• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belíšku a to si ho necháš a bude u vás běhat po pastvinách? To bych se přijela podívat, to bude krásný žížátkov :slight_smile: Ouplně to vidím, Baroš, koloušek a paní máma v široké zástěře, bo už nic jiného neobleče, bo je na rozsypání a koza ji ožužlává cíp zástěry a paní máma mává v dálce na přijíždějícího Pavlíka :wink:
6. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Mony chtěla jsem tě ještě poslat pro aviváž, ale nebudu tě honit. :grinning: Jakto, že jsi sama doma? :slight_smile: Milášek už dovez kytku a zase jel pro další dárek, že by kolo? To by bylo fajn, já mu ho koupila, tak bysme jezdili všichni :wink: Ještě létá kolem tchánové šedesátky, on nic slavit nechtěl a teď se mužem strhat :wink: No jo příbuzenstvo si nevyberem , ale hlavně že je zdraví :wink:
6. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Karolka je skromná, místo aby se nechala překvapit, tak už vymejšlí rovnou kolo :grinning:
Mončo, tolik broskví jsi spráskala? Koukala jsem, že je maj i v Kaufiku v akci, asi jich je moc :grinning: Já se je bojím jest, kvůli prdce, ale snad by jí to nevadilo.
Jdu se satanem ven, právě se přikodrcal, sice sebou fláknul na zem a zas spí,a le musím rychle, než se vzbudí prdka. Potřebuju aby mně odsála z vemenisek, bo Bellka nepodojí, zachraňuje srnčátko a mně už ty dojnice tak bolej :sweat_smile:
Jejda, tak ona už je vzhůru a volá...........letíííííííííííím
6. čer 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jé tak kytička by byla, teda ty se máš máš dárečky na etapy :slight_smile: Takže vy slavíte dnes i tchánovy 60? Tak to bude megaoslava.
Jsem sama manža je v Itálii pracovně ale večer dojede a malý u babičky, na zahradě je mu líp než v paneláku tak se vyřádí venku se psem. Jinak jsem musela do obchodu pač mi došel prášek na praní a při té příležitosti jsem se jaksi neudržela a to je hned plný koš :sweat_smile: . Stavila jsem se v myčce a vysát auto, taková sobotní klasika - práce.
6. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jé a nebyla by myčka i na domácnost? To by bylo fajn, já teda dneska nic nedělám, ale vysát musím, bo by sme se tu ukýchali :slight_smile: Májenko já jsem vrozená skromnost :grinning: Kde je zbytek kobylek? To všechno spinušká? :angry: A nebo uklízí, holt je sobotěnka :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
hezké ránko beruškýýý
Karolko vše nejlepší k narozeninám hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,pohody a brzo mimíska v bříšku :wink:
Belinko ty budeš náhradní maminka srnečkovi? :slight_smile: to je hezkýýý
Zdravím i zbyteček rodinky,Andrejku,Lenulku,Regí,Katy,Lůcu,Markytánku,Manetku,Monču a vůbec všechny :dizzy_face:
6. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Janinko děkuji a fakt, už jdu něco dělat :slight_smile: Jak se cítíš beruško, držím palečky ať to vyjde na poprvé :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, tak ve volných chvílích projíždím recepty, páč hledám něco mňamkového, ale hodně hodně jednoduchého. A tady jsem koukala, že frčí taky listové, tož dávám do placa..
http://www.mamincinyrecepty.cz/slane-listove/pekelne-virgino-v-kabatku
http://www.mamincinyrecepty.cz/slane-listove/zavin-1
Tož jsem ráno studovala, jak to bude zítra v noci, a Belíšku, asi Ti hubinka od smíchu upadne, bo to fakt vidím na nočku, jak vyšitou.
6. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Bellí, co je tomu žížátku lesnímu?? A jak mu pomáháš? A jak je velký? :slight_smile:
Máji, huž jsi podojila??
6. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Tak už odešli i se srnčátkem, jejda, nikdy jsem tak malé nehladila:slight_smile: Ale jsem z toho nervózní, paní se mě ptala, jestli jim 1,5 l mléka vydrží tak na 4 dny, tak říkám, že se musí krmit co 2 - 3 hodiny, no uvidíme. Asi tam ještě zajdu, nebude to ale blbě vypadat? Bellinka si myslela, že je to její miminko, ta za ním utíkala, bylo to dojemné, ona štěňátka neměla. Andrejkooo:grinning::grinning::grinning:
6. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Andrejko, nakrmila jsem ho z flašky kozím mlíčkem, máme ji pro kůzlata a jehňata, když nechtějí pít:slight_smile: Chtěla jsem, až trochu zesílí, že ho dáme k Elišce, ona by mu jistě dala napít, dává i kůzlatům od Mařenky. Prý ho přinesou, až zesílí. Janni.ko ahoj:slight_smile: Karolko, Tvůj komentář nemá chybu:wink:
6. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj Jani, tak už zahnízďuješ? Tak pořádně! Dvě čárky volají :grinning:
Karolajnko, jen se hezky tím dnem proflákej, hať pořádně víš, že je to Tvůj den.
Monči, Ty jsi aktivita sama, nakoupeno, vysáto, umyto, šunkonapěníno, najedeno :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Karolko, vše nejlepší k dnešním narozeninám,zdraví,štěstí,lásku,pohodu a mimiško :slight_smile:

Všechny ostatní zdravím,jinak zle mě bylo až to pěkné nebylo a pro změnu mě od rána bolí děsně hlava :angry:

Jejda,Majda zachrňovala kolouška :sweat_smile: ,Monči to je fajn že je Ti fajn :wink: ,Janni pěkně odpočívej,Andrejko ať Ti to utíká,Máji pěkně vyvenči
6. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Valíme do Globusu,tak páček :wink:
6. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Katy ahoj, tak honem něco na tu hlavici jednu bolavou. Já si mažu tu tymiánovou mast už jsem si namazala i krk a světe div se, je mi líp. Nebo že bych se tak rozohnila u toho tvorečka lesního???
6. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Belinko to bylo přímo pro tebe, pokusila, jsem se vyjádřit, co k tobě cítím :wink: Čemu se budete s Andrejkou smát, já chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Bellí, a fotíš? Tož foť. Páč kozenku vidět, jak bude kojit kolouška, to je na zavolání televize do Žížátkova!!
Katy val, a notes na útratu sebou. :slight_smile:
autor
Karolajnko, tož jen se přidej k Beluši, ona se mi smála, jak jsem vyřízená z teho, že budu mít zítra noční! :grinning: :grinning: Páč já na to nejsu zvyklá, jak vy :confounded: .
6. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Pozdravuj Kačere u Globusu bratrááááááááá, ale on je v Třebíči vlastně :grinning:
Andrejs, juknu na ty Tvoje recepisníky.
Bellíšku, proč by to mělo blbě vypadat, jdeš se zeptat, jak se mu daří, srnčátku malému :slight_smile: a hezky dohlídni na to krmení.
Já už podojíno mám.
Dítko usnulo, vyvenčila jsem, vysála celej bytečeka už je tu lépe. ještě poplatím nějaký složenky a budu vařiti. masiko naklepáno a jdu najít ten receptík. Bude dneska s rýží, tu moc nemusím, ale zmáknu ji. Kačer by si pošmáknul, rejžovice.
6. čer 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, jsi hodňoučká dupka:slight_smile: Andrejka se asi moc smát nebude, ale Ty vlastně můžeš taky, bo to znáš. Andrejka si zítra vyzkouší takovou noční službičkůůů:grinning: A mě při té představě jde sama ta hubice od ucha k uchu:grinning:
6. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Andrejko taky jsi to postřehla jak někteří zdatní jedinci přesně ví, kolik utratí za jídelko. To já ne :angry: Asi bych se měla nad sebou zamyslet :wink: Ale přestala jsem kouřit, tak to mužu prožrat :grinning: Kobylky já mám takovou radost, že jsem miláškovi ušetřila na to kolo, jen jsem zvědavá, kdy na něm poprvé vyrazí :wink:
6. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Andrejko, to jako budete počítat ty hlasy bo co tam budeš dělat? Myslela jsem si, že výsledky budou jasný už dneska večer, bo ne? Tak ta moje příbuzná od voleb mi taky píše po icq, to je neco. A už tam odvolilo 78 občanů z 84 :grinning: Vzorná to ves. Asi taky vyrazím, bo budu zahanbená.
Hýýýr ist dnešní oběd:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14282
6. čer 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko to budeš počítat lístečky v noci, nebo co budeš dělat? To ti fakt holka nezávidím, bo v noci se má spát a to ještě v pondělí jdeš k doktorovi, tak to se moc nevyspíš :unamused:
6. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Karolajnko a co tvoje kolo, bylo to teda ono bo jsi dostala nějaký zlato, stříbro, drahé šuterstvo? :confused:
6. čer 2009 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Karolkooo, to jsem se Tě chtěla zeptat i Regi, jak to vypadá s tím kouřením, jestli jste zase nezačaly. To jsi moc šikovná, beruškooo:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Májinko, tož to jsi mě uklidnila, že to nebude blbě vypadat, tak já tam jdu! Né, já vím, že bych měla počkat aspoň do....asi tak.....no nevím, ale večer jdu jistě na návštěvu:wink:
6. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Májenko receptík vypadá super, možná to zítra udělám :slight_smile: Už teď se mi sbíhají sliny :slight_smile: Jinak milášek znova odfrčel a ještě nepřijel, tak ti nevím, ale už jsem napnutá jak šprnda na baculce :grinning: Beli nekouřím, já už nehulím od listopadu, takže si myslím, že mám vyhráno :slight_smile: Milášek přijel, hurá hurá :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Vy mi dáváte. Samozřejmě já o průběhu neinformuju. V některých zemích EU se volí i v neděli , tož proto je předpis, že se vracíš do volební místnosti v neděli večer a v 22.00. otevíráš schránku.
Jdu mrknout na ten recepis z mimáče.
6. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Karolkooo, co je tooo???
6. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Máji, to vypadá hodně dobře a relativně jednoduše. A hlavně, není to smažené, to vítám. Taky jsem viděla, že huž jsi to prubla dřív a komentovala :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.