dneska a neposled co jsem byla těhulka tak by bolel úúúúúúplně stejně.Tak uvidíme co bude.
Mončo jak je tobě těhulko????
5. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Alfí, ahoj maminko! Tož jste dobře udělali, že děda viděl mimísku :slight_smile: . To je furt směsice emotion, co? Slzy, radost, bolest, a zase radost.. No, jó život jeden a tolika se do něj vejde. A kalhoty tak velký za 160? Kde?? Jdi se hlavně nabaštit.
Dobrá Bellí, v 20oo Tě propustím :grinning:
5. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Chtěla jsem napsat že MI bolel úúúúúplně stejně.
Omlouvám se za překlep.
5. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Kačere, jak flákám? Já poctivě kojím, dokud to dítko saje.
Už se umí pěkně vztekat, asi je třeba provést první výprask :grinning:
Jo a na tom Tomkáči maj oproti netu fakt dost draho. Dobrý ceny měli v kočárkárně :slight_smile: tam kousek od Makra. Teďka nevím, jak se ten shop jmenoval.
5. čer 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, Katy, zato mě nadchla úplně strašně moooc:wink: Dobrodružství kriminalistiky, taky dobré, ale u mě je jasnooo:sunglasses:
5. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Máji, co je raženkaaa???
5. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Kalhoty tak levný v Triatexu, to je takovej outlet jakoby, prodávaj hadroše značkový, co se neprodaj v cizině. Maj supr mega velikosti, který se prostě nikde v normoš shopu neseženou, ani ve značkovejch sportech, kde jsem si myslela, že by byla naděje. Tady je to nový, ale prostě takovej výprodejek.
Jo ale Katy, maj tam prej levný plínky. Ovšem te´dka ta akce v Hypernově, doporučuju, jedny za 200Kč, to je supr cena a Huggiesky máme vyzkoušený, fakt byly dobrý.
Ještě Ti pošlu odkaz, kde jsme ten kočík koupili my. Asi to chce všechno obejít, samozřejmě nemyslím Shopping park bo Vaňkovku, to je jasná drahota.
5. čer 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
Regíí,třebas dobré znameníí :grinning:

Máji,jako že flákáš to jídlo,né kojení :grinning: Kočár stejně tam kupovat asi nebudem,ale jinak ty postýlky a zavinky a tak.

Majdi,já asi čekala něco víc a pak jsem nadšená nebyla.Ale to je stejné jak Mama Mia-tož to ani nechtějte vědět co jsem na to říkala,jedině co,tak výkon Meryl jináč škoda peněz,já jsem na jinej druh filmečků :grinning:
5. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Katy, snad budeš mít pravdu. Huž chcii rozmražovat. :wink: Tedy četla jsem Tvé rozpočty, to jsem dělala dřív. A naštěstí mě to manřa odnaučil. My šetříme , to jo, ale když jsem se na to soustředila moc, ani džus, žádná radost neplánovaná. Zkrátka přehled mám, ale nechci se týrat zasejc až moc. Tak možná takhle utratíme max. o 1ooo víc, ale užíváme si :wink:
5. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
Koukám,koukám Karviná neví co je raženka :confused: :confused: jeden stát a my se nedomluvíme :sweat_smile: Majdí raženka je raženka,no u Vás asi houska nebo žemle?nevím takový to né rohlík,ale oválný a jakoby propletený
5. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
REgínko, ksicht ať má jakej chce, hlavně, že ruce měl šikovný hošík v bílém! :wink:
Tož si to hezky v sobě hýčkej :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Belí, a co dostal Pavlík za mňamku?
5. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Holky kéž by se podařilo.Vím že by bylo dobré napsat "KÉŽ BY BÁNBůH DAL" ale já na to nevěřím tak to nepíšu.Nerada slovo "bůh"používám.Mám své názory na to.Tak snad mě neodsoudíte.
Prostě kéž by se štěstí unavilo :wink: .
5. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Jéé Andrej to né že bych takhle šetřila,to zasej by si musela vidět naši lednic,já mám mlsnej jazýček-prý až moc :dizzy_face: ,jen mám přehled,většinou to vychází,já džusy nepiju,můj žaludek to nedává,ale zasej si ráda dám Gocciu :grinning:
Já su zasej plánovač,mě to baví :grinning: ,ale jako zas se umím rozšoupnout to jo.Já to mám spíš jako opak toho co bylo doma :wink:

No koukla jsem do programu,jéé je Kill Bill,to zas tchýně bude sedět do noci u telky :grinning:
5. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
OMG, OMG, takovej dotaz na mě, Boha jeho.. Jsem to špatná OZ, když má Rodina neví, co je raženka :grinning:
Jak říká Katy, je to houska raženka, bo je ražená raznicí, aby se ty kousíčky mohly odlamovati a třebas do marmošky máčeti :grinning:
5. čer 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
Regí,hodí se když napíšeš jak to cítíš a jak věříš,pokud nevěříš tak je správné že to nenapíšeš,aspoň jde vidět že nejsi povrchní a ba naopak spíš to dokazuje to že jsi férová a správná :wink: to se jen tak v dnešní době nevidí
5. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak co ta volitelka? Že by nával? Už je zavřeno, bo ne? Jéééžiš, dyk já nešla a zítra je Luboš v čoudu, tak půjdu sama s mimískou. Nebo s mamkou, do kolika premávají, do 12-ti?
Je mi stálenedobře, teplotu teda nemám, ale zimnice se mnou mlátí. Zatím jsem si nevzala žádnou pilulku, bo mimíska...., ale kdyby to neustávalo, tak zlábnu po kojení jeden Paralen.
5. čer 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Katy děkuju moc.To jsem ani nečekala.Moc si toho vážím.Děkuju.
5. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Máji,teplý čaj s medem a citronem a hlavně odpočinek-može to býti i vyčerpání,musíš odpočívat a né lítat jak hadr na koštěti

Regí,si tele za co děkuješ? Za to jaká jsi? To musíš říct sobě :grinning:
5. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Máji, tož móžeš až do 14oo zítra. A jinak taková alternativka a nepoužívá homeopatika? Ty přecivá ani miminku neublíží.
5. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Já beru dosti vitamínů. Ale homeu moc nerozumím a četla jsem, že k tomu užívání je třeba dobrého homeopata míti, což já nemám. Znam jen Oscilo...
5. čer 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
Berou mě i záda, ale fest teda, to je kalamitááááááááááá. Luboš jel k mamce složit tu novou postýlušu, bo zítra se tam asi nastěhuju, když budu sama, jééééjda, vždyť já budu sama přes nc a ne přes den, no toto, to ě nenapadlo. Snad to zmáknu, vždyť já ani neuslyším, že to dítko bulí.
5. čer 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tady nikavooo, tož jdu si lehnout do pelechu, doufám, že ta prdka nebude prudit a taky zamhouří na chvilku očko. Manža přijel a zase odjíždí k mamce, aaaach jo, to je ještě asi na dlouho, jde jí řezat kus koberce. Tak báj babuchy, možná ječtě načíhnu pozdějac.
5. čer 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.