• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji oběd vypadá velice dobře.
Andrejko i ten závin je rychlovka to vyzkouším.
Belli no jen běž zkontrolovat mláďátko, odpoledne, můžeš určitě už vyrazit.
Karolkoo jak to vypadá? S tím kouřením jsi udělala dobře, jsi šikulka :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Bellí, no šprnda na baculce, to je přecivá jasňačka, to je moje guma od gatí :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Andrejs, Ty jsi dupa, to svět neviděl, prý moje guma z gatí:grinning: Moni, to víš, že půjdu a když mě nepustí, přelezu plot, však ho mají nízký:grinning:
6. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Ovečky to je dneska napínavé, miláček dovezl dorty, ty jsem vyfotila, nabíjím foťák a v pondělí budou v albíčku a zase odfrčel pro poslední dárek :slight_smile: Alespoň to dneska utíká :slight_smile: Koťátka já jsem tak ráda, že vás mám, i když takhle virtuálně, ale je s vámi sranda a i ty bolístky rychleji přebolí :slight_smile: A to těšení na nové miminka je k nezaplacení :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Bellí, ale foťák sebou :dizzy_face: .
Přišla na mě děsná únava, tož bych se tak rozhýbala, i ten auťák bych šla vysát,jak Monča. Nemohla bych dělat vrátnýho či tak něco.
6. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Karolkooo, tož Ty to máš dneska na etapy, to je paráda, aspoň Tě milášek udržuje pořád v takovém krásném napětí:slight_smile: No a vlastně nás taky:wink:
6. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
To víš, že si ho chci vyfotit. V tom fofru jsem si na to ani nevzpoměla, ale napravím to:wink:
6. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Kam zmizela Mája, že ona šla volit? Máji, jak to probíhá na tom mimáči? Já si ho otevřela, jak jsem čučela na ten recepis, a teď koukám, jak tam nějak ty aukce probíhají, či co? Jak se to dělá?
Karolajnko, to jsem zvědavá, co originálního milášek připraví! Bo si to od něho zasloužíš!!!!
6. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Jééžiš kvůli EU že někde se otevře ta urnice až večéééééééééééér, tož já chcu vědít hnedka jak to dopadlo. Já to vím, jak to dopadne. tady zas vyhrajou komouši, bo to je tady vždycky... :angry:
Už peču to masejko, vypadá to báječně, muž mi vstává, pes se přihnal, no ještě aby to dítě zakvílelo a je to.
6. čer 2009 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz
Mája ještě nedošla k urně, má to stráááášně daleko.
Tam je bu´dto mimibazar, tam se nakupuje a vkládá bez aukcí, tož si zadáš třebas boty velikost 40 a už se Ti nahoněj boty v této velikosti a vybíráš a pak je tam ta aukce, musíš být tedy na obojí zaregistrovaná a tam si přihazuješ kačky. Otevřeš si ten výrobek a vidíš, kolik můžeš přihodit, obvykle to je cca 5-20Kč, můžeš ale cenu přepsat a přihodit i více. No a sleduješ jestli vyhraješ, bo je tam samo více zájemců většinou.
6. čer 2009 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, teď si to konečně můžeš upéct v té troubě a porovnat rozdíl, když jsi to pekla v té pánvi, viď:slight_smile: Tak ať se dílo podařííí:slight_smile: Tak, tak, Andrejka má naprostou pravdu, Karolko, zasloužíš si to hrozně moc a né jen proto, že máš narozeninky:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Tož mi i doma máme dva různé názory volební :frowning2: . Sejří mi to, ale co nadělám. Ale do rudejch to zasejc nejni, to néé!!
6. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Holky, manža mi psal, že si neudělal ráno ani čajík. Je toto možné??? Já si totiž vzala konvici rychlovarku sebou. Tak nevím, jestli zapomněl, že se vaří voda i na sporáku, či byl tak lenivý?? :sweat_smile: . Jsou fakt jak malí :rolling_eyes:
6. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Andrejko a dostaneš aspoň něco k jídlu, nebo musíš s sebou donést svačinu z domu? Není to ale tak hrozné ještě chvilkuuu a budeš na oslavě.
Máji ten mimibazar vypadá zajímavě jdu tam nakouknout.
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Jéééžiš, komisařka a napíše mI!!! ALe vI víte, že???
Máji, a co když někdo šponuje cenu a pak cukne?? To má následky??
6. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
jé tak ty vlečeš z domu i konvici :astonished: , tak to byla zbytečná otázka s tím jídlem, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Už se mi budí hladový mužík, tož ho jdu nakrmit, broučka:wink: A všem přeju dobrou chuťku k obídkuuu:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Má t následky, zbaví ho členství a podvodníky prověřuje FBI, to ne, ale jsou tam i soudy...
6. čer 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
MOnči, kdepáák. Ale dostali jsme stravenky, to jo. Taky jeden sáček turka, ale nic kde uvařit a do čeho nalít. Spíš se mi líbí, že jsme se museli hlásit na štáb, a telefon se jaksi předpokládá vlastní. Taky, když se svoláváme, tak z vlastního. Nikdo se k tomu neměl, tak jsem vše obvolala ze svého. Já na to peču. Huž se těším, až padne, bo frčíme přát tomu bráchovi. Sice nás nasr. švagryně, se ptala, co dovezeme k jídlu. No, já jsem na to zvyklá, ale tentokrát to řekla i našim, a táta je strašně nasratej, cpe do nich horem dolem.. Snad se ovládne. No comment, přecivá to ale nezkazíme bráchovi, ten by se rozdal.
6. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Andrej u nás jídlo mají, ale mi jsme dědina, nevím jak u vás :grinning: Vím, že mě vždycky známá lákala na guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak milášek je ulítáný, zařizuje něco v práci, tchánovi vozí nesmysly na oslavu a ještě já. To zas bude celý splavený :frowning2: A příští týden nanovo, to slyví tu 40cítku :slight_smile: Asi jsem to měla udělat někde v hospě, bo nakoupit, naložit masenko, urožnit, opít návštěvy to jsou vždycky galeje :sunglasses:
6. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tož dobrou chuť do Žížátkova!!!
Máji, tak to já se s tím naučím, bo ty hadříky, co Ty jsi měla v albíku, třeba ten červenej kabátek, to je eňuněnu!!
6. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
páni tady se probírají volby? :confused: my hodily vol.lístky rovnou do koše,je to jeden bordel at volíme ty nebo ty :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Karolko si šikulka žes vydržela nekouřit a věřím,že už ani nezačneš :wink: já nikdy nekouřila a sem za to ráda :slight_smile:
tak fotáček sebou a pak honem fotečky do alba at z té oslavy taky něco máme-aspon poslintaný trika z těch dobrot :grinning:
Doufám,že se mimísci zabydlují,sem na ně hodná a moc toho nedělám :grinning: mužík tady zrovna šmejdí z vysavačem :grinning: krásnej pohled :grinning:
Dobrou chut k obědu kdo zrovna papká
6. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
6. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Jejdanánky a tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20904076&tab=0 , to jsi mi zase něco ukázala!
6. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Jo jo Andrejko, příbuzné si nevybereš :unamused: Tchán sice 60 sátku neslaví, ale mi všichni olem toho lítáme a sháníme a zařizujeme a on jakoby se teď probral a zjistil, že má nějaké narozeniny a vymýšlí koho by pozval :unamused: Ale co, já mu přeji hlavně zdraví, poňuchlám se tam se synovcem, milášek si dá čepované pivo, pojí koleno , trochu se mi připije, já taky, bo jdeme pěšky a řeknem si, jak je to pěkné, že jsme se takhle sešli :wink:
6. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Janinko, ten pohled na mužíčka s vysavačem ti závidím, ale jen ať se snaží kluci jedni pihovatí :grinning: Andrejko věcičky jsou krásné, hned by si je člověk koupil :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Andrejko vy jedete na návštěvu k ní, tak by snad mohla mít nachystáno... víš co vyrdni se na ňu, hlavní je brácha, tak si nenechej zkazit náladu. šetečky jsou nádherné :slight_smile:
Janiko to je dobře, že odpočíváš, počkej manža bude vysávat ještě 9měsíců :slight_smile:
Karolko můj manža měl 40 v restauračce, jen blýzká rodina 12lidí až od 16.00 a užili jsme si to. Každý si objednal co chtěl. popoli pojedli pokecali a v 20.00 skončili.
6. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
BlÝzká :astonished: a já myslela že to je výjmenované slovo, a ono nééé, jsem to ale pakoš.
6. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Huž jsem tadýýý, jsem celou cestu sledovala satana na okýnku a on mě, mám dozor až k volební budově :grinning:
Jo a představte si to, že ta pani sociálka nás tahá za nos, bo už Věruška říkala, že ju tam neviděla a já teda koukala jak vyvoraná myš a taky tam neseděla, tož to ona je na chatičce a dělá machry :grinning:
Jinak Andrejko, mimáč je super, já tam nakoupila opravdu všeckoooooooooo. Pěkný ty šatečky, co? :wink:
To máš dobrou švagryni, nic nenachystá jo? A to jí jako není blbý? :grinning: Máme to ale příbuzenstvo co? Jsou to Mařeny :grinning: :grinning: :grinning: střelený.
Jo u těch voleb jsem byla sama a hnala jsem se k pani s kompjůtrem :grinning: a ona co prej chci, že asi voliti, tak to že musím ke stolíku :grinning: , vím ne? Ale přehldídla jsem ten dloooouhej stůl :grinning:
Tak manža už jde taky volit, jede na domluvu o cestě do Práglu do jedný restauračky a po cestě skočí do volebky, muším to zkontrolovat z okna, ačkoliv už tam vejří satanáš, tak teda nemusím. bo jo, já si teho voliča vyfotim :grinning:
6. čer 2009 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
Tak huž má odvoleno :grinning: , dokumentace provedena na památku :grinning: Volební lístky rozškubal a teďka nepoznám, jestli nevzal nějakej nesprávnej :grinning: Ale zdá se, že ne.
Se doma Andrejko rozcházíte jo? To vícero lidí no. My naštěstí ne, ale tak co, aspoň vždycky jeden vyhraje :grinning: , za předpokladu, že se tedy rozcházíte u dvou nejsilnějších stran :grinning:, což se předpokládá, bo strana erotické iniciativy tam letos neni, jsem koukala :grinning:
6. čer 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.