• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věrko, no vidíš to, ani to nebolelo a gyndařovi to může být skutečně jedno :wink:
Danuss, jsem napnutá jak struna, už aby jsi měla jasno.
Andrejko, nespííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
Právě k nám přišel elektrikář, bude u nás předělávat celou elektriku v jádře a dělat ějaký nový obvody, aby jsme nevyhořeli :slight_smile: Luboš byl samozřejmě ještě v pelechu, tož rychlej budíček, už jsou v káře a jedou pro materiál a bude pánovi k ruce, to je dobře, to se moc nevyspal, nemá lundat po světě :grinning:
8. čer 2009 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jstééééééééé?Hola hola, práce volá :astonished:
Medardova kápě a nám tady už kape, jen jsem pověsila prádlo, začalo lejt, tak zas posbírat a rozvěsit po topeních, stále nám topěj, chápete to? V červnu?OMG
Nespětééééééééééééééé, nic nedělejtéééééééééééééééé, ke mně!!!
8. čer 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, jakto že na Třebíčcku prší.když u nás svítí Oskar :slight_smile: Malý mě zburcoval, že školka jede na výlet, tak jsem byla vstanutá vcukuletu :frowning2: Bolí mě v krku a celkově je mi auva auva, tak se jdu kurýrovat, bo jdu dneska v 6 večer na noční :angry: Zdravím všechny a všechno :grinning:
8. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Jo kolo se nekonalo, ale dostala jsem dárkový poukaz a mužu si ho jít vybrat. Tak budem jezdit celá rodina :wink:
8. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
U nás taky zatím svítí sluníčko :slight_smile:,ale nevím jak dlouho to vydrží začínají se tu honit mraky.Já jdu za chvili s malou na očkování tak doufám,že nezmoknem máme to k doktorce docela daleko.To je super Máji že malá vydrží tak dlouho spát,alespoň si odpočineš :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Kajísku holky co znám, si mirenu nemužou vynachválit. :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobréé ránko, kobylky!
Já su hotová, bo naproti v paneláku dělaj vohoz, dělaj kravál furt, do něčeho mlátěj, ale ty hovada začali už v půl osmý!! Tak jsem chvíli ležela a držela si polštář na hlavě, ale pak jsem to vzdala, udělala si snídani, zalila kytičky, zkontrolovala, jestli jsem dobře zlikvidovala brouky, bo to , co jsme hubili byl dle internetu červotoč spižní! Byl všude šmejd jeden, čaje, koření, cukr vše vylítlo do popelnice. Teď jsem zase v postýlce u noťasu a je chvíli klid, tož bojím se, že to zakřiknu, tedy jede jen nějaká míchačka či co, ale netřískaj kladivama, tak snad ještě usnu. Karolko, je možný, že je mi blbě i z antibiotik, který zavádím? To je blbost, ne? Tak snad na mě taky něco neleze. Máji, naprosto Tě chápu, já si někdy přeju mít ušiska na knoflík, páč z nepřetržitého křiku či zvuku mám pocit, že ve středověku by ušetřili za vodu, kdyby mi chtěli dát trest kapání vody na hlavu na stejný místo, mě by stačilo pustit pravidelný nepříjemný zvuk, a zcvokla bych se hned:grinning: . A kdyby se u toho týrání zvukem manža někde vesele bavil, tož bych taky vysílala nepěkné signály :grinning: . Věruško, rozumný obvoďák, a gyndařovi to může bejt šumák, je to chlap a ví beztak houby, i když je študovanej :grinning: . Belíšku, tak Tys takhle v noci ještě hlídkovala? A šutříky nezmokly pak už? Jak je, hlavinka lepší? :fearful: Kajísku, ahoj :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Andrejko něco do krve se ti dostane, ale myslím si, že z nich to není. To spíš na tebe něco leze, nebo je to z toho nevyspání :frowning2: Ty valíš na dvanáct do rachoty? To ti nedají den volna? Božatko :cry:
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
ÓOOOOOOOOOmájgoóóóód!!!!!!!! Už zase jedou ty kladiva!!! Hilféééééééé! To je v pr... To nepřestane celej den. Chci knoflík na uši! Vypnout :angry: :angry: .
Karolko, tak poukázka dobrá! Hlavně se dnes vylež, aby Tě ta noční nedodělala!
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Karolko já si nechala mirenu zavést před 14dny a od té doby neustále špiním.Není to moc ale malou vložku musím nosit pořád.Doktor říkal že by se to do měsíce mělo srovnat,tak mu teda budu věřit :slight_smile:ale co když to ani po měsíci nepřestane :frowning2: tak bych si jí musela nechat vyndat ale je to na 5let za 6000kč tak to bych fakt nerada.
8. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Hlásím, že u nás ještě neprší.
Andrejko, špunty do ušííí.
Na mne taky něco leze. Do rána se mi udělal opar a to mám vždy z vnitřní horkosti, nebo že jsem se s někým líbala :grinning: Že by na té svatbě? :grinning:
Miki vyvenčený, jdu umýt šišku a směr Bene.
Zdravím Karolkuuu a Kajíska:slight_smile:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Bre ranko jak je, mi je od rana tak nejak spatne toci se mi hlavinka a cela se tresu nevim z ceho.
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
krásnéééé ránko berušky,tady na jihlavsku je hnusně,pršííííííí :slight_smile: ale co má kam :slight_smile:
Jak ste se vyhajaly?Karolko,Andrejko Máji,Věruško a kajisku vy ste tady ale brzo :wink:
sem se musela smát,čtu od kajiska-karolko já si nechala miGrénu zavést před 14dny :grinning: :grinning: a furt si říkám co?jak si zavedla migrénu a dobrovolně jo? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: sem telisko :grinning:
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
jinak kajisku,kamaradka ma taky telisko a taky spinila bude to O.K neboj :wink:
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Karolko, zase votravuju, ale teď jsem si na příbalovém letáku přečetla, že čípky ničí spermie, to snad ale jen ve chvíli zavedení, ne? Nebude to mít dlouhodobé účinky, že ne? A prosím Tě, mám betadine, já jsem fakt hovádko, fakt jsem to měla brát před hysterkou, kdybych si přečetla ten leták hned, píšou to jako profylaxe před zákrokem.
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
ivy ahojík,beruško na tebe taky něco leze?Holky to je tím počasím,jeden den teplo a druhý den topíme,fakt na hlavu :rolling_eyes: at je vám brzo dobře :wink:
Andrejko ten rachot ti teda nezávidím,moje teta bydlí v Brně a v paneláku má 20letýho syna-znáte to :grinning: a jim zateplovaly barák a on se vrátil z flámu až k ránu,blbě mu bylo a samo že začaly dělníci mlátit a klepat atd do paneláku a on nelenil vylít z postele s tou kocovinou a začal na ně z balkonu řvát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: at toho nechají :grinning:
Karoli jak dopadlo spermio??, Uz mate vysledky??
Ahoj ahoj vsem leze nebo neleze ja nevim ale vazne je mi nejak zle.
8. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Věruško, špunty do ušisek šumíííííííí, to huž jsem zkoušelaáá. Tady taky neprší. Jéééééééé, kéž by začalo, oni by snad přestali bušit :grinning: :grinning: . Janni, ahojda, zahnízďujeě, zahnízďuješ? Mušíš poctivě zahřívat embrýska :slight_smile: . Ivčo, ahoj!
8. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Andrejko co u tebe noveho?
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Ja to mam ted dostat zitra nebo kdy uz to ani nepocitam, ale tento mesic me nebolely prsa jako vzdycky pred tim nez jsem to mela dostat.
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
No, Ivčo, já teď půjdu tento týden na kontrolu po hysterce, momentálně mám antibiotika, protože mi tam zřejmě při zákroku něco vlezlo, co nemělo, bo mám zánět, a tak za týden bych měla mít ms, a když vše dobře půjde, tak pak hned 11dc UTZ a KET. Tož tak :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
no tak to je super hlavne at ten zanet vylecis at ti to vyjde hned .
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Děkuju :slight_smile: . No to třeba je Ti zle, a ani to už nedostaneš, po těch novejch vitamínkách :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
no tak to by se stal zazrak urcite takova stesti mit nebudu
8. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky, Andrejko, nám taky naproti dělaj novej vohoz a začínaj denně v 6 hodin :confused: , tož u vás se nějako flákaj ne? Až od půl 8. To Tě asi chtěli nechat vyspat. Pan elektrikář nám tu vrtá, barák se otřásá v základech a prdka chrní, no chápete to? A včera se tu mínila pominout :confused: Vložila jsem na moment bílou akci z Práglu, tak jukněte, jak to tam vypadalo :grinning: Pak to smáznu.
8. čer 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tady si necháváte zavádět migrénu, jo? :grinning: Tož to děláte dobře, kdyby měl někdo zájem o tu mou, tak daruji za odvoz, možná bych ji i dovezla. Je cca 17 let stará, dobře vyvinutá, způsobuje několikero bolestí naráz, vydrží až 5 dnů bez přestání :grinning: Dostavuje se pravidelně a nikdy nezapomene, opravdu kvalitní matroš :grinning: Pište na mail bo sem, domluva jistá.
8. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj sluníčkaaa:slight_smile: Přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne. Jsem zvědavá na úrodičku Leňulky a na Danusss moc myslím. U nás je krásně, sluníček svítí, ale v krku mám knedlu, tož ju rozkloktáme, né? Všechny mocinky zdravííím:slight_smile:
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Tak dneska to na 20 stupňů nevypadá a na déšť zatím také ne.
Ivi ahojky kočko.Tak jak se máš???
Jani tak jak u tebe to dopadlo v sobotu?
Karolko kočko AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJKKKKKKKKKKKKKKKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY.
Máji ahojky co malá???Ta opravdu roste před očima.Je moc krásná.Prostě po mamince :wink: .
Andrej už zase makáš jo???Já mám konečně vytouženou dovolenou.V dubnu jsem jí musela zrušit a teď už jsem se dočkala ale jen to počasí mi nepřeje a ještě to hnusné lešení.O víkendu na to ani nasáhli a ateď je tady zas nějakej dědek starej.To už byl lepší ten plešatej. :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Redžíííí, ahojky, neboj, vybíráš si dovolenou v nejlepším období, říkali v telce, vybrat od 10.-20., ale dneska ještě kapání bo Medard, ale pak to vypukne, tropy, mooooře, pohodička, leženíčko, tož si to užij.
Andrejko, tak nejen, že dělaj kabát protějšímu domu, ale pan elektrikář super vrtá, mi duní celá mozkovna a ještě sedačka se pode mnou otřásá, OMG. A mimísa ani nehne brvou a to je fakt kravál, nechápu, ale prej dejchá... :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.