• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsem volila v pravé poledne, proto tam nikdo nebyl, všechny zdopovědné ženy vaří a starají se o rodinu, to já ne :grinning: Ale náhodou masiko je dopečený a už se čeká jen na muže, až dojde z tej hospody a pak dám vařit rejžici. Už mám chutě docela.
6. čer 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Pavlíkův sen: šli jsme na IVF a doktorka říká: když už jste tu, tak to uděláme hned. Vy mi doneste vzorek moči a dala mu něco do ruky, tož pak si všimnul, že mu dala cedítko:grinning: Šel zpátky a říká, chcete vzorek moči nebo sperma? Ale dala jste mi cedítko, tak nevím:grinning: A doktorka se smála, řekla, že chce moč. A Pavlík: stačí troška nebo kolik? Dala mu nádobu a řekla: čůrejte, dokud můžete:grinning:
6. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Téda holky, teď tu byl manža, byli jsme volit o dvéře dál, a on vám vešel a já jak puberťačka jen vypískla, jéé, Tobě to sluší!! Já čuměla , jak vyvoraná myš, košile modrá, šedé manšestrové sáčko, voholenej, vočíhanej, voňavej, společenské botky, Jéé já na něj byla tak hrdá!! Normálně ho vidím jen v ňákej džínách, trígu, botaskách. No , ouplně jsem mu vodpustila, že kope za jiný družstvo :grinning: :grinning:
JJ, příbuzné si nevybíráš. Já tu nechcu házet špínu, ale fakt je situace taková, jak popisuju.
6. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Já to asi projedu, volila jsem menší stranu, možná ani nebude mít 5%. Ale to je právě to, co mě mrzí, že ty dva óbr póly jsou všude, já bych je hnala oba dva.
6. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Bellí, no to je hustý, taky má chudák obavy, aby dostál svému "úkolu". Cedník? Že by se bál, že to všechno proteče?
Tak já abych se rozkrájela, všude u voleb mě žádaj! Tož příští volby budu cestovat na přání :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Andrejkooo, to je hezoučkééé, jak jsi o Honzíkovi teď psala:slight_smile: Kašli na švagrovou, jste tam kvůli bráchovi, tak si to jistě náležitě užijeteee:wink:
6. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Škoda, že nemůžete vidět ten jeho výraz, když mi to říkal, jsem se žehtala jak kobylkaaa:grinning: Já koukala i na zprávy, kde byly záběry z Práglu z volebky, jestli tam nebudeš:wink:
6. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Poberta :grinning:
Tak proč to volíš, když víš, že to nemá cééénu? To já taky jednou chtěla udělat, ale je to zbytečně vyhozenej hlas, bo ty dvě prostě vyhrajou, tak jen přihodit tam či tam :grinning:
Mimísa je vzhůru, mám ji u sebe, chce taky vidět na Kobylinec.
Luboš už v restauračce, je na icq, tož to je mánie...jsem zvědavá kdy toho hlavního města vyrazej. Pojedu s Anýsem k mamce a pak ona k nám a bude tady nocovat. Chce koukat na nějakou vtákovinu, tak bude mít Anýse a pak mi ju donese na kojení za Luboše :grinning: , jsem to vyčůraná, co?
6. čer 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Pavlík má divoký sny, co? :grinning: Čůrejte, dokud budete moc :grinning: Snad byl ten cedník hooodně velikej a s hooodně dírama :grinning:
6. čer 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Eště ta mě aj sprdne, Honzí říkal to samý! Tož já ale nechcú, ani vejce, ani arogantní. No jo, tak uvidíme!
Bellí, já mluvila hezky, bo von byl hezkeééj:slight_smile:))))
6. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Bellí, tady telka nebyla, by musela do patra, a to by musela zabrat aj ty chudáky důchodce, co se o berličkách drápali hore. Dneska už jsem se uklidnila, ale včera jsem baly fakt nasratá. Kdo tohle vymyslel. Paní s kočárkama taky odkázaná na kolemjdoucí.
6. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Májo no jo ty seš vyčůůůraná :slight_smile: ale babička si ráda přivstane k vnučce :slight_smile:
Belli chuďátko Pavlík ten se asi nesmál. Taková divočina.
Andrejko to muselo být hezké překvapení, to za to bude určitě nějaká romantika dneska. Tak ať ti zbytek hodinky rychle uteče
Tak a já se mizím vyvenčit pá
6. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak to je fakt hnus s těma schodama. Ale já to myslela tak, že z toho, jak jsi to napsala je strašně moc cítit, jak ho miluješ:slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Moni, ve snu né, ale doopravdy se smál, protože měl plný močový měchýř, když se vzbudinkal:grinning:
6. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Monči, jen běž venčit Tečku :slight_smile: . Na vzdoušek. To se ale máš, páč v Práglu je to na deštník..
Belíšku, dyk já vím, jak jsi to myslela :wink:
6. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Andrejko to je hezký,úplně vím o čem mluvíš :slight_smile: můj mužík je pořád jen v monterkách a když někam jdeme oholí se navoní hezky obleče a ouplně po něm slintám jak mu to sluší :grinning:
Belinko,chudák Pavlík jde vidět jak moc na to myslí že se mu o tom i zdá :slight_smile: ale ted se to povede :wink: :wink:
Moni taky bych se šla vyvenčit a vážně nad tím uvažuju,ale muž zaplul k formulím a venku je spíš jak na podzim-studený vítr i vzduch :rolling_eyes: a to bylo včera tak krásně
Máji dobře sis to vymyslela jen co je pravda :wink:
6. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Nepřivstane Mončo, to jen po dobu vysílání ji bude okukovat.Pak už je moja.Mám nové foto, satan byl připuštěn.
6. čer 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky moc se omlouvámale dočítat nestíhám kdyby jste mi prosím ve zkratce některá písla jestli něco nového?Danuška o něco vyšší hcg,Věruška smazané fotečky,to je mi líto :frowning2: Leňulka 15 folíků,Janinka hýčká 2 embroušky :wink:
Mě volala včera ta miminková kamarádka,že by potřebovala hlídat malýho :wink: To byla nádhera.Měla jsem ho skoro 3 hoďky a byl úžasnej :wink: dávala jsem mu i napapat a přebalovala.J měla Terku o dost větší takže takhle malý mímo jsem ještě nikdy nedržela.Ovšem zvládli jsme to a prý to bude časté :slight_smile: se těším.No a večír měl kamarád narozky tak jsme přitáhli až ráno a já se jela vzdělávat :wink: kamarádka česala 2 svatby tak jsem jí byla koukat do ruky :wink: příjemná práce :grinning:
6. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ze zavinky vykoukla pěst,tož jasnej příkaz ke krmení.
Manža se jde stříhat a holit teďka. Ale kvůli Práglu, asi bude mí zaracha.
6. čer 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz
Peti zdáár, zases chlandila?
Jak že je to miminko veliký? A číms ho krmila?A jo, to je to bradavkový....takže umělá strava...hmmmmmm
6. čer 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
Já pila ofatrně :grinning:
Miminko má 2580g a krmila jsem nutrilonem :wink: jsem se nad ním rozplývala,že jsem nebyla ani schopná se jít vyčůrat :grinning:
6. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Máji co se děje,žes taťku oblékla do bílého??Jde někam dělat kucaře??? :confused:
6. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jo jo KAROLKO vše nej nej nej a ať se Ti splní všechna přání :wink:
6. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Máji!!!!!!!!! To je foto jak z national geografic, já si to dala do noťase jako pozadí, neva? Pronajmeš? :grinning:
Petjunko, moc Tě zdravím, bo já už Ti reportáž neudělám, holky jdu pomalu připravovat konec... Jen písni, volala sis do Caru?
Ozvu se buď ještě z domova, nebo asi až po oslavě. Hezké odpoledne všem! :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jojo, já jsem z National geografic, pronajmu, litr za den :grinning:
Hezkou oslavu přejeme z Kobylince.
Já si jdu nandat oběd, bo chcípnu, dítě nakojeno, zase spí. my máme 2660g, tak to je téměř stejnej prcek, to je strach na to sáhnout co?
6. čer 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko nevolala nechám to tak jak to je a kdyžtak to zkusím další měsíc,o nic nejde :slight_smile: Přeju Ti krásno oslavičku papa
6. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Já nevim Máji,neměla jsem strach na něj sáhnout spíš ten pocit,že to není moje a aby se nezačal dávit u papání nebo aby se něco nečekaného nesemlelo.Ale pohoda :wink: Přeju dobrou chuť :wink:
6. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Janni.ko, jen nikam nechoď, venku je zima, tak ať se nenachladíš. Moni, Ty jsi, doufám, teple oblečená. Peťko, ahoj beruškooo:slight_smile: Andrejko, za chvíli končíš a vzhůru na oslavičkuuu:slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak to já se bojím, já ji nosím pořád v zavince a dusí se mi u jídla pravidelně, to mám vždycky nahnáno, hrozně totiž hltá a asi jak mám moc toho mlíka ze začátku, tak to nestíhá polknout. A pak blindí, po jídle, Luboš ji dneska dal na záda ležet, že a=t si srovná oáteř, já ji dávám na bok no a samozřejmě, že se začala dusit, to pak člověk musí pořád vejřit, jestli se něco neděje. jsou to drobci no...
Už zhltnuto, akorát v tom byla ta cibule, taknevím, jestli zas nebudeme mít prdíky... :unamused: , ale jinak masiko šťavnatý, fakt dobrůtka.
Se nám tu usadil nějakej debilní pták, né že bych neměla ráda ptactvo,a le tenhle v tahu zpívá bo jak to nazvat a to je jak když skřípe neustále kolo třebas. Skříp, skříp, hodně vysokej zvuk a pořád dokola, už mi z teho hrabe, asi urobím odstřel...
6. čer 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, jak Ti je? Čím se léčíš? Mně nic moc, záda bolej, kosti celkově, žádná sláva to nejni.
6. čer 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.