• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Danusss, máš pravdu, už ať je zítra, nejhorší je nevědět, na čem člověk je. Držím moc palušky, ať je všechno v pořádku. A už nekrvácíš, něco Ti na to dali?
7. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Jo, ještě jsem chtěla.. jak já mám teď na ploše tu fotečku Anýska se Satanem v té krásné symbióze, tak je to to poslední, co vidím, než vypnu noťas. Tak se mi zdál nááádhernej sen, že TAira takhle leží u mého mimča, a cítíla jsem strašlivou úlevu, že je to v pohodě. Tak už asi vím, proč se mi ta fotka tak strašlivě líbí, podvědomě je to moje přání, aby to tak bylo i u Tairy, páč to je to, čeho se děsím. :angry:
Bellí, jdeš za kolouškem?
7. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
nic jsem nedostala a už nekrvácím to je jediná dobrá věc :dizzy_face: řekla jen ž e se rozhodne v pondělí tak už se nemoohu dočkat :dizzy_face: a doufám že mě nepošlou do nemocnice v sobotu se mi žení brácha :dizzy_face:
7. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Danuško, ahoj. Tak to zní o trošku víc nadějněji. JInak kromě nervíků i ten ouplněk zhoršuje spánek. Moc Ti držím palce, mamino. Třebas to byl hematomek a bude vše ok. Zkrátka musíme být trpělivé do zítřka a obalit nervy.
7. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
jasně děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: zejtra jsem tu jak na koni :dizzy_face:
7. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Danusss, tak tfujtfujtfuj, zítra budeme držet všechno co máme:slight_smile: Andrejko, za kolouškem jdu zase večer, tak doufám, že mu bude zase o něco líp. A k tomu, že nepochopili, že máš virtuální kamarádky. Nevím, myslím si, že kdyby nás nespojoval ten boj o miminko, asi bysme na sebe nikdy nenarazily, protože bysme se nepotřebovaly, tak by nebyl důvod takovou diskuzi navštívit. Ti "normální" tohle nikdy..
7. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
...nepochopí, víš:slight_smile: Andrejko, Ty si křišťál nenabíjej, ten jen na slunci, jen né na přímém slunci, ale to už jistě víš, broučku:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Jejda, nevím! Ale třeba se k tomu taky někdy dopracuju. Máma je taky na šutříky. Teď jak tam Honzík maloval minulý týden, tak jsem vyklízela před tím, a koukala jsem , jak blázen, co tam má literatury k šutříkům a samotných šutříků. A v posteli měla křišťálovou kouli, tu dostala od táty k 60tinám, je velká tak 10 průměr určitě.
7. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ty jo, křišťálovou kouli, jo??? Tak to jsi musela koukat, viď:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Bellí, podezřívám jí :grinning: , že si ji přála :sweat_smile: .... Asi věděla, co znamená..
7. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Kočičky, jdu plnit svá předsevzetí. Jdu gruntit. Ale nakukovat asi budu, to jo.. Tak zatím hezký den všem!!!
7. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
To určitě, a myslím, že tam všechny ty šutříky nechala naschvál pro vás s Honzíkem, aby vás chránily:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Tož já jdu taky něco podělat, ale načuhovat budu, to jo. Jsem zvědavá, jak se měla Věruška na svatbě a čím překvapil manža tu Karolkuuu:slight_smile: Tak zatím:slight_smile: Jo, Andrejko, a za chvíli nám zamčou diskuzi, tu minulou zamkli, myslím, na stránce 320 nebo tak nějak? Založíš nám nový domešek, prosím:slight_smile:
7. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Belíí, neboj, až kolem 10.000. Jsme teprve v 1.třetině! Ale to je jasný, že založím. Ale máme čas!! Huž mám narvanou pračku, tož jdu pokračovat :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Bellí, teď jsem dupa já. Jsem ouplně zblbla, Ty máš pravdu, já čuměla na stránky a ne na příspěvky a ještě jsem si ubrala nulu. Jasně, že to ohlídám! Huž se to blíží, ale neboj, přestěhujeme se zasejc hromadně :sweat_smile:
7. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Tady se pracuje, a venku tak hezky, taky jsem zvědavá na Věrku
Danuss ty prsa jsou dobré znamení, mě bolí a je to jediný příznak těhu co mám, tak ti zítra přeju ať je HCG už větší.
Andrejko to je krásný sen a on se určitě vyplní :slight_smile: já tomu věřím. Ty moc nemakej dyť tě čeká noční a pak kontrola.
Belli tak měsíční kámen dát na balkon, snad nebude v noci zataženo.
Jinak u nás je krásně a vyrážíme na výlet do Trenčína.
7. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Kráásné ráno kobylýýýý:slight_smile:
Všechny zdravím a taky koloucha. Bellí, copak se stalo,povídej?
Svatba byla supr!! Moc jsme si to užili, zatancovali, až mne bolí kyčel, pojedli, popili:slight_smile: Musím říct, že to byla top svatba. Všichni se dobře bavili a perfektní muzika. Jak jinak, když se ženil muzikant :wink:
V kostele mi při slibu ukápla slzička...Nevěstě to moc slušelo, jak panenka.
A co je tady nového?
Jedem k našim pro Mikíska, už se ho nemůžu dočkat, tak zatím papapa
7. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Bré dopoledne kuřátka.
KOnečně vám můžu napsat, mimíska spala až někdy do půl 8, tož to jsem se prospala, narozdíl od většiny zde ponocujících a to je dneska ten úplněk, další probdělá noc pro citlivé jedince.. :confused: Mě vzbudil satanáš, nějak nemohl chrundit, tak otravoval. Mamča tu spala, ráno jsme posnídaly, ona vyžehlila mimísce vše co tu na žehlení bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já vím, mám to zařízený, já uklidila nádobí a další nandala, vyprala jednu prajdu a přemýšlím, co dělati dál. Asi vysaju a utřu prach, ale mimíska usíná, tak ji nechám prve pořádně usnout. Ona pak ten vysavač ani neslyší.
Danusssko, nikam Tě zavírat nebudou a svatbu bráchovu si užiješ, to je hezký, já už se těším na bráchovu svatbu, ale ona stále neni žádná nevěsta :confounded: To se berou 13., jako ..... no a mám okno....jéžiš to je ostuda....
A jakpak se měla ta Věruška? Jestli ještě někde netrsá :grinning:
Jinak tady vyčuhuje sluníčko, ale opravdu jen minimálně, spíše je pod mrakem,a le vypadá to na příjemnej den, ovšem s teplíčkem to nemá nic společnýho zatím.
7. čer 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz
Tak věruška je tady a mně taky ukápla slzička, ty svatby to jsou taky dojemnostě, no a kape mi další a další, OMG, to jsem ubulenec...
Hlavně, že jste si to užili, tak to má na svatbách být. pak nám napíšeš, co bylo dobrýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , co hrálo za muziku a pošleš snad nějaký foteškýýýýýýýýýý.
7. čer 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám muže stále v Andrejkově :grinning: , jsme zvědavá, do kdy budou chrnět a kdy pojedou domů. Nemám žádný info o průběhu akce, doufám, že přežili v pohodě a že to byl zážitek, Luboš mi volal naposledy někdy o půl desátý večer, říkal že je to bomba a že hlavní program vypukne někdy kolem desáté a pak už se neozval, tož to asi dunělo pěkně. :sunglasses:
Jdu si umýt hlavici, ať má muž krasavici a pokud bude takhle hezky, tak vezmu kočár a vyrazím do ulic. Mějte hezkou neděli, Andrejko, moc to nepřeháněj s tím úklidem, vánoce daleko, velikonoce ještě dál :slight_smile:
7. čer 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
AHoj kobylky:slight_smile:
..jako Hanina Máji :slight_smile: . Věruška vytancovaná, super!
Holky já su super ostuda, já ještě nevenčila, jak ráno chodí Honza, tak mi to vůbec nedošlo!!!! Hlavně, že jsme se pomuchlovali a dostala tyčinku. Ještě, že mi to Satanáš připomněl. Tak já jdu ven. Jsem koza Róza..
7. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Tož tak jsou v Práglu minimálně čtyři maskulina po tahu! :grinning: :grinning: :grinning: . Dva manžové a dva bratři :grinning: .
Jdu ven
7. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Nojoooooo, to jsme dopadly s těma mužema a bratrama, co? Tahouni to jsou :grinning:
Jojo, Hanina, jsem to hlava zubožená!!!
Holky, na mimáči v bydleníčku, má pani inzoš, že si koupila novou sedajdu a já koukala na ty ceny a nějak jsem mimo z teho. Nemáte zkušenosti s tímto nábytkem? Bo nechcete tam zajít a ty zkušenosti nabrat? :grinning: :grinning: :grinning: Bo ono je to všeckno v Čechách, aby jsme tam nejeli na čůčku zbytečně :grinning: To musí být nějaká zubožená kvalita bo ne? Pani píše, že je spokojená. Tož číhněte...
http://www.nabytek-city.cz/kontakty.html
7. čer 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Půl jedenáctý a ona ještě tu zuboženou psici nevenčila, OMG!!! satane slyšíš to? Jak některý zvířátka žijou :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tož už mám taky narvanou pračku, sice máme větrno, ale teploučko:slight_smile: Věruško, sousedi našli zuboženého kolouška, tak se o něj starají a dávají mu mlíčko naší Elišky:slight_smile: Jo a Mařence jsem vytáhla z vemínka 2 klíšťata. Moni, no jo, pěkně ven s ním, nabít ho, ať má zase sílu chránit Tě s miminkem:slight_smile: Máji, ty svatby, to už je dávno, viď:slight_smile:
7. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jojo Bellí, utíká to, máme od svatby 6 let, teda budeme mít, příští neděličku.
Hlava mokrá, umytá, miminko mi pofňukává, zase prdíky, to je pořád a to už skoro nic moc nejím, nemůže chuděrka pořádně ani usnout.
Volal mi právě bratr z Práglu, vstávají, jde s Klárou-bejvalka-pro snídani a zbytek jsem slyšela, jak huláká z balkonu,tož musej mít Pražané radost a to říkal Kája, že jsou 500 m od baráku, asi maj silný hlasivky po tom včerejším opojení. Vyjednou nejdřív ve 13 hodin, hlásil, tak to se půjdeme s mimískou v klídku vyvenčit, bo by jsme se ho nedočkaly.
Jdu fučet palici.
7. čer 2009 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jsem na chvilku u vás. Máji, já vím, že se Satan chytá za čumák a lituje Tairunu. Já jsem ráno nevenčila snad dva roky! Když už jsem bez Honzy, buď je on sám nebo já sama na chatě s Tairunou. Tam jen otevřu dvéře na zahradu. Fakt magor ouplně mi to vypadlo. Jinak když jsem se vracela, v chodbě jsme se potkali s Honzíkem :grinning: . No, jak Ty říkáš, vypadal zuboženě :grinning: . Ale aby to neměl tak jednoduchý, ještě jsem ho přinutila vystříkat špajzku, protože se do ní dali červotoči. Teď už si zalezl a jde chrnět. Tož hezky se s Anýskem vyvenčete! Jo, my máme výročí příští pondělí, a už se fakt těším, protože si bereme v po i v út dovču, a budeme 4 dny na chajdě. Půjdeme na oběd do restauračky, kde byla hostina. Jo, my totiž měli svatbu na chatě. A pak na výlet do Českého Ráje.
7. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky
tady se cpe sluníčko tak snad bude hezky :wink:
Danuš to je dobře,že už nekrvácíš,zítra držím palečky :wink:
Máji ty sedačky se mi nějak nezdají :unamused: ty ceny jsou podezřele nízké a za tím já vždy hledám negativum :wink:
Věruško taky kmitám a využívám každé chvilky když jsem doma sama.Nebaví mi totiž gruntovat když se zbytek familie válí :angry:
Majdí to jsem ani netušila,že na taková místa se klíšťata zavrtaj,hajzlíci :unamused:
Mončo užijte si výlet :wink:
Všem krásný den,já dělám dnes prvně ptáčky :wink: tak snad nepojdeme hlady,raději se přichystám kdyby se muselo vyrazit do restauračky :grinning: Terku mám u babičky a včera mi posílaly MMS.Byly v ZOO a fotily se s krokodýlem,snad má všechny končetiny :wink:
7. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Máji, koukala jsem na ten nábytek. Tak tu sedačku standard 4. máme na chatě, tu jsem vyvdala :slight_smile: , ale jen s jedním bočním křídlem. Je rozkládací, což je super pro návštěvy, to je vidět na 2. Ale já bych si ji nevybrala. Je to takové to umělé mikrovlákno, já to nesnáším na dotek.
Peti, ahoj, tak ať se ptáčci povedou. Pošli foto Máje, ona to ukáže těm zpěváčkům venku, co ji tam pruděj, voni nepoznaj, že je to falešný ptáček a zavřou zobáčky strachy :slight_smile:
Bellí, a můžeš používat taky nějaký protiklíšťový Kapky? Nebo by to mělo vliv na mlíčko?
7. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky, jsem tu. mimíska stále kňourá, je to děs, ale co, nějak ji uklidnim snad. momentálně je ticho, ale jak dlouho.
Já vím, Petjuno, že ceny jsou podezřele nízké, proto se ptám na kvalitu. Ono kdyby jste viděli, co máme odma, to je hanba už, ale nemáme 30 tis. na novou a nechci zas nějakou spešl, bo pes v tem hrabe, dítě po tem poleze, to je úplná škoda pořizovat novou, ale jelikož ze staré krásy lezou péra a návštěva se tu může zubožit, tak bych ráda koupila něco novějšího. tato sice má takovej ten nešisezenej potah, co něco vydrží, ale už je fakt na šrot.
Andrejko, to je takový to mikrovlákýnko, že když do teho pes škrábne drápem, tak je ďurka, co? To má mamka, hrůza děs, stála jí kolem dvacky a je to na výhoz po dvou letech. Ale koukala jsme právě, že tam maj nabídku potahových látek na těch stránkách, tak jestli by to nešlo potáhnout něčím pevnějším. 7tis. by mě nebolelo tolik, ale zase aby to bylo na rok...
Volal mi manžel, jelikož jsou stále pod vlivem, tak nemůžou řídit a jsou tedy na vystřízlivění v zoo, prý je to tam krásný, no závidím, co vám budu vykládat, snad se tam taky jednou konečně dostaneme společně.
7. čer 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.