• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak a máš tisící příspěvek :slight_smile: Já z práce dostala, ale nedostala jsem to ze sociálky a lístek na peníze jsem nesla do práce, tak ti nevím, po 14 dnech to vyplácí sociálka, já v tom mám guláš. Budu se muset poptat v práci. :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Andrejko tak to bych opravdu nečekala.Hádála jsem ti míň jak 30.Jsi jak holčička ze základky.A to myslím vážně.
Já jsem taky ještě nedostala nemocenskou od sociálky.A to už jsem doma měsíc a půl a pořád nic.Tak tam zítra chci jít pokud mi to dovolí zubař.Zítra jdu na kontrolu tak nevím co mi bude dělat :frowning2: .
21. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Jééé. to jsem si vůbec nevšimla, no jó 1ooo!!! :slight_smile:
Karolko, ale sociálka to sice vyplácí, ale mzdová by Ti snad mohla říct, kdy to poslali, ne? Myslím poslali tu neschopenku sociálce.. Nebo jak to zkrátka chodí..

Katy, jen papej, jsi totiž TĚHOTNÁááááááá :grinning: :sweat_smile:
21. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
REgí, my máme mladý dětský ksichtíky v genech. Moje prababička v téměř devadesáti letech byla v obličeji, jak panenka :slight_smile: . Holky, tak si tam cinkněte na tu sociálku..
21. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak a teď jsi mě dostala Andrejko, jednak jsem i tipovala taky kolem 30,no ale to budeš krasavice až do truhle,se někdo má když to má v genech,já na sebe musím patlat co se dá a to co pomáhá tak stojí pěkný love :angry:
21. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Zubař fuj, to nemám rád. :frowning2: Ale taky tam budu muset :wink:
21. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Jejda, chvilku tady človíček nejni a už má co číst:slight_smile: Andrejko, my máme ten obojek na velikého psa, veterinářka nám ho vždycky objedná. A je pravda, že ho nesundáváme, protože Bellik je venku. Ještě dopeču Pavlíkovi buchtu a mám pro dnešek hotovo:slight_smile: Jdu vás dočíst, pisálky.
21. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
To se někdo má že bude stále mlád :wink: .
No Karolko já se bojí jak čert zubaře.Vždycky má sevřenou prdýlku že bych přeštípla 5 drát :grinning: .Tak kdybych se zítra po 11 hodině neozvala tak jsem K.O..
21. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Belíšku, co zas dobrého pečeš, já jsem lenora lenivá, nic se mi nechce a stejně musím shodit, tak žádné papání :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Karolko, peču buchtu s pudingem a zakysanou smetanou a posypanou margotkou. Pavlík ji má šíleně rád, tak ať má radost, bobek. Je to celkem rychlé.
21. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Beli to musí být dobrůtka :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Uf to jsem se lekla kde jste.
Jsem si po merendě lehla, pak šla nakoupit, teď na anglinu a přijdu sem a tady se rozjíždí další stránky. Ale krásně jste to tu začaly, saá pozitiva, tak to má být.
Ptaly jste se co jsem dostala-tak od zajíce vysněný kuchyňský robot a krásné růže. V práci po malých dárečkách svíčky,dobrůtky,kytičky v květináči atd. Mám už 4 kytice růží, takže to mám doma jak v růžové zahradě :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Věruško, požděně všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a šťastné miminko, všechno ostatní jsou banality. :slight_smile: Krásnou dobrou noc a sladké sny berušky :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Karolko hezkou dobrou noc kočko.
Věruško tak to byly krásné narozeniny.
21. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj berušky moje všechny strašně moc pozdravuji hlavně Andrejku zakladatelku našich nových stránek prostě naší maminu potom Belušku Karolku Marky Regí Májinku Katy jestli jsem na někoho zapoměla moc moc se omlouvám :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Veruško ahoj zapoměla jsem tě pozdravit omlouvám se
21. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Věruško vše nej tým krásným narozeninám hodně štestí a zdravý pro tebe a tvoje miminko :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Karolko krásné sny a dobrou noc :wink:
21. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky Lůco.Co manžel?Už spolu mluvíte?
21. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jo už je ok před chvilkou dorazil donesl kytici růží a vše je ok :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
No to je krásný.Tak že bude večer usmiřování jo?Jsem ráda že je to O.K.
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Karolko, dobrou noc a hezké sníky:slight_smile: Luci, tak už je líp, beruško? Ptala ses, co zítra vaříme, tak já se teď rozhodla, že udělám karboše:wink:
21. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Karbenátky dobrý nápad jdu vytáhnout mleté maso z mražáku ktomu bramborová kaše a okurkový salát už mám chute. :wink:
Jo večer bude usmiřování manža šel do vany já půjdu potom do sprchy :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luci, tak to vidíš, jak moc Tě myljuje:slight_smile: Věruško, tak to jsi měla opravdu krásné narozeninky:slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak to se zas bude otřásat česká republika co??? :grinning: .
Já asi zítra udělám bramboráky ale uvidíme jestli na to bude nálada po zubaři :frowning2: .
Jinak já už jsem zas doma sama.Kája dorazil v půl osmé a za půl hodinky zas šel na pivečko.
21. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Budeme potichu abychom nerušily českou republiku :grinning:
Bramboráčky bych si taky dala mnam mnam :wink: Regí takže sama aji chlapy mají své dny a musí se jít vyvenčit akorát nechápou že se potřebujem taky venčit :frowning2:
21. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jé Regi, taky jsem myslela na bramboráky, ale karboše vyhrály a bramboráky udělám ve čtvrtek nebo v pátek:wink:
21. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Luci, jenom rušte, co Ty víš, k čemu to může být dobré:wink:
21. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Berušky asi koukají na ordinaci, že tady nejsou:slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
rušit budem ale k ničemu to nebude manža má líné sperma nebo žádné je po operaci rakoviny prostaty a po ozářkách ale budu myslet pozitivně a možná uvidíme :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.