• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Berušky moje zlatý, jdu popřát hezké sníkování!
Belí, sloník mi visí u postýlky, posílám pohlazení na krunýř :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Kočenky, dobrou noc všem. Jsem tuhá a ráno vstávat! Tož hurá do peřinek!!! pápá
5. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: NAROZENINY SLAVÍ KAROLAJNKA!!!32:slight_smile:,VŠE NEJ A PUSU OD CELÉ RODINY

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Pha,2IUI,1IVF+ICSI+PK,6 kulihrášků čeká,KETčerven,8.6.kontr.po hysterce,zánět pryč!-ANT
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,UTZ16.6.,Dornovka10.6.+praktická,hnusnej krunýř!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,čistírna peněz:slight_smile:))))
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, zatím makáme a zasejc období nočních, brr
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká. 5.6.kontrola,ket či hysterka? Tak co beruško?

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,resumé-Apolinář UTZ 8.6.
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6.volníčko, huž máme 15 folíků,OPU cca 8.6.(8.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža je doma??!!
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Čerstvá váha 2660g, další váhování:slight_smile:12.6.
5. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak už jsi tady:slight_smile: Dobrou noc a pěkně se vyspinkej, zlatíčko:slight_smile: Věruško, jestli ještě nakoukneš, tak si to na té svatbě krásně užijte, sluníčko:slight_smile: Pa, pa, pa a MVR:slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Kočky, omlouvám se ,že jsem se dřív neozvala, ale pořád tu někdo byl-kluco z kapely nosili dvacky,abych mohla naplnit truhličku a zabalit jí, pak jsme dodělávali to spešl přání novomanželům, pak šli volit,ale Andrejku jsem tam neviděla:slight_smile: a teď jsem si ještě zabírala šatečky a jdu žehlit, bo ráno brzo odvážíme Mikíse k nám a v 8.30 už máme být u ženicha.
Je tu vůbec ještě někdo?
5. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Díky Belluško,mtr a mvr.:slight_smile: Dobrou všem!! Andrejko, tak já jsem čisírna peněz? :grinning:
A ty jsi zánět porazila? Ani jsem vás nečetla :frowning2: tož budete mi chybět. papapapa
5. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Všechno nejlepší Karoljanko. Máš krááásný věk :grinning:
5. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobré rankooo:slight_smile: Přeju všem krásnou sobotěnkuuu, konečně i u nás je sluníčkooo:slight_smile: Věruškooo, užijte si krásný den na té svatbě:slight_smile: Májinko, tož už nakojíno:wink: Andrejko, tak dneska naštěstí jenom do 14.00, viď:wink: Karolkooo, všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, zdravíčka a ať se Ti splní to nejtajnější přání:slight_smile: Všem přeju mocinky krásný den:slight_smile:
6. čer 2009 v 06:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Věruško hezky si užijte svatbu.
Regínko vy dobře pobesedujte mimo město.
Katy doufám že ses vyspala že už bylo v noci líp.
Karolko tobě vše nej nej nej k narozeninkám :slight_smile:
Belli čekala jsem že bude ta Kvaska o něčem jiném, ale byla jsem mile překvapena, a vydržela jsem až dokonce. Teď jsem si uvařila caro a jdu něco dělat.
6. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
Krásné ráno všem kobylkáám:slight_smile:
Karolko, ještě jednou, vše vejlepší a ať se ti splní to ,co si nejvíc přeješ:slight_smile:
U nás taky svítí, ale žádný teplo, Nevěsta v kostele zmrzne a já taky :slight_smile:
Páááá zííítra
6. čer 2009 v 06:32  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, kobylky :slight_smile:
Téda, ona je sobota, a tady huž je živo!!
Tak především přeji hezký narozeninový den, Karolajnko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Věruško, nezmrzni, a když tak jen trošku, ať nedopadneš jako Nastěnka! :sweat_smile: , Bo mi mušel Iváánek přijet Tě políbit! Užijte si to!!!
Beluško, ahój! Pozdravuje Tě sloník, čučí na mě z pelesti :grinning: .
Monči, co nevolnosti? Ani si nestěžuješ, Ty budeš ta vyvolená, která tím netrpí, viď?
Berunky, letím směr vana a pak škola... Pápá Odpol jdeme přát s tím dortííkem!! :grinning:
6. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Andrejko žádné nevolnosti, prostě nic :slight_smile: Jé vy si dáte dnes ten cigretkový, mňam. Tak si to hezky užijte :slight_smile:
Věrko nenastydni, ale vy si dáte tekutý svetr, tak si to užij :slight_smile:
6. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Jejda, tak vy už jste vzhůru? Věruško jen se nenastydni, mě bolí v krku a teče mi z nosu, OMG. Moni, to jsem ráda, že se Ti to nakonec líbilooo:slight_smile: Pavlík už otvírá dveře, přišel z práce:slight_smile:
6. čer 2009 v 07:12  • Odpověz
Belli tak tys nastydla :frowning2: tak šup za Pavlíkem do pelíšku, do stimulky ať jsi fit.
Mě došel prášek na praní tak vyrážím do obchodu.
6. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Tož dobré ráno kobylky a sluníčka :slight_smile: Myslela jsem si, že si pospím, když jsem se dneskam vylíhla z mé nevděčné mámy, ale nic. V 6,44 oči jak tenisáky :angry: Milášek mi popřál a jel pro dárek, tak jsem zvědavá co přismíčí :wink: Odpoledne jdem popřát tchánovi, tak už se těším. K nám přijeli kolotoče, a venku začíná pršet. :wink: Klasika, to je vždycky, když je u nás posvícení , tak leje :frowning2: No nic, prádlo uschne doma, na všechno prdím, bo mi je dneska jeden den a jdu vás dočítat :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Jinak děkuji všem za gratulace, je to od vás moc moc hezké :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Jo jo, Moni. Udělala jsem snídaničku, horký čajíček a už ležím. Vykloktám si, bo nemůžu polykat a ještě mě píchá v uchu. Ale mám tymiánovou mastičku z Justu, tak si namažu hlavu, to mi taky všechno povolí a doufám, že bude dobře. Sluníčko už zase zalezlo a je zima, ale prý má být zítra 23 stupňů, tož uvidíme:slight_smile:
6. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Karolkooo, dneska nic nedělej, máš narozeninky a to Tě musí všichni rozmazlovat:slight_smile:
6. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Belíšku 23 stupňú je, ale u mě doma :grinning: To je červen, brrrrrrrrrrrrrrr :frowning2: Fialový hnus a žluté tečky :wink:
6. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Kaaaarolka má narozeninýýýýýýýýýýý, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví a mimiškoooooo, minimálně jednoooooooo :zipper_mouth: :dizzy_face:
Jinak všem přeji bré dopoledne. Dítko mi spinká po kojču. Ale už to dlouho asi trvat nebude a budeme chtít další nálož.
Manža šel spát v pět hodin, blázen čučel na nějakej božihodovej film, takže prochrápe celej den, ale neva, je hnusně, nikam se nechystáme. Sluníčko tu teda neni ani náznakem.
A Bellíšku, on jede na Sensation white, což je taková párty megalomanská v Práglu v Sazka aréně, bo jak se to dneska jmenuje a to je párty v bílém, nikoho tam nepustěj bez bílejch hadýrků. Hrajou tam nejlepší DJové na světě, prostě mega akce, která trvá až d samého rána, no asi zážitek, ale nic pro mě. Mně to nedělá dobře na srdce to tucání :grinning: Ale pořádaj to i na plážích a to musí bejt bombastik, ovšem pláž tu zatím nemáme, že.... :sweat_smile:
6. čer 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
A já huž maturujůůůůůůůůůůů, ouvej, ouvej, to byl den DÉ, už je tomu 13 let, to snad ani nemůže být pravda, toli mi snad nejni.
Zdravím do volitebny :grinning: , tak kdo vede? Naši bo Vaši? :grinning:
6. čer 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, jak muže jít trsat, když máte doma poklad? OMG :grinning:
6. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Ono už mu to nevyšlo loni a letos měl zákaz si koupit lístek, bo jsme měli termín, že? :grinning: Ale dneska už víme, že rodit asi nepojedůůůů :grinning: :grinning: , tak může jeti. Bo brácha má dva lístky a propadnuly by, bo dva lidi nemůžou ve finále jet. Tak jsme ho vyslali, ať si to užije, tu jednu noc přežiju :grinning:
6. čer 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem vám houplně zapomněla napsat, že už mám upečený 4 nohavice štrůdlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aby jste si nemyslely, že se tu jen tak válím u noťasu :grinning:
6. čer 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tož jen ať si užije, taťulda:slight_smile: Neboj, to vydržíš. Tak štrůdlíky, hm. Pavlík spí, já ani nedutám a Kokeš se dpápkama dožaduje, ať ho pustím domů, jestli ho vzbudí, tož ať si mě nepřeje:wink: Karolko, my máme doma cca 14 stupňů, asi půjdu zatopit, no.
6. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Bellíšku, to se nedivím, že jis zubožená, když máte jen 14st., já jsem teda taky dobitá jak Sarajevo, ale snad se to zlepší. Piju taktéž horké čajíky, stříkám mořskou vodu do nosíku a ještě teda to kloktando musím pořešit.
6. čer 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
Co dneska vaříte? Karolajnka asi něco slavnsotního a já nevím, jakej vybrat recepis. Čučim tu na topku nej receptů z vepřovýho masika a jsou všechny lákavý a docela rychlý.
Věruška už je hodinu u ženicha, ta se má, to je super, bude sranda, dá si do nosa u kos, jestli už teda neni zubožená a neleží někde pod stolem, ale snad ještě do toho obřadu vydrží na nohách :grinning: včera, když jsme byli ve městě, tak jsem taky viděla nevěstu, esla si svatební šatky, celá spokojená s úsměvem na tváři, bo každej poznal vo co gou, že? Záviděla jsem trošiček.
6. čer 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Májo prd slavnostního, mi se nažerem odpoledne u tchána :slight_smile: Holky jedny nachlazený, honem se potit pod peřinou :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Teď mi přinesli sousedi malé srnčátko, tož jdu zachraňovat.
6. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ježiši, jaký srnčátko? Já myslela jako upečený a ono asi nějaký zubožený :frowning2: , Bože, co se mu stalo?
6. čer 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Belli tak ho zachraň, ještě že máte přísun čerstvého mlíčka.
Karolko Ty jsi beruško ještě rozhozená z toho setkání, asi. My a spousta lidiček jsou šťastní že JSI tak neřeš komu ses narodila, hlavní je jaká jsi, prostě Super holka, tak to hezky oslav. no jsem zvědavá jaký dáreček dostaneš.
Máji tak to manžu pusť vždyť si to zaslouží :slight_smile: Já už jsem vykoupila v lidlu zeleninu a mají v akci broskve tak už jsem 0,5kg snědla, udělala jsem šunkovou pěnu, tak jsem nacpaná, až je to haňba. Oběd nebude jsem sama doma :slight_smile: Ale zítra bude kuře na paprice. Jéje svatba to už je dávno ... ale taky závidím ty šaty a tak.
6. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.