• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katko já jsem taky ještě pořádně nezačala.Moc se mi do toho nechce.
Zrovna jsem přišla od kadeřnice.Tak uvidíme co na to Kája ale já jsem lehčí o 10 kilo :grinning: .
Hani tak to krásná zpráva.To budeš krásná nevěsta s bříškem.To je moc dobře že je miminko v pořádku a to jméno je super.Je moc krásné.
8. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj Redží, jak je? Bereš si dovču?:slight_smile:
8. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jsem ještě jukla, než vyrazím do práce :slight_smile: Věrko jdete na genetiku a tam bych se zeptala, oni to ví nejlíp a když jim to takhle popíšeš, určitě ti řeknou co to mohlo být a jaké je riziko :slight_smile: Jinak na genetice vám vezmou odběry a hned budete vědět, jaké je u vás riziko genetických vad, tak to holka nevzdávej :wink: Já si myslím, že tvuj gyndař má pravdu, jinak by to kobzolek nevzdal a byl by pořád u tebe :cry: Věruško drž se a je fajn, že jsi doma :wink: Regí ahojky hojky, nový učes, to bude doma pozdvižení :wink: Vyfotit a hodit do albíčka :wink: Jinak zdravím Janinku, Terezku, Belíška, Andrejku, Katku, Peťu, Lucku, Máju, a ostatní jdu makčit :angry:
8. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Veruško musela jsem si jí vzít.Měla jsem jí v dubnu ale jak jsem byla na neschopence tak jsem si jí musela přehodit ale docela se to hodí.V sobotu máme sraz ale hned jdu v neděli na noční.
Jinak je fajn až na ty křeče v podbříšku.
A co ty?Co dělá Mikísek????Zapoměla jsem jméno.Promiň.
8. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Karolko budu se snažit dát fotečku ale nic neslibuju.Mohl by se taky někdo leknout a nerada bych někomu něco spůsobila :grinning: .
Tak ty jdeš dneska na noční jo?Chudinko.Tak ať ti to rychle uteče kočičko.
8. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Karolko, na genetiku jdem,tak uvidíme.Dík
Regí, čí jméno jsi zapoměla? Mikísek právě chrní, zachvíli jdu zas venčit.
Holky, dočítám víkend a musela jsem se řezat u Bellušky mynži snu. Tak moč přes cedník? No teda, chudák, taky na to myslí ve dne v noci:slight_smile:
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Věruš je to krásné jak ti chlapi na to myslí s námi, i když ten Belíškův je originál. U nás je vrchol uspěchu, že jel milášek sám darovat spermošky a dokážem se tomu posmát, asi mě má rád, bo jinak bych ho k tomu nepřemluvila :grinning: Mě se tak nechce do té práce, venku pěkně a já se budu honit na noční. A ještě s takovou furíí. Mě bolí hlava už teď, to se nechcu vidět ráno :frowning2: Asi mám ucpanou rýmu, to už fakt není možné :frowning2: Spala jsem dopoledne i odpoledne, a pořád je mi mizerně :frowning2: Já chci být doma a popíjet čajíček :angry:
8. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Veruš na Mikíska jsem si nevzpoměla ale pak jo ale nebyla jsem si jista.Ten se ale má že spinká.Hned bych taky zaplula do peřin ale nemůžu.Stále vrtaj a dělaj bordel.
8. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Karolko, to je mi tě líto s tou hlavinkou. asi je dnes nějakej blbej tlak, pač mne taky bolí a holkám ráno taky nebylo dobře. Tak ať ti to aspo%ň rychle utíká a když tě bude někdo otravovat, tak hupsni na kobylu a my tě rozveselíme:slight_smile:
Jo chlapi...nám už to oběma leze na mozek. Myslím, že nám trochu prospěje, že zas budem moci spolu i spát,o 6 měsíců je už dost:slight_smile: Ale třeba si od toho hodně slibuju :grinning: A nakonec kde nic, tu nic :grinning:
8. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Věruško já bych hupsla, ale na oddělení nemáme net, prý aby se sestry neflákali. To mě pobavilo :grinning: Tak papa jdu namalovat ksichtík a vyrážím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
papapa Karolko.
Regíí, vám taky něco vrtaj?
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
karolko at ti to v práci utíká :wink:
8. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Veruš ona jim ta omítka popraskala tak jí opravujou ale museli připevnit lešení a jak to předělávaj tak to je děsivé.Pořád nějaké škrábání a ty UK se děsně flákaj.Taky mi kouřili do bytu.Tak jsem musela zavřít okna ale vypadá to že už jsou pryč tak můžu otevřít konečně okna.
8. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj sluníčkaaa, už jsem zpět, piju bylinky a čtu, co jste napísaly:wink: Hani, gratulka k tak krásným zprávičkám:slight_smile: Leňulkooo, krásná snúška, tak teď ať se krásně oplodní. Jo a vy to necháváte jen na nich, nemáte ICSI??? Tak držím pěstičkyyy. Danusss ještě není? Snad je v pořádku, beruška. Všechny mocinky zdravííím:slight_smile:
8. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Regi já taky ne, raději jsme zašli s pejskem k vodě. Trošku jsem v ni pochodila ale studená brrrrrr :confounded: :grinning:
8. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj koťátka
Leňulko tak to je hezký počet.
Andrejce tam dnes někdo vrtal do ouška :frowning2: ještě že máš tu noční jen jednou :slight_smile:
Karolka teda má neutrální dárek, tak si aspoň může koupit co chce :slight_smile: aŤ ti to rychle utíká v práci.
Belli šutráčky nabité tak uvidíme tu síííílu.
Katy jé to se Happynka hezky vyblbla
8. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Regí tobě taky vrtají se teď s těma opravama roztrhl pytel, nám budou zateplovat asi za půl roku, tak už se těším :unamused:
Věruš to je super že ti PN prodloužil, šlo to hezky a tolik ses bála si o ni říct.
8. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Jj Belli máme taky ICSI, ale oplodnit se musí chtít sami:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahojky Mončo (maminko).No to se máš na co těšit.Je to děsivé.Člověk se ani nevyspí a ani nevyvětrá.Hlavně si dávej pozor na to kdyby ti na okno stříkli nějakou barvu nebo maltu.Hrozně rádi to škrábou.Mě tak poškrábali okno v ložnici.
Katy tak to je super ale ta voda júúúúúúúúúúúúú ta musela být :confused: .o mě by už asi vezli :grinning: .
Jantarko ahojky kočko.Jak se máš???
8. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Moni, ahoj těhulkooo:slight_smile: Já je musela dát nabít až po druhé hodině ráno, protože jinak lelo, jako blázen. Ale dneska je krásně, tak je vystrčím ještě jednou:wink: Leňulko neboj, budou to určitě siláčci a upřímně, hlavně ať je tam ten pravý bojovníček aspoň jeden:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Brý večer kozenky, jak se máme co děláme? Já uspala zase miminko, to je paráda, Luboš je doma a za celej den ani necekla. Luboš ale teďka odjel do garáže za kámošema, vzal sebou satanáše, tak chvilička klidu. Byt j celej zuboženej, bo se tu bude dále budovat ta elektrika, ale až zítra nebo ve středu,tož ten pohled do birdelu budu muset vydržet ještě táááákhle dlouho, pěkně mě to nerví.
Zítra jdeme v deset hodin na srdíčkovou kontrolu, tak se modlím, aby vše dopadlo dobře. A v pátek mám přijít s mímískou před kojením a že ju tam nakjím a převážej ji, jestli mám dostatek mlíka, že tak málo přibírá,OMG. Nejdřív že to stačí, ale je to minimum, tak rději zkontrolují. No jestli budeme muset dokrmovat...
8. čer 2009 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
Koukám, že Katuška dneska držela bobříka otužilosti, myslím, že by mi ta studená voda asi ukroutila kotníky:grinning: Regi, tak si dovču náležitě užij:slight_smile: Andrejka už by taky každou chvilku měla dorazit z práce:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Holky, nakonec se tu vlastně taky udělalo sluníčko, jak jsem byla na vycházce, tak bylo docela vedro. Už mám prášek na praní, ještě jsem si koupila krém na xicht, bo ho mám nějakej zuboženej, prostě hnus, asi poporodní bo kojící rypoň prostě. Taky mamka koupila mimísce v lékárně Pupíka, doufám, že to k něčemu bude, je to n masírování přinadýmání, pan lékárník říkal, že to obsahuje Anýz, tož jsem říkala, že je to pro Anýse :grinning: jak dělané.
Kde je ta Danussska?
8. čer 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:

Leni,teda to je snůška,pěkná :slight_smile: to bude embryjek :wink:

Hančo,teda svatba už tak brzo,si pamatuju jak jsem byla já nervózní a trochu ve stresu,ale pak to bylo fajn,hlavně svatební noc :wink: :grinning: :grinning:

Kobylky,všem co něco opravují a dělají hluk,přeji ať je to bez problémů,nám zítra začnou taky v 8 dělat teraso :unamused:,ale zas ho budeme mít pěkné :wink:
8. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Á, Májinkooo, chvilka klidu pro kobylinéééc:grinning: Neboj, srdíčko bude určitě v pořádku a s tím papáním, no tak přinejhorším budete přikrmovat, hlavně, když Andulce to bude prospívat, né:wink:
8. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Katy zdravím, jak je, hlavinka dneska nebolí? U mě je bolest v normě, dá se vydržet v pohodě, tak doufám, že to tak zůstane.
8. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Regíí,ty máš dovču,tak si ju užij :wink:

Danuska tu ještě nebyla,tak snad ju jen děda nechtěl pustit ke komplu :wink: a je vše ok

Majdí,teda u nás pršelo jen trochu a docela se mi spalo dobře a ještě se mi zdálo že máme chlapečka a jezdím s ním v kočáru a tak,prostě nádhernej sen :slight_smile:

Máji,tak Anýsek je hodná když je s tatínkem,hmm se nediv tatík je tatík :grinning: Hele a ona békala jak sis dala tu lososovou pomazánku ?
8. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Majdí,dneska je to ok,jsem se vyspala odpoledne a zatím nic nebolí,ťuk ťuk na čelo,ale nechval dne před večerem. Snad Tebe to taky přejde :wink:
8. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Přejde, to se nebojím, ale až si mě vezme do parády ten masér na Dornovce, protože to cítím, jak mi to tam na tom krku tak divně tlačí až právě do hlavy:slight_smile: Takže vydržať ještě jeden a půl dne:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
No Katy, aj tu lososovou jsem měla,a le to jí snad neva, ne? Měla jsem ju aj den před tím a to nebékala.
Jinak huž nás taky doplnili, juknite, ovše, to je úplně jiná mimíska, taková nějaká křivá a rezatá :slight_smile:

http://trebicsky.denik.cz/miminka/koukame-se-na-svet-od--dubna-do--kvetna-20090608.html
8. čer 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.