• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Máji, ta Anýskovic babička pořád něco doma rekonstruuje či co? :grinning: .
5. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Tak, už mám hotovo a mám časuuu:slight_smile: Děkuju za vysvětlení, co je raženka, houska je to, hm:wink: Májinko, jdi si lehnout, jen jdi, vždyť Ty musíš být vyčerpaná. Andrejko, Pavlík nechtěl nic teplého, tak dostal sluníčkový chléb s máslíčkem, šunčičkou a sýrečkem:slight_smile: Pěkně mě berou záda a krček, tož nasazuju obojek.
5. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Jé, Bellí, tož Pavlík svačí to samé, co já, ale ouplně :grinning:
Jak nasazuju? To máš pořád nasazené, ne??
5. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Andrejko, Anýskovic babičce se odstěhoval z pokoje synáček, tož si ho chtěla zařídit, aspoň ten jeden, nově a dle svých snů. Tak nakupuje bílý nábytek v Ikey a k tomu blankytně modrý koberec, tak si to užívá a pořád tam relaxuje :wink:
5. čer 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,pěkně hajat a odpočívat,tak je dobře :slight_smile:

Andrejko,teda s Pavlíkem baštíte to stejné,hmmm,já těstovinovej salátek s tuňákem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdí,já teda myslela asi jak Andrejka že límeček máš pořád,a ty né ? :confused:
5. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Přiznám se, že nemám. Já vím, já vím, ale nedá se s tím existovat 24 hodin, fakt to musím sundávat. Nesnáším, když mě něco svírá, já se pak můžu zbláznit. Prostě to neumím vysvětlit, ale mě to působí fakt zle.
5. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Asi nějakej blok, nesnese obojek, co potom ti nebozí pesani, že? Každýmu to taky nemusí dělat dobře :slight_smile: Tož přijeď, my Tě tady odblokujeme.
5. čer 2009 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí,asi takovej pocit jak jsem měla já když jsem si měla nasadit plynovou masku,to jsem nedala,mě bylo šíleně úzko,prostě fůůůj. Jsem viděla vetřelca jako malá a ta maska mi to připomněla :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Mamino, jak to, že ještě nechrníš? Tedy, ne že bych nebyla ráda, že jsi tady, ale odpočívat mušíš, ať bacily porazíš!
5. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Máji, a odblokuje mi mamina i žrací chutě? :grinning:
5. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Bellí, tož to jo. Ale mám tom podobně, nemůžu spát s prstýnkama, řetízkama, náušnicema, všechno dolů. Jinak nervuju.
5. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
A kdepak je Věruška??? To ještě čistí ty dvacetikoruny? Chudinka. Teď jsem si vzpomněla na tu reklamu, jak strčí tu desetikorunu do Cifu a je krásná.
5. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Belíšku, taky mě to napadlo. Jen jsem přemýšlela, do čeho to strkají, tož do cifa :wink: . Tak mi padaj víka, nic se neděje tady, blbej čas, každej sedí u zpráv :wink: Potřebovala bych se rozhejbat, no huž to vydržím..
5. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak si pusť Májiného Anděla a trsni si:grinning: By asi koukali, co:grinning:
5. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Jinak jsem ouplně zapomněla pogratulovat Leňulce. Já vždycky čtu velmi velmi pozorně a hned upravuju nástěnku, a pak popřát zapomenu. Tož Leni, ať to jde i nadále jako po másle! JO, a kobyly, Leňulka má novou fotečkúúúú!
5. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Už jsem ji viděla, ale já to mám tak malinkaté, že bych potřebovala lupuuu:wink:
5. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Už jsem si nachystala, jako pamlsek, tuc a chutná to dobře. A už jsem nachystaná na svůj zpěv. Jejda, se ale těším:wink: Tak se ukážu o reklamě:slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Já stále nespím, bo ještě prádlo bylo na balkoně, další dopráno v pračce, pak udělat muži kafe, sobě kojící čajík. A ještě jsme nafotili nějaké fotoooooo a tak jsem taky nějaké vložila.
5. čer 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Já jdu tedy taky koukat na tu Kvasku, rozhodla jsem se položit tělo v obýváku, bo telka v ložnici stále není. Anýs tu taky usíná pod levandulí, tož tu budeme celá família.Doufám, že teda bez hadice, to by mě asi klepl Pepek, jako Bellku včéééra z Baroša :grinning: A to mi připomnělo, že zábrana, kterou je jištěno terárko mi spadla do teroša a já ji nenašla, tak vysílám muže, ať ji najde, OMG.
5. čer 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, naTUCni se něčím dobrým :grinning: :grinning: :grinning:
Já si nachystala čajík a ještě jahodovou Milku, tož jdeme jukat a pět :grinning: Touha je žít :astonished: :astonished: :astonished:
5. čer 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, už jdu juknout na fotešky, než skončí reklama:wink:
5. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Májo vy máte hada? jéj z toho mám strach, brácha má dvoumetrovou potvoru a klidně ji nechá na volno v pokoji - blázen, ale zatím žije.
Dobrý večer a dobrou noc
taky sleduju Kvasku ještě jsem to neviděla, a zatím to vypadá dobře :slight_smile: ale jak se znám tak u toho usnu :pensive:
5. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Supeeer foteškyyy a taťka jak je rozjetýýý:sunglasses: Konec reklamy:wink:
5. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Supééér taťka vypadá jak řezník :grinning: :grinning: doufám že jsem ho neurazila. A Anýsek je čím dál hezčí sluníčko :slight_smile: .
tak dobrou
5. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Prý řezník a já chtěla říct, jak chirurg:wink: Moni, dobrou noc a pěkně se vyspinkej, těhulkooo:slight_smile: Andrejkooo, ještě hodinku a jdeš domůůů:slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Máji, nějak mi uniklo na co potřebuje ten bílý ohoz???
5. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Kobylky,jdu spinuškat,od manžílka jsem ujedla knedlu na vajíčku a je mi hrozněě zleeee :angry: jdu spinkat

Jinak Máji Anýsek krásná,manža je teda spíš jak ten doktor :wink:
5. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Katy, dobrou noc a pěkné sny:slight_smile: Snad Ti nebude špatně, vajíčka jsou na noc těžká.
5. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky.
Jdu už do peřin.Jsem dneska pěkně utahaná.Víc jako kdybych byla v práci.
Májo neboj mamka pomůže.To je údě našich maminek a mi budem taky taky takové.Tyhle věci se dědí :wink: .
Tak dobrou noc a hezký víkend.
Mi jedem zítra k mamce a jedou snáma i sousedi s dětma.Budem grilovat a relaxovat na zahradě na vesnici.I když bude ošklivo ale to nevadí.Hlavně že budem pryč z města.
Tak papa.
5. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak už mi filmeček skončil, zase jsem si zapěla, no paráda:wink: Všem přeju dobrou nocičku a krásné sníky, berušky:slight_smile: Ještě počkám na Andrejku, co nevidět by měla přijít domů, kočička. A Věruška buď ještě čistí nebo už usnula, kočička.
5. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.