• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kde jstéééééééé? Já tady samotná, zubožená. Dítě usnulo, udělala jsem nové fotky pro National Geographic, odesílám to Andrejce a zapomněla jsem úplně, že starouš má můj foun a já jeho bez kréda, OMG. Tož pozdějac. Domů se hoši neřítěj, zoo již projitá, to tomu moc nedali a jedou na Prosek na bobovou dráhu, tam se poblejou z tý jízdy a bude vystřízlivěno, no ne? :confused: Ještě tak aby ho chytli po Praze s alkoholem v krvi, no to by mě hráblo.
7. čer 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tu. Pavlík nakrmený, nádobí umyté, ještě dopere další pračka, vyluhujou se mi bylinky a asi si nasadím obojek a půjdu lehnout, bo se začíná ozývat hlavička, OMG. Andrej, vidíš, to mě nenapadlo, jestli můžou nějaké kapičky proti klíšťatům, ještě žádné klíště neměly, až dneska. Zjistím:slight_smile: Peťko, ahoj beruškooo:slight_smile:
7. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Máji nestraš, to by si o rekvalifikaci mohl nechat jen zdát. Ale má rozum, no snad, tak ví, né? Jdu pověsit prádlo, za chvilku jsem tuuu:slight_smile:
7. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
haló, koťátka, tak jsem nakoukla.. Jdu čumět na závěr Zlé krve. Jééééééééé, už to běží, tak pardón.. pak přijdúú
7. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Tak mi skončil seriálek :frowning2: .
A tady nikdo??? Máji, tak se mám těšit na nové fotečky? Hurá:slight_smile: Jéé, voni sou teda ty chlapi z Třebíčska aktivní, všechno musej vyzkoušet! No, to jsem zvědavá, co budeš pak vyprávět:grinning:
Belí, co hlavička? Zase překonáváš bez prášku? Že se ptám!
Holky, já bych spala, to je z té ouplňkové probděné noci. To bude masakr teda to večerní sčítání.
Tož já jdu ještě něco uklidit před tou nočkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Jsem taky koukala na zlou krev:wink: Hlavinka lepší, ale ty záda, já už se té Dornovky fakticky nemůžu dočkat. Normálně mi to tam lupe, když se nadechnu.
7. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj kobylky.
Danuško tak to jsou nervy, už aby bylo zítra, moc na tebe budu myslet :wink:
Janninko gratuluji k dvěma prckům v bříšku, hlavně je hodně opatruj ať se jim u tebe líbí.
Belli ahoj. tak jak je už je líp.Tak jsešm koukala, že asi pujdeme spolu do boje, to jsem moc ráda aspoň se budeme moc podporovat.
Andrejko tak u tebe byl zánět, no hlavně, že už to máš za sebou a bude Ketík :wink: , moc ti držím palečky.
Máju s Anuškou taky moc zdravím, koukám, že nebýt tebe tak je tady napsaná pulka příspěvků. ty jsi taková naše malá spisovatelka :grinning:
Petjunku, Markytánku s prckem, Lucku, Katy, Monco a ostatní moc zdravím.Moc na vás holky myslím, jen nemám moc času sem chodit :frowning2:
Tak a teď já : Zítra ráno jedu na kontrolní krev a ve středu ráno mám nástup na hysterku, když bude vše bez problému, tak počkáme na mennzes a jsu znova na Ketík :slight_smile: , to je fofr co :sweat_smile: .
Tak a teď zase mizím, máme dneska s manžou první výročí svatby, tak mu jdu upéct nějaký dobrý dortík, páč to on miluje a znáte to o tý lásce a žaludku :grinning:
Tak pápá
7. čer 2009 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, krásné první výročí, říká se, že novomanželé jsme rok od svatby, takže ještě dneska jsi novomanželka a pak už staromanželka:wink: Né, to víš, že né. Jsem moc ráda, že jdeš na tu hysterku a až pak na KETík, jako Andrejka. To víš, že se budeme navzájem podporovat, už se taky těším, až si píchnu první včelkuuu:slight_smile: Ve středu na Tebe budu mocinky myslet, beruško, ať najdou něco, co hned opraví:slight_smile:
7. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Dobé odpoledne berušky moje všechny vás chci moc moc pozdravit :slight_smile:
7. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Luci ahoj:slight_smile: Jaký jste měli den? Nemáš náhodou dneska nočňucha?
7. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Už jsme doma z výletu bylo nádherně byli jsme na hradě pak jsme si dali pohár takže vydařený výlet :slight_smile:
Andrejko doufám že spíš, ať jsi v noci bystrá :slight_smile:
Belli za chvilku už budou injekce jen svištět do bříška, ale moc mě mrzí že tě pořád bolí hlava a jak záda ty jsou trošku v pohodě? že ti tam lupe to nezní moc dobře, ale jsi z oboru tak snad to nic nebude, co myslíš.
Manetko tak to je sešup na středu hodně štěstí ať najdou to co mají a dají tě dohromady.
Luci ahoj tulačko.
7. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Moničkooo, tak už doma z výletíku:wink: To máš pravdu, teď mi příjde, že je to ještě dlouho, ale než se naděju, tak to sletí:wink: Lupe mi tam, ale to je tím, že něco není dobře, asi mi přeskočil zase nějaký obratel, který při dýchání, zřejmě dře o jiný a proto to lupe a bolí. Ale už mi to na Dornovce dávali dohromady, tak ve středu mi to srovná, to se nebojím:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
A jaký pohár si dala naše těhulkaaa:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Beluško a Mončo dneska mám noční jdu na deset. Dneska jsem byla na zahrádce. :wink: Vzala jsem Pétu a neteř a šli jsme do lesa Péta na kole a Markétka v kočáře bylo to super. Grilovali jsme masíčko mnam mnam :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Holky já jsu strašná tulačka pokud je hezky vyrážíme na zahrádku nebo někam na výlet. V sobotu nebo v neděli pojedem do zoo už se moc těším.
7. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak to jste si užili:slight_smile: Ale po takovém dni se nehodí chodit do práce, tak ať Ti to aspoň rychle uteče:slight_smile: Ale dneska bylo opravdu moc hezky, prádýlko mi krásně na zahrádce uschlo:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahojky Kobylky, konečně doma, daly jsme si s mamkou takový menší okruh se zastávkou na oběd v restauračce, dala jsem si ovocný salát se sušenou šunkou, to já ráda, mamka si dala nějaké masiko na medu, no dobrotka to taky byla, k tomu bramborové dolárky a tatarku, uzobávala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luboš stále v čoudu, nemohl jet na žirafy s klukama :grinning: , bo lanovka je jen do 90-ti kilo,tož brácha je vychrtlej, jak z koncetráku a má 82kg, ještě se nažere a taky nejede, to josu foooory, u Luboše mě to nepřekvapuje, ten si za to může sám,ale dneska má plno chlapů nad 90kg přecivá....
Pak jeli na tu bobovku a ještě je tam lanová dráha, tak se laněj a bobujou, doufám, že už vyrazej i k domovu, OMG :angry:
Mimíska usíná, satan usnutej.
Já byla v Pennysu na nákupu, šla jsem psovi pro paštičku a dotáhla jsem zase plnou kabelu, mě pusťte do obchodu...
7. čer 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, jen využij každý krásný den k tomu, abyste si ho náležitě s Peťulkou a manžou užili. Peťka bude mít tolik krásných zážitků a tak to má být:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Beluš dneska bylo nádherně. Mě dneska těší že mám poslední a jdu až příští týden v neděli mám dovču huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.
Ahoj Májinko tak Luboš pořád včoudu?
7. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Máji, tož ten Tvůj chlap nechce domů, bo co??? Ale taky jste si s maminkou a Anýskem užily:slight_smile: Pavlík zase odjel na noční, dneska budou hlídat ty volební místnosti jen do 22.00, bo příjdou počítači hlasů. No, už zase letím, Kokeš drápká na okno, že má hlad, jdu ho i Bellinku nakrmit. Ostatní už jsou pokrmení, tož jdu na to:slight_smile:
7. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Holky zlaté boubelaté i neboubelaté, psala mi Inka 78 a všechny vás moc pozdravuje.
Lůco, jojo, stare je stále v čoudu. Tož užil si víkend a bude to mít teďka na talíři, když zazlobí :grinning:
Jsem zvědavá na fotečky a zážitky, jistě bude pln dojmů :grinning:.
Mám stále na něco chuť, pořádný jídlo si nedám a už je mi blbě z toho tláskání. jdu se zvážit a hned bude jasno, co si dám bo hladovka bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejko, já myslela, že jdeš až zítra na 12. hodinu a ne na nočku. To jsem zvědavá, jak ty volby dopadly, jestli jsem vyhrála bo ne.
7. čer 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
Bellinko...aha už mi to došlo, jsem se chtěla optati, co tam jako hlídaj a proč do 22 hodin, když jsou tam ty Andrejkovci až od 22 hodina a oni hlídaj ty lupeny, co? :grinning: Já myslela, že ty lidi a tady jde o pejpry, ach sooo.
Tož blondýna no, co by jste po mně chtěli, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to jste si užily s mamčou i oběd byl, no jo proč vařit když není chlap doma, tak to má být, musí se toho využít. Doufám že už se ti brzo vrátí, ten bude vyblbnutý :slight_smile:
Belli tak honem pokrmit zbytek a kdy jdeš za kolouškem? Já jsem si dala pohár karamelový manža banánový a mladý čokoládový. Na zpáteční cestě jsme se stavili ve speciální prodejničce sýrů na hranicích tak jsme koupili 1kg provázků :slight_smile: kluci to milujou.
Luci tak to jste hezky využili víkend, ono je venku líp jak doma když je tak krásně :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Pěkný podvečír ve spolek :wink:

Se hlásím,nějak víkendy nestíhám,ani spat jsem dnes nestačila,včera z nákupu na návštěvu,pak oběd,spánek,navečer grilovačka s těma dole,no a dneska jel manža pro to nový letiště,já dělala oběd a pekla makový buchte,letiště superrr jen je vysoké a velkééé-tož zas zhatěný plán kam s postýlkou,no uvidíme.

Koukám že tu se výletilo o 106 :grinning: ,Majdí pořád bolí hlavinka-jsem s Tebou,bohužel,jéé a o zádech nemluvě,bych potřebovala zacvičit,ale ještě nemožu.
7. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj Katy :slight_smile:
holky od stimulky trpím na šílené bolesti hlavy přišla jsem na to, že málo piju a potom trpím :frowning2:
7. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Lucy,tak to musíš pít a zlváště když je teplo,to hlavinka trpí nedostatkem tekutin,honem napravit :wink:
7. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Snažím se pít ale já od mala málo piju a ted trpím :frowning2:
7. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Tož máme pokrmeno, až na mou maličkost, taky bych něco zakousla. Moni, ještě jsem zaběhla za kolouškem, asi mě budou mít za chvilku plné zuby, ale hlavně, když vím, jak je tomu malému střapáčkovi:wink: Pořád stejně, ale hlavně, když mu není hůř, to by mě moc mrzelo. Katy ahoj, jsem si říkala, že máte s manžou nabitý víkend:slight_smile: Ještě jsem stihla umýt všechny šutříky, abych je pak mohla dát nabít:slight_smile:
7. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
Lucy,to je špatné,já taky málo pila,nosit všude sebou litrovku a po bytě mít sklinky s vodou :wink:

Majdí,tak šup šup něco spapej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Leňulkooo, zítra budu držet palušky na OPU:slight_smile: Tfujtfujtfuj pro štěstííí:slight_smile:
7. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.