• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak jsem projela to albíko. No, bílý postavy mě tak neberou, zato ten novej Anýs!! Jak si luská prstíkama u hlavičky, tož jde tančit? Nádhera!!!
Belíšku, tak ještě toho tak trochu, knedle v krku! Dyk mušíš být ouplně fit :frowning2: . Tož se musíš vykurýrovat, kurýruješ, kurýruješ?
Holčinky, zkusím ještě na chvíli vytuhnout....
8. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ještě pozdravím Redžíííí! Ahojda! Buď ráda, že o víkend nemakaj, ne? To by mi jeblo ouplně, stačí kravál o všedních. Máji, tož trpělivost :frowning2: . Jinak se ani nedivím, že Anýs je v klidu, bo měl super průpravu, celou dobu ve spacáku mu drnčel vysavač:grinning: .
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
No Májo já se raději budu vyhýbat teď sluníčko ale odpočívat určitě budu ale okna budu muset mít zavřená aby mi sem nenaprášili.Kdo by to pořád uklízel.Dovolená je od toho abych si odpočinula a né abych makala.
Andrej by to víkend nevadilo protože jsem byla u mamky a grilovali jsme a večer jsme šli na COUNTRY.
No už to začíná.Tak já valím do Tesca za kamarádkou jestli bude mít na mě čas a ostříhá mě.
Tak zatím papa.
8. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
OMG, deset hodin a ještě jde vytuhnout :slight_smile: Jak ta mimíska, ta taky ještě zabírá, aby mě mohla drtit, až zas starej odjede někam do řitin :grinning:
8. čer 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už mám všechny telefonáty vyřízené, můžu si aspoň pročíst, co jste napísaly:wink:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Jé bellíšku, tak konečně vidím kolouška :slight_smile: , ten je úžasnej. Doufám, že to zmákne, klučánek, hezky ho vykrm broučka a informuj.
Boha jeho, mně se ničí jádřinec, kéž by to spadlo celý a postavil mi někdo nový.
Mimíska stále spí...
8. čer 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko, Andulka je nádhernááá:slight_smile: A nejvíc se mi líbí, jak máš vlastně už druhé album, tak jsou u sebe UTZ a pak Anýsek. To je až neuvěřitelné, že z toho flíčku je něco tak nádherného:slight_smile: Andrejko, jen chrupkej, ať jsi v práci fit.
8. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Máji, buď ráda, že Anýsek spí a při každém zvuku neskáče:wink: No jo, za chvilku mu, střapáčkovi ponesu mlíko, ale vždycky mám takový divný pocit v žaludku, aby byl v pořádku.
8. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Se musím smát, samozřejmě, že NEPLÁČE a né neskáče. To je ta T9, však víš:grinning:
8. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak já zase běžím s tím mlíčkem:slight_smile: Dneska toho mám na běhání trošku víc, tož tu nebudu celý den strašiti:grinning: Pa, pa, pa, berušky:slight_smile:
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
U kolouška nejsou doma, tak tam zaběhnu večer. ALE, když jsem otvírala doma branku, přijelo poštovní auto a prý mi něco veze. A já: mě? Ale já nic nečekám. Tož chvilku hledala a pak mi předala dáreček od Andrejky - Práglice:slight_smile: Krásný achátek, pohled s medvídkem Pú, jak má v náručí prasátko. Na medvídkovi je napsáno Belíšek a na prasátku Belíšátko:grinning: No a už vím, čemu se v Albertu smála, vykoupila
8. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tak jsem se prospala, já jsem ostuda :slight_smile: Ale fakt je něco ve vzduchu :wink: Andrejko s těmi spermoškami nevím, betadinu znám jako mast, asi to tak pusobí jak to zavedeš a pak se učinnost snižuje :wink: Regí ty máš dovču, tak ať se brouček uhnizďuje :wink: Ivi na spermiogramu manža byl a na výsledky jedem 25.6 :wink: Máji bílý chlapi, já bych měla strach že vidím UFO :grinning:
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
regí díky za přání, včera jsem byla tak hotová, že jsem ani neodpovídala :slight_smile: Moc ti děkuji
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
...tam totiž oddělení s želatinovýma bonbónama a poslala je do žížátkovaaa:grinning: Tož je schovám a hned jak začnu stimulkovat, budu papat bonbónkyyy. Andrejkooo, děkujuuu:slight_smile:
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Brééééé ráááááááno :grinning: :grinning: :grinning:
tak co, trhla jsem rekord já, nebo Anýs? Já huž jsem vzhůru!!

Tak mě neřád budík vzbudil, zapnu mobil a hned děkovačka ze Žížátkova :grinning: , tož proto jsem se zlobila, přecivááá, Pú byl na cestě od středy, a Ty si pošleš sloníka ve čtvrtek a v pátek už se s ním chlubím na krku. A ptala jsem se sloníka, jestli někoho cestou nepotkal mezi Žížátkovem a Práglem přecivá :grinning: :grinning: :grinning:

Karolajnko, moc děkuju za odpovědi, to je stejně bomba , mít doma zdravotní sestřičku. Huž chápu, proč se Gott oženil :grinning:

Zlatíčka moje, letím do arbeit, na 12 muším být!
Rychle sprška, hřeben, pasta,
huž se na mě chystaj,
klienti tam na chodbě,
že mi prej daj po hubě :grinning: :grinning:

Hezký den!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Tož to u nás to tak dlouho netrvá, my nemáme čas:grinning: Však víš, jak krátce mluvím, taky z nedostatku času:grinning: Májinka se taky řehtala, že je to srandovní:grinning: Ať Ti to v práci utíká:slight_smile:
8. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky přeju krásný začátek týdne :wink:
8. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andrejko, trhla jsi rekord, i Anýs již byl probuzen a nakojen, ale už zas ležinkuje, co taky jinýho, že? Ale nespí, prej neni vochrapa jak teta Andrejs :grinning:
Bellíšku, já se smála hlavně temu hlubokému hlasu, čekala jsem nějaký pískle pískavý a ještě jak to řeklo tady jedna DUPA, tak jsem se mušela smáti. Ále to huž je dávno,to jsem byla tehdá v porodnici :grinning:
Jsem si tak pročítala teho 15., kdy jsem si dělala asi v 16 hodin strašnou prdel, že jako dneska pojedu a ať už startujete káry, že je porodka v 5. patře, no kdybych věděla, že za chvilku tam fakt budu hekat a Anýs bude venku, oujééé, muším si to vytisknout, když už máme ten multifunkční stroj a schovat Anýsce do života :grinning:
Andrejko, pěkná báseň, tak a´t ta držkobitka moc nebolí :grinning:, ale nedivila bych se, kdybys po ní dostala, bo jít až na dvanáctou, když dávkovači vstávaj a běžej pro prachy už v sedm :grinning:
Tož čusky, vy moje čůzky :grinning:, jdu se dívat na manžu, jak uklízí po elektrikářovi. :grinning:
8. čer 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný den všem, dnes mám volníčko, ale zase spousta práce doma. No vůbec se mi do toho nechce.
Jakpak dopadla ta naše Leňule. Už by mohla být pomalu doma.
8. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ovečky já vám závidím váš elán :slight_smile: Já jsem jak pytlem praštěná, jakobych vubec nespala , myčka nevybalená, prádlo neuklizeno no prostě sodoma pomora. :rolling_eyes: Chcu vidět jak budu chodit na ty ranní, když po volném víkendu prohnípu celý den :frowning2: To jsem chtěla uklízet a prát, ale to neuteče :unamused: Jdu si vzít prášek na hlavu, bo se mi rozskočí a teplotu si radši neměřím, to už bych vážně umřela :wink:
8. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Karolko nemáš za co.Já si to myslela že to bylo asi velký.Doufám že sis to pořádně užila :wink: .
Katko ahojky holka.Jak je?Já mám taky dovču ale takovou tu uklízecí.Tak jsme na tom stejně. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojka mocinky všechny zdravím,jsem zpět z UZ máme 340g všechno v pořádku srdíčko mozek ručičky 5prstíků,nožičky pěkně si tam kope.Bude to na 90%holčička bude se jmenovat Sophie Anna ,zatím u nás vrcholí přípravy na sobotní svatbu dám Vám vědět,čtu Vás pořád jen teď nemám tolik času ale napíšu a pak dám fotky do albíčka.Zdravím Hanka :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Krásné odpoledne, jen se hlásím, aby byl přehled. :slight_smile: Jsem ráno šla do práce a kolegyně,je na tom stejně jako ve čtvrtek, skoro nemůže promluvit jak chraptí, tak jsem si prodloužila dovču do středy, protože ona má dovču,od čtvrtka,protože jim stůně pes, koukala jsem jako blázen, kvůli sobě si dovolenou vzít nemůže,to raději prská bacily po všech a po všem a když začne stonat pes ....,Mějte se moc hezky a všem přeji hodně štěstíčka, jsem u kamarádky, proto jsem na Vás jukla. :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojíček všem :slight_smile: Tak dneska po OPU máme 17 vajíček a zítra v 13.00. máme volat kolik je oplodněných :dizzy_face:
Všechno bylo docela v pohodě, ale museli mi píchnout jednu proti bolesti. Teď už jsem docela ok a snad tak už i vydržím :wink:
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jé Hani, to jsou samé dobré zrpávy, mimiško už je pěknej obřík :grinning: a ještě ke všemu holčička, to budou copánečky :wink: Do toho ta krásná svatba...Co bude dobrýho na obídek? Dortíky se pečou a cukrovíčko? A co šatečky? Kolik budete mít lidiček? Všechno napiš a pak čekáme fotečky, že jo Kobylinec? :sunglasses:
Letím na vycházku, mamka koupila dětskej prášek na praní, tak si pro něj jdu, ať můžem prdce vyprat ty průsery... :grinning:
8. čer 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Leni, tak už i Ty se hlsáíš, no tak to má bejt :slight_smile: , 17 vajuch, parádní snůška. Máš bolesti nějaký po OPU? Asi je to tím množstvím, že? Já neměla vůbec nic,a le byla jsem furt připravená na bolest...
Terko, schvaluju dovču, když je tam ten prskolet,OMG.
8. čer 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji. No bolesti už ani né, ale hned po tom co mě přivedli ze sálu mě teda bolelo bříško řádně. Pak mi píchli něco do kanyly a za chvílenku už to bylo lepší. Teď už docela v poho:slight_smile: Tak teď už je to na na vajkách a spermošách. Snad si dají záležet :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Regi tak z uklizení zatím spadlo, s manželem jsme to zalomili. Tak snad teď.
8. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj Lení oooobr gratulace k tolika vajíčkům :wink:
Co ta Dannuss????Holka nás teda napíná
8. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý.
Leňulko, jsi šťastná viď. Už aby broučci byli u tebe:slight_smile: Držím palce.
Já mám PN u sebe a zátra šupajdím za obvoďákem. Připadám si jak lemra, ale co, můžou mi vlést všichni na záda, že jo? :slight_smile: Holky, zas mi gynekolog řikal , že tam byla vada na mozku, nějaký vnitřní hydrocefalus. Můj Dr. na umělko tvrdí, že to žádná vada není, že to jsou jen posmrtné změny. Nevím komu mám věřit. Najela jsme na net,ale nejsem z toho moc moudrá. Něco je vada, něco hromadění mozkomíšní tekutiny.
Karolko, ty naše moudrá sestřičko, nevíš jak to je? Jo a ještě mi naznačil, že genetika je v tomto případě nanic, že prý se stejně nic nezjistí.
Už mne ti doktoři lezou pořádně krkem. Nejradši bych se na vše už vy... Dojdu si dnes pro bylinky,budu bubat čajíky a relaxovat. :slight_smile:
Co Danuška?
Jo a ještě gratulace Hanině, uplně ti závidím to krásné pokoukání,ale samo, že ti to moc přeju. Tak Sofie Anna,to je hezký:slight_smile: Tak se dobře připravuj na svatbu, těhotná nevěstinko :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.