• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy ahojky
Luci tobě ať rychle uteče noční
Belli tak to je dobře že chodíš za kolouškem na kontrolu, vždyť došli oni prve za tebou tak se zlobit ani nemůžou :slight_smile: .
Andrejce taky klidnou noční, zítra kontrolu na 1*
Leňulce zítra hezkou kvalitní snůšku.
Taky jdu vystavit kamíšek na balkon. a pak do postele Tak všem dobrou noc a hezké sny.
7. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Majdí tak se taky napapej žížátka už jsou nakrmené a panička ne tak to koukej honem napravit :confused:
7. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Moni, krásně se vyspinkej, těhulkooo:slight_smile:
7. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Moni přeji ti dobrou noc a krásné sníky. :slight_smile:
Leňulce přeji kvalitní snůšku budu držet palečky. :wink:
Andrejce klidnou počítací noční a zítřejší kontrolu na jedničku :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj rodinkóóóó´.
Teď jsme tu měli ještě novomanžele se svatebním dortem, tak jsem hned zakrojila,ale už jsem pěkně přeslazená:slight_smile:
Koukám, že Leňulka má zítra OPU, tak přeji hlavně kvalitní vyjucha.
Danušce pevné nervy a ať už se to rozlouskne.
Andrejka jde na kontrolu?
A co ostatní.
Já jdu zas taky ke gyn. na kontrolu a musíme už vyřešit tu neschopenku.
Jsem pěkně unavená, asi půjdu brzo spát.
Posílám pozdrav kolouškovi.
7. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Monči,ahojky těhule,teda aktivní těhule :confused: se až stydím když to čtu jak funguješ :fearful: to já lenoch dnes udělala hafo práce,na to co dřív jen ležela,ale i tak .Pěkné sny :wink:

Lucy,tak co už si vypila aspon 250ml ?
7. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jo, jo, už baštím sluníčkový chlebík se salámkem, mňam mňam:slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Se připojuji,kdybych odpadla,zítra Leni pěkná vajucha :wink:

Danus,pak dej vědět jak si dopadla,držím palce :wink:

Věruško,ahoj ty svatebčanko,jéé dortík bych taky slupla,ale jdu na makovou buchétku,se musím pochválit se mi povedly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky babinec
7. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Katy už jsem vylila asi půl litr vody ze štávou :wink:
Ahoj Věruško takže zítra kontrola a co už chceš jít do práce?
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Věruškooo, ahoj holčičko zlatá:slight_smile: A kdepak je Andrejka, že by hodila chrupku, před tím nočňuchem:wink:
7. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Kačinec:wink:
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Katko :wink:
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Katuš, jak se máš? Jak jsi strávila víkend:slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat do práce. :wink: Dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Katuš ahojky :slight_smile:

Berušky,loučím se,hlava se dala to řádění,jdu pro mokrý hadr a do nové postýlky spinkat,tak pa pa a pěkné sny,a citlivkám na ouplněk klidnou noc :wink:
7. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Katy, dobrou noc a ať hlavička nebolí. Mě nikdy hlava nebolela, ale i to, jak mě teď bolí z té krční páteře mi bohatě stačí, takže všechny, které trpí na migrény, upřímně lituju, fakt.
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Luci, tak pa, ať Ti to utíká a už ať je ráno a můžeš jít hezky do pelíšku:wink:
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Berušky, jdu vás rychle pozdravit. Myslím, že v noci ještě nakouknu. Teď jdu do spršky, ještě umýt hlavu a za hoďku jdem na to :wink:
7. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Teda tady je průtrž jako blázen. No nic, ještě mám nějakou prácičku, tak se loučím:slight_smile: Přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky. Andrejko, ať vám to počítání jde hezky od ruky a můžeš jít co nejdříve domů, spinkat, zlatíčko:slight_smile: Leňulce na zítra hodně štěstí, ať jsou vajuška kvalitní:wink: Věruško, ničeho se zítra neboj, všechno bude dobré, kočičko:slight_smile: Májinko, tož už se vám ten taťka vrátil???
7. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
A kdo máte zítra nějakou kontroličku, tak držím pěstičky, ať dopadne mě 1***. Pa, pa, pa, beruškyyy:slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak jsme si šli ugrilovat s manželem klobasky a ze uz je půjdeme jíst a začalo pršet :cry:
Bellinko díky, celkem to šlo dopoledne v práci a odpoledne pořád někde a manžel byl doma nemusel do práce tak bylo fajn.
7. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Kočenky moje zlaté, tak už jsem doma. Jsem šikovná zapisovatelka :slight_smile: . Ba ne, on je teď už super program v PC, tak jsme byli za dvě hoďky hotoví. Pak hurá na štáb s výsledkama, tam jsme dostali kafíčko, a zpátky a měli jsme ještě počkat, až si přijedou pro ostatní krámy, ale předseda se nabídl, že na to už počká sám. Přišel pro mě Honza a byl tak nasr.. , zřejmě něco Topolánek vypustil z pusy v tv, zatím co já počítala, ale já to fakt už nechtěla poslouchat, a von furt jel svou, tak jsme se ještě rafli. Posratý volby! Ale už je dobře, přinesl mi právě nakrájenou broskvičku :slight_smile: ..Ale co mě překvapilo, bylo tam strašně moc důchodců,ale fakt starých a přesto jednoznačně ODS. Jinak děkuju Belíšku za sms, já tam měla ztišený zvuk. Jinak jsem tele, protože jsem si teď ještě jednou četla ten papír z Pronatalu, co mi dal doktor po hysterce, a tam sice je kontrola za 14 dní, ale po předchozím objednání. Tak se teprve musím objednat. Takže zítra nikam nejdu, ale aspoň se vyspím, můžeme přijít do práce až ve 12 :slight_smile:. Jdu si vás rychle dočíst, a dodělat nástěnku :slight_smile:
8. čer 2009 v 01:33  • Odpověz
autor
Tak na zítra držím palce, Leňulko!! Opravdu by se to štěstí už mělo unavit a usadit se Ti za krkem! Tak šťastnou ruku doktorovi. :wink:
Věruško, ničeho se neboj, na neschopenku máš regulérní právo :wink: ´, nebo snad máš pocit, že už jsi úplně ok? Ještě ne, viď. Minimálně jsi ještě šestinedělka, tak jen říct, necítím se ještě do práce, potřebuju se dát do kupy, pojedeme na dovolenou, relaxovat, odpočinout si od všeho.
Danuško, Tobě držím palce, kéž je vše v pořádku! Moc na Tebe budu myslet.
Manetko, beruško, ať je krev v naprostém pořádku (proč vlastně na ní jdeš?, hormonální profil?). Zkrátka žádné problémy, ať můžeš jít ve středu na tu hysterku a pak hurá do Ketíku! :slight_smile:
Belinko moje, držím palce kolouškovi, ať je silnej a vylíže se ze všeho! A Ty ať jsi taky fit. V nejhorším snad vydržíš do středy a na Dornovce Tě dají do kupy, Ty už máš své zkušenosti.
Zdravím Katušku,Monču (taky bych si vybrala karamelovej :slight_smile: ),Petjunku, Katy, Lůcu a všechny kobylenky :slight_smile: :slight_smile:
Bych málem zapomněla na naše zlato Třebíčský!! :grinning: :grinning: :grinning: , toho bohdá nebude, abych zapomněla!! Tak snad už holky naše chrupkáte! Mamina i Anina :wink: . Tak kočky, loučím se, jdu spáát, pápá :pensive: :pensive:
8. čer 2009 v 01:57  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 kulihrášků,KETčerven,nejdřív vyléčit zánět -zobu Antibiotika
Bellka,Fertimed,2IVF,3IVF+AH+ICSI,PK,KET,Chystáme 6.IVF,UTZ16.6.,Dornovka10.6.+praktická,hnusnej krunýř!
Veera2,Věruška,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci počkaj, výsledky onko cca11.6.,8.6.kontrola na gyndě :wink:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1IVF+ICSI,1ET,1KET, teď čajíček,nové vitamínky. Jsme teta!
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom!Nejdřív dovča!Operace 30.7.
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a prima manžu už 20 let!
Karolo,Gyncent.OV,1IVF,1ET,2KET,podzim akce!25.6.konzultace v Holomóci,hurráá spermijky odevzdáány!!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce srpen-září 09, budeme mít týden dovču, hurrá!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Kde Tě máme, bojovnice???
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků počká.,10.6.hysterka, a hned KET:slight_smile:,8.6.krev :wink:

HOLKY V AKCI
Janni.ka,Repromeda Brno,poprvéIVF!OPU30.5.,ET4.6., ledňáčky nepotřebujeme,2embryjka u mámy!
Danusss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5.OPU,3ledňáčci,18.5.ET,resumé-Apolinář UTZ 8.6. :wink: :wink:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, sliznice muší dorůst, další UTZcca11.6.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,od 1.6.volníčko, huž máme 15 folíků,OPU cca 8.6.(8.30) :wink: :wink:
Regina,Apolinář,1xIUI, 2.IUI 5.6. Huž máme naději v bříšku! Mamka Regí a taťka Karlík se těší!!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termínek 13.11.mimi roste,krev je ok, 2.EKG 15.6.,kontrola 22.6.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,termín29.10.,svatba13.6.,skoromanža je doma,UTZ 8.6. :wink:
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!! Užíváme si těhulkování!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ,
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ+genetika
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 18.6.odběry,19.6.VelkýUTZ! NT+
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5ET, HUráá na UTZ vše ok!!!Vítej Tečko!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,ANÝSEK 16.5.09, Čerstvá váha 2660g, další váhování:slight_smile:12.6.
8. čer 2009 ve 02:00  • Odpověz
Tak načuhuju, načuhuju, jestli už to moje zlatíčko dopočítalo té hlasy a ona už chrupká:wink: Mě bylo jasné, že Ti tam nebude mobil halekát, přecivá:wink: To je dobře, že to bylo tak rychlé, tak móžu jít pokračovat ve snění:slight_smile: Přestalo líti, tož jsem vystrčila na měsíc to kamení, ať se nabíjí a jdu v klidu chrupčit:slight_smile:
8. čer 2009 ve 02:43  • Odpověz
Ahoj zdravím všechny :slight_smile: Nejdříve chci popřát všem těhuklám ať se u nich mimísku líbí a drží se celých 9 měsíců.Víkend utekl jako voda a už je tu zase pracovní týden(jen pro někoho).Včera šel o kolo nás na Karlštejn Královský průvod to bylo lidí jako smetí,i když nechaly po sobě nějaký nepořádek tak to bylo pěkný.Navečer ale přijela rychlá úklidová četa a za chvíli bylo všechno v původním stavu :slight_smile: Mája tady psala jestli má Aničku v noci budit na papání,já si myslím že né,ona si sama řekne až bude mít hlad.Já si pamatuju že před 10lety byl synovi asi měsíc,večer ve 22.hod.jsem ho nakojila a on v 7.ráno jěště spal mlíko už my teklo i ušma :grinning:,ale nebudila jsem ho.On to papání během dne zase dohnal :sweat_smile:.Můj názor je nebudit.Jěště jsem se chtěla zeptat jestli nějaká vaše kamarádka nemá nějaké zkušenosti s nitroděložním tělískem Miréna.
8. čer 2009 v 05:57  • Odpověz
Dobré ranko zlatíčka, hezký nový týden, pracantům příjemné pracování a rychle ať je víkend.
Včera už jsem nepsala, bo se o mě pokoušel mega nerv. To dítko řvalo, ouplně histerický záchvaty, vřeštěla na celej barák, tahala to fakt až z paty a večír ve 21 hodin, když tady starej ještě nebyl, tak už jsem se neznala, zuřila jsem a lítaly sprostý sms :grinning: No dneska se tomu směju, ale já fakt už nevěděla co s ní, do toho satan zděšenej, tak mi furt lezl na klín a sundaval jí ponožky, OMG.
Pak starej přijel, sprdla jsem ho hnedka mezi dveřima, samozřejmě když dojel, dítě spalo!!! :astonished: Dovezl jí plyšovou surikatu, ty zvířata milujeme, jsou tak vtipný a bolakýsi větráček, kterej když větrá, tak na něm je Anýse jméno, jakože na tý vrtuli bo kde, já u toho polospala.
Už jsem po snídanici, měla jsem děrovanej sýr a rohlík, už se bojím cokoliv sníst, aby zas nebyla histerická scéna, ale rohlík byl včerejší, tak snad jí to nebude vadit.
Peru prajdu, venku ale nějaký mega mraky jsou, tak nevím, kam si to zas pověsím.
Huž jedou popeláři, tož rychle satan na okno, jedou pro naslupávky :grinning:
Jo Andrejko, myslela jsem na Tebe, když ten vřešťan vřeštil, koukal ajsem s ní z okna, jak volební místnost svítí, počítali Andrejkovci aji u nás :grinning: Jsem zjistila výsledek voleb až ráno raníčko na netu, jsem ani nečekala takovej fofr, ale ještě si počkám na telku, jestli tam bude bolakýsi podrobnější rozbor po krajích, jak to dopadlo přímo tady v tom prdelákově.
Kajisku, malá taky spí cca od 22 hodin do rána do 7 bo půl 8, nebudím ji, kdyby měla hlad, tak snad houkne :grinning: , právě jsem nakojila a spí jak dudek.
8. čer 2009 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz
Bréé ráno kobylky, tady už to žije, hlavně u Máji:slight_smile: Anýska ti dává zabrat. Jsem si vzpomněla jak jsem jednou na chalupě hlídala sama s kamarádkou půlročního synovce, nám bylo asi 17náct, plný zkušeností :grinning: a on řval jak protržený. Cpala jsem ho sunarem, přebalila, nosila, blbla a nic nepomáhalo, prostě chtěl maminku.
Co volby a naše politička :grinning: Musim taky juknout na tv.
Já jsem hned ráno volala obvodnímu a ten mi tu nrschop prodlouží, minimálně do výsledků genetiky, pak se rozhodnem co dál. Tak jsem ráda, Teď ještě dojedu ke gyn.tomu to řeknu (ať si myslí co chce, že jo) a budu zas klidnější.
Jinak jsem včera padla za vlast a už nebyla schopná psát. Belluško, díky za sms na dobrou noc :wink:
Dnes přeju Danušce hooodně štěstí, Leňulce taktéž,
Hanině krásné pokoukání na utz
a Manetce dobrou krývku :wink:
8. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.