• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsme si udělali s Pavlíkem krásné odpoledne a hupsli do pelíšku, tož půjdu kolouška očíhnout k večeru:wink: Teď jsme zatopili a vyhříváme ten náš zmrzlíkov:wink:
6. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Loučím se s váma pro dnešek holčiny,mužík okupuje PC ajdu koukat na filmík :slight_smile: Belinko díky za podporu :wink: hezký večer všem a kdo jde na oslavičku nebo tak něco tak se hezky bavte :dizzy_face: Zbytku rodinky přeji dobrou noc a hezký miminkovský sníky :pensive:
6. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Janni.ko, určitě se bubliňátka uhnízďují, věř jim a pěkně odpočívej, ju:slight_smile:
6. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky a Karolce přeji vše nej k narozkám at se ti splní všechna tajná přáníčka.
Nemám ted takoví přehled co se tu děje tak doufám,že je vše v poho a jsou tu jen samé dobré zprávičky.
Já mám ještě týden doma mého drahého tak pořád někde lítáme a pořizujeme a zařizujeme než mi zas frnkne do práce.
Jinak ohledně miminka u mě nic nového jen prázdnotaa těžké srdce.
Tak jsem vás pozdravila a jdu žehlit venku se to nějak honí vypadá no ta bouři tak at to stihnu.
6. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Dobré odpoledne berušky moje.

Karolko vše nej k tvým narozeninám přeji hodně zdravíčka a hlavně at se ti splní tvůj veliký sen a to je miminko :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj jsem zde. Dítě i muž už jsou doma. Á právě začalo pršet.
Janiko nebojej já měla to samé, prostě ze mě padaly kousky toho crinonu hnědé ale nic to není. Trvalo to jen 2-3dny. Tak tě to určitě taky přejde.
Bellí tak jak dopadla kontrola ?
Luci Leontýnko ahojky.
6. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj Moni jak se máš?
6. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Je to dobrý, Luci a jak ty máš volný víkend? Nebude nějaký výlet?
6. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojky, tady se nic nenapísalo :confused:
Jsem byla u mamky, ale celou dobu soused vrtal, mamka říkala, že tam nikdy nikdo nevrtá, je tam totiž strašný ticho pořád a dneska, když Anýs jde na první návštěvu, tak kravál brečla celou dobu, nemohly jsme ji utišit, tak jsme přejeli k nám. Mamka si už dává vínko. Já si dávám čokošku Ritter sport, máme chlebíčky s lososovou pomazánkou, tu já miluju. Satan taky rád, že už jsme tady, předvádí se chudák, chce aby jsme si ho všimly, tak si hrajeme s víčkem do CocaColy. A muž s bráchem už stojej jistě před hlavní bránou a začnou odpočítávat five, four, three, two, one :grinning: , to bude slávy, no asi to bude zážitek no...
6. čer 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zde, koloušek zkontrolován, vypadá líp, dokonce stojí na nožičkách, ale vyhráno nemá. Musí vydržet do pondělka a ani nebudu říkat, co všechno má, je to nechutné, bobinek malý. Nicméně, kdyby ho tam nechali, už by nežil a je víc než jasné, že ho tam maminka nechala. Zítra jdu za ním zase i s mlíčkem. Moni, tak už máš ty svoje chlapy doma. Leontynko, mocinky Tě zdravím. Luci, Tebe taky:slight_smile:
6. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Belli tak to je dobře že kolouška zachránili, nebylo by ale lepší ho dát nějakému odborníkovi, co se tímto zabývá?
Chlapi už mám doma manža mi dovezl parmskou šunku mňam.
Máji tak pěkný večer s mamčou(babičkou)
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jak jsem tam přišla, tak přijela jejich dcera a ona je veterinářka, to jsem nevěděla, tak mu napíchala antibiotika a různé přípravky, co jen mohla. To je moc dobře, protože já bych s ním jela k veterináři. Tak držme tomu malému střapáčkovi paluškyyy:slight_smile: Jó, a je to kluk:slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Teda, tak to si smlsneš na šunčičce:slight_smile: Máji, pěkný večer přeju, beztak koukáte s maminkou na Gotta, viď:slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak to je fajn že je kluk pod dozorem veterinářky.
já jdu taky koukat tak odpojuju a dobrou noc všem :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Berušky jdu koukat na Gotta. Přeji vám krásné sníky a dobrou noc.
Moni včera jsem měla noční a další mám zítra a potom až další neděli holky já mám příští týden dovolenou paráda :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Bellíšku, jojo, koukáme na Gotta, já ani nevěděla, že ho dávaj, je to super. Vzpomínky na dětství :grinning:
Copak dělá Andrejka? Asi zubožujou cigárkovej dortík.
A Věruška ta už vyhazuje kopejtka asi hodně vysoko, možná už i ty nový botky odhodila a trsá bosky :grinning:
6. čer 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky, dneska to taky balím brzy, jednak jsem unavená a ozývá se hlavěnka a pak, taky jdu koukat na Gotta:slight_smile: Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: Andrejka a Karolka, ať si užijou oslavičky a Věruška svatbičky:slight_smile: Už se moc těším, až příjdou se zážitky:slight_smile: Mějte se krásnoučkyyy:slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Abych náhodou neměla jeden večer klidný, tak už lítají hromy a blesky přímo nad barákem, tož lezu pod peřuchu, no potěš koště.
6. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Bellíškovi lítaj blesky, tady je dusno venku. Duní nám tu Zámostí, za chviličku budou hrát Skylini, si půjdem poslechnout na balkon. K tomu nám chodí mms z bílé párty :slight_smile: , asi je to krása. Jdu spát, brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tadý to chrníííí!! No jó, tak to já jdu zatím dočíst. Narozky dobrý, přijela jsem sama, rychle vyvenčila a huž letím ke kobyle. Honza si to šel s bráchou protááhnout do hospůdky, tóž jsem je tam zanechala, a frčela vyvenčit. Dortík byl fakt dobrej, hezky uleželej, tak jsem měla radost. Belíšek mi poslal fotečku kolouška, tož jsem dala kolovat, nějak neuměli pochopit, že mám internetové kámošky :grinning: . Tož to jsou neandrtálci, co? :grinning:
Tak já jdu dočítat.. Snad neusnú...
6. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Máji, dobrou noc :pensive: :pensive: , já už taky usínám... tož rychle tabuli....
6. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,KETčerven,8.6.kontr.po hysterce,zánět pryč!-ANT
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,UTZ16.6.,Dornovka10.6.+praktická,hnusnej krunýř!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,tož vyprávěj, co nevěsta!? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, budeme mít týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká.Óbr bojovnice,5.6.kontrola,ket či hysterka?

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,resumé-Apolinář UTZ 8.6.
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6.volníčko, huž máme 15 folíků,OPU cca 8.6.(8.30)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,UTZ 8.6.,Skoromanža je doma..
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Čerstvá váha 2660g, další váhání:slight_smile:12.6.
6. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Já vás hlíídáááám :grinning: :grinning: :grinning: . No někdo musí v noci hlídat, ne?? :grinning:
Já nemůžu spát.. Miláček evidentně oslavil pořádně, páč mi pípla sms, že spí u bráchy. Tak jsem myslela, že odjede na chatu a budu moct vygruntit, no, vypadá to, že bude dospávat celý den.
Tak vám popřeju hezkou neděli, má se trošku oteplit, tož uvidíme, jestli předpovídatelé umí svou práci :wink:
Držím palce kolouškovi, ať je silný :slight_smile:
7. čer 2009 ve 04:03  • Odpověz
autor
Tak stále nikdo. Já viděla poštu pro Tebe, napsala pár mailů, a pořád se mi nechce spát. Jinak máme zasejc jubileum 300.stránka!!!
7. čer 2009 v 05:01  • Odpověz
Dobré ránko
Andrejko jé jé celou noc vzhůru. Tak to určitě spíš teď jak dudek a budete s Honzíkem dospávat celou neděli :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré rankooo a krásný den všem:slight_smile: Tady větrno až hrůza. Andrejkooo, to je trenirovka na tu zítřejší nočnííí, zlatíčko:wink: Moni, ahoj beruškooo:slight_smile:
7. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Jejda, vždyť Andrejko, toho nočňucha máš vlastně dneskaaa. Jsem to ale popleta popletovic. Jdu si udělat bylinky, Pavlík jde spinkat po noční a dneska má poslední, tož budete sloužit spolu, ale asi budeš dřív než ráno hotová, viď:wink:
7. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Děvčataaa, dneska je úplněk, tak nezapomeňte dát v noci nabít šutříkyyy!
7. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
KRÁSNÉ RÁNKO HOLKY TAK JSEM NA DNEŠEK VUBEC NESPALA .nevím furt jsem se převalovala už se těším na zejtra at už vím na čem jsem po ránu mě strašně bolejí prsa ale to nemusí znamenat že se to udrží já nevím jsem z toho nějaká na nervy ale co se dá dělat jen a jen čekaa zase čekat jinak se mě tady někdo ptal jestli pracuje tatínek nebo děda na pc je to děda náš pracant má firmičku :dizzy_face:
7. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Dobréé ránko!
Monči, Ty jsi těhulka, a přitom jsi tak čiláá???
Belíšku, tak už vím, proč jsem špatně spala, je úplněk, to je pak u mě normál..
Jinak mi teď psala švagrová, že kluci spí na zahradě v altánku, ale oheň ještě hoří, tož to muselo být velké :grinning: . No, Honzík, jako tremp, pořád říká, jak spí rád pod širákem :grinning: :grinning: :grinning: , tak si to tedy užil. Jen doufám, že z toho nebude marod :rolling_eyes:
Belíí huž zasejc provokuje :sweat_smile: . Ale já to vyřešila, můžeme přijít v pondělí až v poledne, já ale měla kontrolu v Caru v 8.30, tož já si tam dnes zavolám a posunu si to na úterý, abych se mohla dospat :wink:
7. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.