• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ty jsi jak můj bráška.Ten je to samé.Každý den mamce připomíná za jak dlouho budou vánoce :grinning: a mamka je na mrtvici.
Já obdivuju lidi co si dělaj daně.Já na to byla vždycky antitalent.Co se týče kanceláří tak to jde kolem mě.
24. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Regí, mě strašně baví počítání, tak se realizuji alespoň daněma. :grinning: Katy jsem štírek jako vyšitý, to jsem nevěděla, že nás je tady povícero. :wink:
24. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Terko,povícero? Mě to přijde že skoro všechny, a když né tak jejich polovička,takhle rychle si vzpomenu na Lůcu,vím že Luboš od Máji,....hmm a mám vokno.....a kdepak ta Májinka je?

Regíí naprosto chápu,já bych daně nedala,ty věci se furt mění,prase aby se v tom vyznalo,je to šílený
24. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
No tak to je jiná Terko.Každého baví něco jiného.Ale obdivuju tě.Smekám klobouk.
Katy přesně tak.Pořád se to mění a já jsem pak jak Alenka v říši divů :grinning: .
Mája je asi někde na návštěvě a nebo už má zedníky a sleduje je jestli to dělaj dobře :grinning: .
24. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Katy, to máš přehled, já jsem ráda, že se chytnu, kde která na co jde a to jen díky Andrejce, když vždycky napíše tabulku.Jinak změny jsou šílený, na školení nám vždycky řeknou co bude a ve výsledku to vláda neschválí a je všechno zase úplně jinak, co bříško ještě bolí nebo už je klid. :wink:
24. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Regí, smekat nemusíš, když to už děláš nějakou dobu naučís se to a pak už je to hračka. :wink:
24. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Přesně tak,samé změny, se to naučíš a ono Ti to je na prd :angry: ale zase když to někoho baví tak je to velká výhra dělat práci co Tě baví.Aspoň ale lidi ví co děláš,já to nikomu neumím vysvětlit-ono to totiž ani moc nejde.
Jinak bříško už dobrý,jen občas pobolívá,ale jinak ok :slight_smile:
A co ty Terko jak je Tobě?
24. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak to jsem Katy ráda, já mám břicho mírně nafouklé jako balónek a stejně jako tobě mi někdy pobolívá,uvidím co a jak. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
24. dub 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Nemám nějakej odpuzující účinek? :grinning: :rolling_eyes: Vždycky když napíšu, tak všichni zdrhnou, ve dne, v noci....
24. dub 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
zdarec Máji, tak prvně k těm koupelnám,bud ráda že jsi nejela,třeba Siko si řeklo serem na veletrh,mají jen stánek s mapou kde všude jsou a katalogy,no Ravak a tak tam byli.Letí teď taková kombinace hnědé,béžové...přírodní k tomu ty kachle 20x40 nebo co a jsou takový rýhovaný,no cena je taky goood,a hlavně si myslí že lidi mají koupelny jak v paneláku obývák nebo co :confused: no takže nelituj,každej rok ty veletrhy upadají a byl tam šílený vzduch.

Jinak ORL je největší hnus na světě,to raději zubaře půl dne,já trpěla jak pes na záněty ucha a mám hodněkrát píchaný uši,tak nemám poslouchat hudbu ve sluchátkách a tak,bo bych mohla ohluchnout brzo :angry:
24. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Máji ještě jsem se chtěla zeptat ohledně porodu,neuvažovala si o dule?
24. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Katy, my dělali koupelnu loni, máme od RAVAKU - koncepci Avocado. :wink:
24. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Terko,to je ty umyvadla a vana do slzy,že? Mě to avocado něco říká,myslím že jsme taky uvažovali a pak vyhrála vana Teiko
24. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Katy, přesně tak, my bydlíme v bytě, tak nemáme koupelnu moc velko a tento tip mi vyhovoval. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
No to je do pidi koupelen super,ještě že na přišli že né všici mají mega koupelny.Mě tak trochu připomíná když se koukám na spectrumu jak v ameru nebo VB vybírají ty baráky tak chtějí hlavní ložnici velkou a koupelny a je jim šumák že děcka si nemaj kde hrát nebo obývák je divnej a ty love-se nedivím že je krize....bych je poslala do paneláku do bytu za 2 mega jaká je mega koupelna a hlavní ložnice
24. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Katy, prosím Tě mám dotaz v pondělí jdu na krev a nevím zda mohu být nasnídaná? :frowning2:
24. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Katy, tak to jsem ráda, že jsem nejela. hele myslím si, že Siko si udělalo velkou reklamu těma katalogama, že je to lepší investice, jak do veletrhu. Ono to stojí plno peněz a ta návštěvnost je omezená na lidi z okolí a ty co maj zrovna čas a volno, takhle tam šoupli ty slevový kuponky, můžeš si to nastudovat v klidu doma...
Nojo, frčej přírodní barvičky, my teda nakonec budeme mít taky sérii Bambus, ale se zelenou, aby to bylo jakože živějším, ale nábytek do dřeva, já jsem na to přírodno, myslím jako košáky a tak, kov moc nemusím. Ale tak každej máme jinej vkus, že ano.
Jakou vanu teiko máte? My asi půjdeme do Vágnerplastu do Héry, je totiž velká a neni tvarovaná, aby s emi tam manža vešel:slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,taky myslím že se to asi nevyplatí,oni jsou spíš pro normální lidi,tam byly obklady třeba za 1200kč a tak,to už je maso. Mě se ty košáky taky líbí,jen doma mi to neprošlo,že je vlhko, a plísně a tak v tom dřevě a já jsem háklivká a tak,takže koše nemáme. Jinak vždycky se musí domluvit dva,že? a to někdy bývá kámen úrazu,Tonda je šílený praktik a já zas dám i na tu estetiku takže někdy boj

Jo ty s Lubošem to máš těžší,ta naše je myslím Médea ale je dost tvarovaná,tam by se možná špatně vešel :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ty košáky měly bejt košíky, ale pochopilas. Tady taky plíseň, ale snad to silný odvětrávání udělá své. Teďka je tu vlhko hodně, nefunguje barákovej odsavač.
Já taky bojuju kolikrát s Luboše, co kde bude, ale pak mu to tak vysvětlim, že povolí :grinning:
Např. kachliky jsem měnila už asi 4x, za tu dobu, co to plánujeme a ještě nedržkoval, anvíc jediný co nechtěl, byla zelená a nakonec bude zelená :grinning:
24. dub 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Všem přeji krásný a pohodový víkend. :wink:
24. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tobě taky Terez :slight_smile:
24. dub 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Je s Vámi houbelec, tož jdu juknout na venkovskýho "týčra" :grinning: , bo jsem to neviděla a právě mi ho donesla známá a ještě i nugetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Vágnerplast no jo no jo to je dobrá značička.Máme ji tady kousek viď Regí?
Ahojky zdravím všechny,koupila jsem si ktičky na balkon :grinning: jupí tak po týdnu mam lepší náladěnku.Terka sice donesla 2 koule ale to mi nenasere :sweat_smile:
Jak je tady baby??
24. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
Hlásím, že jsem živá a zdravá,ikdyž vlastně uplně ne.Něco na mne leze. Dala jsem na radu Katy a nic kromě oběda jsem nedělala, lehla si a spala jsem do 15.00 než mne vzbudil milášek. Pak jsem si uvařila káááfffuuu s tím, že si ji vychutnám na balkóně a co myslíte, rozlila jsem si ji? Jo a ještě na nohu. Prostě den blbec.
Sousedy jsem radši odvolala, jak píše Mája, ještě bych je dneska něčím zabila. :slight_smile:
Asi si půjdu zase lehnout.
24. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Kde je Lůca a její závěsy? Fotešku, pleas.
24. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky ahoj jdu vás jenom pozdravit mámdneska sraz ze základky zcházíme se co tři měsíce. :grinning: Zavěsy pošlu až budou kompletní bude to do 14 dní zítra pověsím co mám doma a zbytek za 14 dní. Mějte se fajn za chvílku vyrážím pá pá :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
lůco tak hezkou zábavu a nezapomeň na slušné vychování :grinning: .
24. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
:confused: nikdo nikde?????????????????
24. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Halooooooooooooooooo kde jste kdo????????????
Májo,Bellko,Věrko,Andrejko??????????????????????
24. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.