• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak na netu píšou Praha zvolila Andreu, ta ale měla namále :grinning: , tak huž nám o ní píšou :grinning: Proto tu nejni, ona huž s námi nebude mluvit asi, když je zvolená :grinning:
8. čer 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Kolouškovy zprávy: už stojíme na nožičkách, dobýváme se z klícky ven a najednou vypijeme 120 ml mlíčka od Elišky, takže budeme žít a bude z nás krásný jelínek:slight_smile: Mám radost jak malé děckooo, až mi tečou slzy, jak vám to píšu:slight_smile:
8. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Máji, před chvilkou jsem to taky četla, úplně jsem se tomu smála a chtěla vám to napsat, holt jsi mě předběhlaaa:grinning:
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje.
8. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Bellíšku, tak to je dobrá zpráva, mám radost, posíláme kolouškovi hodně sííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííl.
Takys to četla, nojono, měli jsme matku od rodiny no, už je jinde, politička :grinning:
8. čer 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí,já bych taky cvičila Mojžu,už se třesu,snad budu moct,uvidím za týden co řekne doktorka.

Máji,já jen že pomazánky celkově jsou také divně stravitelné-tedy kupované-pokud máš domácí lososovou tak pisni recept-to bych určo zkusila. Kolikrát békajů a jíš furt to stejné,prý pomáhají masáže bříška a před koupelí cvičení-psali to v Mamince :wink:

Lucy ahoja
8. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Katy, my cvičíme několikrát za den, holčičky to maj snášet líp jak klučánci, ale tohle bylo nějaký výjimčený bolení no. Na masáže jsem koupila právě ten Pupíček, tak namažeme, ale dneska je klid.
8. čer 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Luci ahoj, nemáš náhodou už tu dovolenou? Máji, já jsem z toho úplně nadšenááá a už se těším, až se dostane poprvé ven, střapáček. To chci být u tohooo a možná se ho podaří vrátit zpátky do přírody, ale to předbíhám, já vím. Katy a co takhle aspoň hupsat na gymnastickém míči? To je suprovní na záda.
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Hoj baby :wink: :slight_smile: , tož vás zdravím.. Jdu rychle dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jé tak to se Anýsek má,já bych taky chtěla aby se mnou někdo procvičil záda,ale pořád nemůžu :angry:
Stejně je hodná,jedna kamoška-má holku,nemohla snad nic jest a malá stejně řvala furt a furt,i když ona nic neřešila a tak,malá jedla v Itálií zmrku točenou a to jí nebyl ani rok a čokolády,no a je šíleně vzteklá.stejně jak maminka.Anýsek je kouzelná a je super že je nazrzlá :wink:
8. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jo a domácí nemám teda, ta obchodní je vynikající, ale jenom v Intersparu, kde je hodně nakupujících, tam se nebojím, že to bude starý.....
8. čer 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Majdí,koloušek má štěstí že je kousek od Tebe :slight_smile: No ten balon je dobrej nápad,už mě to taky napadlo,ale manža důrazně zakázal,já jsem docela nemehlo,dřív jsem se hopsala a hopsala a žuch na zem,jsem holka šikovná :grinning:
8. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ona nejni nazrzlá :angry: , to je na tý fotce, je to blondýnka po mamince, do života nic oc zrpáva :grinning: , ale co už.
8. čer 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Beluško od zítřka mám dovču budu odpočívat nic nedělat dneska jsem vyprala uklidila a od zítřka mám nohy na stole a nic nedělám :grinning:
8. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Katy, mně ten míč hodně pomáhal na záda a pak Luboš dovezl od mamky klekačku, to je taky super pro těhule. A sedávala jsem pořád s polštářkem za zádama a dneska to dělám taky, bo mě bolej záda pořád.
8. čer 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé tak to se omlouvám,mě to přišlo trochu do zrzava,no asi špatně vidím :grinning: Mě šíleně pomáhalo to cvičení,jenže teď nemůžu a je to na prd,polštářky mám snad všude :confounded:
8. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
No Katy, ono to na těch fotkách tak je, proto píšu, že je tam celá nějaká divná :grinning: , ale zrzka nejni. Já chci bejt zrzka, jsem si koupila loni barvu a říkala, že až jednou půjdu na mateřskou a nebudu muset vylejzat ven, tak to prubnu, no a dneska jsem tu barvu našla na polici :angry:
8. čer 2009 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Teda já už zasejc nevím, co všechno jsem četla. Každopádně jsem hledala i Danušku, a ta se neozvala. Leňulka má super úrodu, a Hanina bude mít holčičku!! Tož Anýs bude mít kámošku :slight_smile: . Věruško, je mi líto, jak se v tom plácáš, já vím, člověk by chtěl nějakou tutovou informaci, asi proto, aby měl možnost popříště něco třeba udělat jinak, a voni ti bílí plášťové to ňák nechtěj pochopit. Přikláním se ke Karolce, že genetici budou v tomto ohledu jaksi erudovanější. A jak ses rozhodla, půjdeš na tu genetiku v BE, nebo v těch Modřanech?
Bellí, jsem moc ráda za kolouška. To teda Eliška by zasloužila metál :slight_smile: , je to slavná, záslužná koza! :grinning:
Jo, tak vy jste mě poslali do Evropy, jo? :grinning:. Tož já to uvážím, kolik budete platit? :grinning: :grinning:
Zdravím i Katy, Regí, Petjunku, Katušku, Lúcu a zkrátka celou milou rodinku!
8. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Máji,takže zítra přihodíš foto jak si zrzka :grinning: huž se těšíme :grinning: :grinning: :grinning:

Andrejko,jsem ve zprávách mrkla na ty volby,tož docela ostuda,ale ještě štěstí že zelení jsou v řiti,jim to přeju,hajzli jedni-jsem je volila a oni se tak zpronevěří těm cílům co měli,ale ODS jsem čekala,jsou to taky svině,ale koho jinýho,že? No ještě z trucu možná tu DS :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Máji z tebe bude zrzka to se už těším na fotečku :sweat_smile:
Taky jsem měla jinou představu o tom kdo vyhraje volby ale co se dá dělat volilo strašně málo lidí :angry:
8. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
JJ, Katy je to verbež, guláš (ne)charakterů, zelení, modří, oranžoví, červení, to máš fuk. Já dala Věci veřejné, páč bych už celou tu scénu chtěla jinou. Ale jak Mája moudře poznamenala, bylo to asi pobertovsky naivní. Ale já bych asi jinak ani nevolila, tak jsem aspoň přispěla k účasti :wink:
8. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Andrejkooo, já myslela, že budeš mít tak tučné konto, že chudým příbuzným pošleš něco na přilepšenou a ona prý, kolik budeme platit. Májinko, slyšíš to? Jo a zrzka, si myslím, že bys byla fakt moc hezká, nějak si to k tobě umím představit:wink: Katy, tož je to možné, takhle sprostě nadávat skrz politiky? Přece Ti to za to nestojí, né:wink:
8. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Luci, skvělý plán, tomu říkám, užít si náležitě dovolenou:slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Majdi,mě to tolik nebere,jen že je to humus,jaký je tu binec.

Jé Lucka má taky dovču,tak to tady jsou samí dovelenky :wink: Lucy užij si to :wink:
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Plán je to skvělý ale nevím jestli to výjde tak jak si přeji.
holky tak jsem vás konečně dočetla gtatuluji Leňulce k úrodičce je to paráda.
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Katy, to máš pravdu, ale nic s tím neuděláme a zase se nad tím pozastavujou slušní lidi a těm, co jsou u koryta je to srdečně jedno. Takže klid, těhulko:slight_smile: Luci, ty plány znám a pak si řekneš, mohla bych udělat tohle a ještě toto stihnu a je po dovči, viď:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
beluš máš pravdu musíme jet do Ostravy koupit lístky na autobus v červenci jedem na dovču do Německa vyměnit české za eura to zas bude pálka :angry: ale co naděláme tchýně chce jet ještě za ségrou naposledy a manže bez nás jet nechce tak jedem všichni já bych raději jela někam na jich čech pod stan :frowning2:

Berušky loučím se sváma jdu se okoupat a potom do hajan :slight_smile: dobrou noc a krásné sníky
8. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luci, tak se krásně vyspinkej a hlavně si odpočiň:slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Berušky,dobrou noc,pobolívá mě bříško,tak jdu hajat.
Přeji všem krásné sny a dobrou noc :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak jsem přišla nachvíli nakouknout. Zítra zase do práce a zase odpo tak nebudu mít už vůbec čas :cry:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.